Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 31.05.2020 03:04



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
<> [S12W14 - 10.12/16.12.2012] ПМЛ 'А' лига (IX кръг) + ПМЛ 'Б' лига (ІХ кръг) <> 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 3988
Мнение  <> [S12W14 - 10.12/16.12.2012] ПМЛ 'А' лига (IX кръг) + ПМЛ 'Б' лига (ІХ кръг) <>   |   10.12.2012 12:12



ПМЛ 'A' лига (IX кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[12141001]EXTREME ZOMBIES 0:2 THE RED WINNERZ[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12141002]ARLITO 3:0 СИНЯТА ЛАВИНА[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12141003]THE MUMMIES 3:1 REAL GREEN[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12141004]THE CURSED 4:0 КРИВА НИВА[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12141005]UNDERGROUND 1:3 AIR FORCE[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12141006]NEW MERSEY RAZORS 2:1 THE THRACIAN ORPHICS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

ПМЛ 'Б' лига (IX кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[12142007]THUG SLUGS 3:2 CDLM BLUE POWER[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12142008]DEMBA BOYZ 2:1 PRIMUS MAXIMUS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12142009]ЖФК БАБА ЯГА 1:1 VALIANT KNIGHTS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12142010]RED OR DEAD 6:1 DUNE WARRIORS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12142011]CRAZY BAND 0:3 БАЛКАНСКИ МЕЧОК[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————


[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]

---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия

20727 | Англия-Ш
20828 | Португалия
20929 | Белгия
21030 | Италия-Б
21131 | Испания-2
21332 | Турция
21433 | Гърция
21634 | Австрия
22035 | Шотландия
22836 | Англия-1
22937 | Англия-2
24038 | Израел

-
-
-
-
-
-

---------------------------------------------------------------------------


[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]

10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10101 | Манчестър Юнайтед - Съндърланд
[H - 15:30] 10102 | Тотнъм - Суонзи
[C - 17:00] 10103 | Сток Сити - Евертън
[C - 17:00] 10104 | Ливърпул - Астън Вила
[C - 17:00] 10105 | Челси - Саутхямптън (отложен)
[C - 17:00] 10106 | Куинс ПР - Фулъм
[C - 17:00] 10107 | Норич - Уигън
[H - 18:00] 10108 | Уест Бромич - Уест Хям

10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:30] 10201 | Хофенхайм - Борусия Дортмунд
[C - 19:30] 10202 | Шалке - Фрайбург
[C - 16:30] 10203 | Майнц - Щутгарт
[H - 18:30] 10204 | Вердер - Нюрнберг
[C - 16:30] 10205 | Байер Леверкузен - Хамбургер
[C - 16:30] 10206 | Фортуна Дюселдорф - Хановер
[C - 16:30] 10207 | Волфсбург - Айнтрахт Франкфурт
[C - 16:30] 10208 | Гройтер Фюрт - Аугсбург

10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10301 | Лацио - Интер
[H - 16:00] 10302 | Ювентус - Аталанта
[H - 21:45] 10303 | Наполи - Болоня
[H - 16:00] 10304 | Киево - Рома
[C - 19:00] 10305 | Удинезе - Палермо
[H - 16:00] 10306 | Милан - Пескара
[H - 16:00] 10307 | Парма - Каляри
[H - 13:30] 10308 | Фиорентина - Сиена
[H - 16:00] 10309 | Катания - Сампдория
[H - 16:00] 10310 | Дженоа - Торино

10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10401 | Барселона - Атлетико Мадрид
[C - 23:00] 10402 | Севиля - Малага
[H - 20:00] 10403 | Реал Мадрид - Еспаньол
[H - 18:00] 10404 | Валенсия - Райо Валекано
[C - 17:00] 10405 | Хетафе - Осасуна
[C - 19:00] 10406 | Майорка - Атлетик Билбао
[H - 13:00] 10407 | Сарагоса - Леванте
[C - 21:00] 10408 | Гранада - Реал Сосиедад

10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10501 | Пари Сен Жермен - Лион
[H - 15:00] 10502 | Нанси - Бордо
[C - 18:00] 10503 | Тулуза - Марсилия
[C - 21:00] 10504 | Монпелие - Бастия
[C - 21:00] 10505 | Реймс - Лил
[C - 21:00] 10506 | Ница - Евиан ТГ
[H - 18:00] 10507 | Сент Етиен - Лориен
[C - 21:00] 10508 | Сошо - Брест
[C - 21:00] 10509 | Троа - Аячо

10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10601 | НЕК Ниймеген - ПСВ Айндховен
[H - 13:30] 10602 | Утрехт - Хееренвеен
[H - 15:30] 10603 | Витес - Ваалвийк
[H - 15:30] 10604 | Фейенорд - АДО Ден Хааг
[H - 17:30] 10605 | Вилем ІІ - Аякс
[C - 19:45] 10606 | ПЕК Цволе - АЗ Алкмаар
[C - 20:45] 10607 | Рода - НАК Бреда
[C - 20:45] 10608 | Грьонинген - ВВВ-Венло


20727 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20701 | Блякпул - Блякбърн
[C - 17:00] 20702 | Мидълзбро - Уулвърхямптън
[C - 17:00] 20703 | Бирмингам - Кристъл Палас
[C - 17:00] 20704 | Болтън - Чарлтън
[C - 17:00] 20705 | Кардиф - Питърбъро
[C - 17:00] 20706 | Бърнли - Уотфорд
[C - 17:00] 20707 | Милуол - Лестър
[C - 17:00] 20708 | Брайтън - Нотингам Форест

20828 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:30] 20801 | Бенфика - Маритимо
[C - 20:00] 20802 | Насионал Мадейра - Спортинг Лисабон
[H - 22:15] 20803 | Пасош Ферейра - Витория Гимараеш
[C - 18:00] 20804 | Олянензе - Жил Висенте
[H - 20:00] 20805 | Брага - Ещорил
[C - 18:00] 20806 | Бейра Мар - Рио Аве
[H - 18:00] 20807 | Морейрензе - Академика Коимбра

20929 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 20901 | Локерен - АА Гент
[C - 21:00] 20902 | ФК Брюж - Монс
[C - 19:00] 20903 | Мехелен - Стандард Лиеж
[H - 19:00] 20904 | Андерлехт - Оуд-Хеверлее Льовен
[H - 15:30] 20905 | Золте Варегем - РК Генк
[C - 21:00] 20906 | Лиерс - Серкъл Брюж
[C - 21:00] 20907 | Ваасланд/Беверен - Кортрийк
[C - 21:00] 20908 | Шарльороа - Беершот

21030 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21001 | Падова - Сасуоло
[C - 16:00] 21002 | Юве Стабия - Чезена
[C - 16:00] 21003 | Бари - Новара
[C - 16:00] 21004 | Варезе - Гросето
[C - 16:00] 21005 | Модена - Кротоне
[C - 16:00] 21006 | Реджина - Читадела
[C - 16:00] 21007 | Про Верчели - Верона
[C - 16:00] 21008 | Емполи - Виченца

21131 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21101 | Алкоркон - Барселона 'Б'
[C - 21:00] 21102 | Жирона - Виляреал
[H - 18:00] 21103 | Спортинг Хихон - Херес
[C - 19:00] 21104 | Уеска - Кордоба
[H - 13:00] 21105 | Елче - Алмерия
[H - 13:00] 21106 | Расинг Сантандер - Сабадел
[H - 18:00] 21107 | Мирандес - Херкулес
[H - 18:00] 21108 | Рекреативо Уелва - Лас Палмас

21332 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 21301 | Галатасарай - Фенербахче
[H - 13:30] 21302 | Истанбул ББ - Трабзонспор
[C - 19:00] 21303 | Генчлербирлиги - Бешикташ
[H - 13:30] 21304 | Кардемир Карабюкспор - Сивасспор
[C - 19:00] 21305 | Елазъгспор - Газиантепспор
[C - 16:00] 21306 | Мерсин Идман Юрду - Акхисар Беледие
[H - 16:00] 21307 | Ордуспор - Анталияспор

21433 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:15] 21401 | АЕК Атина - Атромитос
[C - 19:30] 21402 | Паниониос - Олимпиакос Пирея
[C - 17:15] 21403 | ОФИ Крит - Астерас Триполис
[H - 19:30] 21404 | Верия - Панатинайкос
[H - 15:00] 21405 | Арис Солун - Ксанти
[H - 17:15] 21406 | Левадиакос - Платаниас
[C - 17:15] 21407 | Керкира - Пантракикос

21634 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 21601 | РБ Залцбург - Матерсбург
[H - 17:00] 21602 | Аустрия Виена - Щурм Грац
[C - 19:30] 21603 | Вакер Инсбрук - Адмира Вакер
[C - 19:30] 21604 | Винер Нойщат - Рапид Виена
[C - 17:00] 21605 | Рийд - ВАК Волфсбергер

22035 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22001 | Сейнт Джонстън - Хартс
[C - 17:00] 22002 | Селтик - Сейнт Мирън
[C - 17:00] 22003 | Хибърниън - Мъдъруел
[C - 17:00] 22004 | Дънди Юнайтед - Инвърнес КТ
[C - 17:00] 22005 | Абърдийн - Килмарнък
[C - 17:00] 22006 | Рос Каунти - Дънди ФК

22836 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22801 | Донкастър - Ковънтри
[C - 17:00] 22802 | Портсмут - Престън
[C - 17:00] 22803 | Шефилд Юнайтед - Транмиър
[C - 17:00] 22804 | Нотс Каунти - Брентфорд
[C - 17:00] 22805 | Милтън Кийнс Донс - Хартлипул
[C - 17:00] 22806 | Борнемут - Колчестър
[C - 17:00] 22807 | Стивънидж - Кроули
[C - 17:00] 22808 | Шрозбъри - Карлайл

22937 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22901 | Акрингтън - Уикъмб
[C - 17:00] 22902 | Олдършот - Рочдейл
[C - 17:00] 22903 | Честърфийлд - Бъртън
[C - 17:00] 22904 | Челтнъм - Порт Вейл
[C - 17:00] 22905 | Саутенд - Брадфорд
[C - 17:00] 22906 | Торки - Нортхямптън
[C - 17:00] 22907 | АФК Уимбълдън - Родъръм
[C - 17:00] 22908 | Джилингам - Флийтууд

24038 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 24001 | Бейтар Йерусалим - Апоел Кирят Шмона
[П - 20:50] 24002 | Макаби Хайфа - Макаби Тел Авив (отменен)
[C - 18:00] 24003 | Апоел Рамат Хашарон - Ашдод
[C - 19:15] 24004 | Апоел Тел Авив - Апоел Рамат Ган
[C - 20:00] 24005 | Бней Сахнин - Апоел Беер Шева
[C - 18:00] 24006 | Макаби Нетаня - Апоел Хайфа
[H - 19:00] 24007 | Бней Йехуда - Апоел Ако


400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 40701 | Лийдс - Ипсуич (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40702 | Бристол Сити - Дарби Каунти (Англия-Ш)
[C - 19:20] 40703 | Барнзли - Шефилд Уензди (Англия-Ш)
[C - 16:00] 41004 | Виртус Ланчано - Специя (Италия-Б)
[C - 21:00] 41105 | Реал Мурсия - Гуадалахара (Испания-2)
[C - 17:00] 42806 | Уолсол - Йоувил (Англия-1)
[C - 17:00] 42807 | Олдъм - Суиндън (Англия-1)
[C - 17:00] 42808 | Крю Александра - Бери (Англия-1)
[C - 17:00] 42809 | Лейтън Ориент - Скънторп (Англия-1)
[C - 17:00] 42910 | Йорк Сити - Бристол Роувърс (Англия-2)
[C - 17:00] 42911 | Дагенъм Редбридж - Барнет (Англия-2)
[C - 20:30] 43012 | Динамо Букурещ - Брашов (Румъния)

500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 51101 | Нумансия - Понферадина (Испания-2)
[H - 14:30] 52102 | 1860 Мюнхен - Динамо Дрезден (Германия-2)
[H - 14:30] 52103 | Бохум - Падерборн (Германия-2)
[H - 14:30] 52104 | Дуисбург - Ян Регенсбург (Германия-2)
[H - 20:30] 53005 | Васлуй - ЧФР Клуж (Румъния)
[H - 18:00] 53006 | Оцелул Галац - Петролул Плоещ (Румъния)
[H - 22:15] 50807 | Пасош Ферейра - Витория Гимараеш (Португалия)
[H - 20:00] 50808 | Брага - Ещорил (Португалия)
[H - 18:00] 50809 | Морейрензе - Академика Коимбра (Португалия)
[H - 15:30] 50910 | Золте Варегем - РК Генк (Белгия)
[H - 13:00] 51111 | Елче - Алмерия (Испания-2)
[H - 13:00] 51112 | Расинг Сантандер - Сабадел (Испания-2)
[H - 18:00] 51113 | Мирандес - Херкулес (Испания-2)
[H - 15:00] 51414 | Арис Солун - Ксанти (Гърция)
[] 515 | ()
[] 516 | ()
[] 517 | ()
[] 518 | ()
[] 519 | ()
[] 520 | ()
[] 521 | ()
[] 522 | ()
[] 523 | ()
[] 524 | ()


Забележки:


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ

ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ

ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница "Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница "Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница "Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки С5:С12.


ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.

СРОКОВЕ

Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00


Технически коментари и забележки: http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400


Последна промяна PMLeague на 20.08.2014 19:54, променена общо 6 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг