<> [S12W29 - 08.04/14.04.2013] ПМЛ 'А' лига (XX кръг) + ПМЛ 'Б' плейофи (полуфинали - ІІ) <>
| 08.04.2013 15:24
ПМЛ 'А' лига (ХХ кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12291001] ●
THE RED WINNERZ 0:1 EXTREME ZOMBIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12291002] ●
СИНЯТА ЛАВИНА 2:0 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12291003] ●
REAL GREEN 1:2 THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12291004] ●
КРИВА НИВА 0:2 THE CURSED ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12291005] ●
AIR FORCE 2:1 UNDERGROUND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12291006] ●
THE THRACIAN ORPHICS 4:3 NEW MERSEY RAZORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' плейофи (полуфинали, реванши)————————————————————————————————————————————————————————————
[12292707] (3:1) ●
DEMBA BOYZ 0:2 (1:2 ЕД)
RED OR DEAD ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ] [ДУЗПИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12292708] (1:0) ●
VALIANT KNIGHTS 1:1 THUG SLUGS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
Контролни срещи————————————————————————————————————————————————————————————
[12299009] ●
ЖФК БАБА ЯГА 1:2 БАЛКАНСКИ МЕЧОК ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10221 | Германия-1
10322 | Италия-А
10423 | Испания-1
10524 | Франция-1
10625 | Холандия
10726 | Англия-Ш20127 | Англия-ВЛ
20928 | Белгия
21029 | Италия-Б
21130 | Испания-2
21331 | Турция
21432 | Гърция
21633 | Австрия
21734 | Аржентина
21935 | Мексико
22336 | Норвегия
22437 | Швейцария
22538 | България32639 | Чехия
32740 | Швеция
32841 | Англия-1
32942 | Англия-2
33043 | Румъния
33144 | Украйна---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10221 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 10201 | Шалке - Байер Леверкузен
[H - 16:30] 10202 | Щутгарт - Борусия М'гладбах
[C - 16:30] 10203 | Байерн Мюнхен - Нюрнберг
[C - 16:30] 10204 | Гройтер Фюрт - Борусия Дортмунд
[C - 16:30] 10205 | Волфсбург - Хофенхайм
[C - 16:30] 10206 | Фортуна Дюселдорф - Вердер
[C - 16:30] 10207 | Майнц - Хамбургер
[H - 18:30] 10208 | Аугсбург - Айнтрахт Франкфурт
10322 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:45] 10301 | Милан - Наполи
[H - 16:00] 10302 | Парма - Удинезе
[H - 16:00] 10303 | Каляри - Интер
[H - 16:00] 10304 | Киево - Катания
[H - 13:30] 10305 | Палермо - Болоня
[C - 21:45] 10306 | Аталанта - Фиорентина
[H - 16:00] 10307 | Торино - Рома
[C - 19:00] 10308 | Пескара - Сиена
[H - 16:00] 10309 | Дженоа - Сампдория
10423 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10401 | Атлетик Билбао - Реал Мадрид
[C - 23:00] 10402 | Малага - Осасуна
[C - 21:00] 10403 | Еспаньол - Валенсия
[H - 20:00] 10404 | Сарагоса - Барселона
[H - 18:00] 10405 | Атлетико Мадрид - Гранада
[C - 19:00] 10406 | Леванте - Ла Коруня
[H - 13:00] 10407 | Райо Валекано - Реал Сосиедад
[C - 17:00] 10408 | Валядолид - Хетафе
10524 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 10501 | Бордо - Монпелие
[H - 18:00] 10502 | Лион - Тулуза
[H - 22:00] 10503 | Лил - Марсилия
[C - 18:00] 10504 | Троа - Пари Сен Жермен
[C - 21:00] 10505 | Аячо - Нанси
[H - 15:00] 10506 | Ница - Сошо
[C - 21:00] 10507 | Брест - Реймс
[C - 21:00] 10508 | Лориен - Бастия
10625 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 10601 | ПСВ Айндховен - Аякс
[H - 15:30] 10602 | Ваалвийк - Фейенорд
[H - 15:30] 10603 | АЗ Алкмаар - Утрехт
[C - 19:45] 10604 | Рода - Витес
[C - 21:45] 10605 | АДО Ден Хааг - Твенте
[C - 20:45] 10606 | НАК Бреда - НЕК Ниймеген
[H - 13:30] 10607 | Хееренвеен - Вилем ІІ
[C - 20:45] 10608 | Хераклес - Грьонинген
10726 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10701 | Блякбърн - Дарби Каунти
[C - 17:00] 10702 | Мидълзбро - Брайтън
[C - 17:00] 10703 | Блякпул - Бърнли
[C - 17:00] 10704 | Бристол Сити - Болтън
[C - 17:00] 10705 | Ипсуич - Хъл Сити
[C - 17:00] 10706 | Кардиф - Нотингам Форест
[C - 17:00] 10707 | Уулвърхямптън - Хъдърсфийлд
[C - 17:00] 10708 | Питърбъро - Уотфорд
[C - 17:00] 10709 | Барнзли - Чарлтън 20127 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20101 | Арсенал - Норич
[H - 16:05] 20102 | Сток Сити - Манчестър Юнайтед
[H - 14:00] 20103 | Нюкасъл - Съндърланд
[C - 17:00] 20104 | Евертън - Куинс ПР
[C - 17:00] 20105 | Астън Вила - Фулъм
[C - 17:00] 20106 | Рединг - Ливърпул
[C - 17:00] 20107 | Саутхямптън - Уест Хям
20928 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 20901 | Андерлехт - ФК Брюж
[C - 21:00] 20902 | РК Генк - Локерен
[C - 19:00] 20903 | Лиерс - АА Гент
[C - 21:00] 20904 | Кортрийк - Монс
[C - 21:00] 20905 | Беершот - Серкъл Брюж
[C - 21:00] 20906 | Оуд-Хеверлее Льовен - Мехелен
[C - 21:00] 20907 | Шарльороа - Ваасланд/Беверен
21029 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21001 | Сасуоло - Бреша
[C - 16:00] 21002 | Новара - Виченца
[C - 16:00] 21003 | Варезе - Ливорно
[C - 16:00] 21004 | Читадела - Падова
[C - 16:00] 21005 | Асколи - Модена
[C - 16:00] 21006 | Юве Стабия - Специя
[C - 16:00] 21007 | Тернана - Реджина
[C - 16:00] 21008 | Кротоне - Про Верчели
21130 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21101 | Лас Палмас - Херкулес
[C - 19:00] 21102 | Спортинг Хихон - Гуадалахара
[C - 19:00] 21103 | Расинг Сантандер - Жирона
[H - 13:00] 21104 | Реал Мурсия - Виляреал
[C - 22:00] 21105 | Нумансия - Барселона 'Б'
[H - 18:00] 21106 | Елче - Херес
[C - 19:00] 21107 | Луго - Алкоркон
[C - 19:00] 21108 | Мирандес - Алмерия
21331 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21301 | Фенербахче - Ескишехирспор
[C - 19:00] 21302 | Кардемир Карабюкспор - Галатасарай
[C - 16:00] 21303 | Мерсин Идман Юрду - Бурсаспор
[H - 16:00] 21304 | Газиантепспор - Кайзериспор
[H - 19:00] 21305 | Елазъгспор - Истанбул ББ
[H - 13:30] 21306 | Касъмпаша - Акхисар Беледие
21432 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21401 | Олимпиакос Пирея - Панатинайкос
[H - 19:00] 21402 | Левадиакос - ПАОК Солун
[H - 19:00] 21403 | ОФИ Крит - Атромитос
[H - 19:00] 21404 | Арис Солун - Астерас Триполис
[H - 19:00] 21405 | АЕК Атина - Пантракикос
[H - 19:00] 21406 | ПАС Янина - Керкира
[H - 19:00] 21407 | Паниониос - Ксанти
[H - 19:00] 21408 | Верия - Платаниас
21633 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 21601 | Матерсбург - РБ Залцбург
[H - 17:00] 21602 | Щурм Грац - Аустрия Виена
[C - 19:30] 21603 | Адмира Вакер - Вакер Инсбрук
[C - 19:30] 21604 | Рапид Виена - Винер Нойщат
[C - 17:00] 21605 | ВАК Волфсбергер - Рийд
21734 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:10] 21701 | Колон - Велес Сарсфийлд
[C - 26:15] 21702 | Ланус - Ол Бойс
[C - 22:20] 21703 | Сан Мартин СХ - Бока Хуниорс
[H - 20:15] 21704 | Естудиантес ЛП - Годой Крус
[C - 24:10] 21705 | Сан Лоренсо - Расинг Клуб
21935 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[C - 27:00] 21901 | Монтерей - Пачука
[C - 25:00] 21902 | Крус Асул - Тихуана
[H - 20:00] 21903 | УНАМ Пумас - Тигрес
[C - 20:00] 21904 | Пуебла - Хагуарес
[C - 28:05] 21905 | Леон - Клуб Америка
[C - 29:00] 21906 | Сан Луис - Атлас
22336 | Норвегия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 22301 | Молде - Согндал
[C - 19:00] 22302 | Волеренга - Стрьомсгодсет
[H - 19:00] 22303 | Викинг - Од Гренланд
[H - 20:00] 22304 | Лилестрьом - Бран
[H - 19:00] 22305 | Тромсьо - Санднес Улф
[H - 19:00] 22306 | Хьонефос - Хаугесунд
[H - 16:30] 22307 | Сарпсборг 08 - Олесунд
22437 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 22401 | Базел - Цюрих
[H - 14:45] 22402 | Йънг Бойс - Тюн
[C - 20:45] 22403 | Люцерн - Лозана
[C - 20:45] 22404 | Сервет - Санкт Гален
[H - 17:00] 22405 | Грасхопър - Сион
22538 | България
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 22501 | Черноморец Бургас - Черно море
[H - 15:00] 22502 | Славия София - Литекс Ловеч
[H - 17:00] 22503 | Етър - ЦСКА София
[H - 17:00] 22504 | Ботев Враца - Миньор Перник
[H - 17:00] 22505 | Монтана - Берое
[C - 17:00] 22506 | Ботев Пловдив - Пирин Гоце Делчев 32639 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 32601 | Словачко - Виктория Пилзен
[C - 17:00] 32602 | Слован Либерец - Храдец Кралове
[C - 20:15] 32603 | Спарта Прага - Славия Прага
[C - 17:00] 32604 | Дукла Брага - Яблонец
[C - 17:00] 32605 | Теплице - Ческе Будейовице
[C - 17:00] 32606 | Прибрам - Височина Ихлава
32740 | Швеция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 32701 | Малмьо ФФ - Калмар ФФ
[H - 16:00] 32702 | Отвидаберг - АИК Солна
[H - 18:30] 32703 | Хекен - Юргорден
[H - 18:30] 32704 | Йефле - Халмстад
[C - 17:00] 32705 | Сирианска ФК - Йостер
32841 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32801 | Брентфорд - Портсмут
[C - 17:00] 32802 | Нотс Каунти - Колчестър
[C - 17:00] 32803 | Стивънидж - Йоувил
[C - 17:00] 32804 | Карлайл - Престън
[C - 17:00] 32805 | Кроули - Ковънтри
[C - 17:00] 32806 | Шефилд Юнайтед - Суиндън
32942 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Уикъмб - Олдършот
[C - 17:00] 32902 | Челтнъм - Джилингам
[C - 17:00] 32903 | Рочдейл - Порт Вейл
[C - 17:00] 32904 | Саутенд - Бристол Роувърс
[C - 17:00] 32905 | АФК Уимбълдън - Екзитър
[C - 17:00] 32906 | Честърфийлд - Брадфорд
33043 | Румъния
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:30] 33001 | Рапид Букурещ - Стяуа Букурещ
[C - 21:30] 33002 | Динамо Букурещ - Университатя Клуж
[C - 17:00] 33003 | Оцелул Галац - Турну Северин
[C - 18:00] 33004 | Чяхлаул - Конкордия Кяжна
[C - 19:00] 33005 | Петролул Плоещ - Глория Бистрица
33144 | Украйна
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:30] 33101 | Ворскла - Металист Харков
[H - 19:30] 33102 | Арсенал Киев - Металург Донецк
[C - 16:00] 33103 | Шахтьор Донецк - Заря Луганск
[C - 17:30] 33104 | Карпати Лвов - Динамо Киев
[H - 16:00] 33105 | Ховерла Закарпатие - Металург Запорожие 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 41001 | Бари - Виртус Ланчано (Италия-Б)
[C - 21:00] 41102 | Рекреативо Уелва - Реал Мадрид Кастиля (Испания-2)
[C - 17:30] 41203 | Краснодар - Криля Советов (Русия)
[C - 18:00] 41504 | Мидтиланд - Хорсенс (Дания)
[C - 16:45] 42205 | Полония Варшава - Шльонск Вроцлав (Полша)
[C - 19:00] 42206 | Висла Краков - Легия Варшава (Полша)
[C - 17:00] 42807 | Лейтън Ориент - Милтън Кийнс Донс (Англия-1)
[C - 17:00] 42808 | Транмиър - Хартлипул (Англия-1)
[C - 17:00] 42809 | Крю Александра - Донкастър (Англия-1)
[C - 17:00] 42910 | Торки - Барнет (Англия-2)
[C - 17:00] 42911 | Дагенъм Редбридж - Оксфорд Юнайтед (Англия-2)
[C - 17:00] 42912 | Родъръм - Флийтууд (Англия-2)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 51101 | Кордоба - Понферадина (Испания-2)
[H - 22:00] 51102 | Уеска - Сабадел (Испания-2)
[H - 15:30] 51203 | Спартак Москва - Амкар (Русия)
[H - 18:00] 51204 | Рубин - Ростов (Русия)
[H - 13:00] 51205 | Волга НН - Анжи (Русия)
[H - 18:00] 51506 | Брьондби - Сьондерийске (Дания)
[H - 20:00] 51507 | Одензе - Олборг (Дания)
[H - 15:00] 51508 | Есберг - Рандерс (Дания)
[H - 14:30] 52109 | Кьолн - Аален (Германия-2)
[H - 14:30] 52110 | Падерборн - Ян Регенсбург (Германия-2)
[H - 14:30] 52111 | Енерги Котбус - Бохум (Германия-2)
[H - 15:30] 52212 | Гурник Забже - Подбескидзе (Полша)
[H - 18:00] 52213 | Лехия Гданск - Ягелония (Полша)
[H - 23:15] 53414 | Онсе Калдас - ФК Чико (Колумбия)
[H - 21:30] 53515 | Нюбленсе - Универсидад Католика (Чили)
[H - 22:00] 53516 | Кобресал - Сантяго Уондърърс (Чили)
[H - 22:00] 53817 | Ел Танке Сисли - Пенярол (Уругвай)
[H - 20:00] 53918 | Динамо Загреб - Интер Запрешич (Хърватия) Забележки: ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира
съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00