<> [S12W08 - 29.10/04.11.2012] ПМЛ 'A' лига (ІIІ кръг) + ПМЛ 'Б' лига (ІІІ кръг) <>
| 29.10.2012 14:58
ПМЛ 'А' лига (ІІІ кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12081001] ●
КРИВА НИВА 2:3 THE RED WINNERZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12081002] ●
REAL GREEN 1:3 AIR FORCE ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12081003] ●
СИНЯТА ЛАВИНА 4:4 THE THRACIAN ORPHICS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12081004] ●
EXTREME ZOMBIES 3:0 NEW MERSEY RAZORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12081005] ●
ARLITO 2:1 UNDERGROUND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12081006] ●
THE MUMMIES 1:2 THE CURSED ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (ІІІ кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12082007] ●
DUNE WARRIORS 1:1 CDLM BLUE POWER ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12082008] ●
VALIANT KNIGHTS 0:0 БАЛКАНСКИ МЕЧОК ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12082009] ●
PRIMUS MAXIMUS 1:3 CRAZY BAND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12082010] ●
THUG SLUGS 3:4 RED OR DEAD ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12082011] ●
DEMBA BOYZ 1:0 ЖФК БАБА ЯГА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
101 | Англия-ВЛ
102 | Германия-1
103 | Италия-А
104 | Испания-1
105 | Франция-1
106 | Холандия207 | Англия-Ш
208 | Португалия
209 | Белгия
210 | Италия-Б
211 | Испания-2
213 | Турция
214 | Гърция
216 | Австрия
217 | Аржентина
218 | Бразилия
219 | Мексико
220 | Шотландия323 | Норвегия
324 | Швейцария
325 | България
326 | Чехия
327 | Швеция
331 | Украйна---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]101 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10101 | Ливърпул - Нюкасъл
[C - 17:00] 10102 | Фулъм - Евертън
[C - 17:00] 10103 | Суонзи - Челси
[C - 17:00] 10104 | Тотнъм - Уигън
[C - 19:30] 10105 | Уест Хям - Манчестър Сити
[C - 17:00] 10106 | Норич - Сток Сити
[C - 17:00] 10107 | Съндърланд - Астън Вила
[H - 15:30] 10108 | Куинс ПР - Рединг
102 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Борусия Дортмунд - Щутгарт
[C - 16:30] 10202 | Хофенхайм - Шалке
[C - 16:30] 10203 | Борусия М'гладбах - Фрайбург
[C - 19:30] 10204 | Хамбургер - Байерн Мюнхен
[C - 16:30] 10205 | Нюрнберг - Волфсбург
[C - 16:30] 10206 | Хановер - Аугсбург
[H - 18:30] 10207 | Вердер - Майнц
[H - 16:30] 10208 | Байер Леверкузен - Фортуна Дюселдорф
103 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:45] 10301 | Рома - Палермо
[C - 21:45] 10302 | Ювентус - Интер
[C - 19:00] 10303 | Милан - Киево
[H - 16:00] 10304 | Болоня - Удинезе
[H - 16:00] 10305 | Катания - Лацио
[H - 16:00] 10306 | Наполи - Торино
[H - 13:30] 10307 | Пескара - Парма
[H - 16:00] 10308 | Фиорентина - Каляри
[H - 16:00] 10309 | Сиена - Дженоа
[H - 16:00] 10310 | Сампдория - Аталанта
104 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:30] 10401 | Севиля - Леванте
[C - 23:00] 10402 | Валенсия - Атлетико Мадрид
[C - 21:00] 10403 | Реал Мадрид - Сарагоса
[C - 17:00] 10404 | Малага - Райо Валекано
[C - 19:00] 10405 | Барселона - Селта
[H - 17:00] 10406 | Ла Коруня - Майорка
[H - 13:00] 10407 | Реал Сосиедад - Еспаньол
[H - 18:50] 10408 | Осасуна - Валядолид
[H - 20:45] 10409 | Гранада - Атлетик Билбао
105 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10501 | Бордо - Тулуза
[C - 18:00] 10502 | Пари Сен Жермен - Сент Етиен
[C - 21:00] 10503 | Евиан ТГ - Лил
[C - 21:00] 10504 | Троа - Монпелие
[H - 18:00] 10505 | Лион - Бастия
[C - 21:00] 10506 | Ница - Нанси
[C - 21:00] 10507 | Рен - Реймс
[H - 15:00] 10508 | Аячо - Марсилия
[C - 21:00] 10509 | Валансиен - Сошо
106 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:45] 10601 | Аякс - Витес
[H - 15:30] 10602 | Твенте - Фейенорд
[C - 21:45] 10603 | ПСВ Айндховен - Хераклес
[H - 15:30] 10604 | АЗ Алкмаар - ВВВ-Венло
[H - 15:30] 10605 | Хееренвеен - ПЕК Цволе
[H - 13:30] 10606 | Грьонинген - НЕК Ниймеген
[H - 17:30] 10607 | НАК Бреда - Ваалвийк
[C - 20:45] 10608 | Вилем ІІ - Утрехт 207 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:20] 20701 | Болтън - Кардиф
[C - 17:00] 20702 | Бърнли - Уулвърхямптън
[C - 17:00] 20703 | Дарби Каунти - Блякпул
[C - 17:00] 20704 | Кристъл Палас - Блякбърн
[C - 17:00] 20705 | Бирмингам - Ипсуич
[C - 17:00] 20706 | Уотфорд - Лестър
[C - 17:00] 20707 | Чарлтън - Мидълзбро
[C - 17:00] 20708 | Хъл Сити - Барнзли
208 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:30] 20801 | Бенфика - Витория Гимараеш
[H - 22:15] 20802 | Витория Сетубал - Спортинг Лисабон
[C - 20:30] 20803 | Брага - Жил Висенте
[H - 18:00] 20804 | Пасош Ферейра - Олянензе
[H - 18:00] 20805 | Насионал Мадейра - Бейра Мар
[H - 20:00] 20806 | Академика Коимбра - Ещорил
[H - 18:00] 20807 | Морейрензе - Рио Аве
209 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:30] 20901 | Стандард Лиеж - Оуд-Хеверлее Льовен
[C - 21:00] 20902 | АА Гент - РК Генк
[C - 19:00] 20903 | Мехелен - Андерлехт
[H - 19:00] 20904 | ФК Брюж - Золте Варегем
[C - 21:00] 20905 | Монс - Серкъл Брюж
[C - 21:00] 20906 | Кортрийк - Лиерс
[C - 21:00] 20907 | Шарльороа - Локерен
[C - 21:00] 20908 | Беершот - Ваасланд/Беверен
210 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21001 | Падова - Чезена
[C - 16:00] 21002 | Реджина - Варезе
[C - 16:00] 21003 | Новара - Читадела
[C - 16:00] 21004 | Бреша - Тернана
[C - 16:00] 21005 | Гросето - Асколи
[C - 16:00] 21006 | Ливорно - Бари
[C - 16:00] 21007 | Специя - Кротоне
[C - 16:00] 21008 | Емполи - Про Верчели
211 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:30] 21101 | Рекреативо Уелва - Алмерия
[C - 19:00] 21102 | Расинг Сантандер - Алкоркон
[H - 21:00] 21103 | Спортинг Хихон - Сабадел
[C - 17:00] 21104 | Нумансия - Виляреал
[H - 13:00] 21105 | Херкулес - Херес
[H - 13:00] 21106 | Кордоба - Гуадалахара
[C - 17:00] 21107 | Мирандес - Барселона 'Б'
[H - 19:00] 21108 | Лас Палмас - Понферадина
213 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21301 | Ескишехирспор - Газиантепспор
[H - 19:00] 21302 | Бешикташ - Мерсин Идман Юрду
[C - 19:00] 21303 | Акхисар Беледие - Фенербахче
[H - 19:00] 21304 | Ордуспор - Сивасспор
[C - 16:00] 21305 | Кайзериспор - Кардемир Карабюкспор
[H - 16:00] 21306 | Генчлербирлиги - Елазъгспор
214 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21401 | Панатинайкос - АЕК Атина
[C - 19:30] 21402 | Олимпиакос Пирея - ОФИ Крит
[H - 17:15] 21403 | Астерас Триполис - ПАС Янина
[H - 17:15] 21404 | Паниониос - ПАОК Солун
[C - 17:15] 21405 | Атромитос - Пантракикос
[H - 15:00] 21406 | Ксанти - Левадиакос
[C - 17:15] 21407 | Платаниас - Керкира
216 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 21601 | РБ Залцбург - Адмира Вакер
[C - 19:30] 21602 | Щурм Грац - Рапид Виена
[H - 17:00] 21603 | Аустрия Виена - Рийд
[C - 17:00] 21604 | Винер Нойщат - Вакер Инсбрук
[C - 19:30] 21605 | Матерсбург - ВАК Волфсбергер
217 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:15] 21701 | Годой Крус - Нюелс Олд Бойс
[C - 25:20] 21702 | Арсенал Саранди - Велес Сарсфийлд
[H - 22:15] 21703 | Килмес - Колон
[C - 21:10] 21704 | Бока Хуниорс - Сан Лоренсо
[H - 20:00] 21705 | Тигре Виктория - Расинг Клуб
[C - 23:15] 21706 | Унион Санта Фе - Естудиантес ЛП
[C - 19:00] 21707 | Архентинос Хуниорс - Сан Мартин СХ
218 | Бразилия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 23:30] 21801 | Коритиба - Атлетико Минейро
[H - 23:30] 21802 | Гремио - Понте Прета
[H - 23:30] 21803 | Наутико - Интернасионал
[H - 21:00] 21804 | Сао Пауло - Флуминензе
[H - 21:00] 21805 | Атлетико Гоянензе - Коринтианс
[C - 25:00] 21806 | Фламенго - Фигейрензе
[H - 23:30] 21807 | Португеза - Бая
[C - 23:30] 21808 | Палмейрас - Ботафого
219 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[C - 25:00] 21901 | Клуб Америка - Пачука
[C - 27:00] 21902 | Монтерей - Тигрес
[C - 25:00] 21903 | Керетаро - Чивас Гуадалахара
[H - 20:00] 21904 | Толука - Монаркас Морелия
[C - 29:00] 21905 | Атлас - Пуебла
220 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 22001 | Дънди Юнайтед - Селтик
[C - 17:00] 22002 | Сейнт Джонстън - Мъдъруел
[C - 17:00] 22003 | Килмарнък - Инвърнес КТ
[C - 17:00] 22004 | Дънди ФК - Хартс
[C - 17:00] 22005 | Рос Каунти - Абърдийн
[C - 17:00] 22006 | Хибърниън - Сейнт Мирън 323 | Норвегия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 32301 | Тромсьо - Молде
[H - 20:00] 32302 | Стрьомсгодсет - Розенборг
[H - 19:00] 32303 | Викинг - Бран
[H - 19:00] 32304 | Олесунд - Хаугесунд
[H - 19:00] 32305 | Лилестрьом - Стабек
[H - 19:00] 32306 | Хьонефос - Санднес Улф
324 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:45] 32401 | Базел - Йънг Бойс
[H - 14:45] 32402 | Люцерн - Сервет
[H - 14:45] 32403 | Тюн - Цюрих
[C - 20:45] 32404 | Грасхопър - Лозана
[H - 17:00] 32405 | Санкт Гален - Сион
325 | България
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:30] 32501 | Миньор Перник - Левски София
[H - 17:30] 32502 | Литекс Ловеч - Черно море
[H - 14:30] 32503 | ЦСКА София - Монтана
[H - 17:30] 32504 | Лудогорец - Етър
[H - 14:30] 32505 | Пирин Гоце Делчев - Черноморец Бургас
[H - 14:30] 32506 | Ботев Враца - Славия София
326 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:20] 32601 | Млада Болеслав - Спарта Прага
[H - 19:05] 32602 | Славия Прага - Виктория Пилзен
[C - 17:00] 32603 | Баник Острава - Теплице
[H - 18:00] 32604 | Сигма Оломоуц - Прибрам
[H - 18:00] 32605 | Збройовка Бърно - Дукла Брага
[H - 16:00] 32606 | Храдец Кралове - Ческе Будейовице
327 | Швеция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 32701 | АИК Солна - Малмьо ФФ
[H - 16:00] 32702 | Йефле - Хелзингборг
[H - 16:00] 32703 | Йоребро - ГАИС Гьотеборг
[H - 16:00] 32704 | Елфсборг - Отвидаберг
[H - 16:00] 32705 | ИФК Гьотеборг - Юргорден
[H - 16:00] 32706 | ГИФ Сундсвал - Хекен
331 | Украйна
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 33101 | Днепър Д'петровск - Металист Харков
[C - 17:30] 33102 | Динамо Киев - Таврия
[H - 16:00] 33103 | Ворскла - Арсенал Киев
[H - 18:30] 33104 | Черноморец Одеса - Металург Донецк
[C - 17:00] 33105 | Шахтьор Донецк - Металург Запорожие
[H - 19:30] 33106 | Карпати Лвов - Кривбас 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 40701 | Нотингам Форест - Милуол
[C - 17:00] 40702 | Шефилд Уензди - Питърбъро
[C - 17:00] 40703 | Хъдърсфийлд - Бристол Сити
[C - 16:00] 41004 | Виченца - Виртус Ланчано
[C - 19:00] 41105 | Реал Мурсия - Жирона
[C - 18:00] 41506 | Сьондерийске - Нордселанд
[C - 23:30] 41807 | Крузейро - Сантос
[C - 16:45] 42208 | Заглембе Любин - Подбескидзе
[C - 19:00] 42209 | Ягелония - Видзев Лодз
[C - 19:30] 43010 | ЧФР Клуж - Брашов
[C - 21:30] 43011 | Васлуй - Чяхлаул
[] 41212 |
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 51101 | Уеска - Реал Мадрид Кастиля
[H - 19:00] 51102 | Луго - Елче
[H - 14:00] 51203 | ЦСКА Москва - Локомотив Москва
[H - 14:00] 51204 | Краснодар - Динамо Москва
[H - 14:00] 51205 | Мордовия - Рубин
[H - 20:00] 51506 | Орхус ГФ - ФК Копенхаген
[H - 15:00] 51507 | Рандерс - Хорсенс
[H - 18:00] 51508 | Брьондби - Одензе
[H - 21:00] 51809 | Вашку да Гама - Спорт Ресифе
[H - 14:30] 52110 | Динамо Дрезден - Унион Берлин
[H - 14:30] 52111 | Аален - Кьолн
[H - 14:30] 52112 | Бохум - Енерги Котбус
[H - 18:00] 52213 | Полония Варшава - Корона Келце
[H - 15:30] 52214 | Лехия Гданск - Легия Варшава
[H - 14:30] 52515 | Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив
[H - 14:30] 52516 | Локомотив София - Берое
[H - 16:00] 52717 | Сирианска - Калмар ФФ
[H - 16:00] 52718 | ИФК Норкьопинг - Мелби
[H - 21:30] 53019 | Стяуа Букурещ - Динамо Букурещ
[H - 19:00] 53020 | Оцелул Галац - Газ Метан Медиаш
[H - 13:30] 53121 | Заря Луганск - Иличьовец
[H - 17:30] 53122 | Волин Луцк - Ховерла Закарпатие
[] 53323 |
[] 53324 | ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00
Технически коментари и забележки:
http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400