<> [S12W07 - 22.10/28.10.2012] ПМЛ 'А' лига (ІI кръг) + ПМЛ 'Б' лига (ІІ кръг) <>
| 22.10.2012 11:33
ПМЛ 'А' лига (ІІ кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12071001] ●
THE RED WINNERZ 1:1 THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12071002] ●
THE CURSED 0:3 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12071003] ●
UNDERGROUND 3:0 EXTREME ZOMBIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12071004] ●
NEW MERSEY RAZORS 3:0 СИНЯТА ЛАВИНА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12071005] ●
THE THRACIAN ORPHICS 4:1 REAL GREEN ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12071006] ●
AIR FORCE 0:1 КРИВА НИВА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (ІІ кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12072007] ●
CDLM BLUE POWER 2:3 DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12072008] ●
ЖФК БАБА ЯГА 1:1 THUG SLUGS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12072009] ●
RED OR DEAD 1:0 PRIMUS MAXIMUS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12072010] ●
CRAZY BAND 2:0 VALIANT KNIGHTS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12072011] ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 2:3 DUNE WARRIORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
101 | Англия-ВЛ
102 | Германия-1
103 | Италия-А
104 | Испания-1
105 | Франция-1
106 | Холандия207 | Англия-Ш
208 | Португалия
209 | Белгия
210 | Италия-Б
211 | Испания-2
212 | Русия
213 | Турция
214 | Гърция
216 | Австрия
217 | Аржентина
218 | Бразилия
219 | Мексико320 | Шотландия
323 | Норвегия
324 | Швейцария
325 | България
326 | Чехия
327 | Швеция---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]---------------------------------------------------------------------------
101 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10101 | Челси - Манчестър Юнайтед
[C - 19:30] 10102 | Манчестър Сити - Суонзи
[H - 17:00] 10103 | Нюкасъл - Уест Бромич
[H - 15:30] 10104 | Евертън - Ливърпул
[C - 17:00] 10105 | Арсенал - Куинс ПР
[H - 17:00] 10106 | Саутхямптън - Тотнъм
[C - 17:00] 10107 | Рединг - Фулъм
[C - 17:00] 10108 | Сток Сити - Съндърланд
[C - 17:00] 10109 | Уигън - Уест Хям
---------------------------------------------------------------------------
102 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:30] 10201 | Байерн Мюнхен - Байер Леверкузен
[H - 18:30] 10202 | Хановер - Борусия М'гладбах
[C - 16:30] 10203 | Фрайбург - Борусия Дортмунд
[C - 16:30] 10204 | Шалке - Нюрнберг
[H - 16:30] 10205 | Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт
[C - 16:30] 10206 | Майнц - Хофенхайм
[C - 16:30] 10207 | Гройтер Фюрт - Вердер
[C - 16:30] 10208 | Фортуна Дюселдорф - Волфсбург
---------------------------------------------------------------------------
103 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:45] 10301 | Рома - Удинезе
[H - 13:30] 10302 | Катания - Ювентус
[H - 21:45] 10303 | Наполи - Киево
[H - 16:00] 10304 | Болоня - Интер
[H - 16:00] 10305 | Фиорентина - Лацио
[C - 21:45] 10306 | Милан - Дженоа
[H - 16:00] 10307 | Торино - Парма
[H - 16:00] 10308 | Пескара - Аталанта
[C - 19:00] 10309 | Сиена - Палермо
[H - 16:00] 10310 | Сампдория - Каляри
---------------------------------------------------------------------------
104 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:30] 10401 | Майорка - Реал Мадрид
[H - 20:45] 10402 | Атлетико Мадрид - Осасуна
[C - 19:00] 10403 | Бетис - Валенсия
[C - 23:00] 10404 | Райо Валекано - Барселона
[C - 17:00] 10405 | Еспаньол - Малага
[H - 18:50] 10406 | Атлетик Билбао - Хетафе
[H - 17:00] 10407 | Леванте - Гранада
[H - 13:00] 10408 | Сарагоса - Севиля
[П - 22:30] 10409 | Валядолид - Реал Сосиедад <<<изваден>>>
[C - 21:00] 10410 | Селта - Ла Коруня
---------------------------------------------------------------------------
105 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 10501 | Нанси - Пари Сен Жермен
[C - 21:00] 10502 | Монпелие - Ница
[H - 22:00] 10503 | Марсилия - Лион
[C - 18:00] 10504 | Лил - Валансиен
[H - 18:00] 10505 | Бастия - Бордо
[C - 21:00] 10506 | Тулуза - Брест
[C - 21:00] 10507 | Сошо - Евиан ТГ
[H - 15:00] 10508 | Лориен - Аячо
[C - 21:00] 10509 | Реймс - Троа
---------------------------------------------------------------------------
106 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:30] 10601 | Фейенорд - Аякс
[H - 17:30] 10602 | Витес - АЗ Алкмаар
[H - 15:30] 10603 | Ваалвийк - Твенте
[H - 15:30] 10604 | Хераклес - Хееренвеен
[C - 20:45] 10605 | НЕК Ниймеген - Рода
[H - 15:30] 10606 | ПЕК Цволе - ПСВ Айндховен
[C - 21:45] 10607 | ВВВ-Венло - НАК Бреда
[C - 19:45] 10608 | АДО Ден Хааг - Вилем ІІ
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
207 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20701 | Мидълзбро - Болтън
[C - 17:00] 20702 | Блякбърн - Уотфорд
[C - 17:00] 20703 | Блякпул - Брайтън
[C - 17:00] 20704 | Лийдс - Бирмингам
[C - 17:00] 20705 | Кардиф - Бърнли
[C - 17:00] 20706 | Уулвърхямптън - Чарлтън
[C - 17:00] 20707 | Лестър - Кристъл Палас
[C - 19:20] 20708 | Бристол Сити - Хъл Сити
---------------------------------------------------------------------------
208 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 20801 | Маритимо - Брага
[C - 22:30] 20802 | Жил Висенте - Бенфика
[H - 22:15] 20803 | Ещорил - Порто
[H - 18:00] 20804 | Рио Аве - Насионал Мадейра
[C - 18:00] 20805 | Бейра Мар - Пасош Ферейра
[C - 18:00] 20806 | Олянензе - Морейрензе
---------------------------------------------------------------------------
209 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 20901 | ФК Брюж - Локерен
[H - 15:30] 20902 | Кортрийк - РК Генк
[C - 21:00] 20903 | АА Гент - Монс
[C - 19:00] 20904 | Шарльороа - Андерлехт
[C - 21:00] 20905 | Мехелен - Лиерс
[C - 21:00] 20906 | Беершот - Оуд-Хеверлее Льовен
[C - 21:00] 20907 | Ваасланд/Беверен - Золте Варегем
---------------------------------------------------------------------------
210 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21001 | Новара - Варезе
[C - 16:00] 21002 | Падова - Бари
[C - 16:00] 21003 | Реджина - Асколи
[C - 16:00] 21004 | Верона - Виртус Ланчано
[C - 16:00] 21005 | Бреша - Про Верчели
[C - 16:00] 21006 | Виченца - Кротоне
[C - 16:00] 21007 | Емполи - Модена
[C - 16:00] 21008 | Гросето - Тернана
---------------------------------------------------------------------------
211 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21101 | Елче - Расинг Сантандер
[C - 17:00] 21102 | Алмерия - Уеска
[C - 19:00] 21103 | Виляреал - Мирандес
[H - 19:00] 21104 | Алкоркон - Реал Мурсия
[H - 13:00] 21105 | Реал Мадрид Кастиля - Спортинг Хихон
[C - 19:00] 21106 | Сабадел - Кордоба
[C - 19:00] 21107 | Гуадалахара - Лас Палмас
[H - 19:00] 21108 | Жирона - Нумансия
---------------------------------------------------------------------------
212 | Русия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:30] 21201 | Алания - Зенит
[H - 15:00] 21202 | Терек - ЦСКА Москва
[H - 17:30] 21203 | Рубин - Анжи
[H - 12:30] 21204 | Динамо Москва - Криля Советов
---------------------------------------------------------------------------
213 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21301 | Трабзонспор - Бурсаспор
[C - 19:00] 21302 | Галатасарай - Кайзериспор
[C - 16:00] 21303 | Мерсин Идман Юрду - Истанбул ББ
[H - 16:00] 21304 | Кардемир Карабюкспор - Генчлербирлиги
[C - 19:00] 21305 | Сивасспор - Акхисар Беледие
[H - 19:00] 21306 | Газиантепспор - Ордуспор
---------------------------------------------------------------------------
214 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21401 | ОФИ Крит - Панатинайкос
[H - 17:15] 21402 | ПАС Янина - Атромитос
[C - 17:15] 21403 | Левадиакос - Астерас Триполис
[C - 19:30] 21404 | Керкира - ПАОК Солун
[H - 17:15] 21405 | АЕК Атина - Платаниас
[H - 15:00] 21406 | Верия - Ксанти
[C - 17:15] 21407 | Пантракикос - Паниониос
---------------------------------------------------------------------------
216 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 21601 | Рапид Виена - РБ Залцбург
[C - 19:30] 21602 | Адмира Вакер - Аустрия Виена
[C - 19:30] 21603 | ВАК Волфсбергер - Щурм Грац
[C - 17:00] 21604 | Рийд - Винер Нойщат
[C - 19:30] 21605 | Матерсбург - Вакер Инсбрук
---------------------------------------------------------------------------
217 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[C - 24:15] 21701 | Нюелс Олд Бойс - Арсенал Саранди
[C - 24:15] 21702 | Естудиантес ЛП - Ол Бойс
[C - 26:20] 21703 | Велес Сарсфийлд - Расинг Клуб
[H - 20:30] 21704 | Ривър Плейт - Бока Хуниорс
[H - 22:30] 21705 | Белграно - Унион Санта Фе
[C - 22:10] 21706 | Сан Мартин СХ - Атлетико Рафаела
---------------------------------------------------------------------------
218 | Бразилия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:20] 21801 | Коринтианс - Вашку да Гама
[C - 21:20] 21802 | Интернасионал - Палмейрас
[C - 23:30] 21803 | Ботафого - Атлетико Гоянензе
[C - 23:30] 21804 | Фигейрензе - Португеза
[C - 23:30] 21805 | Спорт Ресифе - Сао Пауло
[C - 23:30] 21806 | Бая - Гремио
---------------------------------------------------------------------------
219 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[C - 27:00] 21901 | Монтерей - Сантос Лагуна
[C - 27:00] 21902 | Пачука - Тигрес
[H - 20:00] 21903 | УНАМ Пумас - Клуб Америка
[C - 25:00] 21904 | Крус Асул - Толука
[H - 20:00] 21905 | Пуебла - Атланте
[C - 28:00] 21906 | Сан Луис - Керетаро
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
320 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32001 | Селтик - Килмарнък
[C - 17:00] 32002 | Инвърнес КТ - Сейнт Джонстън
[C - 17:00] 32003 | Сейнт Мирън - Дънди Юнайтед
[C - 17:00] 32004 | Хартс - Рос Каунти
[C - 17:00] 32005 | Абърдийн - Дънди ФК
---------------------------------------------------------------------------
323 | Норвегия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 32301 | Молде - Розенборг
[H - 19:00] 32302 | Волеренга - Тромсьо
[H - 19:00] 32303 | Од Гренланд - Хьонефос
[H - 19:00] 32304 | Стабек - Викинг
[H - 19:00] 32305 | Согндал - Олесунд
[C - 19:00] 32306 | Санднес Улф - Фредрикстад
---------------------------------------------------------------------------
324 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 32401 | Йънг Бойс - Люцерн
[H - 17:00] 32402 | Цюрих - Базел
[H - 14:45] 32403 | Сервет - Грасхопър
[H - 14:45] 32404 | Санкт Гален - Тюн
[C - 20:45] 32405 | Сион - Лозана
---------------------------------------------------------------------------
325 | България
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 32501 | Черноморец Бургас - Лудогорец
[C - 18:00] 32502 | Левски София - Локомотив Пловдив
[C - 16:00] 32503 | Монтана - Литекс Ловеч
[C - 16:00] 32504 | Славия София - Миньор Перник
[C - 16:00] 32505 | Ботев Пловдив - ЦСКА София
[C - 16:00] 32506 | Черно море - Локомотив София
---------------------------------------------------------------------------
326 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 32601 | Спарта Прага - Слован Либерец
[H - 16:00] 32602 | Теплице - Сигма Оломоуц
[C - 18:00] 32603 | Словачко - Храдец Кралове
[C - 19:20] 32604 | Яблонец - Славия Прага
[C - 17:00] 32605 | Прибрам - Баник Острава
---------------------------------------------------------------------------
327 | Швеция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 32701 | ГАИС Гьотеборг - Хелзингборг
[H - 14:00] 32702 | АИК Солна - Сирианска
[H - 16:00] 32703 | Йоребро - ИФК Гьотеборг
[H - 18:30] 32704 | Отвидаберг - Мелби
[H - 16:00] 32705 | ГИФ Сундсвал - ИФК Норкьопинг
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 401 | Питърбъро - Дарби Каунти
[C - 17:00] 402 | Ипсуич - Шефилд Уензди
[C - 17:00] 403 | Милуол - Хъдърсфийлд
[C - 17:00] 404 | Барнзли - Нотингам Форест
[C - 16:00] 405 | Специя - Читадела
[C - 18:00] 406 | Силкеборг - Рандерс
[C - 19:00] 407 | Лех Познан - Ягелония
[C - 16:45] 408 | ГКС Белхатув - Полония Варшава
[C - 18:00] 409 | Берое - Пирин Гоце Делчев
[C - 16:00] 410 | Етър - Ботев Враца
[C - 17:00] 411 | Нотс Каунти - Донкастър
[C - 17:00] 412 | Карлайл - Борнемут
---------------------------------------------------------------------------
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 501 | Понферадина - Херкулес
[H - 19:00] 502 | Херес - Луго
[H - 20:00] 503 | Мидтиланд - Брьондби
[H - 18:00] 504 | Одензе - Орхус ГФ
[H - 15:00] 505 | Есберг - Сьондерийске
[H - 14:30] 506 | Унион Берлин - Падерборн
[H - 14:30] 507 | Санкт Паули - Динамо Дрезден
[H - 14:30] 508 | ФШФ Франкфурт - Ян Регенсбург
[H - 15:30] 509 | Шльонск Вроцлав - Заглембе Любин
[H - 18:00] 510 | Легия Варшава - Пяст Гливице
[H - 19:00] 511 | Газ Метан Медиаш - Васлуй
[H - 21:30] 512 | Стяуа Букурещ - Глория Бистрица
[H - 16:00] 513 | Иличьовец - Динамо Киев
[H - 19:30] 514 | Металист Харков - Заря Луганск
[H - 15:30] 515 | Днепър Д'петровск - Карпати Лвов
[H - 22:00] 516 | Кълъмбъс Крю - Торонто ФК
[] 517 |
[] 518 |
[] 519 |
[] 520 |
[] 521 |
[] 522 |
[] 523 |
[] 524 |
--------------------------------------------------------------------------- ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 22:00
Технически коментари и забележки:
http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400