Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27.05.2020 11:27



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
<> [S12W34 - 13.05/19.05.2013] ПМЛ 'А-Б' бараж (финал) <> 
Автор Съобщение
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  <> [S12W34 - 13.05/19.05.2013] ПМЛ 'А-Б' бараж (финал) <>   |   13.05.2013 14:39



ПМЛ 'А-Б' бараж (финал)
————————————————————————————————————————————————————————————
[12346001] (Н)VALIANT KNIGHTS 2:1 REAL GREEN[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

Контролни срещи
————————————————————————————————————————————————————————————
[12349102]БАЛКАНСКИ МЕЧОК 1:0 ОЛ-СТАРИ ЧИЧОВЦИ[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————


[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]

---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10524 | Франция-1
10825 | Португалия
11026 | Италия-Б

20427 | Испания-1
21128 | Испания-2
21329 | Турция
21630 | Австрия
21731 | Аржентина
22032 | Шотландия
22133 | Германия-2
22534 | България
22735 | Швеция
23136 | Украйна
23237 | САЩ
23438 | Колумбия

-
-
-
-
-
-

---------------------------------------------------------------------------

[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]

10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10101 | Нюкасъл - Арсенал
[H - 18:00] 10102 | Уест Бромич - Манчестър Юнайтед
[H - 18:00] 10103 | Манчестър Сити - Норич
[H - 18:00] 10104 | Челси - Евертън
[H - 18:00] 10105 | Тотнъм - Съндърланд
[H - 18:00] 10106 | Суонзи - Фулъм
[H - 18:00] 10107 | Ливърпул - Куинс ПР
[H - 18:00] 10108 | Уигън - Астън Вила
[H - 18:00] 10109 | Саутхямптън - Сток Сити
[H - 18:00] 10110 | Уест Хям - Рединг

10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Борусия М'гладбах - Байерн Мюнхен
[C - 16:30] 10202 | Борусия Дортмунд - Хофенхайм
[C - 16:30] 10203 | Фрайбург - Шалке
[C - 16:30] 10204 | Щутгарт - Майнц
[C - 16:30] 10205 | Нюрнберг - Вердер
[C - 16:30] 10206 | Хамбургер - Байер Леверкузен
[C - 16:30] 10207 | Хановер - Фортуна Дюселдорф
[C - 16:30] 10208 | Айнтрахт Франкфурт - Волфсбург
[C - 16:30] 10209 | Аугсбург - Гройтер Фюрт

10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:45] 10301 | Интер - Удинезе
[H - 21:45] 10302 | Рома - Наполи
[H - 21:45] 10303 | Сиена - Милан
[H - 21:45] 10304 | Каляри - Лацио
[H - 21:45] 10305 | Сампдория - Ювентус
[H - 21:45] 10306 | Аталанта - Киево
[H - 21:45] 10307 | Палермо - Парма
[H - 21:45] 10308 | Болоня - Дженоа
[H - 21:45] 10309 | Торино - Катания
[H - 21:45] 10310 | Пескара - Фиорентина

10524 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:00] 10501 | Монпелие - Лил
[C - 22:00] 10502 | Пари Сен Жермен - Брест
[C - 22:00] 10503 | Ница - Лион
[C - 22:00] 10504 | Сент Етиен - Марсилия
[C - 22:00] 10505 | Евиан ТГ - Валансиен
[C - 22:00] 10506 | Рен - Аячо
[C - 22:00] 10507 | Сошо - Тулуза
[C - 22:00] 10508 | Троа - Бордо
[C - 22:00] 10509 | Нанси - Бастия
[C - 22:00] 10510 | Реймс - Лориен

10825 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10801 | Пасош Ферейра - Порто
[H - 18:00] 10802 | Олянензе - Маритимо
[H - 18:00] 10803 | Витория Сетубал - Брага
[H - 18:00] 10804 | Бейра Мар - Спортинг Лисабон
[H - 18:00] 10805 | Бенфика - Морейрензе
[H - 18:00] 10806 | Насионал Мадейра - Академика Коимбра
[H - 18:00] 10807 | Витория Гимараеш - Рио Аве
[H - 18:00] 10808 | Жил Висенте - Ещорил

11026 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:30] 11001 | Бреша - Варезе
[H - 13:30] 11002 | Кротоне - Юве Стабия
[C - 17:30] 11003 | Сасуоло - Ливорно
[C - 17:30] 11004 | Верона - Емполи
[C - 17:30] 11005 | Новара - Виртус Ланчано
[C - 15:30] 11006 | Чезена - Про Верчели (ИЗВАДЕН)
[C - 15:30] 11007 | Тернана - Падова (ИЗВАДЕН)
[C - 15:30] 11008 | Гросето - Бари (ИЗВАДЕН)
[C - 17:30] 11009 | Виченца - Реджина
[C - 17:30] 11010 | Читадела - Асколи
[C - 15:30] 11011 | Специя - Модена (ИЗВАДЕН)


20427 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 20401 | Хетафе - Валенсия
[H - 13:00] 20402 | Леванте - Райо Валекано
[C - 23:00] 20403 | Севиля - Реал Сосиедад
[H - 22:00] 20404 | Барселона - Валядолид
[C - 21:00] 20405 | Гранада - Осасуна
[H - 20:00] 20406 | Сарагоса - Атлетик Билбао
[H - 18:00] 20407 | Ла Коруня - Еспаньол

21128 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21101 | Барселона 'Б' - Алкоркон
[C - 21:00] 21102 | Виляреал - Жирона
[C - 19:00] 21103 | Херес - Спортинг Хихон
[C - 23:00] 21104 | Кордоба - Уеска
[H - 13:00] 21105 | Алмерия - Елче
[H - 22:00] 21106 | Сабадел - Расинг Сантандер
[H - 18:00] 21107 | Херкулес - Мирандес
[C - 19:00] 21108 | Лас Палмас - Рекреативо Уелва

21329 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[С - 19:05] 21301 | Галатасарай - Трабзонспор
[С - 19:00] 21302 | Кардемир Карабюкспор - Фенербахче
[H - 19:00] 21303 | Кайзериспор - Бешикташ
[H - 20:00] 21304 | Генчлербирлиги - Бурсаспор
[H - 19:00] 21305 | Ескишехирспор - Анталияспор
[C - 00:00] 21306 | Мерсин Идман Юрду - Газиантепспор (ИЗВАДЕН)
[С - 19:00] 21307 | Истанбул ББ - Касъмпаша
[H - 16:00] 21308 | Елазъгспор - Сивасспор

21630 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 21601 | РБ Залцбург - Вакер Инсбрук
[C - 19:30] 21602 | Матерсбург - Рапид Виена
[H - 17:00] 21603 | Щурм Грац - Рийд
[C - 17:00] 21604 | ВАК Волфсбергер - Адмира Вакер
[C - 19:30] 21605 | Аустрия Виена - Винер Нойщат

21731 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[C - 24:30] 21701 | Бока Хуниорс - Колон
[C - 22:10] 21702 | Годой Крус - Велес Сарсфийлд
[C - 20:00] 21703 | Атлетико Рафаела - Естудиантес ЛП
[C - 26:15] 21704 | Килмес - Нюелс Олд Бойс
[H - 20:00] 21705 | Унион Санта Фе - Ривър Плейт
[H - 22:30] 21706 | Индепендиенте - Сан Мартин СХ

22032 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 22001 | Дънди Юнайтед - Селтик
[H - 14:45] 22002 | Сейнт Джонстън - Мъдъруел
[C - 17:00] 22003 | Абърдийн - Хартс
[C - 17:00] 22004 | Килмарнък - Сейнт Мирън
[H - 14:45] 22005 | Рос Каунти - Инвърнес КТ
[C - 17:00] 22006 | Хибърниън - Дънди ФК

22133 | Германия-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:30] 22101 | Кайзерслаутерн - Санкт Паули
[H - 14:30] 22102 | Инголщат - Кьолн
[H - 14:30] 22103 | Херта - Енерги Котбус
[H - 14:30] 22104 | Дуисбург - Падерборн
[H - 14:30] 22105 | Бохум - Унион Берлин
[H - 14:30] 22106 | Айнтрахт Брауншвайг - ФШФ Франкфурт
[H - 14:30] 22107 | 1860 Мюнхен - Аален
[H - 14:30] 22108 | Динамо Дрезден - Ян Регенсбург

22534 | България
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:00] 22501 | Левски София - Лудогорец
[H - 15:45] 22502 | Берое - ЦСКА София
[C - 18:00] 22503 | Черно море - Локомотив Пловдив
[C - 20:00] 22504 | Черноморец Бургас - Локомотив София
[H - 18:00] 22505 | Пирин Гоце Делчев - Литекс Ловеч
[C - 18:00] 22506 | Монтана - Миньор Перник
[C - 18:00] 22507 | Славия София - Етър
[C - 17:30] 22508 | Ботев Пловдив - Ботев Враца

22735 | Швеция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 22701 | Хекен - Йефле
[H - 18:30] 22702 | ИФК Гьотеборг - Калмар ФФ
[H - 18:30] 22703 | ИФК Норкьопинг - Отвидаберг
[C - 17:00] 22704 | Бромапойкарна - Сирианска
[H - 16:00] 22705 | Йостер - АИК Солна
[H - 18:30] 22706 | Юргорден - Халмстад

23136 | Украйна
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:30] 23101 | Металист Харков - Днепър Д'петровск
[H - 18:30] 23102 | Таврия - Динамо Киев
[C - 18:30] 23103 | Арсенал Киев - Ворскла
[H - 16:00] 23104 | Металург Донецк - Черноморец Одеса
[H - 13:30] 23105 | Металург Запорожие - Шахтьор Донецк
[C - 18:30] 23106 | Кривбас - Карпати Лвов
[H - 16:00] 23107 | Иличьовец - Заря Луганск
[C - 18:30] 23108 | Ховерла Закарпатие - Волин Луцк

23237 | САЩ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 29:30] 23201 | Сиатъл Саундърс - ФК Далас
[H - 20:00] 23202 | Ню Йорк РБ - Лос Анжелис Галакси
[C - 26:30] 23203 | Филаделфия Юниън - Чикаго Файър
[C - 29:30] 23204 | Сан Хосе Ърткуейкс - Колорадо Рапидс
[C - 27:30] 23205 | Хюстън Динамо - Ню Инглънд Ревълюшън
[C - 24:00] 23206 | Торонто ФК - Кълъмбъс Крю
[C - 26:00] 23207 | Ванкувър Уайткапс - Портланд Тимбърс

23438 | Колумбия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 23:15] 23401 | Ла Екидад - Депортиво Кали
[C - 25:30] 23402 | Чико - Атлетико Насионал
[H - 23:15] 23403 | Индепендиенте Меделин - Патриотас
[C - 27:45] 23404 | Толима - Алианса Петролера
[C - 27:45] 23405 | Милионариос - Хуниор


Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 50001 | ФК Брюж - РК Генк (Белгия)
[H - 15:30] 50002 | Андерлехт - Золте Варегем (Белгия)
[H - 15:30] 50003 | Стандард Лиеж - Локерен (Белгия)
[H - 19:00] 50004 | Универсидад Католика - Универсидад Чили (Чили)
[H - 23:00] 50005 | Депортес Икике - О'Хигинс (Чили)
[H - 20:00] 50006 | Риека - Задар (Хърватия)
[H - 14:30] 50007 | Зандхаузен - Ерцгебирге Ауе (Германия-2)
[H - 18:15] 50008 | ПАОК Солун - ПАС Янина (Гърция)
[H - 20:30] 50009 | Астерас Триполис - Атромитос (Гърция)
[H - 15:30] 50010 | ГКС Белхатув - Заглембе Любин (Полша)
[H - 18:00] 50011 | Корона Келце - Ягелония (Полша)
[H - 20:30] 50012 | Стяуа Букурещ - Виторул Костанца (Румъния)
[H - 15:00] 50013 | Криля Советов - Рубин Казан (Русия)
[H - 17:30] 50014 | Зенит - Волга НН (Русия)
[H - 21:30] 50015 | Ливърпул Монтевидео - Ел Танке Сисли (Уругвай)
[H - 21:30] 50015 | Хувентуд - Прогресо (Уругвай)
[H - 21:30] 50015 | Данубио - Бела Виста (Уругвай)
[H - 22:00] 50015 | Пенярол - Уондърърс (Уругвай)


Забележки:


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ

ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ

ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница "Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница "Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница "Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира

съответният избор-потоци в

клетки С5:С12.


ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.

СРОКОВЕ

Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00


Технически коментари и забележки: http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400


Последна промяна PMLeague на 20.08.2014 21:23, променена общо 7 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг