<> [S12W11 - 19.11/25.11.2012] ПМЛ 'А' лига (VI кръг) + ПМЛ 'Б' лига (VI кръг) <>
| 19.11.2012 14:18
ПМЛ 'A' лига (VI кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12111001] ●
THE RED WINNERZ 4:2 UNDERGROUND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12111002] ●
NEW MERSEY RAZORS 2:1 THE CURSED ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12111003] ●
THE THRACIAN ORPHICS 2:5 THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12111004] ●
AIR FORCE 1:1 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12111005] ●
КРИВА НИВА 0:4 EXTREME ZOMBIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12111006] ●
REAL GREEN 1:1 СИНЯТА ЛАВИНА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (VI кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12112007] ●
CDLM BLUE POWER 4:3 RED OR DEAD ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12112008] ●
CRAZY BAND 2:1 ЖФК БАБА ЯГА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12112009] ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 1:3 DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12112010] ●
DUNE WARRIORS 4:4 THUG SLUGS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12112011] ●
VALIANT KNIGHTS 2:5 PRIMUS MAXIMUS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10423 | Испания-1
10524 | Франция-1
10625 | Холандия
10726 | Англия-Ш20327 | Италия-А
20828 | Португалия
20929 | Белгия
21030 | Италия-Б
21131 | Испания-2
21332 | Турция
21433 | Гърция
21634 | Австрия
21735 | Аржентина
21836 | Бразилия
22037 | Шотландия
22438 | Швейцария32639 | Чехия
32840 | Англия-1
32941 | Англия-2
33842 | Уругвай
33943 | Хърватия
34044 | Израел---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10101 | Челси - Манчестър Сити
[C - 17:00] 10102 | Манчестър Юнайтед - Куинс ПР
[C - 19:30] 10103 | Астън Вила - Арсенал
[C - 17:00] 10104 | Евертън - Норич
[H - 15:30] 10105 | Суонзи - Ливърпул
[C - 17:00] 10106 | Сток Сити - Фулъм
[H - 18:00] 10107 | Тотнъм - Уест Хям
[H - 17:00] 10108 | Саутхямптън - Нюкасъл
[C - 17:00] 10109 | Уигън - Рединг
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Байерн Мюнхен - Хановер
[C - 16:30] 10202 | Майнц - Борусия Дортмунд
[H - 18:30] 10203 | Хофенхайм - Байер Леверкузен
[C - 16:30] 10204 | Волфсбург - Вердер
[H - 18:30] 10205 | Аугсбург - Борусия М'гладбах
[H - 16:30] 10206 | Фрайбург - Щутгарт
[C - 16:30] 10207 | Шалке - Айнтрахт Франкфурт
[C - 16:30] 10208 | Гройтер Фюрт - Нюрнберг
10423 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 10401 | Малага - Валенсия
[H - 22:00] 10402 | Леванте - Барселона
[C - 23:00] 10403 | Бетис - Реал Мадрид
[H - 20:00] 10404 | Атлетико Мадрид - Севиля
[C - 17:00] 10405 | Райо Валекано - Майорка
[H - 13:00] 10406 | Еспаньол - Хетафе
[H - 18:00] 10407 | Атлетик Билбао - Ла Коруня
[C - 19:00] 10408 | Валядолид - Гранада
10524 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:00] 10501 | Монпелие - Бордо
[H - 18:00] 10502 | Тулуза - Лион
[H - 22:00] 10503 | Марсилия - Лил
[C - 21:00] 10504 | Рен - Евиан ТГ
[C - 18:00] 10505 | Пари Сен Жермен - Троа
[C - 21:00] 10506 | Нанси - Аячо
[C - 21:00] 10507 | Сошо - Ница
[C - 21:00] 10508 | Реймс - Брест
[C - 21:00] 10509 | Бастия - Лориен
10625 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 10601 | АЗ Алкмаар - Фейенорд
[H - 15:30] 10602 | ПСВ Айндховен - Витес
[H - 13:30] 10603 | Рода - Аякс
[C - 19:45] 10604 | НЕК Ниймеген - Утрехт
[C - 20:45] 10605 | ВВВ-Венло - Хееренвеен
[H - 17:30] 10606 | Твенте - ПЕК Цволе
[C - 20:45] 10607 | Ваалвийк - Грьонинген
[C - 21:45] 10608 | Вилем ІІ - Хераклес
10726 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10701 | Брайтън - Болтън
[C - 19:20] 10702 | Дарби Каунти - Бирмингам
[C - 17:00] 10703 | Блякпул - Уотфорд
[C - 17:00] 10704 | Блякбърн - Милуол
[C - 17:00] 10705 | Хъл Сити - Бърнли
[C - 17:00] 10706 | Уулвърхямптън - Нотингам Форест
[C - 17:00] 10707 | Барнзли - Кардиф
[C - 17:00] 10708 | Мидълзбро - Бристол Сити
[C - 17:00] 10709 | Лийдс - Кристъл Палас
[C - 17:00] 10710 | Шефилд Уензди - Лестър
[C - 17:00] 10711 | Ипсуич - Питърбъро
[C - 17:00] 10712 | Чарлтън - Хъдърсфийлд 20327 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:45] 20301 | Милан - Ювентус
[H - 16:00] 20302 | Киево - Сиена
[H - 16:00] 20303 | Пескара - Рома
[C - 21:45] 20304 | Палермо - Катания
[H - 16:00] 20305 | Сампдория - Болоня
[H - 16:00] 20306 | Аталанта - Дженоа
[H - 16:00] 20307 | Торино - Фиорентина
20828 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:15] 20801 | Брага - Порто
[C - 22:30] 20802 | Бенфика - Олянензе
[H - 20:00] 20803 | Академика Коимбра - Жил Висенте
[H - 18:00] 20804 | Насионал Мадейра - Ещорил
[H - 18:00] 20805 | Витория Сетубал - Рио Аве
20929 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 20901 | Беершот - Андерлехт
[C - 21:00] 20902 | Кортрийк - Серкъл Брюж
[C - 21:00] 20903 | АА Гент - Золте Варегем
[H - 19:00] 20904 | ФК Брюж - Шарльороа
[C - 21:00] 20905 | Монс - Локерен
[H - 21:30] 20906 | РК Генк - Оуд-Хеверлее Льовен
[C - 21:00] 20907 | Мехелен - Ваасланд/Беверен
21030 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21001 | Сасуоло - Реджина
[C - 16:00] 21002 | Кротоне - Падова
[C - 16:00] 21003 | Читадела - Верона
[C - 16:00] 21004 | Гросето - Бреша
[C - 19:00] 21005 | Чезена - Специя
[H - 13:30] 21006 | Бари - Модена
[C - 16:00] 21007 | Юве Стабия - Емполи
[C - 16:00] 21008 | Варезе - Про Верчели
21131 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21101 | Херкулес - Спортинг Хихон
[H - 13:00] 21102 | Барселона 'Б' - Расинг Сантандер
[C - 19:00] 21103 | Лас Палмас - Кордоба
[H - 18:00] 21104 | Херес - Алкоркон
[C - 21:00] 21105 | Виляреал - Луго
[H - 18:00] 21106 | Алмерия - Реал Мурсия
[C - 19:00] 21107 | Жирона - Елче
[H - 20:00] 21108 | Реал Мадрид Кастиля - Нумансия
21332 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21301 | Фенербахче - Генчлербирлиги
[H - 16:00] 21302 | Газиантепспор - Истанбул ББ
[C - 19:00] 21303 | Елазъгспор - Галатасарай
[H - 19:00] 21304 | Сивасспор - Кайзериспор
[C - 19:00] 21305 | Бурсаспор - Анталияспор
[C - 16:00] 21306 | Касъмпаша - Ордуспор
21433 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21401 | ПАОК Солун - Олимпиакос Пирея
[C - 19:30] 21402 | АЕК Атина - Левадиакос
[C - 17:15] 21403 | Атромитос - Ксанти
[H - 17:15] 21404 | Платаниас - Панатинайкос
[H - 17:15] 21405 | Астерас Триполис - Паниониос
[C - 17:15] 21406 | ПАС Янина - ОФИ Крит
[H - 15:00] 21407 | Керкира - Верия
21634 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 21601 | Адмира Вакер - Рапид Виена
[C - 19:30] 21602 | Рийд - РБ Залцбург
[C - 19:30] 21603 | Аустрия Виена - Матерсбург
[C - 17:00] 21604 | Вакер Инсбрук - Щурм Грац
[C - 19:30] 21605 | Винер Нойщат - ВАК Волфсбергер
21735 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 21701 | Ол Бойс - Велес Сарсфийлд
[C - 22:00] 21702 | Унион Санта Фе - Нюелс Олд Бойс
[H - 22:00] 21703 | Тигре Виктория - Годой Крус
[C - 26:30] 21704 | Архентинос Хуниорс - Сан Лоренсо
[P - PP:PP] 21705 | Килмес - Арсенал Саранди
[H - 24:15] 21706 | Бока Хуниорс - Расинг Клуб
[C - 24:15] 21707 | Сан Мартин СХ - Белграно
[C - 22:00] 21708 | Индепендиенте - Ривър Плейт
21836 | Бразилия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 23:30] 21801 | Вашку да Гама - Фламенго
[C - 23:30] 21802 | Коринтианс - Сантос
[H - 21:00] 21803 | Фигейрензе - Гремио
[H - 21:00] 21804 | Интернасионал - Португеза
[H - 21:00] 21805 | Спорт Ресифе - Флуминензе
[H - 21:00] 21806 | Крузейро - Коритиба
[H - 21:00] 21807 | Ботафого - Атлетико Минейро
[H - 21:00] 21808 | Палмейрас - Атлетико Гоянензе
22037 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22001 | Килмарнък - Сейнт Джонстън
[C - 17:00] 22002 | Селтик - Инвърнес КТ
[C - 17:00] 22003 | Рос Каунти - Дънди Юнайтед
[C - 17:00] 22004 | Хибърниън - Абърдийн
[C - 17:00] 22005 | Сейнт Мирън - Дънди ФК
22438 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 22401 | Тюн - Базел
[H - 14:45] 22402 | Лозана - Йънг Бойс
[C - 20:45] 22403 | Цюрих - Сервет
[H - 14:45] 22404 | Санкт Гален - Люцерн
[C - 20:45] 22405 | Сион - Грасхопър 32639 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 32601 | Прибрам - Спарта Прага
[C - 18:00] 32602 | Ческе Будейовице - Млада Болеслав
[C - 18:00] 32603 | Словачко - Сигма Оломоуц
[H - 14:30] 32604 | Теплице - Збройовка Бърно
[C - 19:45] 32605 | Яблонец - Храдец Кралове
32840 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32801 | Ковънтри - Портсмут
[C - 17:00] 32802 | Брентфорд - Шефилд Юнайтед
[C - 17:00] 32803 | Милтън Кийнс Донс - Колчестър
[C - 17:00] 32804 | Стивънидж - Транмиър
[C - 17:00] 32805 | Донкастър - Скънторп
[C - 17:00] 32806 | Йоувил - Карлайл
32941 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Саутенд - Рочдейл
[C - 17:00] 32902 | Екзитър - Родъръм
[C - 17:00] 32903 | Уикъмб - Бъртън
[C - 17:00] 32904 | Акрингтън - Джилингам
[C - 17:00] 32905 | Плимут - Честърфийлд
[C - 17:00] 32906 | Олдършот - Порт Вейл
33842 | Уругвай
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:30] 33801 | КА Ривър Плейт - Дефенсор Спортинг
[Н - 23:00] 33802 | Уондърърс - Пенярол
[C - 24:30] 33803 | Расинг Монтевидео - Насионал Монтевидео
[C - 21:30] 33804 | Ел Танке Сисли - Ливърпул Монтевидео
[C - 21:30] 33805 | Бела Виста - Данубио
[C - 21:30] 33806 | Серо Ларго - Феникс
33943 | Хърватия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 33901 | НК Загреб - Динамо Загреб
[C - 16:00] 33902 | Осиек - Хайдук Сплит
[C - 16:00] 33903 | РНК Сплит - Истра 1961
[C - 16:00] 33904 | Задар - Цибалия
[C - 20:00] 33905 | Риека - Интер Запрешич
34044 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 34001 | Бней Сахнин - Макаби Нетаня
[H - 20:30] 34002 | Бней Йехуда - Апоел Кирят Шмона
[C - 20:00] 34003 | Апоел Рамат Хашарон - Макаби Тел Авив
[C - 18:00] 34004 | Апоел Рамат Ган - Ашдод
[C - 18:00] 34005 | Апоел Хайфа - Апоел Ако 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 41001 | Асколи - Виченца (Италия-Б)
[C - 16:00] 41002 | Тернана - Виртус Ланчано (Италия-Б)
[C - 19:00] 41103 | Гуадалахара - Рекреативо Уелва (Испания-2)
[C - 21:00] 41104 | Сабадел - Мирандес (Испания-2)
[C - 18:00] 41505 | Силкеборг - Одензе (Дания)
[C - 16:45] 42206 | Полония Варшава - Заглембе Любин (Полша)
[C - 19:00] 42207 | Гурник Забже - Погон Шчешин (Полша)
[C - 17:00] 42808 | Бери - Борнемут (Англия-1)
[C - 17:00] 42809 | Нотс Каунти - Суиндън (Англия-1)
[C - 17:00] 42910 | Челтнъм - Барнет (Англия-2)
[C - 17:00] 42911 | Оксфорд Юнайтед - Нортхямптън (Англия-2)
[C - 18:00] 43012 | Университатя Клуж - ЧФР Клуж (Румъния)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 51101 | Понферадина - Уеска (Испания-2)
[H - 18:00] 51502 | Сьондерийске - ФК Копенхаген (Дания)
[H - 15:00] 51503 | Есберг - Нордселанд (Дания)
[H - 20:15] 51504 | Брьондби - Хорсенс (Дания)
[H - 21:00] 51805 | Понте Прета - Сао Пауло (Бразилия)
[H - 21:00] 51806 | Бая - Наутико (Бразилия)
[H - 14:30] 52107 | Санкт Паули - Дуисбург (Германия-2)
[H - 14:30] 52108 | Ерцгебирге Ауе - Херта (Германия-2)
[H - 14:30] 52109 | Инголщат - Зандхаузен (Германия-2)
[H - 18:00] 52210 | Рух Хожув - Висла Краков (Полша)
[H - 15:30] 52211 | Шльонск Вроцлав - Ягелония (Полша)
[H - 20:30] 53012 | Астра Гюргево - Пандури (Румъния)
[H - 17:00] 53113 | Динамо Киев - Арсенал Киев (Украйна)
[H - 13:30] 53114 | Иличьовец - Карпати Лвов (Украйна)
[H - 19:00] 51315 | Фенербахче - Генчлербирлиги (Турция)
[H - 16:00] 51316 | Газиантепспор - Истанбул ББ (Турция)
[H - 19:00] 51317 | Сивасспор - Кайзериспор (Турция)
[H - 16:00] 51618 | Адмира Вакер - Рапид Виена (Австрия)
[H - 17:00] 52419 | Тюн - Базел (Швейцария)
[H - 14:45] 52420 | Лозана - Йънг Бойс (Швейцария)
[H - 14:45] 52421 | Санкт Гален - Люцерн (Швайцария)
[H - 19:00] 52622 | Прибрам - Спарта Прага (Чехия)
[H - 14:30] 52623 | Теплице - Збройовка Бърно (Чехия)
[H - 20:00] 53924 | НК Загреб - Динамо Загреб (Хърватия) Забележки: ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00
Технически коментари и забележки:
http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400