<> [S12W30 - 15.04/21.04.2013] ПМЛ 'А' лига (XXI кръг) <>
| 15.04.2013 11:06
ПМЛ 'А' лига (ХХІ кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12301001] ●
THE THRACIAN ORPHICS 3:2 THE RED WINNERZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12301002] ●
NEW MERSEY RAZORS 1:2 AIR FORCE ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12301003] ●
UNDERGROUND 1:2 КРИВА НИВА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12301004] ●
THE CURSED 0:1 REAL GREEN ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12301005] ●
THE MUMMIES 1:2 СИНЯТА ЛАВИНА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12301006] ●
ARLITO 2:1 EXTREME ZOMBIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
Контролни срещи————————————————————————————————————————————————————————————
[12309007] ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 1:1 DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12309008] ●
CDLM BLUE POWER 3:3 ЖФК БАБА ЯГА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10625 | Холандия
10726 | Англия-Ш20527 | Франция-1
20828 | Португалия
20929 | Белгия
21030 | Италия-Б
21131 | Испания-2
21332 | Турция
21433 | Гърция
21534 | Дания
21635 | Австрия
21736 | Аржентина
21937 | Мексико
22338 | Норвегия32439 | Швейцария
32540 | България
32641 | Чехия
32842 | Англия-1
32943 | Англия-2
33144 | Украйна---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 10101 | Тотнъм - Манчестър Сити
[C - 17:00] 10102 | Фулъм - Арсенал
[H - 18:00] 10103 | Ливърпул - Челси
[C - 17:00] 10104 | Уест Бромич - Нюкасъл
[C - 17:00] 10105 | Съндърланд - Евертън
[C - 17:00] 10106 | Суонзи - Саутхямптън
[C - 17:00] 10107 | Норич - Рединг
[C - 17:00] 10108 | Куинс ПР - Сток Сити
[C - 17:00] 10109 | Уест Хям - Уигън
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Хановер - Байерн Мюнхен
[C - 16:30] 10202 | Борусия Дортмунд - Майнц
[C - 16:30] 10203 | Байер Леверкузен - Хофенхайм
[C - 19:30] 10204 | Вердер - Волфсбург
[H - 16:30] 10205 | Щутгарт - Фрайбург
[C - 16:30] 10206 | Айнтрахт Франкфурт - Шалке
[H - 18:30] 10207 | Нюрнберг - Гройтер Фюрт
[C - 16:30] 10208 | Хамбургер - Фортуна Дюселдорф
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:45] 10301 | Ювентус - Милан
[C - 21:45] 10302 | Удинезе - Лацио
[H - 13:30] 10303 | Интер - Парма
[H - 16:00] 10304 | Наполи - Каляри
[H - 16:00] 10305 | Сиена - Киево
[H - 16:00] 10306 | Рома - Пескара
[H - 16:00] 10307 | Катания - Палермо
[H - 16:00] 10308 | Болоня - Сампдория
[C - 19:00] 10309 | Дженоа - Аталанта
[H - 16:00] 10310 | Фиорентина - Торино
10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 23:00] 10401 | Валенсия - Малага
[C - 21:00] 10402 | Барселона - Леванте
[C - 19:00] 10403 | Реал Мадрид - Бетис
[H - 22:00] 10404 | Севиля - Атлетико Мадрид
[H - 20:00] 10405 | Осасуна - Реал Сосиедад
[H - 13:00] 10406 | Хетафе - Еспаньол
[H - 18:00] 10407 | Ла Коруня - Атлетик Билбао
[C - 17:00] 10408 | Гранада - Валядолид
10625 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10601 | АЗ Алкмаар - ПСВ Айндховен
[H - 17:30] 10602 | Фейенорд - Витес
[C - 20:45] 10603 | Хераклес - Ваалвийк
[H - 13:30] 10604 | ВВВ-Венло - Твенте
[H - 15:30] 10605 | Утрехт - НАК Бреда
[H - 15:30] 10606 | НЕК Ниймеген - ПЕК Цволе
[C - 20:45] 10607 | Вилем ІІ - Рода
[C - 19:45] 10608 | Грьонинген - АДО Ден Хааг
10726 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10701 | Болтън - Мидълзбро
[C - 17:00] 10702 | Уотфорд - Блякбърн
[C - 17:00] 10703 | Брайтън - Блякпул
[C - 17:00] 10704 | Бирмингам - Лийдс
[C - 00:00] 10705 | Бърнли - Кардиф > ИЗВАДЕН <
[C - 17:00] 10706 | Чарлтън - Уулвърхямптън
[C - 17:00] 10707 | Кристъл Палас - Лестър
[С - 00:00] 10708 | Хъл Сити - Бристол Сити > ИЗВАДЕН <
[C - 17:00] 10709 | Дарби Каунти - Питърбъро
[C - 17:00] 10710 | Шефилд Уензди - Ипсуич
[C - 17:00] 10711 | Нотингам Форест - Барнзли 20527 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 20501 | Пари Сен Жермен - Ница
[H - 18:00] 20502 | Сошо - Бордо
[H - 15:00] 20503 | Бастия - Лил
[H - 18:00] 20504 | Тулуза - Лориен
[H - 22:00] 20505 | Марсилия - Брест
[H - 18:00] 20506 | Реймс - Валансиен
[H - 18:00] 20507 | Нанси - Евиан ТГ
20828 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:15] 20801 | Бенфика - Спортинг Лисабон
[H - 18:00] 20802 | Насионал Мадейра - Маритимо
[C - 22:30] 20803 | Морейрензе - Порто
[H - 18:00] 20804 | Бейра Мар - Жил Висенте
[C - 20:15] 20805 | Пасош Ферейра - Рио Аве
[H - 18:00] 20806 | Витория Сетубал - Ещорил
20929 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 20901 | РК Генк - ФК Брюж
[C - 19:00] 20902 | Локерен - Стандард Лиеж
[H - 21:30] 20903 | Золте Варегем - Андерлехт
[C - 21:00] 20904 | АА Гент - Лиерс
[C - 21:00] 20905 | Монс - Кортрийк
[C - 21:00] 20906 | Серкъл Брюж - Беершот
[C - 21:00] 20907 | Мехелен - Оуд-Хеверлее Льовен
[C - 21:00] 20908 | Ваасланд/Беверен - Шарльороа
21030 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:00] 21001 | Верона - Бреша
[C - 16:00] 21002 | Новара - Модена
[C - 16:00] 21003 | Сасуоло - Бари
[C - 16:00] 21004 | Кротоне - Реджина
[C - 16:00] 21005 | Читадела - Юве Стабия
[C - 16:00] 21006 | Чезена - Виртус Ланчано
[C - 16:00] 21007 | Тернана - Варезе
[C - 16:00] 21008 | Гросето - Ливорно
21131 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 21101 | Виляреал - Расинг Сантандер
[H - 18:00] 21102 | Херкулес - Кордоба
[H - 13:00] 21103 | Алкоркон - Елче
[H - 18:00] 21104 | Алмерия - Нумансия
[C - 19:00] 21105 | Херес - Лас Палмас
[C - 19:00] 21106 | Понферадина - Спортинг Хихон
[H - 18:00] 21107 | Барселона 'Б' - Реал Мурсия
[C - 22:00] 21108 | Гуадалахара - Уеска
21332 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 21301 | Генчлербирлиги - Фенербахче
[H - 14:30] 21302 | Истанбул ББ - Газиантепспор
[H - 17:00] 21303 | Кайзериспор - Сивасспор
[C - 20:00] 21304 | Акхисар Беледие - Бешикташ
[H - 20:00] 21305 | Анталияспор - Бурсаспор
[C - 20:00] 21306 | Кардемир Карабюкспор - Мерсин Идман Юрду
[C - 17:00] 21307 | Ордуспор - Касъмпаша
21433 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21401 | Атромитос - АЕК Атина
[H - 19:00] 21402 | ПАОК Солун - ПАС Янина
[H - 19:00] 21403 | Олимпиакос Пирея - Паниониос
[H - 19:00] 21404 | Астерас Триполис - ОФИ Крит
[H - 19:00] 21405 | Панатинайкос - Верия
[H - 19:00] 21406 | Ксанти - Арис Солун
[H - 19:00] 21407 | Платаниас - Левадиакос
[H - 19:00] 21408 | Пантракикос - Керкира
21534 | Дания
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 21501 | Олборг - ФК Копенхаген
[C - 18:00] 21502 | Орхус ГФ - Хорсенс
[H - 14:00] 21503 | Рандерс - Нордселанд
[H - 16:00] 21504 | Сьондерийске - Одензе
[H - 18:00] 21505 | Брьондби - Силкеборг
21635 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 21601 | Аустрия Виена - Рапид Виена
[C - 19:30] 21602 | РБ Залцбург - ВАК Волфсбергер
[C - 19:30] 21603 | Винер Нойщат - Адмира Вакер
[C - 17:00] 21604 | Щурм Грац - Матерсбург
[C - 19:30] 21605 | Вакер Инсбрук - Рийд
21736 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 23:00] 21701 | Арсенал Саранди - Сан Лоренсо
[H - 23:00] 21702 | Бока Хуниорс - Белграно
[C - 23:00] 21703 | Ол Бойс - Сан Мартин СХ
[C - 23:00] 21704 | Килмес - Естудиантес ЛП
[H - 23:00] 21705 | Атлетико Рафаела - Индепендиенте
[H - 23:00] 21706 | Годой Крус - Ривър Плейт
21937 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[C - 27:00] 21901 | Тихуана - Монаркас Морелия
[C - 27:00] 21902 | Тигрес - Пачука
[C - 28:00] 21903 | Клуб Америка - УНАМ Пумас
[H - 20:00] 21904 | Толука - Крус Асул
[C - 26:00] 21905 | Атлас - Чивас Гуадалахара
[C - 25:00] 21906 | Керетаро - Сан Луис
22338 | Норвегия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 22301 | Од Гренланд - Молде
[H - 20:00] 22302 | Хаугесунд - Розенборг
[H - 16:30] 22303 | Олесунд - Тромсьо
[C - 19:00] 22304 | Бран - Викинг
[H - 19:00] 22305 | Стрьомсгодсет - Лилестрьом
[H - 19:00] 22306 | Санднес Улф - Хьонефос
[H - 19:00] 22307 | Согндал - Сарпспорг 08 32439 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 32401 | Тюн - Базел
[H - 14:45] 32402 | Люцерн - Грасхопър
[C - 20:45] 32403 | Цюрих - Сервет
[H - 17:00] 32404 | Сион - Йънг Бойс
[C - 20:45] 32405 | Лозана - Санкт Гален
32540 | България
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:00] 32501 | Миньор Перник - Лудогорец
[H - 15:45] 32502 | ЦСКА София - Славия София
[C - 17:00] 32503 | Ботев Враца - Черноморец Бургас
[H - 19:00] 32504 | Берое - Черно море
[C - 17:00] 32505 | Локомотив Пловдив - Етър
[H - 17:00] 32506 | Пирин Гоце Делчев - Монтана
32641 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 32601 | Виктория Пилзен - Прибрам
[H - 18:00] 32602 | Сигма Оломоуц - Млада Болеслав
[C - 18:00] 32603 | Баник Острава - Спарта Прага
[C - 19:00] 32604 | Слован Либерец - Збройовка Бърно
[C - 20:00] 32605 | Ческе Будейовице - Яблонец
[H - 18:00] 32606 | Храдец Кралове - Дукла Брага
32842 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32801 | Портсмут - Шефилд Юнайтед
[C - 17:00] 32802 | Донкастър - Нотс Каунти
[C - 17:00] 32803 | Борнемут - Карлайл
[C - 17:00] 32804 | Ковънтри - Лейтън Ориент
[C - 17:00] 32805 | Хартлипул - Брентфорд
[C - 17:00] 32806 | Милтън Кийнс Донс - Скънторп
32943 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Екзитър - Челтнъм
[C - 17:00] 32902 | Оксфорд Юнайтед - Рочдейл
[C - 17:00] 32903 | Моркамб - Торки
[C - 17:00] 32904 | Барнет - Уикъмб
[C - 17:00] 32905 | Джилингам - АФК Уимбълдън
[C - 17:00] 32906 | Флийтууд - Честърфийлд
33144 | Украйна
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 33101 | Днепър Д'петровск - Шахтьор Донецк
[H - 17:30] 33102 | Металист Харков - Черноморец Одеса
[C - 18:30] 33103 | Заря Луганск - Динамо Киев
[H - 13:30] 33104 | Таврия - Волин Луцк
[C - 16:00] 33105 | Металург Донецк - Ховерла Закарпатие 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 41001 | Специя - Емполи (Италия-Б)
[C - 16:00] 41002 | Виченца - Про Верчели (Италия-Б)
[C - 18:00] 41103 | Жирона - Луго (Испания-2)
[C - 17:00] 42004 | Килмарнък - Хартс (Шотландия)
[C - 17:00] 42005 | Сейнт Мирън - Дънди ФК (Шотландия)
[C - 16:45] 42206 | Ягелония - Висла Краков (Полша)
[C - 19:15] 42207 | Легия Варшава - Погон Шчешин (Полша)
[C - 17:00] 42508 | Локомотив София - Ботев Пловдив (България)
[C - 17:00] 42809 | Суиндън - Стивънидж (Англия-1)
[C - 17:00] 42810 | Престън - Транмиър (Англия-1)
[C - 17:00] 42911 | Бристол Роувърс - Акрингтън (Англия-2)
[C - 17:00] 42912 | Йорк Сити - Саутенд (Англия-2)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 51101 | Реал Мадрид Кастиля - Мирандес (Испания-2)
[H - 12:30] 51202 | ЦСКА Москва - Спартак Москва (Русия)
[H - 15:00] 51203 | Зенит - Краснодар (Русия)
[H - 17:30] 51204 | Анжи - Динамо Москва (Русия)
[H - 14:45] 52005 | Селтик - Инвърнес КТ (Шотландия)
[H - 18:05] 52006 | Сейнт Джонстън - Рос Каунти (Шотландия)
[H - 14:30] 52107 | Херта - Зандхаузен (Германия-2)
[H - 14:30] 52108 | Айнтрахт Брауншвайг - Ерцгебирге Ауе (Германия-2)
[H - 14:30] 52109 | Динамо Дрезден - Енерги Котбус (Германия-2)
[H - 18:00] 52210 | Лех Познан - Заглембе Любин (Полша)
[H - 15:30] 52211 | Шльонск Вроцлав - Лехия Гданск (Полша)
[H - 18:00] 52612 | Славия Прага - Словачко (Чехия)
[H - 18:30] 52713 | Хекен - Мелби (Швеция)
[H - 16:00] 52714 | Отвидаберг - ИФК Гьотеборг (Швеция)
[H - 19:30] 53015 | Конкордия Кяжна - Васлуй (Румъния)
[H - 21:30] 53016 | Пандури - Динамо Букурещ (Румъния)
[H - 23:15] 53417 | Онсе Калдас - Кукута (Колумбия)
[H - 20:00] 53918 | Славен Белупо - Хайдук Сплит (Хърватия)
[H - 20:00] 54019 | Бней Йехуда - Макаби Хайфа (Израел) Забележки: ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира
съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00