Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27.05.2020 10:49



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
<> [S12W28 - 01.04/07.04.2013] ПМЛ 'А' лига (XIX кръг) + ПМЛ 'Б' плейофи (полуфинали - І) <> 
Автор Съобщение
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  <> [S12W28 - 01.04/07.04.2013] ПМЛ 'А' лига (XIX кръг) + ПМЛ 'Б' плейофи (полуфинали - І) <>   |   01.04.2013 13:02



ПМЛ 'А' лига (XIХ кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[12281001]NEW MERSEY RAZORS 2:1 THE RED WINNERZ[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12281002]UNDERGROUND 2:1 THE THRACIAN ORPHICS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12281003]THE CURSED 2:1 AIR FORCE[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12281004]THE MUMMIES 3:4 КРИВА НИВА[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12281005]ARLITO 1:1 REAL GREEN[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12281006]EXTREME ZOMBIES 0:1 СИНЯТА ЛАВИНА[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

ПМЛ 'Б' плейофи (полуфинали, първи срещи)
————————————————————————————————————————————————————————————
[12282707]RED OR DEAD 1:3 DEMBA BOYZ[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12282708]THUG SLUGS 0:1 VALIANT KNIGHTS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

Контролни срещи
————————————————————————————————————————————————————————————
[12289008]БАЛКАНСКИ МЕЧОК 3:2 CDLM BLUE POWER[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————


[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]

---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия

20727 | Англия-Ш
20828 | Португалия
20929 | Белгия
21030 | Италия-Б
21131 | Испания-2
21332 | Турция
21433 | Гърция
21634 | Австрия
21735 | Аржентина
21936 | Мексико
22337 | Норвегия
22438 | Швейцария

32539 | България
32640 | Чехия
32841 | Англия-1
32942 | Англия-2
33143 | Украйна
33244 | САЩ

---------------------------------------------------------------------------

[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]

10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:05] 10101 | Тотнъм - Евертън
[C - 17:00] 10102 | Уест Бромич - Арсенал
[H - 17:00] 10103 | Нюкасъл - Фулъм
[H - 17:00] 10104 | Челси - Съндърланд
[C - 17:00] 10105 | Норич - Суонзи
[H - 14:30] 10106 | Ливърпул - Уест Хям
[C - 17:00] 10107 | Сток Сити - Астън Вила
[H - 18:10] 10108 | Куинс ПР - Уигън

10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Вердер - Шалке
[C - 16:30] 10202 | Байер Леверкузен - Волфсбург
[H - 18:30] 10203 | Хановер - Щутгарт
[C - 16:30] 10204 | Борусия Дортмунд - Аугсбург
[C - 16:30] 10205 | Айнтрахт Франкфурт - Байерн Мюнхен
[C - 16:30] 10206 | Борусия М'гладбах - Гройтер Фюрт
[H - 16:30] 10207 | Нюрнберг - Майнц
[C - 19:30] 10208 | Хамбургер - Фрайбург

10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 10301 | Удинезе - Киево
[H - 13:30] 10302 | Фиорентина - Милан
[H - 21:45] 10303 | Интер - Аталанта
[C - 19:00] 10304 | Ювентус - Пескара
[H - 21:45] 10305 | Наполи - Дженоа
[H - 16:00] 10306 | Сиена - Парма
[H - 16:00] 10307 | Катания - Каляри
[C - 21:45] 10308 | Болоня - Торино
[H - 16:00] 10309 | Сампдория - Палермо

10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 10401 | Реал Мадрид - Леванте
[C - 23:00] 10402 | Барселона - Майорка
[C - 17:00] 10403 | Реал Сосиедад - Малага
[H - 20:00] 10404 | Хетафе - Атлетико Мадрид
[H - 18:00] 10405 | Осасуна - Еспаньол
[H - 22:00] 10406 | Валенсия - Валядолид
[H - 13:00] 10407 | Селта - Райо Валекано
[C - 21:00] 10408 | Ла Коруня - Сарагоса

10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 10501 | Рен - Пари Сен Жермен
[C - 21:00] 10502 | Монпелие - Валансиен
[H - 22:00] 10503 | Лил - Лориен
[C - 21:00] 10504 | Тулуза - Ница
[H - 18:00] 10505 | Реймс - Лион
[C - 21:00] 10506 | Сошо - Аячо
[C - 21:00] 10507 | Нанси - Троа
[C - 21:00] 10508 | Бастия - Брест
[H - 15:00] 10509 | Сент Етиен - Евиан ТГ

10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 10601 | НЕК Ниймеген - АЗ Алкмаар
[H - 17:30] 10602 | Аякс - Хераклес
[C - 20:45] 10603 | Твенте - Рода
[H - 15:30] 10604 | Грьонинген - Хееренвеен
[C - 19:45] 10605 | Витес - НАК Бреда
[C - 21:45] 10606 | Вилем ІІ - ПСВ Айндховен
[C - 20:45] 10607 | ПЕК Цволе - Ваалвийк
[H - 13:30] 10608 | Утрехт - АДО Ден Хааг


20727 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20701 | Болтън - Уулвърхямптън
[C - 17:00] 20702 | Хъл Сити - Мидълзбро
[C - 19:20] 20703 | Уотфорд - Кардиф
[C - 17:00] 20704 | Брайтън - Лестър
[C - 17:00] 20705 | Бирмингам - Милуол
[C - 17:00] 20706 | Нотингам Форест - Блякпул
[C - 17:00] 20707 | Шефилд Уензди - Блякбърн
[C - 17:00] 20708 | Дарби Каунти - Ипсуич

20828 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:15] 20801 | Олянензе - Бенфика
[H - 20:00] 20802 | Витория Гимараеш - Бейра Мар
[C - 22:30] 20803 | Спортинг Лисабон - Морейрензе
[H - 18:00] 20804 | Жил Висенте - Академика Коимбра
[H - 18:00] 20805 | Ещорил - Насионал Мадейра
[H - 19:00] 20806 | Рио Аве - Витория Сетубал

20929 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 20901 | Стандард Лиеж - Андерлехт
[C - 21:00] 20902 | Кортрийк - АА Гент
[H - 19:00] 20903 | РК Генк - Золте Варегем
[C - 21:00] 20904 | Серкъл Брюж - Беершот
[C - 21:00] 20905 | Монс - Лиерс
[C - 21:00] 20906 | Ваасланд/Беверен - Мехелен
[C - 21:00] 20907 | Шарльороа - Оуд-Хеверлее Льовен

21030 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21001 | Новара - Сасуоло
[C - 16:00] 21002 | Бреша - Чезена
[C - 16:00] 21003 | Верона - Тернана
[C - 16:00] 21004 | Емполи - Кротоне
[C - 16:00] 21005 | Виртус Ланчано - Юве Стабия
[C - 16:00] 21006 | Ливорно - Асколи
[C - 16:00] 21007 | Модена - Про Верчели
[C - 16:00] 21008 | Специя - Гросето

21131 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:00] 21101 | Алкоркон - Расинг Сантандер
[H - 18:00] 21102 | Виляреал - Нумансия
[H - 18:00] 21103 | Херес - Херкулес
[H - 21:00] 21104 | Сабадел - Спортинг Хихон
[H - 18:00] 21105 | Гуадалахара - Кордоба
[H - 20:00] 21106 | Алмерия - Рекреативо Уелва
[C - 19:00] 21107 | Барселона 'Б' - Мирандес
[C - 19:00] 21108 | Понферадина - Лас Палмас

21332 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21301 | Ескишехирспор - Сивасспор
[C - 19:00] 21302 | Галатасарай - Мерсин Идман Юрду
[H - 19:00] 21303 | Ордуспор - Фенербахче
[H - 16:00] 21304 | Акхисар Беледие - Трабзонспор
[H - 13:30] 21305 | Генчлербирлиги - Газиантепспор
[C - 16:00] 21306 | Кайзериспор - Елазъгспор

21433 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 21401 | Атромитос - Арис Солун
[H - 19:30] 21402 | Панатинайкос - Паниониос
[H - 17:15] 21403 | Платаниас - Олимпиакос Пирея
[H - 17:15] 21404 | Астерас Триполис - Ксанти
[C - 17:15] 21405 | ПАОК Солун - Верия
[C - 17:15] 21406 | Керкира - Левадиакос
[H - 15:00] 21407 | Пантракикос - ОФИ Крит

21634 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 21601 | РБ Залцбург - Щурм Грац
[C - 17:00] 21602 | Вакер Инсбрук - Рапид Виена
[C - 19:30] 21603 | Рийд - Адмира Вакер
[C - 19:30] 21604 | Аустрия Виена - ВАК Волфсбергер
[C - 19:30] 21605 | Винер Нойщат - Матерсбург

21735 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 21701 | Тигре Виктория - Атлетико Рафаела
[C - 22:00] 21702 | Велес Сарсфийлд - Сан Лоренсо
[C - 20:00] 21703 | Унион Санта Фе - Архентинос Хуниорс
[C - 24:10] 21704 | Годой Крус - Белграно
[C - 26:15] 21705 | Килмес - Сан Мартин СХ
[H - 23:00] 21706 | Расинг Клуб - Ривър Плейт

21936 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[C - 28:00] 21901 | Тихуана - Сантос Лагуна
[H - 20:00] 21902 | Толука - Монтерей
[C - 26:00] 21903 | Клуб Америка - Пуебла
[C - 30:00] 21904 | Атлас - Монаркас Морелия
[C - 28:00] 21905 | Пачука - УНАМ Пумас
[C - 28:00] 21906 | Тигрес - Леон
[C - 26:00] 21907 | Керетаро - Крус Асул

22337 | Норвегия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 22301 | Бран - Молде
[H - 20:00] 22302 | Согндал - Розенборг
[H - 19:00] 22303 | Санднес Улф - Хаугесунд
[H - 19:00] 22304 | Олесунд - Хьонефос
[H - 19:00] 22305 | Лилестрьом - Викинг
[H - 16:30] 22306 | Стрьомсгодсет - Сарпсборг 08

22438 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 22401 | Йънг Бойс - Сервет
[H - 17:00] 22402 | Санкт Гален - Базел
[C - 20:45] 22403 | Сион - Люцерн
[H - 14:45] 22404 | Лозана - Тюн
[C - 20:45] 22405 | Цюрих - Грасхопър


32539 | България
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 32501 | Лудогорец - Литекс Ловеч
[H - 16:00] 32502 | Левски София - Берое
[C - 17:00] 32503 | Черноморец Бургас - Монтана
[C - 17:00] 32504 | Миньор Перник - Локомотив Пловдив
[C - 17:00] 32505 | Славия София - Пирин Гоце Делчев
[C - 17:00] 32506 | Ботев Пловдив - Черно море

32640 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 32601 | Виктория Пилзен - Теплице
[C - 17:30] 32602 | Сигма Оломоуц - Спарта Прага
[C - 18:00] 32603 | Баник Острава - Слован Либерец
[H - 16:00] 32604 | Яблонец - Словачко
[H - 18:00] 32605 | Храдец Кралове - Млада Болеслав

32841 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32801 | Портсмут - Стивънидж
[C - 17:00] 32802 | Ковънтри - Брентфорд
[C - 17:00] 32803 | Донкастър - Транмиър
[C - 17:00] 32804 | Борнемут - Нотс Каунти
[C - 17:00] 32805 | Уолсол - Шефилд Юнайтед
[C - 17:00] 32806 | Олдъм - Карлайл

32942 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Оксфорд Юнайтед - Уикъмб
[C - 17:00] 32902 | Джилингам - Торки
[C - 17:00] 32903 | Екзитър - Дагенъм Редбридж
[C - 17:00] 32904 | Барнет - Честърфийлд
[C - 17:00] 32905 | Моркамб - Родъръм
[C - 17:00] 32906 | Флийтууд - Рочдейл

33143 | Украйна
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 33101 | Динамо Киев - Шахтьор Донецк
[C - 17:30] 33102 | Днепър Д'петровск - Ворскла
[C - 19:30] 33103 | Металист Харков - Волин Луцк
[C - 16:00] 33104 | Металург Запорожие - Арсенал Киев
[H - 16:00] 33105 | Таврия - Ховерла Закарпатие
[H - 13:30] 33106 | Металург Донецк - Карпати Лвов

33244 | САЩ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 26:30] 33201 | Колорадо Рапидс - Реал Солт Лейк
[C - 24:00] 33202 | Кълъмбъс Крю - Филаделфия Юниън
[C - 29:30] 33203 | Портланд Тимбърс - Хюстън Динамо
[C - 23:00] 33204 | Торонто ФК - ФК Далас
[C - 29:30] 33205 | Сан Хосе Ърткуейкс - Ванкувър Уайткапс


400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 40701 | Бърнли - Бристол Сити (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40702 | Чарлтън - Лийдс (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40703 | Кристъл Палас - Барнзли (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40704 | Хъдърсфийлд - Питърбъро (Англия-Ш)
[C - 16:00] 41005 | Виченца - Читадела (Италия-Б)
[C - 21:00] 41106 | Елче - Луго (Испания-2)
[C - 18:00] 41207 | Локомотив Москва - Терек (Русия)
[C - 18:00] 41508 | Сьондерийске - Мидтиланд (Дания)
[C - 17:00] 42009 | Мъдъруел - Сейнт Мирън (Шотландия)
[C - 17:00] 42010 | Селтик - Хибърниън (Шотландия)
[C - 16:45] 42211 | Шльонск Вроцлав - Гурник Забже (Полша)
[C - 19:00] 42212 | Легия Варшава - Заглембе Любин (Полша)

500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 51101 | Жирона - Реал Мурсия (Испания-2)
[H - 22:00] 51102 | Реал Мадрид Кастиля - Уеска (Испания-2)
[H - 17:30] 51203 | Кубан - Рубин (Русия)
[H - 12:30] 51204 | Зенит - Криля Советов (Русия)
[H - 15:00] 51205 | Анжи - Алания (Русия)
[H - 15:00] 51506 | Хорсенс - Нордселанд (Дания)
[H - 20:00] 51507 | ФК Копенхаген - Одензе (Дания)
[H - 18:00] 51508 | Рандерс - Брьондби (Дания)
[H - 14:30] 52109 | Падерборн - Унион Берлин (Германия-2)
[H - 14:30] 52110 | 1860 Мюнхен - Енерги Котбус (Германия-2)
[H - 14:30] 52111 | Дуисбург - Зандхаузен (Германия-2)
[H - 15:30] 52212 | Корона Келце - ГКС Белхатув (Полша)
[H - 18:15] 52213 | Висла Краков - Пяст Гливице (Полша)
[H - 18:30] 52714 | Калмар ФФ - Хекен (Швеция)
[H - 16:00] 52715 | АИК Солна - Сирианска (Швеция)
[H - 16:00] 52716 | ИФК Гьотеборг - Бромапойкарна (Швеция)
[H - 21:30] 53017 | Стяуа Букурещ - КСМС Яш (Румъния)
[H - 19:00] 53018 | Глория Бистрица - Рапид Букурещ (Румъния)
[H - 21:30] 53519 | Уачипато - Универсидад Чили (Чили)
[H - 22:00] 53520 | Кобрелоа - Нюбленсе (Чили)
[H - 22:00] 53821 | Расинг Монтевидео - Дефенсор Спортинг (Уругвай)
[H - 21:00] 53822 | Бела Виста - Насионал Монтевидео (Уругвай)
[H - 16:15] 53823 | Ел Танке Сисли - Данубио (Уругвай)
[H - 20:00] 53924 | Интер Запрешич - Хайдук Сплит (Хърватия)


Забележки:


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ

ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ

ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница "Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница "Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница "Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в

клетки С5:С12.


ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.

СРОКОВЕ

Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00


Технически коментари и забележки: http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400


Последна промяна PMLeague на 20.08.2014 20:56, променена общо 4 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг