Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 31.05.2020 03:23



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
<> [S12W33 - 06.05/12.05.2013] Купа на ПМЛ (финал) <> 
Автор Съобщение
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  <> [S12W33 - 06.05/12.05.2013] Купа на ПМЛ (финал) <>   |   06.05.2013 11:32



Купа на ПМЛ (финал)
————————————————————————————————————————————————————————————
[12337001] (Н)UNDERGROUND 1:0 THUG SLUGS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

Контролни срещи
————————————————————————————————————————————————————————————
[12339002]EXTREME ZOMBIES 4:3 БАЛКАНСКИ МЕЧОК[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————


[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]

---------------------------------------------------------------------------
10221 | Германия-1
10322 | Италия-А
10423 | Испания-1
10524 | Франция-1
10625 | Холандия
10826 | Португалия

20127 | Англия-ВЛ
21028 | Италия-Б
21129 | Испания-2
21630 | Австрия
21731 | Аржентина
22032 | Шотландия
22133 | Германия-2
22334 | Норвегия
22435 | Швейцария
22636 | Чехия
23037 | Румъния
23138 | Украйна

33239 | САЩ
33540 | Чили
33441 | Колумбия
33842 | Уругвай
-
-

---------------------------------------------------------------------------

[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]

10221 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Волфсбург - Борусия Дортмунд
[C - 16:30] 10202 | Шалке - Щутгарт
[C - 16:30] 10203 | Байер Леверкузен - Хановер
[C - 16:30] 10204 | Байерн Мюнхен - Аугсбург
[C - 16:30] 10205 | Майнц - Борусия М'гладбах
[C - 16:30] 10206 | Вердер - Айнтрахт Франкфурт
[C - 16:30] 10207 | Хофенхайм - Хамбургер
[C - 16:30] 10208 | Фортуна Дюселдорф - Нюрнберг
[C - 16:30] 10209 | Гройтер Фюрт - Фрайбург

10322 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:45] 10301 | Милан - Рома
[H - 16:00] 10302 | Удинезе - Аталанта
[C - 21:45] 10303 | Ювентус - Каляри
[H - 19:00] 10304 | Парма - Болоня
[H - 16:00] 10305 | Наполи - Сиена
[H - 16:00] 10306 | Дженоа - Интер
[C - 19:00] 10307 | Лацио - Сампдория
[H - 13:30] 10308 | Киево - Торино
[H - 16:00] 10309 | Катания - Пескара
[H - 16:00] 10310 | Фиорентина - Палермо

10423 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 10401 | Атлетико Мадрид - Барселона
[H - 22:00] 10402 | Малага - Севиля
[C - 23:00] 10403 | Еспаньол - Реал Мадрид
[H - 13:00] 10404 | Райо Валекано - Валенсия
[C - 21:00] 10405 | Осасуна - Хетафе
[C - 17:00] 10406 | Атлетик Билбао - Майорка
[H - 18:00] 10407 | Бетис - Селта
[C - 19:00] 10408 | Валядолид - Ла Коруня

10524 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10501 | Лион - Пари Сен Жермен
[C - 21:00] 10502 | Бордо - Нанси
[C - 21:00] 10503 | Валансиен - Рен
[C - 18:00] 10504 | Марсилия - Тулуза
[C - 21:00] 10505 | Бастия - Монпелие
[H - 18:00] 10506 | Евиан ТГ - Ница
[H - 15:00] 10507 | Лориен - Сент Етиен
[C - 21:00] 10508 | Брест - Сошо
[C - 21:00] 10509 | Аячо - Троа

10625 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 10601 | Твенте - ПСВ Айндховен
[H - 15:30] 10602 | Грьонинген - Аякс
[H - 15:30] 10603 | Фейенорд - НАК Бреда
[H - 15:30] 10604 | Рода - Хееренвеен
[H - 15:30] 10605 | НЕК Ниймеген - Ваалвийк
[H - 15:30] 10606 | Вилем ІІ - АЗ Алкмаар
[H - 15:30] 10607 | Витес - ВВВ-Венло
[H - 15:30] 10608 | Утрехт - Хераклес
[H - 15:30] 10609 | ПЕК Цволе - АДО Ден Хааг

10826 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10801 | Порто - Бенфика
[H - 18:00] 10802 | Брага - Насионал Мадейра
[H - 18:00] 10803 | Маритимо - Витория Гимараеш
[H - 18:00] 10804 | Спортинг Лисабон - Олянензе
[H - 18:00] 10805 | Академика Коимбра - Пасош Ферейра
[H - 18:00] 10806 | Рио Аве - Жил Висенте
[H - 18:00] 10807 | Морейрензе - Витория Сетубал
[H - 18:00] 10808 | Ещорил - Бейра Мар


20127 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 20101 | Манчестър Юнайтед - Суонзи
[H - 17:00] 20102 | Фулъм - Ливърпул
[H - 15:30] 20103 | Сток Сити - Тотнъм
[H - 17:00] 20104 | Куинс ПР - Нюкасъл
[H - 17:00] 20105 | Норич - Уест Бромич
[H - 17:00] 20106 | Евертън - Уест Хям
[H - 17:00] 20107 | Съндърланд - Саутхямптън

21028 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21001 | Юве Стабия - Верона
[C - 16:00] 21002 | Бари - Чезена
[C - 16:00] 21003 | Про Верчели - Новара
[C - 16:00] 21004 | Реджина - Гросето
[C - 16:00] 21005 | Виртус Ланчано - Сасуоло
[C - 16:00] 21006 | Падова - Специя
[C - 16:00] 21007 | Модена - Виченца
[C - 16:00] 21008 | Емполи - Читадела

21129 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 21101 | Алкоркон - Виляреал
[C - 19:00] 21102 | Спортинг Хихон - Кордоба
[C - 21:00] 21103 | Уеска - Лас Палмас
[H - 18:00] 21104 | Расинг Сантандер - Реал Мадрид Кастиля
[C - 19:00] 21105 | Нумансия - Гуадалахара
[C - 19:00] 21106 | Жирона - Херес
[C - 19:00] 21107 | Луго - Алмерия
[C - 21:00] 21108 | Реал Мурсия - Сабадел

21630 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 21601 | Адмира Вакер - Щурм Грац
[H - 17:00] 21602 | Винер Нойщат - РБ Залцбург
[C - 19:30] 21603 | Вакер Инсбрук - Аустрия Виена
[C - 19:30] 21604 | Рапид Виена - ВАК Волфсбергер
[C - 19:30] 21605 | Рийд - Матерсбург

21731 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[C - 25:10] 21701 | Велес Сарсфийлд - Арсенал Саранди
[C - 20:10] 21702 | Сан Лоренсо - Бока Хуниорс
[C - 26:15] 21703 | Расинг Клуб - Тигре Виктория
[H - 22:10] 21704 | Сан Мартин СХ - Архентинос Хуниорс
[C - 24:10] 21705 | Нюелс Олд Бойс - Годой Крус
[H - 20:00] 21706 | Ланус - Индепендиенте

22032 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:05] 22001 | Мъдъруел - Рос Каунти
[C - 17:00] 22002 | Инвърнес КТ - Дънди Юнайтед
[H - 14:00] 22003 | Хартс - Хибърниън
[C - 17:00] 22004 | Сейнт Мирън - Абърдийн
[C - 17:00] 22005 | Дънди ФК - Килмарнък

22133 | Германия-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:30] 22101 | Кьолн - Херта
[H - 14:30] 22102 | Падерборн - 1860 Мюнхен
[H - 14:30] 22103 | Санкт Паули - Айнтрахт Брауншвайг
[H - 14:30] 22104 | Унион Берлин - Дуисбург
[H - 14:30] 22105 | Ян Регенсбург - Кайзерслаутерн
[H - 14:30] 22106 | ФШФ Франкфурт - Бохум
[H - 14:30] 22107 | Аален - Динамо Дрезден
[H - 14:30] 22108 | Ерцгебирге Ауе - Инголщат

22334 | Норвегия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 22301 | Стрьомсгодсет - Бран
[H - 16:30] 22302 | Хаугесунд - Волеренга
[H - 19:00] 22303 | Санднес Улф - Молде
[H - 19:00] 22304 | Тромсьо - Сарпсборг 08
[H - 19:00] 22305 | Согндал - Од Гренланд
[H - 20:00] 22306 | Старт - Викинг

22435 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 22401 | Базел - Сервет
[C - 20:45] 22402 | Люцерн - Йънг Бойс
[H - 14:45] 22403 | Тюн - Лозана
[H - 17:00] 22404 | Грасхопър - Цюрих
[C - 20:45] 22405 | Санкт Гален - Сион

22636 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 22601 | Спарта Прага - Млада Болеслав
[C - 20:00] 22602 | Словачко - Слован Либерец
[C - 19:00] 22603 | Виктория Пилзен - Славия Прага
[C - 17:00] 22604 | Прибрам - Сигма Оломоуц
[H - 16:00] 22605 | Яблонец - Височина Ихлава

23037 | Румъния
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:30] 23001 | Чяхлаул - Васлуй
[C - 18:00] 23002 | Газ Метан Медиаш - Оцелул Галац
[H - 19:00] 23003 | Университатя Клуж - КСМС Яш
[H - 19:00] 23004 | Конкордия Кяжна - Петролул Плоещ
[H - 21:30] 23005 | Астра Гюргево - Рапид Букурещ

23138 | Украйна
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:30] 23101 | Шахтьор Донецк - Таврия
[C - 19:30] 23102 | Динамо Киев - Иличьовец
[C - 16:00] 23103 | Ворскла - Металург Донецк
[C - 17:30] 23104 | Волин Луцк - Арсенал Киев
[H - 19:30] 23105 | Карпати Лвов - Днепър Д'петровск
[H - 18:30] 23106 | Черноморец Одеса - Металург Запорожие
[H - 15:30] 23107 | Кривбас - Ховерла Закарпатие


33239 | САЩ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 23:00] 33201 | Сиатъл Саундърс - Сан Хосе Ърткуейкс
[C - 26:30] 33202 | Кълъмбъс Крю - Колорадо Рапидс
[C - 27:30] 33203 | ФК Далас - ДиСи Юнайтед
[C - 26:00] 33204 | Ванкувър Уайткапс - Лос Анжелис Галакси
[C - 20:30] 33205 | Чикаго Файър - Филаделфия Юниън
[C - 21:00] 33206 | Монреал Импакт - Реал Солт Лейк

33540 | Чили
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 33501 | Унион Еспаньола - Антофагаста
[C - 24:00] 33502 | Аудакс Италиано - Универсидад Католика
[C - 26:30] 33503 | Евертън ВМ - Рейнджърс Талка
[H - 22:30] 33504 | Нюбленсе - Универсидад Чили
[H - 23:00] 33505 | Кобресал - Унион Ла Калера
[H- 23:00] 33506 | Кобрелоа - Палестино

33441 | Колумбия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 23:15] 33401 | Итаки - Енвигадо
[C - 25:30] 33402 | Санта Фе - Чико
[C - 27:45] 33403 | Депортиво Кали - Милионариос
[C - 27:45] 33404 | Хуниор - Толима
[H - 21:00] 33405 | Патриотас - Ла Екидад
[H - 23:15] 33406 | Алианса Петролера - Кукута
[]
33842 | Уругвай
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:30] 33801 | Уондърърс - Ливърпул Монтевидео
[H - 16:15] 33802 | Бела Виста - Дефенсор Спортинг
[H - 21:30] 33803 | КА Ривър Плейт - Данубио
[H - 22:00] 33804 | Хувентуд ЛП - Насионал Монтевидео
[H - 21:30] 33805 | Сентрал Еспаньол - Серо Ларго
[C - 22:00] 33806 | Пенярол - Прогресо


400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 40901 | Локерен - Золте Варегем (Белгия)
[C - 22:00] 41102 | Мирандес - Понферадина (Испания-2)
[C - 17:30] 41203 | Кубан - Амкар (Русия)
[C - 20:00] 41304 | Бешикташ - Генчлербирлиги (Турция)
[C - 20:00] 41305 | Анталияспор - Ордуспор (Турция)
[C - 18:00] 41506 | Орхус ГФ - Сьондерийске (Дания)
[C - 16:45] 42207 | Висла Краков - Корона Келце (Полша)
[C - 19:00] 42208 | Ягелония - Легия Варшава (Полша)
[C - 20:00] 42509 | ЦСКА София - Черно море (България)
[C - 18:00] 42510 | Литекс Ловеч - Берое (България)
[C - 19:00] 43011 | Конкордия Кяжна - Петролул Плоещ (Румъния)
[C - 19:00] 43012 | Виторул Костанца - Глория Бистрица (Румъния)

500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 50901 | РК Генк - Андерлехт (Белгия)
[H - 15:30] 50902 | Стандард Лиеж - ФК Брюж (Белгия)
[H - 16:00] 50903 | Серкъл Брюж - Вестерло (Белгия)
[H - 12:30] 51204 | Локомотив Москва - ЦСКА Москва (Русия)
[H - 17:30] 51205 | Ростов - Зенит (Русия)
[H - 15:00] 51206 | Терек - Анжи (Русия)
[H - 20:00] 51307 | Фенербахче - Галатасарай (Турция)
[H - 20:00] 51308 | Бурсаспор - Ескишехирспор (Турция)
[H - 20:00] 51509 | ФК Копенхаген - Есберг (Дания)
[H - 15:00] 51510 | Мидтиланд - Рандерс (Дания)
[H - 18:00] 51511 | Олборг - Брьондби (Дания)
[H - 14:30] 52112 | Енерги Котбус - Зандхаузен (Германия-2)
[H - 18:00] 52213 | Лехия Гданск - Рух Хожув (Полша)
[H - 15:30] 52214 | Пяст Гливице - Шльонск Вроцлав (Полша)
[H - 16:00] 52715 | Калмар ФФ - АИК Солна (Швеция)
[H - 18:30] 52716 | Юргорден - Малмьо ФФ (Швеция)
[H - 16:00] 52717 | Мелби - Сирианска (Швеция)
[H - 20:00] 53918 | Хайдук Сплит - Локомотива Загреб (Хърватия)


Забележки:


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ

ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ

ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница "Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница "Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница "Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира

съответният избор-потоци в

клетки С5:С12.


ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.

СРОКОВЕ

Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00


Технически коментари и забележки: http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400


Последна промяна PMLeague на 20.08.2014 21:21, променена общо 3 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг