<> [S12W14 - 10.12/16.12.2012] ПМЛ 'А' лига (IX кръг) + ПМЛ 'Б' лига (ІХ кръг) <>
| 10.12.2012 12:12
ПМЛ 'A' лига (IX кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12141001] ●
EXTREME ZOMBIES 0:2 THE RED WINNERZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12141002] ●
ARLITO 3:0 СИНЯТА ЛАВИНА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12141003] ●
THE MUMMIES 3:1 REAL GREEN ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12141004] ●
THE CURSED 4:0 КРИВА НИВА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12141005] ●
UNDERGROUND 1:3 AIR FORCE ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12141006] ●
NEW MERSEY RAZORS 2:1 THE THRACIAN ORPHICS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (IX кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12142007] ●
THUG SLUGS 3:2 CDLM BLUE POWER ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12142008] ●
DEMBA BOYZ 2:1 PRIMUS MAXIMUS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12142009] ●
ЖФК БАБА ЯГА 1:1 VALIANT KNIGHTS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12142010] ●
RED OR DEAD 6:1 DUNE WARRIORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12142011] ●
CRAZY BAND 0:3 БАЛКАНСКИ МЕЧОК ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия20727 | Англия-Ш
20828 | Португалия
20929 | Белгия
21030 | Италия-Б
21131 | Испания-2
21332 | Турция
21433 | Гърция
21634 | Австрия
22035 | Шотландия
22836 | Англия-1
22937 | Англия-2
24038 | Израел-
-
-
-
-
----------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10101 | Манчестър Юнайтед - Съндърланд
[H - 15:30] 10102 | Тотнъм - Суонзи
[C - 17:00] 10103 | Сток Сити - Евертън
[C - 17:00] 10104 | Ливърпул - Астън Вила
[C - 17:00] 10105 | Челси - Саутхямптън (отложен)
[C - 17:00] 10106 | Куинс ПР - Фулъм
[C - 17:00] 10107 | Норич - Уигън
[H - 18:00] 10108 | Уест Бромич - Уест Хям
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:30] 10201 | Хофенхайм - Борусия Дортмунд
[C - 19:30] 10202 | Шалке - Фрайбург
[C - 16:30] 10203 | Майнц - Щутгарт
[H - 18:30] 10204 | Вердер - Нюрнберг
[C - 16:30] 10205 | Байер Леверкузен - Хамбургер
[C - 16:30] 10206 | Фортуна Дюселдорф - Хановер
[C - 16:30] 10207 | Волфсбург - Айнтрахт Франкфурт
[C - 16:30] 10208 | Гройтер Фюрт - Аугсбург
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10301 | Лацио - Интер
[H - 16:00] 10302 | Ювентус - Аталанта
[H - 21:45] 10303 | Наполи - Болоня
[H - 16:00] 10304 | Киево - Рома
[C - 19:00] 10305 | Удинезе - Палермо
[H - 16:00] 10306 | Милан - Пескара
[H - 16:00] 10307 | Парма - Каляри
[H - 13:30] 10308 | Фиорентина - Сиена
[H - 16:00] 10309 | Катания - Сампдория
[H - 16:00] 10310 | Дженоа - Торино
10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10401 | Барселона - Атлетико Мадрид
[C - 23:00] 10402 | Севиля - Малага
[H - 20:00] 10403 | Реал Мадрид - Еспаньол
[H - 18:00] 10404 | Валенсия - Райо Валекано
[C - 17:00] 10405 | Хетафе - Осасуна
[C - 19:00] 10406 | Майорка - Атлетик Билбао
[H - 13:00] 10407 | Сарагоса - Леванте
[C - 21:00] 10408 | Гранада - Реал Сосиедад
10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10501 | Пари Сен Жермен - Лион
[H - 15:00] 10502 | Нанси - Бордо
[C - 18:00] 10503 | Тулуза - Марсилия
[C - 21:00] 10504 | Монпелие - Бастия
[C - 21:00] 10505 | Реймс - Лил
[C - 21:00] 10506 | Ница - Евиан ТГ
[H - 18:00] 10507 | Сент Етиен - Лориен
[C - 21:00] 10508 | Сошо - Брест
[C - 21:00] 10509 | Троа - Аячо
10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10601 | НЕК Ниймеген - ПСВ Айндховен
[H - 13:30] 10602 | Утрехт - Хееренвеен
[H - 15:30] 10603 | Витес - Ваалвийк
[H - 15:30] 10604 | Фейенорд - АДО Ден Хааг
[H - 17:30] 10605 | Вилем ІІ - Аякс
[C - 19:45] 10606 | ПЕК Цволе - АЗ Алкмаар
[C - 20:45] 10607 | Рода - НАК Бреда
[C - 20:45] 10608 | Грьонинген - ВВВ-Венло 20727 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20701 | Блякпул - Блякбърн
[C - 17:00] 20702 | Мидълзбро - Уулвърхямптън
[C - 17:00] 20703 | Бирмингам - Кристъл Палас
[C - 17:00] 20704 | Болтън - Чарлтън
[C - 17:00] 20705 | Кардиф - Питърбъро
[C - 17:00] 20706 | Бърнли - Уотфорд
[C - 17:00] 20707 | Милуол - Лестър
[C - 17:00] 20708 | Брайтън - Нотингам Форест
20828 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:30] 20801 | Бенфика - Маритимо
[C - 20:00] 20802 | Насионал Мадейра - Спортинг Лисабон
[H - 22:15] 20803 | Пасош Ферейра - Витория Гимараеш
[C - 18:00] 20804 | Олянензе - Жил Висенте
[H - 20:00] 20805 | Брага - Ещорил
[C - 18:00] 20806 | Бейра Мар - Рио Аве
[H - 18:00] 20807 | Морейрензе - Академика Коимбра
20929 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 20901 | Локерен - АА Гент
[C - 21:00] 20902 | ФК Брюж - Монс
[C - 19:00] 20903 | Мехелен - Стандард Лиеж
[H - 19:00] 20904 | Андерлехт - Оуд-Хеверлее Льовен
[H - 15:30] 20905 | Золте Варегем - РК Генк
[C - 21:00] 20906 | Лиерс - Серкъл Брюж
[C - 21:00] 20907 | Ваасланд/Беверен - Кортрийк
[C - 21:00] 20908 | Шарльороа - Беершот
21030 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21001 | Падова - Сасуоло
[C - 16:00] 21002 | Юве Стабия - Чезена
[C - 16:00] 21003 | Бари - Новара
[C - 16:00] 21004 | Варезе - Гросето
[C - 16:00] 21005 | Модена - Кротоне
[C - 16:00] 21006 | Реджина - Читадела
[C - 16:00] 21007 | Про Верчели - Верона
[C - 16:00] 21008 | Емполи - Виченца
21131 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21101 | Алкоркон - Барселона 'Б'
[C - 21:00] 21102 | Жирона - Виляреал
[H - 18:00] 21103 | Спортинг Хихон - Херес
[C - 19:00] 21104 | Уеска - Кордоба
[H - 13:00] 21105 | Елче - Алмерия
[H - 13:00] 21106 | Расинг Сантандер - Сабадел
[H - 18:00] 21107 | Мирандес - Херкулес
[H - 18:00] 21108 | Рекреативо Уелва - Лас Палмас
21332 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 21301 | Галатасарай - Фенербахче
[H - 13:30] 21302 | Истанбул ББ - Трабзонспор
[C - 19:00] 21303 | Генчлербирлиги - Бешикташ
[H - 13:30] 21304 | Кардемир Карабюкспор - Сивасспор
[C - 19:00] 21305 | Елазъгспор - Газиантепспор
[C - 16:00] 21306 | Мерсин Идман Юрду - Акхисар Беледие
[H - 16:00] 21307 | Ордуспор - Анталияспор
21433 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:15] 21401 | АЕК Атина - Атромитос
[C - 19:30] 21402 | Паниониос - Олимпиакос Пирея
[C - 17:15] 21403 | ОФИ Крит - Астерас Триполис
[H - 19:30] 21404 | Верия - Панатинайкос
[H - 15:00] 21405 | Арис Солун - Ксанти
[H - 17:15] 21406 | Левадиакос - Платаниас
[C - 17:15] 21407 | Керкира - Пантракикос
21634 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 21601 | РБ Залцбург - Матерсбург
[H - 17:00] 21602 | Аустрия Виена - Щурм Грац
[C - 19:30] 21603 | Вакер Инсбрук - Адмира Вакер
[C - 19:30] 21604 | Винер Нойщат - Рапид Виена
[C - 17:00] 21605 | Рийд - ВАК Волфсбергер
22035 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22001 | Сейнт Джонстън - Хартс
[C - 17:00] 22002 | Селтик - Сейнт Мирън
[C - 17:00] 22003 | Хибърниън - Мъдъруел
[C - 17:00] 22004 | Дънди Юнайтед - Инвърнес КТ
[C - 17:00] 22005 | Абърдийн - Килмарнък
[C - 17:00] 22006 | Рос Каунти - Дънди ФК
22836 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22801 | Донкастър - Ковънтри
[C - 17:00] 22802 | Портсмут - Престън
[C - 17:00] 22803 | Шефилд Юнайтед - Транмиър
[C - 17:00] 22804 | Нотс Каунти - Брентфорд
[C - 17:00] 22805 | Милтън Кийнс Донс - Хартлипул
[C - 17:00] 22806 | Борнемут - Колчестър
[C - 17:00] 22807 | Стивънидж - Кроули
[C - 17:00] 22808 | Шрозбъри - Карлайл
22937 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22901 | Акрингтън - Уикъмб
[C - 17:00] 22902 | Олдършот - Рочдейл
[C - 17:00] 22903 | Честърфийлд - Бъртън
[C - 17:00] 22904 | Челтнъм - Порт Вейл
[C - 17:00] 22905 | Саутенд - Брадфорд
[C - 17:00] 22906 | Торки - Нортхямптън
[C - 17:00] 22907 | АФК Уимбълдън - Родъръм
[C - 17:00] 22908 | Джилингам - Флийтууд
24038 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 24001 | Бейтар Йерусалим - Апоел Кирят Шмона
[П - 20:50] 24002 | Макаби Хайфа - Макаби Тел Авив (отменен)
[C - 18:00] 24003 | Апоел Рамат Хашарон - Ашдод
[C - 19:15] 24004 | Апоел Тел Авив - Апоел Рамат Ган
[C - 20:00] 24005 | Бней Сахнин - Апоел Беер Шева
[C - 18:00] 24006 | Макаби Нетаня - Апоел Хайфа
[H - 19:00] 24007 | Бней Йехуда - Апоел Ако 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 40701 | Лийдс - Ипсуич (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40702 | Бристол Сити - Дарби Каунти (Англия-Ш)
[C - 19:20] 40703 | Барнзли - Шефилд Уензди (Англия-Ш)
[C - 16:00] 41004 | Виртус Ланчано - Специя (Италия-Б)
[C - 21:00] 41105 | Реал Мурсия - Гуадалахара (Испания-2)
[C - 17:00] 42806 | Уолсол - Йоувил (Англия-1)
[C - 17:00] 42807 | Олдъм - Суиндън (Англия-1)
[C - 17:00] 42808 | Крю Александра - Бери (Англия-1)
[C - 17:00] 42809 | Лейтън Ориент - Скънторп (Англия-1)
[C - 17:00] 42910 | Йорк Сити - Бристол Роувърс (Англия-2)
[C - 17:00] 42911 | Дагенъм Редбридж - Барнет (Англия-2)
[C - 20:30] 43012 | Динамо Букурещ - Брашов (Румъния)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 51101 | Нумансия - Понферадина (Испания-2)
[H - 14:30] 52102 | 1860 Мюнхен - Динамо Дрезден (Германия-2)
[H - 14:30] 52103 | Бохум - Падерборн (Германия-2)
[H - 14:30] 52104 | Дуисбург - Ян Регенсбург (Германия-2)
[H - 20:30] 53005 | Васлуй - ЧФР Клуж (Румъния)
[H - 18:00] 53006 | Оцелул Галац - Петролул Плоещ (Румъния)
[H - 22:15] 50807 | Пасош Ферейра - Витория Гимараеш (Португалия)
[H - 20:00] 50808 | Брага - Ещорил (Португалия)
[H - 18:00] 50809 | Морейрензе - Академика Коимбра (Португалия)
[H - 15:30] 50910 | Золте Варегем - РК Генк (Белгия)
[H - 13:00] 51111 | Елче - Алмерия (Испания-2)
[H - 13:00] 51112 | Расинг Сантандер - Сабадел (Испания-2)
[H - 18:00] 51113 | Мирандес - Херкулес (Испания-2)
[H - 15:00] 51414 | Арис Солун - Ксанти (Гърция)
[] 515 | ()
[] 516 | ()
[] 517 | ()
[] 518 | ()
[] 519 | ()
[] 520 | ()
[] 521 | ()
[] 522 | ()
[] 523 | ()
[] 524 | () Забележки: ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00
Технически коментари и забележки:
http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400