Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 31.05.2020 01:40



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
<> [S12W32 - 29.04/05.05.2013] ПМЛ 'Б' плейофи (финал - ІІ) <> 
Автор Съобщение
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  <> [S12W32 - 29.04/05.05.2013] ПМЛ 'Б' плейофи (финал - ІІ) <>   |   29.04.2013 16:04



ПМЛ 'Б' плейофи (финал, реванш)
————————————————————————————————————————————————————————————
[12322701] (1:1)RED OR DEAD 1:1 (1:4 ЕД) VALIANT KNIGHTS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ] [ДУЗПИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

Контролни срещи
————————————————————————————————————————————————————————————
[12329002]БАЛКАНСКИ МЕЧОК 1:2 REAL GREEN[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————


[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]

---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия

20827 | Португалия
20928 | Белгия
21029 | Италия-Б
21130 | Испания-2
21231 | Русия
21332 | Турция
21633 | Австрия
21734 | Аржентина
21935 | Мексико
22036 | Шотландия
22337 | Норвегия
22638 | Чехия

33239 | САЩ
33440 | Колумбия
33541 | Чили
33842 | Уругвай
34043 | Израел
-

---------------------------------------------------------------------------

[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]

10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10101 | Манчестър Юнайтед - Челси
[C - 17:00] 10102 | Суонзи - Манчестър Сити
[H - 15:30] 10103 | Ливърпул - Евертън
[C - 19:30] 10104 | Куинс ПР - Арсенал
[C - 17:00] 10105 | Тотнъм - Саутхямптън
[C - 17:00] 10106 | Уест Хям - Нюкасъл
[C - 17:00] 10107 | Уест Бромич - Уигън
[C - 17:00] 10108 | Фулъм - Рединг
[C - 17:00] 10109 | Норич - Астън Вила

10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен
[C - 16:30] 10202 | Нюрнберг - Байер Леверкузен
[C - 16:30] 10203 | Хановер - Майнц
[C - 16:30] 10204 | Вердер - Хофенхайм
[C - 16:30] 10205 | Щутгарт - Гройтер Фюрт
[H - 18:30] 10206 | Хамбургер - Волфсбург
[H - 16:30] 10207 | Фрайбург - Аугсбург
[C - 16:30] 10208 | Айнтрахт Франкфурт - Фортуна Дюселдорф

10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:45] 10301 | Наполи - Интер
[H - 16:00] 10302 | Лацио - Болоня
[H - 16:00] 10303 | Ювентус - Палермо
[C - 21:45] 10304 | Фиорентина - Рома
[H - 16:00] 10305 | Парма - Аталанта
[H - 16:00] 10306 | Милан - Торино
[H - 13:30] 10307 | Удинезе - Сампдория
[C - 19:00] 10308 | Киево - Каляри
[H - 16:00] 10309 | Катания - Сиена
[H - 16:00] 10310 | Дженоа - Пескара

10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10401 | Валенсия - Осасуна
[H - 13:00] 10402 | Майорка - Леванте
[H - 22:00] 10403 | Барселона - Бетис
[C - 21:00] 10404 | Реал Мадрид - Валядолид
[C - 19:00] 10405 | Гранада - Малага
[C - 23:00] 10406 | Ла Коруня - Атлетико Мадрид
[H - 20:00] 10407 | Севиля - Еспаньол
[H - 18:00] 10408 | Сарагоса - Райо Валекано

10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 10501 | Тулуза - Лил
[H - 22:00] 10502 | Пари Сен Жермен - Валансиен
[H - 18:00] 10503 | Нанси - Лион
[C - 21:00] 10504 | Монпелие - Брест
[H - 15:00] 10505 | Рен - Ница
[C - 18:00] 10506 | Марсилия - Бастия
[C - 21:00] 10507 | Троа - Евиан ТГ
[C - 21:00] 10508 | Сошо - Лориен
[C - 21:00] 10509 | Реймс - Аячо

10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:30] 10601 | ПСВ Айндховен - НЕК Ниймеген
[H - 13:30] 10602 | Хееренвеен - Утрехт
[H - 13:30] 10603 | Ваалвийк - Витес
[H - 13:30] 10604 | АДО Ден Хааг - Фейенорд
[H - 13:30] 10605 | Хераклес - Твенте
[H - 13:30] 10606 | Аякс - Вилем ІІ
[H - 13:30] 10607 | АЗ Алкмаар - ПЕК Цволе
[H - 13:30] 10608 | НАК Бреда - Рода
[H - 13:30] 10609 | ВВВ-Венло - Грьонинген


20827 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:30] 20801 | Насионал Мадейра - Порто
[H - 22:15] 20802 | Пасош Ферейра - Спортинг Лисабон
[H - 20:00] 20803 | Витория Гимараеш - Жил Висенте
[H - 18:00] 20804 | Бейра Мар - Маритимо
[H - 18:00] 20805 | Олянензе - Рио Аве
[H - 18:00] 20806 | Витория Сетубал - Академика Коимбра

20928 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 20901 | Андерлехт - Стандард Лиеж
[H - 19:00] 20902 | ФК Брюж - Локерен
[C - 21:00] 20903 | Монс - АА Гент
[C - 21:00] 20904 | Кортрийк - Лиерс
[C - 21:00] 20905 | Шарльороа - Мехелен
[C - 21:00] 20906 | Ваасланд/Беверен - Оуд-Хеверлее Льовен

21029 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21001 | Чезена - Юве Стабия
[C - 16:00] 21002 | Новара - Бари
[C - 16:00] 21003 | Гросето - Варезе
[C - 16:00] 21004 | Бреша - Асколи
[C - 16:00] 21005 | Кротоне - Модена
[C - 16:00] 21006 | Читадела - Реджина
[C - 16:00] 21007 | Тернана - Ливорно
[C - 16:00] 21008 | Виченца - Емполи

21130 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 21101 | Алмерия - Расинг Сантандер
[C - 19:00] 21102 | Лас Палмас - Спортинг Хихон
[H - 13:00] 21103 | Виляреал - Елче
[H - 13:00] 21104 | Херкулес - Уеска
[C - 21:00] 21105 | Жирона - Алкоркон
[H - 22:00] 21106 | Сабадел - Нумансия
[C - 19:00] 21107 | Барселона 'Б' - Луго
[C - 22:00] 21108 | Гуадалахара - Мирандес

21231 | Русия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 21201 | Анжи - Рубин
[C - 19:15] 21202 | Зенит - Алания
[H - 12:30] 21203 | Криля Советов - Динамо Москва
[H - 15:00] 21204 | Амкар - Локомотив Москва
[H - 17:30] 21205 | Краснодар - Волга НН

21332 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 21301 | Галатасарай - Сивасспор
[H - 20:00] 21302 | Истанбул ББ - Фенербахче
[H - 16:00] 21303 | Ескишехирспор - Бешикташ
[C - 20:00] 21304 | Кайзериспор - Трабзонспор
[C - 20:00] 21305 | Ордуспор - Бурсаспор
[H - 20:00] 21306 | Кардемир Карабюкспор - Газиантепспор
[H - 20:00] 21307 | Мерсин Идман Юрду - Елазъгспор
[H - 20:00] 21308 | Анталияспор - Акхисар Беледие

21633 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 21601 | РБ Залцбург - Адмира Вакер
[H - 17:00] 21602 | Щурм Грац - Рапид Виена
[C - 17:00] 21603 | Аустрия Виена - Рийд
[C - 19:30] 21604 | Винер Нойщат - Вакер Инсбрук
[C - 19:30] 21605 | Матерсбург - ВАК Волфсбергер

21734 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 21701 | Тигре Виктория - Индепендиенте
[C - 24:10] 21702 | Архентинос Хуниорс - Ланус
[C - 26:15] 21703 | Расинг Клуб - Велес Сарсфийлд
[H - 22:30] 21704 | Бока Хуниорс - Ривър Плейт
[C - 22:10] 21705 | Унион Санта Фе - Белграно

21935 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[C - 27:00] 21901 | Сантос Лагуна - Монаркас Морелия
[C - 25:00] 21902 | Клуб Америка - Тигрес
[C - 27:00] 21903 | Монтерей - Крус Асул
[H - 20:00] 21904 | Толука - Сан Луис
[C - 29:00] 21905 | Атлас - Леон
[C - 25:00] 21906 | Керетаро - Пуебла

22036 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22001 | Дънди Юнайтед - Сейнт Джонстън
[C - 17:00] 22002 | Инвърнес КТ - Мъдъруел
[H - 14:00] 22003 | Рос Каунти - Селтик
[C - 17:00] 22004 | Хартс - Сейнт Мирън
[H - 17:00] 22005 | Килмарнък - Хибърниън
[H - 17:00] 22006 | Дънди ФК - Абърдийн

22337 | Норвегия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 22301 | Стрьомсгодсет - Викинг
[C - 19:00] 22302 | Олесунд - Розенборг
[H - 19:00] 22303 | Хьонефос - Тромсьо
[H - 20:00] 22304 | Согндал - Бран
[C - 16:30] 22305 | Санднес Улф - Волеренга
[H - 19:00] 22306 | Хаугесунд - Сарпсборг 08
[H - 16:30] 22307 | Од Гренланд - Лилестрьом

22638 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:35] 22601 | Слован Либерец - Спарта Прага
[H - 18:00] 22602 | Збройовка Бърно - Млада Болеслав
[H - 18:00] 22603 | Храдец Кралове - Словачко
[H - 19:05] 22604 | Славия Прага - Яблонец
[C - 18:00] 22605 | Баник Острава - Прибрам


33239 | САЩ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 23:00] 33201 | Филаделфия Юниън - Сиатъл Саундърс
[C - 23:00] 33202 | Кълъмбъс Крю - Ню Йорк РБ
[C - 28:00] 33203 | Реал Солт Лейк - Ванкувър Уайткапс
[C - 28:00] 33204 | Колорадо Рапидс - Торонто ФК
[C - 23:00] 33205 | Сан Хосе Ърткуейкс - Монреал Импакт

33440 | Колумбия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 23:15] 33401 | Ла Екидад - Киндио
[C - 25:30] 33402 | Индепендиенте Меделин - Итаки
[C - 27:45] 33403 | Толима - Депортиво Кали
[C - 27:45] 33404 | Чико - Уила
[H - 21:00] 33405 | Пасто - Кукута
[H - 23:15] 33406 | Милионариос - Патриотас

33541 Чили
---------------------------------------------------------------------------
ххххх

33842 | Уругвай
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:30] 33801 | Дефенсор Спортинг - Феникс
[C - 21:30] 33802 | Серо Ларго - Бела Виста
[C - 21:30] 33803 | Расинг Монтевидео - Уондърърс
[C - 21:30] 33804 | Ливърпул Монтевидео - Хувентуд ЛП
[C - 21:30] 33805 | Серо - КА Ривър Плейт
[C - 21:30] 33806 | Данубио - Сентрал Еспаньол

34043 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 34001 | Макаби Тел Авив - Апоел Кирят Шмона
[C - 19:10] 34002 | Бней Сахнин - Бейтар Йерусалим
[H - 19:30] 34003 | Апоел Рамат Хашарон - Макаби Хайфа
[C - 18:00] 34004 | Апоел Рамат Ган - Ашдод
[C - 19:10] 34005 | Макаби Нетаня - Апоел Беер Шева
[C - 19:10] 34006 | Апоел Хайфа - Апоел Ако


400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 41001 | Специя - Виртус Ланчано (Италия-Б)
[C - 21:00] 41102 | Понферадина - Рекреативо Уелва (Испания-2)
[C - 20:00] 41503 | Сьондерийске - Олборг (Дания)
[C - 19:00] 42204 | Лех Познан - Висла Краков (Полша)
[C - 16:45] 42205 | ГКС Белхатув - Гурник Забже (Полша)
[C - 20:45] 42406 | Грасхопър - Сервет (Швейцария)
[C - 20:45] 42407 | Санкт Гален - Йънг Бойс (Швейцария)
[C - 20:00] 42508 | ЦСКА София - Ботев Пловдив (България)
[C - 17:00] 42709 | Отвидаберг - Юргорден (Швеция)
[C - 16:00] 43010 | Университатя Клуж - Васлуй (Румъния)
[C - 18:00] 43011 | Турну Северин - Петролул Плоещ (Румъния)
[C - 19:30] 43112 | Металист Харков - Динамо Киев (Украйна)

500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 51101 | Реал Мадрид Кастиля - Реал Мурсия (Испания-2)
[H - 20:00] 51502 | Брьондби - ФК Копенхаген (Дания)
[H - 15:00] 51503 | Есберг - Хорсенс (Дания)
[H - 18:00] 51504 | Рандерс - Орхус ГФ (Дания)
[H - 14:30] 52105 | 1860 Мюнхен - Унион Берлин (Германия-2)
[H - 14:30] 52106 | Дуисбург - Санкт Паули (Германия-2)
[H - 14:30] 52107 | Кайзерслаутерн - ФШФ Франкфурт (Германия-2)
[H - 15:30] 52208 | Легия Варшава - Лехия Гданск (Полша)
[H - 18:00] 52209 | Шльонск Вроцлав - Погон Шчешин (Полша)
[H - 17:00] 52410 | Тюн - Люцерн (Швейцария)
[H - 14:45] 52411 | Сион - Базел (Швейцария)
[H - 16:00] 52712 | Елфсборг - Мелби (Швеция)
[H - 18:30] 52713 | Сирианска - Хелзингборг (Швеция)
[H - 16:00] 52714 | Халмстад - Йостер (Швеция)
[H - 20:00] 53015 | Виторул Костанца - ЧФР Клуж (Румъния)
[H - 20:00] 53916 | Риека - Динамо Загреб (Хърватия)

[H - 19:00] 52317 | Стрьомсгодсет - Викинг (Норвегия)[/purple]
[H - 19:00] 52318 | Хьонефос - Тромсьо (Норвегия)[/purple]
[H - 20:00] 52319 | Согндал - Бран (Норвегия)[/purple]
[H - 19:00] 52320 | Хаугесунд - Сарпсборг 08 (Норвегия)[/purple]
[H - 16:30] 52321 | Од Гренланд - Лилестрьом (Норвегия)[/purple]
[H - 21:00] 53422 | Пасто - Кукута (Колумбия)[/purple]
[H - 23:15] 53423 | Милионариос - Патриотас (Колумбия)[/purple]
[H - 19:30] 54024 | Апоел Рамат Хашарон - Макаби Хайфа (Израел)[/purple]

Забележки:


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ

ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ

ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница "Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница "Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница "Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира

съответният избор-потоци в

клетки С5:С12.


ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.

СРОКОВЕ

Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00


Технически коментари и забележки: http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400


Последна промяна PMLeague на 20.08.2014 21:15, променена общо 2 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг