<> [S12W27 - 25.03/31.03.2013] ПМЛ 'А' лига (XVIII кръг) + ПМЛ 'Б' лига (ХVIII кръг) <>
| 25.03.2013 13:02
ПМЛ 'А' лига (XVІIІ кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12271001] ●
THE RED WINNERZ 1:5 СИНЯТА ЛАВИНА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12271002] ●
REAL GREEN 2:4 EXTREME ZOMBIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12271003] ●
КРИВА НИВА 1:4 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12271004] ●
AIR FORCE 3:3 THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12271005] ●
THE THRACIAN ORPHICS 1:3 THE CURSED ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12271006] ●
NEW MERSEY RAZORS 4:1 UNDERGROUND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (XVІІI кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12272007] ●
CDLM BLUE POWER 2:2 THUG SLUGS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12272008] ●
PRIMUS MAXIMUS 3:2 DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12272009] ●
VALIANT KNIGHTS 0:3 ЖФК БАБА ЯГА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12272010] ●
DUNE WARRIORS 0:0 RED OR DEAD ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12272011] ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 0:4 CRAZY BAND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия20727 | Англия-Ш
20828 | Португалия
21129 | Испания-2
21230 | Русия
21331 | Турция
21432 | Гърция
21633 | Австрия
21734 | Аржентина
21935 | Мексико
22036 | Шотландия
22537 | България
23038 | Румъния33139 | Украйна
33240 | САЩ
33441 | Колумбия
33542 | Чили
33743 | Англия-К
33844 | Уругвай---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10101 | Манчестър Сити - Нюкасъл
[C - 17:00] 10102 | Суонзи - Тотнъм
[C - 17:00] 10103 | Арсенал - Рединг
[C - 19:30] 10104 | Евертън - Сток Сити
[H - 15:30] 10105 | Астън Вила - Ливърпул
[C - 17:00] 10106 | Саутхямптън - Челси
[C - 17:00] 10107 | Уигън - Норич
[C - 17:00] 10108 | Уест Хям - Уест Бромич
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Щутгарт - Борусия Дортмунд
[C - 16:30] 10202 | Шалке - Хофенхайм
[C - 16:30] 10203 | Фрайбург - Борусия М'гладбах
[C - 19:30] 10204 | Байерн Мюнхен - Хамбургер
[H - 16:30] 10205 | Волфсбург - Нюрнберг
[C - 16:30] 10206 | Аугсбург - Хановер
[C - 16:30] 10207 | Майнц - Вердер
[C - 16:30] 10208 | Фортуна Дюселдорф - Байер Леверкузен
[H - 18:30] 10209 | Гройтер Фюрт - Айнтрахт Франкфурт
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 10301 | Интер - Ювентус
[C - 19:30] 10302 | Киево - Милан
[C - 16:00] 10303 | Удинезе - Болоня
[C - 16:00] 10304 | Лацио - Катания
[C - 16:00] 10305 | Палермо - Рома
[C - 22:00] 10306 | Торино - Наполи
[C - 16:00] 10307 | Парма - Пескара
[C - 16:00] 10308 | Каляри - Фиорентина
[C - 16:00] 10309 | Дженоа - Сиена
[C - 16:00] 10310 | Аталанта - Сампдория
10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10401 | Атлетико Мадрид - Валенсия
[C - 23:00] 10402 | Леванте - Севиля
[C - 21:00] 10403 | Сарагоса - Реал Мадрид
[C - 17:00] 10404 | Райо Валекано - Малага
[C - 19:00] 10405 | Селта - Барселона
[H - 18:00] 10406 | Майорка - Ла Коруня
[H - 20:00] 10407 | Еспаньол - Реал Сосиедад
[H - 13:00] 10408 | Валядолид - Осасуна
10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 10501 | Рен - Нанси
[H - 18:00] 10502 | Брест - Лил
[H - 22:00] 10503 | Лион - Сошо
[C - 21:00] 10504 | Бордо - Лориен
[H - 15:00] 10505 | Ница - Марсилия
[C - 21:00] 10506 | Аячо - Тулуза
[C - 18:00] 10507 | Троа - Сент Етиен
[C - 21:00] 10508 | Евиан ТГ - Реймс
[C - 21:00] 10509 | Валансиен - Бастия
10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10601 | Хееренвеен - Фейенорд
[H - 17:30] 10602 | Аякс - НЕК Ниймеген
[H - 13:30] 10603 | Рода - ПСВ Айндховен
[H - 15:30] 10604 | Хераклес - АЗ Алкмаар
[C - 19:45] 10605 | Твенте - НАК Бреда
[H - 15:30] 10606 | Витес - ПЕК Цволе
[H - 15:30] 10607 | Ваалвийк - АДО Ден Хааг
[C - 20:45] 10608 | Утрехт - ВВВ-Венло
[C - 20:45] 10609 | Вилем ІІ - Грьонинген 20727 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20701 | Уулвърхямптън - Мидълзбро
[C - 17:00] 20702 | Чарлтън - Болтън
[C - 17:00] 20703 | Питърбъро - Кардиф
[C - 17:00] 20704 | Нотингам Форест - Брайтън
[C - 17:00] 20705 | Ипсуич - Лийдс
[C - 19:20] 20706 | Хъдърсфийлд - Хъл Сити
[C - 17:00] 20707 | Шефилд Уензди - Барнзли
20828 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:15] 20801 | Академика Коимбра - Порто
[C - 22:30] 20802 | Бенфика - Рио Аве
[C - 18:00] 20803 | Витория Сетубал - Маритимо
[C - 18:00] 20804 | Бейра Мар - Олянензе
[C - 18:00] 20805 | Морейрензе - Ещорил
21129 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 21101 | Расинг Сантандер - Елче
[H - 13:00] 21102 | Уеска - Алмерия
[H - 18:00] 21103 | Мирандес - Виляреал
[H - 20:00] 21104 | Реал Мурсия - Алкоркон
[C - 19:00] 21105 | Спортинг Хихон - Реал Мадрид Кастиля
[C - 22:00] 21106 | Кордоба - Сабадел
[H - 18:00] 21107 | Рекреативо Уелва - Барселона 'Б'
[C - 19:00] 21108 | Лас Палмас - Гуадалахара
21230 | Русия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:15] 21201 | Спартак Москва - Кубан
[H - 17:00] 21202 | Терек - Зенит
[C - 16:30] 21203 | Динамо Москва - Ростов
[H - 14:45] 21204 | Краснодар - Анжи
[H - 12:30] 21205 | Волга НН - Амкар
21331 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21301 | Галатасарай - Истанбул ББ
[C - 16:00] 21302 | Газиантепспор - Ескишехирспор
[H - 19:00] 21303 | Фенербахче - Акхисар Беледие
[H - 16:00] 21304 | Трабзонспор - Анталияспор
[C - 19:00] 21305 | Сивасспор - Ордуспор
[H - 13:30] 21306 | Касъмпаша - Бурсаспор
[H - 19:00] 21307 | Елазъгспор - Генчлербирлиги
21432 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21401 | Олимпиакос Пирея - ПАОК Солун
[H - 17:15] 21402 | Левадиакос - АЕК Атина
[H - 15:00] 21403 | Ксанти - Атромитос
[C - 19:30] 21404 | Панатинайкос - Платаниас
[C - 16:30] 21405 | ОФИ Крит - ПАС Янина
[C - 17:15] 21406 | Арис Солун - Пантракикос
[H - 17:15] 21407 | Верия - Керкира
21633 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 21601 | Аустрия Виена - РБ Залцбург
[C - 19:30] 21602 | Рийд - Рапид Виена
[C - 17:00] 21603 | Адмира Вакер - Матерсбург
[C - 19:30] 21604 | Винер Нойщат - Щурм Грац
[C - 19:30] 21605 | Вакер Инсбрук - ВАК Волфсбергер
21734 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21701 | Архентинос Хуниорс - Ол Бойс
[H - 20:15] 21702 | Индепендиенте - Бока Хуниорс
[C - 23:10] 21703 | Ривър Плейт - Велес Сарсфийлд
[C - 25:15] 21704 | Естудиантес ЛП - Расинг Клуб
[H - 22:10] 21705 | Сан Мартин СХ - Годой Крус
21935 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[C - 28:00] 21901 | Монтерей - УНАМ Пумас
[H - 21:00] 21902 | Пуебла - Тигрес
[C - 25:00] 21903 | Толука - Тихуана
[C - 25:00] 21904 | Крус Асул - Атлас
[C - 29:05] 21905 | Леон - Пачука
[C - 30:00] 21906 | Сан Луис - Хагуарес
[C - 28:00] 21907 | Морелия - Атланте
[C - 28:00] 21908 | Сантос Лагуна - Керетаро
22036 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 22001 | Сейнт Мирън - Селтик
[C - 17:00] 22002 | Абърдийн - Хартс
[C - 17:00] 22003 | Дънди ФК - Мъдъруел
[C - 17:00] 22004 | Рос Каунти - Килмарнък
[C - 17:00] 22005 | Хибърниън - Инвърнес КТ
22537 | България
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 22501 | Локомотив Пловдив - Черноморец Бургас
[H - 18:00] 22502 | ЦСКА София - Миньор Перник
[H - 15:45] 22503 | Локомотив София - Лудогорец
[C - 18:00] 22504 | Берое - Славия София
[H - 14:00] 22505 | Монтана - Ботев Пловдив
23038 | Румъния
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:30] 23001 | Рапид Букурещ - Пандури
[H - 18:00] 23002 | Петролул Плоещ - ЧФР Клуж
[C - 19:00] 23003 | Газ Метан Медиаш - Брашов
[H - 17:00] 23004 | Чяхлаул - Турну Северин
[H - 20:30] 23005 | Динамо Букурещ - Астра Джурджу 33139 | Украйна
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:00] 33101 | Черноморец Одеса - Динамо Киев
[C - 17:30] 33102 | Арсенал Киев - Таврия
[H - 19:30] 33103 | Кривбас - Металист Харков
[C - 19:30] 33104 | Карпати Лвов - Шахтьор Донецк
[H - 17:30] 33105 | Волин Луцк - Днепър Д'петровск
[C - 16:00] 33106 | Металург Донецк - Металург Запорожие
33240 | САЩ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 28:00] 33201 | Реал Солт Лейк - Сиатъл Саундърс
[C - 20:00] 33202 | Торонто ФК - Лос Анжелис Галакси
[C - 21:30] 33203 | Ню Йорк РБ - Филаделфия Юниън
[C - 24:00] 33204 | Колорадо Рапидс - Портланд Тимбърс
[C - 26:30] 33205 | Хюстън Динамо - Сан Хосе Ърткуейкс
[C - 22:00] 33206 | Ню Инглънд Ревълюшън - ФК Далас
33441 | Колумбия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:15] 33401 | Итаги - Депортиво Кали
[C - 24:30] 33402 | Депортиво Пасто - Меделин
[C - 24:30] 33403 | Уила - Милонариос
[C - 26:45] 33404 | Чико - Енвигадо
[H - 23:15] 33405 | Алианца Петролера - Онсе Калдас
33542 | Чили
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 33501 | Унион Еспаньола - Депортес Икике
[C - 23:00] 33502 | Универсидад Чили - Кобрелоа
[C - 20:30] 33503 | Евертън ВМ - О Хигинс
[H - 21:30] 33504 | Кобресал - Универсидад Католика
[C - 28:00] 33505 | Сан Маркос - Унион Ла Калера
[C - 25:30] 33506 | Нюбленсе - Хуачипато
33743 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 33701 | Кембридж Юнайтед - Лутън
[C - 17:00] 33702 | Гейтсхед - Саутпорт
[C - 17:00] 33703 | Макълсфийлд - Стокпорт
[C - 17:00] 33704 | Кидърминстър - Брейнтрий
[C - 17:00] 33705 | Уокинг - Херефорд
[C - 17:00] 33706 | Тамуърт - Мансфийлд
33844 | Уругвай
---------------------------------------------------------------------------
[Н - 21:00] 33801 | Серо Ларго - Ливърпул Монтевидео
[C - 21:00] 33802 | Данубио - Насионал Монтевидео
[Н - 21:00] 33803 | Дефенсор Спортинг - Ел Танке Сисли
[Н - 21:00] 33804 | Уондърърс - КА Ривър Плейт
[Н - 21:00] 33805 | Серо - Расинг Монтевидео
[C - 21:00] 33806 | Бела Виста - Хувентуд ЛП 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 41101 | Луго - Херес (Испания-2)
[C - 19:00] 42202 | Полония Варшава - Легия Варшава (Полша)
[C - 16:45] 42203 | ГКС Белхатув - Шльонск Вроцлав (Полша)
[C - 18:45] 42404 | Сион - Сервет (Швейцария)
[C - 20:45] 42405 | Тюн - Грасхопър (Швейцария)
[C - 20:45] 42406 | Цюрих - Санкт Гален (Швейцария)
[C - 21:15] 42607 | Спарта Прага - Виктория Пилзен (Чехия)
[C - 17:00] 42608 | Прибрам - Яблонец (Чехия)
[C - 17:00] 42909 | Бъртън - Честърфийлд (Англия-2)
[C - 17:00] 42910 | Флийтууд - Джилингам (Англия-2)
[C - 17:00] 42911 | Бристол Роувърс - Йорк Сити (Англия-2)
[C - 17:00] 43712 | Гримзби - Бароу (Англия-К)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 51101 | Нумансия - Жирона (Испания-2)
[H - 13:00] 51102 | Херкулес - Понферадина (Испания-2)
[H - 18:00] 51503 | Одензе - Хорсенс (Дания)
[H - 16:00] 51504 | Сьондерийске - Рандерс (Дания)
[H - 14:30] 52105 | Зандхаузен - Кайзерслаутерн (Германия-2)
[H - 14:30] 52106 | Кьолн - Ян Регенсбург (Германия-2)
[H - 14:30] 52107 | ФШФ Франкфурт - Унион Берлин (Германия-2)
[H - 19:05] 52608 | Теплице - Славия Прага (Чехия)
[H - 16:00] 52609 | Збройовка Бърно - Храдец Кралове (Чехия)
[H - 18:30] 52710 | Хелзингборг - Юргорден (Швеция)
[H - 16:00] 52711 | Хекен - ИФК Гьотеборг (Швеция)
[H - 18:30] 52712 | Сирианска - Калмар ФФ (Швеция)
[H - 22:00] 53513 | Антофагаста - Палестино (Чили)
[H - 19:30] 51414 | Олимпиакос Пирея - ПАОК Солун (Гърция)
[H - 17:15] 51415 | Левадиакос - АЕК Атина (Гърция)
[H - 20:15] 51716 | Индепендиенте - Бока Хуниорс (Аржентина)
[H - 21:00] 51917 | Пуебла - Тигрес (Мексико)
[H - 14:45] 52018 | Сейнт Мирън - Селтик (Шотландия)
[H - 18:00] 52519 | ЦСКА София - Миньор Перник (България)
[H - 15:45] 52520 | Локомотив София - Лудогорец (България)
[H - 17:00] 52521 | Монтана - Ботев Пловдив (България)
[H - 17:00] 53022 | Чяхлаул - Турну Северин (Румъния)
[H - 15:00] 53123 | Черноморец Одеса - Динамо Киев (Украйна)
[H - 19:30] 53124 | Кривбас - Металист Харков (Украйна) Забележки: ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00