<> [S12W13 - 03.12/09.12.2012] ПМЛ 'А' лига (VIІІ кръг) + ПМЛ 'Б' лига (VІІІ кръг) <>
| 03.12.2012 12:09
ПМЛ 'A' лига (VIII кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12131001] ●
THE RED WINNERZ 0:3 NEW MERSEY RAZORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12131002] ●
THE THRACIAN ORPHICS 3:2 UNDERGROUND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12131003] ●
AIR FORCE 3:0 THE CURSED ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12131004] ●
КРИВА НИВА 3:1 THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12131005] ●
REAL GREEN 3:0 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12131006] ●
СИНЯТА ЛАВИНА 1:1 EXTREME ZOMBIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (VIII кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12132007] ●
CDLM BLUE POWER 1:0 CRAZY BAND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12132008] ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 1:0 RED OR DEAD ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12132009] ●
DUNE WARRIORS 0:2 ЖФК БАБА ЯГА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12132010] ●
VALIANT KNIGHTS 3:3 DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12132011] ●
PRIMUS MAXIMUS 1:2 THUG SLUGS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия20727 | Англия-Ш
20828 | Португалия
20929 | Белгия
21030 | Италия-Б
21131 | Испания-2
21332 | Турция
21433 | Гърция
21634 | Австрия
21735 | Аржентина
22036 | Шотландия
22837 | Англия-1
22938 | Англия-233739 | Англия-К
33840 | Уругвай
34041 | Израел
-
-
----------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 10101 | Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед
[H - 17:00] 10102 | Евертън - Тотнъм
[C - 17:00] 10103 | Арсенал - Уест Бромич
[C - 17:00] 10104 | Съндърланд - Челси
[C - 17:00] 10105 | Суонзи - Норич
[H - 18:00] 10106 | Уест Хям - Ливърпул
[C - 17:00] 10107 | Астън Вила - Сток Сити
[C - 17:00] 10108 | Уигън - Куинс ПР
[C - 17:00] 10109 | Саутхямптън - Рединг
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Борусия Дортмунд - Волфсбург
[C - 16:30] 10202 | Щутгарт - Шалке
[H - 18:30] 10203 | Хановер - Байер Леверкузен
[C - 16:30] 10204 | Аугсбург - Байерн Мюнхен
[H - 16:30] 10205 | Борусия М'гладбах - Майнц
[C - 19:30] 10206 | Айнтрахт Франкфурт - Вердер
[C - 16:30] 10207 | Нюрнберг - Фортуна Дюселдорф
[C - 16:30] 10208 | Фрайбург - Гройтер Фюрт
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:45] 10301 | Интер - Наполи
[H - 16:00] 10302 | Палермо - Ювентус
[C - 21:45] 10303 | Рома - Фиорентина
[C - 19:00] 10304 | Аталанта - Парма
[H - 16:00] 10305 | Торино - Милан
[H - 16:00] 10306 | Каляри - Киево
[H - 16:00] 10307 | Сиена - Катания
[H - 16:00] 10308 | Пескара - Дженоа
10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 23:00] 10401 | Осасуна - Валенсия
[H - 13:00] 10402 | Леванте - Майорка
[H - 22:00] 10403 | Бетис - Барселона
[C - 21:00] 10404 | Валядолид - Реал Мадрид
[C - 19:00] 10405 | Малага - Гранада
[H - 20:00] 10406 | Атлетико Мадрид - Ла Коруня
[C - 17:00] 10407 | Реал Сосиедад - Хетафе
[H - 18:00] 10408 | Атлетик Билбао - Селта
10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 10501 | Пари Сен Жермен - Евиан ТГ
[H - 22:00] 10502 | Сент Етиен - Лион
[C - 21:00] 10503 | Монпелие - Аячо
[C - 21:00] 10504 | Сошо - Лил
[C - 21:00] 10505 | Рен - Брест
[C - 21:00] 10506 | Нанси - Валансиен
[H - 15:00] 10507 | Реймс - Бордо
[H - 18:00] 10508 | Марсилия - Лориен
[C - 21:00] 10509 | Троа - Ница
10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 10601 | ПСВ Айндховен - Твенте
[C - 21:45] 10602 | Аякс - Грьонинген
[H - 15:30] 10603 | НАК Бреда - Фейенорд
[H - 13:30] 10604 | Хееренвеен - Рода
[C - 19:45] 10605 | Ваалвийк - НЕК Ниймеген
[C - 20:45] 10606 | АЗ Алкмаар - Вилем ІІ
[H - 15:30] 10607 | ВВВ-Венло - Витес
[C - 20:45] 10608 | АДО Ден Хааг - ПЕК Цволе 20727 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:20] 20701 | Уулвърхямптън - Бирмингам
[C - 17:00] 20702 | Уотфорд - Хъл Сити
[C - 17:00] 20703 | Кристъл Палас - Блякпул
[C - 17:00] 20704 | Хъдърсфийлд - Болтън
[C - 17:00] 20705 | Питърбъро - Мидълзбро
[C - 17:00] 20706 | Лестър - Барнзли
[C - 17:00] 20707 | Ипсуич - Милуол
[C - 17:00] 20708 | Чарлтън - Брайтън
20828 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 20801 | Маритимо - Насионал Мадейра
[H - 22:15] 20802 | Витория Гимараеш - Олянензе
[C - 22:30] 20803 | Порто - Морейрензе
[H - 18:00] 20804 | Жил Висенте - Бейра Мар
[H - 18:00] 20805 | Рио Аве - Пасош Ферейра
20929 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 20901 | Монс - Андерлехт
[H - 15:30] 20902 | Беершот - ФК Брюж
[H - 19:00] 20903 | РК Генк - Лиерс
[C - 21:00] 20904 | Мехелен - Локерен
[C - 21:00] 20905 | АА Гент - Ваасланд/Беверен
[C - 21:00] 20906 | Кортрийк - Золте Варегем
[C - 21:00] 20907 | Серкъл Брюж - Оуд-Хеверлее Льовен
21030 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21001 | Новара - Падова
[C - 16:00] 21002 | Бреша - Реджина
[C - 16:00] 21003 | Верона - Асколи
[C - 16:00] 21004 | Чезена - Емполи
[H - 13:30] 21005 | Читадела - Варезе
[C - 16:00] 21006 | Тернана - Юве Стабия
[C - 16:00] 21007 | Кротоне - Виртус Ланчано
[C - 16:00] 21008 | Специя - Бари
21131 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 21101 | Виляреал - Алкоркон
[H - 13:00] 21102 | Кордоба - Спортинг Хихон
[C - 19:00] 21103 | Барселона 'Б' - Елче
[H - 13:00] 21104 | Херкулес - Рекреативо Уелва
[C - 19:00] 21105 | Лас Палмас - Уеска
[H - 20:00] 21106 | Реал Мадрид Кастиля - Расинг Сантандер
[C - 19:00] 21107 | Гуадалахара - Нумансия
[H - 18:00] 21108 | Херес - Жирона
21332 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21301 | Сивасспор - Галатасарай
[H - 19:00] 21302 | Фенербахче - Истанбул ББ
[H - 16:00] 21303 | Трабзонспор - Кайзериспор
[C - 19:00] 21304 | Бурсаспор - Ордуспор
[C - 16:00] 21305 | Газиантепспор - Кардемир Карабюкспор
[H - 19:00] 21306 | Акхисар Беледие - Анталияспор
21433 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21401 | Панатинайкос - Олимпиакос Пирея
[C - 17:15] 21402 | ПАОК Солун - Левадиакос
[C - 19:30] 21403 | Атромитос - ОФИ Крит
[H - 17:15] 21404 | Астерас Триполис - Арис Солун
[C - 17:15] 21405 | Керкира - ПАС Янина
[H - 17:15] 21406 | Ксанти - Паниониос
[H - 15:00] 21407 | Платаниас - Верия
21634 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 21601 | Щурм Грац - РБ Залцбург
[H - 17:00] 21602 | Рапид Виена - Вакер Инсбрук
[C - 17:00] 21603 | Адмира Вакер - Рийд
[C - 19:30] 21604 | ВАК Волфсбергер - Аустрия Виена
[C - 19:30] 21605 | Матерсбург - Винер Нойщат
21735 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 21701 | Ол Бойс - Арсенал Саранди
[H - 22:00] 21702 | Архентинос Хуниорс - Нюелс Олд Бойс
[H - 22:00] 21703 | Атлетико Рафаела - Велес Сарсфийлд
[H - 22:00] 21704 | Килмес - Тигре Виктория
[H - 22:00] 21705 | Бока Хуниорс - Годой Крус
[H - 22:00] 21706 | Ланус - Сан Лоренсо
[H - 22:00] 21707 | Индепендиенте - Колон
[H - 22:00] 21708 | Белграно - Естудиантес ЛП
22036 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22001 | Сейнт Мирън - Сейнт Джонстън
[C - 17:00] 22002 | Хартс - Абърдийн
[C - 17:00] 22003 | Мъдъруел - Рос Каунти
[H - 14:45] 22004 | Дънди ФК - Дънди Юнайтед
[C - 17:00] 22005 | Инвърнес КТ - Хибърниън
22837 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22801 | Карлайл - Шефилд Юнайтед
[C - 17:00] 22802 | Транмиър - Портсмут
[C - 17:00] 22803 | Брентфорд - Милтън Кийнс Донс
[C - 17:00] 22804 | Хартлипул - Стивънидж
[C - 17:00] 22805 | Ковънтри - Уолсол
[C - 17:00] 22806 | Суиндън - Донкастър
[C - 17:00] 22807 | Йоувил - Нотс Каунти
[C - 17:00] 22808 | Колчестър - Олдъм
22938 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22901 | Рочдейл - Екзитър
[C - 17:00] 22902 | Порт Вейл - Честърфийлд
[C - 17:00] 22903 | Уикъмб - Моркамб
[C - 17:00] 22904 | Родъръм - Джилингам
[C - 17:00] 22905 | Оксфорд Юнайтед - Олдършот
[C - 17:00] 22906 | Брадфорд - Торки
[C - 17:00] 22907 | Нортхямптън - Челтнъм
[C - 17:00] 22908 | Флийтууд - Саутенд 33739 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 33701 | Форест Грийн - Макълсфийлд
[C - 17:00] 33702 | Кембридж Юнайтед - Гейтсхед
[C - 17:00] 33703 | Мансфийлд - Ебсфлийт
[C - 17:00] 33704 | Саутпорт - Брейнтрий
[C - 17:00] 33705 | Лутън - Олфритън
[C - 17:00] 33706 | Кидърминстър - Нюпорт
33840 | Уругвай
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:30] 33801 | Пенярол - Ливърпул Монтевидео
[C - 20:30] 33802 | Насионал Монтевидео - Уондърърс
[C - 20:30] 33803 | Дефенсор Спортинг - Серо
[C - 20:30] 33804 | Серо Ларго - Данубио
[C - 20:30] 33805 | Феникс - КА Ривър Плейт
[C - 20:30] 33806 | Бела Виста - Сентрал Еспаньол
34041 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:15] 34001 | Апоел Тел Авив - Апоел Ако
[C - 19:30] 34002 | Макаби Хайфа - Макаби Нетаня
[C - 18:45] 34003 | Бней Йехуда - Ашдод
[C - 18:00] 34004 | Апоел Рамат Хашарон - Апоел Беер Шева
[C - 18:00] 34005 | Апоел Рамат Ган - Апоел Хайфа 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 40701 | Нотингам Форест - Бърнли (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40702 | Шефилд Уензди - Бристол Сити (Англия-Ш)
[C - 16:00] 41003 | Гросето - Про Верчели (Италия-Б)
[C - 16:00] 41004 | Виченца - Ливорно (Италия-Б)
[C - 19:00] 41105 | Алмерия - Луго (Испания-2)
[C - 21:00] 41106 | Сабадел - Реал Мурсия (Испания-2)
[C - 17:00] 41507 | Рандерс - Есберг (Дания)
[C - 16:45] 42208 | Заглембе Любин - Висла Краков (Полша)
[C - 19:00] 42209 | Гурник Забже - Лехия Гданск (Полша)
[C - 17:00] 42810 | Скънторп - Борнемут (Англия-1)
[C - 17:00] 42811 | Бери - Лейтън Ориент (Англия-1)
[C - 17:00] 42812 | Престън - Крю Александра (Англия-1)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 51101 | Понферадина - Мирандес (Испания-2)
[H - 14:00] 51202 | Зенит - Анжи (Русия)
[H - 14:00] 51203 | Терек - Динамо Москва (Русия)
[H - 14:00] 51204 | ЦСКА Москва - Мордовия (Русия)
[H - 20:00] 51505 | ФК Копенхаген - Нордселанд (Дания)
[H - 15:00] 51506 | Хорсенс - Мидтиланд (Дания)
[H - 18:00] 51507 | Олборг - Одензе (Дания)
[H - 14:30] 52108 | Санкт Паули - Ерцгебирге Ауе (Германия-2)
[H - 14:30] 52109 | Ян Регенсбург - 1860 Мюнхен (Германия-2)
[H - 14:30] 52110 | Енерги Котбус - Инголщат (Германия-2)
[H - 18:00] 52211 | Корона Келце - Лех Познан (Полша)
[H - 15:30] 52212 | Подбескидзе - Видзев Лодз (Полша)
[H - 13:30] 52513 | ЦСКА София - Локомотив София (България)
[H - 14:00] 52514 | Ботев Враца - Черно море (България)
[H - 14:00] 52515 | Миньор Перник - Берое (България)
[H - 14:00] 52516 | Локомотив Пловдив - Пирин Гоце Делчев (България)
[H - 17:00] 52917 | Бъртън - Акрингтън (Англия-2)
[H - 18:00] 53018 | ЧФР Клуж - Чяхлаул (Румъния)
[H - 20:00] 53019 | КСМС Яш - Динамо Букурещ (Румъния)
[H - 20:00] 53920 | Осиек - Динамо Загреб (Хърватия)
[] 521 | ()
[] 522 | ()
[] 523 | ()
[] 524 | () Забележки: ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00
Технически коментари и забележки:
http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400