Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 31.05.2020 01:31



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
<> [S12W15 - 17.12/23.12.2012] Купа на ПМЛ (II кръг) <> 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 3988
Мнение  <> [S12W15 - 17.12/23.12.2012] Купа на ПМЛ (II кръг) <>   |   17.12.2012 15:42



Купа на ПМЛ (ІІ кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[12157001]СИНЯТА ЛАВИНА 1:1 (4:3 ЕД) REAL GREEN[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ] [ДУЗПИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12157002]VALIANT KNIGHTS 1:0 THE RED WINNERZ[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12157003]EXTREME ZOMBIES 1:2 DEMBA BOYZ[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12157004]ARLITO 3:3 (4:2 ЕД) AIR FORCE[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ] [ДУЗПИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12157005]THE CURSED 1:0 RED OR DEAD[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12157006]БАЛКАНСКИ МЕЧОК 1:2 UNDERGROUND[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————


[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]

---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10322 | Италия-А
10523 | Франция-1
10624 | Холандия
10725 | Англия-Ш
10926 | Белгия

20427 | Испания-1
21028 | Италия-Б
21129 | Испания-2
21330 | Турция
22031 | Шотландия
22832 | Англия-1
22933 | Англия-2
23734 | Англия-К
24035 | Израел
24336 | Кипър
24637 | Португалия-2
24738 | Турция-2

-
-
-
-
-
-

---------------------------------------------------------------------------


[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]

10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 10101 | Суонзи - Манчестър Юнайтед
[C - 19:30] 10102 | Ливърпул - Фулъм
[C - 17:00] 10103 | Тотнъм - Сток Сити
[C - 17:00] 10104 | Манчестър Сити - Рединг
[C - 17:00] 10105 | Нюкасъл - Куинс ПР
[H - 18:00] 10106 | Челси - Астън Вила
[C - 17:00] 10107 | Уест Бромич - Норич
[C - 17:00] 10108 | Уест Хям - Евертън
[C - 17:00] 10109 | Саутхямптън - Съндърланд

10322 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10301 | Рома - Милан
[C - 16:00] 10302 | Аталанта - Удинезе
[C - 16:00] 10303 | Болоня - Парма
[C - 16:00] 10304 | Сиена - Наполи
[C - 16:00] 10305 | Сампдория - Лацио
[C - 16:00] 10306 | Торино - Киево
[C - 16:00] 10307 | Палермо - Фиорентина

10523 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 10501 | Лил - Монпелие
[C - 21:00] 10502 | Лион - Ница
[H - 22:00] 10503 | Марсилия - Сент Етиен
[H - 15:00] 10504 | Валансиен - Евиан ТГ
[C - 21:00] 10505 | Аячо - Рен
[H - 18:00] 10506 | Тулуза - Сошо
[C - 21:00] 10507 | Бордо - Троа
[C - 21:00] 10508 | Бастия - Нанси
[C - 21:00] 10509 | Лориен - Реймс

10624 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:30] 10601 | Утрехт - Аякс
[C - 19:45] 10602 | Хееренвеен - Витес
[H - 15:30] 10603 | Фейенорд - Грьонинген
[C - 21:45] 10604 | НАК Бреда - ПСВ Айндховен
[C - 20:45] 10605 | АДО Ден Хааг - НЕК Ниймеген
[H - 17:30] 10606 | ВВВ-Венло - Рода
[H - 13:30] 10607 | Ваалвийк - Вилем ІІ
[C - 20:45] 10608 | Хераклес - ПЕК Цволе

10725 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10701 | Блякбърн - Брайтън
[C - 17:00] 10702 | Лестър - Кардиф
[C - 17:00] 10703 | Бирмингам - Бърнли
[C - 17:00] 10704 | Питърбъро - Болтън
[C - 17:00] 10705 | Лийдс - Мидълзбро
[C - 17:00] 10706 | Уотфорд - Нотингам Форест
[C - 17:00] 10707 | Ипсуич - Бристол Сити
[C - 17:00] 10708 | Милуол - Барнзли
[C - 19:20] 10709 | Кристъл Палас - Хъдърсфийлд
[C - 17:00] 10710 | Шефилд Уензди - Чарлтън

10926 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 10901 | РК Генк - Андерлехт
[H - 15:30] 10902 | Стандард Лиеж - ФК Брюж
[C - 21:00] 10903 | АА Гент - Шарльороа
[C - 21:00] 10904 | Беершот - Мехелен
[C - 21:00] 10905 | Серкъл Брюж - Ваасланд/Беверен
[C - 21:00] 10906 | Монс - Золте Варегем
[C - 21:00] 10907 | Оуд-Хеверлее Льовен - Лиерс


20427 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 20401 | Малага - Реал Мадрид
[C - 17:00] 20402 | Бетис - Майорка
[C - 19:00] 20403 | Валядолид - Барселона
[C - 21:00] 20404 | Осасуна - Гранада
[C - 23:00] 20405 | Атлетик Билбао - Сарагоса

21028 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 21001 | Верона - Юве Стабия
[H - 13:30] 21002 | Чезена - Бари
[H - 16:00] 21003 | Кротоне - Варезе
[H - 19:00] 21004 | Новара - Про Верчели
[H - 16:00] 21005 | Гросето - Реджина
[H - 16:00] 21006 | Бреша - Ливорно
[H - 16:00] 21007 | Сасуоло - Виртус Ланчано
[H - 16:00] 21008 | Специя - Падова

21129 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21101 | Спортинг Хихон - Уеска
[C - 19:00] 21102 | Херкулес - Нумансия
[C - 19:00] 21103 | Гуадалахара - Расинг Сантандер
[C - 17:00] 21104 | Кордоба - Рекреативо Уелва
[C - 17:00] 21105 | Барселона 'Б' - Жирона
[C - 19:00] 21106 | Лас Палмас - Мирандес
[C - 19:00] 21107 | Понферадина - Реал Мурсия
[C - 19:00] 21108 | Сабадел - Луго

21330 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21301 | Трабзонспор - Галатасарай
[C - 19:00] 21302 | Фенербахче - Кардемир Карабюкспор
[H - 16:00] 21303 | Бурсаспор - Генчлербирлиги
[H - 19:00] 21304 | Анталияспор - Ескишехирспор
[H - 16:00] 21305 | Газиантепспор - Мерсин Идман Юрду
[H - 13:00] 21306 | Сивасспор - Елазъгспор

22031 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:30] 22001 | Хартс - Дънди Юнайтед
[C - 17:00] 22002 | Абърдийн - Сейнт Джонстън
[C - 17:00] 22003 | Селтик - Рос Каунти
[H - 14:45] 22004 | Килмарнък - Хибърниън
[C - 17:00] 22005 | Инвърнес КТ - Дънди ФК

22832 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22801 | Донкастър - Милтън Кийнс Донс
[C - 17:00] 22802 | Хартлипул - Портсмут
[C - 17:00] 22803 | Брентфорд - Стивънидж
[C - 17:00] 22804 | Ковънтри - Престън
[C - 17:00] 22805 | Скънторп - Карлайл
[C - 17:00] 22806 | Кроули - Шефилд Юнайтед
[C - 17:00] 22807 | Нотс Каунти - Лейтън Ориент
[C - 17:00] 22808 | Уолсол - Колчестър

22933 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22901 | Торки - Екзитър
[C - 17:00] 22902 | Уикъмб - Брадфорд
[C - 17:00] 22903 | Бристол Роувърс - Родъръм
[C - 17:00] 22904 | Порт Вейл - АФК Уимбълдън
[C - 16:00] 22905 | Нортхямптън - Олдършот
[C - 17:00] 22906 | Йорк Сити - Джилингам
[C - 17:00] 22907 | Оксфорд Юнайтед - Флийтууд
[C - 16:00] 22908 | Моркамб - Дагенъм Редбридж

23734 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 23701 | Ебсфлийт - Херефорд
[C - 17:00] 23702 | Макълсфийлд - Линкълн Сити
[C - 17:00] 23703 | Гейтсхед - Стокпорт
[C - 17:00] 23704 | Телфорд - Лутън
[C - 17:00] 23705 | Тамуърт - Саутпорт
[C - 17:00] 23706 | Хайд - Мансфийлд
[C - 17:00] 23707 | Олфритън - Бароу
[C - 17:00] 23708 | Кидърминстър - Дартфорд

24035 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 24001 | Ашдод - Бней Сахнин
[C - 19:30] 24002 | Макаби Тел Авив - Макаби Нетаня
[C - 17:00] 24003 | Апоел Хайфа - Апоел Тел Авив
[C - 18:00] 24004 | Апоел Ако - Апоел Рамат Хашарон
[C - 18:00] 24005 | Апоел Рамат Ган - Бней Йехуда
[H - 20:15] 24006 | Апоел Беер Шева - Бейтар Йерусалим

24336 | Кипър
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 24301 | Аполон Лимасол - АЕК Ларнака
[C - 18:00] 24302 | Докса Катокопиас - Апоел
[C - 18:00] 24303 | Омония Никозия - Етникос Акна
[C - 19:00] 24304 | Алки - АЕЛ
[H - 17:00] 24305 | Неа Саламис - Пафос
[H - 18:00] 24306 | Енозис Паралимини - Анортозис Фамагуста
[H - 18:00] 24307 | Олимпиакос Никозия - Агия Напа

24637 | Португалия - 2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 24601 | Спортинг Лисабон 'Б' - Лейсоеш
[H - 13:15] 24602 | Арока - Белененсес
[H - 18:00] 24603 | Порто 'Б' - Бенфика 'Б'
[H - 17:00] 24604 | Трофензе - Фейрензе
[H - 16:30] 24605 | Санта Клара - Брага 'Б'
[H - 17:00] 24606 | Атлетико Лисабон - Тондела
[H - 17:00] 24607 | Фреамунде - Навал
[H - 17:00] 24608 | Витория Гимараеш 'Б' - Портимонензе

24738 | Турция - 2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 24701 | Букаспор - Денизлиспор
[C - 19:00] 24702 | Манисаспор - Аданаспор
[H - 13:00] 24703 | Анкарагюджу - Коняспор
[H - 13:00] 24704 | Тавсанлъ Линитспор - Гьозтепе
[H - 13:00] 24705 | 1461 Трабзон - Ризеспор
[H - 14:00] 24706 | Адана Демирспор - Самсунспор
[H - 19:00] 24707 | Кършияка - Карталспор


400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 42801 | Йоувил - Олдъм (Англия-1)
[C - 17:00] 42802 | Крю Александра - Борнемут (Англия-1)
[C - 17:00] 42903 | Акрингтън - Плимут (Англия-2)
[C - 17:00] 43704 | Уокинг - Форест Грийн (Англия-К)
[C - 17:00] 43705 | Нюпорт - Брейнтрий (Англия-К)
[C - 17:00] 43706 | Кембридж Юнайтед - Нънийтън (Англия-К)
[C - 17:00] 45007 | Аполон Смирнис - ОФИ Крит (Гърция-Купа)
[C - 17:00] 45008 | Астерас Триполис - Лариса (Гърция-Купа)
[C - 20:00] 45009 | Атромитос - Олимпиакос Волос (Гърция-Купа)
[C - 20:00] 45010 | ПАОК - Айгиниакос (Гърция-Купа)
[] 411 | ()
[] 412 | ()

500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 51001 | Виченца - Модена (Италия-Б)
[H - 16:00] 51002 | Читадела - Емполи (Италия-Б)
[H - 16:00] 51003 | Тернана - Асколи (Италия-Б)
[H - 15:15] 53604 | Седан - Нант (Франция-2)
[H - 17:00] 54605 | Маритимо 'Б' - Униао Мадейра (Португалия-2)
[H - 17:00] 54606 | Оливейрензе - Пенафиел (Португалия-2)
[H - 20:00] 54607 | Спортинг Ковиля - Авеш (Португалия-2)
[H - 17:00] 55008 | Анагениси Кардицас - Платаниас (Гърция-Купа)
[H - 17:00] 55009 | Шкода Ксанти - Етникос Газорос (Гърция-Купа)
[H - 20:00] 55010 | Арис Солун - Калитея (Гърция-Купа)
[H - 20:00] 55011 | Пансерайкос - ПАС Янина (Гърция-Купа)
[] 512 | ()
[] 513 | ()
[] 514 | ()
[] 515 | ()
[] 516 | ()
[] 517 | ()
[] 518 | ()
[] 519 | ()
[] 520 | ()
[] 521 | ()
[] 522 | ()
[] 523 | ()
[] 524 | ()


Забележки:


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ

ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ

ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница "Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница "Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница "Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки С5:С12.


ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.

СРОКОВЕ

Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00


Технически коментари и забележки: http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400


Последна промяна PMLeague на 20.08.2014 19:53, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг