<> [S12W15 - 17.12/23.12.2012] Купа на ПМЛ (II кръг) <>
| 17.12.2012 15:42
Купа на ПМЛ (ІІ кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12157001] ●
СИНЯТА ЛАВИНА 1:1 (4:3 ЕД)
REAL GREEN ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ] [ДУЗПИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12157002] ●
VALIANT KNIGHTS 1:0 THE RED WINNERZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12157003] ●
EXTREME ZOMBIES 1:2 DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12157004] ●
ARLITO 3:3 (4:2 ЕД)
AIR FORCE ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ] [ДУЗПИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12157005] ●
THE CURSED 1:0 RED OR DEAD ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12157006] ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 1:2 UNDERGROUND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10322 | Италия-А
10523 | Франция-1
10624 | Холандия
10725 | Англия-Ш
10926 | Белгия20427 | Испания-1
21028 | Италия-Б
21129 | Испания-2
21330 | Турция
22031 | Шотландия
22832 | Англия-1
22933 | Англия-2
23734 | Англия-К
24035 | Израел
24336 | Кипър
24637 | Португалия-2
24738 | Турция-2-
-
-
-
-
----------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 10101 | Суонзи - Манчестър Юнайтед
[C - 19:30] 10102 | Ливърпул - Фулъм
[C - 17:00] 10103 | Тотнъм - Сток Сити
[C - 17:00] 10104 | Манчестър Сити - Рединг
[C - 17:00] 10105 | Нюкасъл - Куинс ПР
[H - 18:00] 10106 | Челси - Астън Вила
[C - 17:00] 10107 | Уест Бромич - Норич
[C - 17:00] 10108 | Уест Хям - Евертън
[C - 17:00] 10109 | Саутхямптън - Съндърланд
10322 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10301 | Рома - Милан
[C - 16:00] 10302 | Аталанта - Удинезе
[C - 16:00] 10303 | Болоня - Парма
[C - 16:00] 10304 | Сиена - Наполи
[C - 16:00] 10305 | Сампдория - Лацио
[C - 16:00] 10306 | Торино - Киево
[C - 16:00] 10307 | Палермо - Фиорентина
10523 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 10501 | Лил - Монпелие
[C - 21:00] 10502 | Лион - Ница
[H - 22:00] 10503 | Марсилия - Сент Етиен
[H - 15:00] 10504 | Валансиен - Евиан ТГ
[C - 21:00] 10505 | Аячо - Рен
[H - 18:00] 10506 | Тулуза - Сошо
[C - 21:00] 10507 | Бордо - Троа
[C - 21:00] 10508 | Бастия - Нанси
[C - 21:00] 10509 | Лориен - Реймс
10624 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:30] 10601 | Утрехт - Аякс
[C - 19:45] 10602 | Хееренвеен - Витес
[H - 15:30] 10603 | Фейенорд - Грьонинген
[C - 21:45] 10604 | НАК Бреда - ПСВ Айндховен
[C - 20:45] 10605 | АДО Ден Хааг - НЕК Ниймеген
[H - 17:30] 10606 | ВВВ-Венло - Рода
[H - 13:30] 10607 | Ваалвийк - Вилем ІІ
[C - 20:45] 10608 | Хераклес - ПЕК Цволе
10725 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10701 | Блякбърн - Брайтън
[C - 17:00] 10702 | Лестър - Кардиф
[C - 17:00] 10703 | Бирмингам - Бърнли
[C - 17:00] 10704 | Питърбъро - Болтън
[C - 17:00] 10705 | Лийдс - Мидълзбро
[C - 17:00] 10706 | Уотфорд - Нотингам Форест
[C - 17:00] 10707 | Ипсуич - Бристол Сити
[C - 17:00] 10708 | Милуол - Барнзли
[C - 19:20] 10709 | Кристъл Палас - Хъдърсфийлд
[C - 17:00] 10710 | Шефилд Уензди - Чарлтън
10926 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 10901 | РК Генк - Андерлехт
[H - 15:30] 10902 | Стандард Лиеж - ФК Брюж
[C - 21:00] 10903 | АА Гент - Шарльороа
[C - 21:00] 10904 | Беершот - Мехелен
[C - 21:00] 10905 | Серкъл Брюж - Ваасланд/Беверен
[C - 21:00] 10906 | Монс - Золте Варегем
[C - 21:00] 10907 | Оуд-Хеверлее Льовен - Лиерс 20427 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 20401 | Малага - Реал Мадрид
[C - 17:00] 20402 | Бетис - Майорка
[C - 19:00] 20403 | Валядолид - Барселона
[C - 21:00] 20404 | Осасуна - Гранада
[C - 23:00] 20405 | Атлетик Билбао - Сарагоса
21028 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 21001 | Верона - Юве Стабия
[H - 13:30] 21002 | Чезена - Бари
[H - 16:00] 21003 | Кротоне - Варезе
[H - 19:00] 21004 | Новара - Про Верчели
[H - 16:00] 21005 | Гросето - Реджина
[H - 16:00] 21006 | Бреша - Ливорно
[H - 16:00] 21007 | Сасуоло - Виртус Ланчано
[H - 16:00] 21008 | Специя - Падова
21129 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21101 | Спортинг Хихон - Уеска
[C - 19:00] 21102 | Херкулес - Нумансия
[C - 19:00] 21103 | Гуадалахара - Расинг Сантандер
[C - 17:00] 21104 | Кордоба - Рекреативо Уелва
[C - 17:00] 21105 | Барселона 'Б' - Жирона
[C - 19:00] 21106 | Лас Палмас - Мирандес
[C - 19:00] 21107 | Понферадина - Реал Мурсия
[C - 19:00] 21108 | Сабадел - Луго
21330 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21301 | Трабзонспор - Галатасарай
[C - 19:00] 21302 | Фенербахче - Кардемир Карабюкспор
[H - 16:00] 21303 | Бурсаспор - Генчлербирлиги
[H - 19:00] 21304 | Анталияспор - Ескишехирспор
[H - 16:00] 21305 | Газиантепспор - Мерсин Идман Юрду
[H - 13:00] 21306 | Сивасспор - Елазъгспор
22031 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:30] 22001 | Хартс - Дънди Юнайтед
[C - 17:00] 22002 | Абърдийн - Сейнт Джонстън
[C - 17:00] 22003 | Селтик - Рос Каунти
[H - 14:45] 22004 | Килмарнък - Хибърниън
[C - 17:00] 22005 | Инвърнес КТ - Дънди ФК
22832 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22801 | Донкастър - Милтън Кийнс Донс
[C - 17:00] 22802 | Хартлипул - Портсмут
[C - 17:00] 22803 | Брентфорд - Стивънидж
[C - 17:00] 22804 | Ковънтри - Престън
[C - 17:00] 22805 | Скънторп - Карлайл
[C - 17:00] 22806 | Кроули - Шефилд Юнайтед
[C - 17:00] 22807 | Нотс Каунти - Лейтън Ориент
[C - 17:00] 22808 | Уолсол - Колчестър
22933 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22901 | Торки - Екзитър
[C - 17:00] 22902 | Уикъмб - Брадфорд
[C - 17:00] 22903 | Бристол Роувърс - Родъръм
[C - 17:00] 22904 | Порт Вейл - АФК Уимбълдън
[C - 16:00] 22905 | Нортхямптън - Олдършот
[C - 17:00] 22906 | Йорк Сити - Джилингам
[C - 17:00] 22907 | Оксфорд Юнайтед - Флийтууд
[C - 16:00] 22908 | Моркамб - Дагенъм Редбридж
23734 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 23701 | Ебсфлийт - Херефорд
[C - 17:00] 23702 | Макълсфийлд - Линкълн Сити
[C - 17:00] 23703 | Гейтсхед - Стокпорт
[C - 17:00] 23704 | Телфорд - Лутън
[C - 17:00] 23705 | Тамуърт - Саутпорт
[C - 17:00] 23706 | Хайд - Мансфийлд
[C - 17:00] 23707 | Олфритън - Бароу
[C - 17:00] 23708 | Кидърминстър - Дартфорд
24035 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 24001 | Ашдод - Бней Сахнин
[C - 19:30] 24002 | Макаби Тел Авив - Макаби Нетаня
[C - 17:00] 24003 | Апоел Хайфа - Апоел Тел Авив
[C - 18:00] 24004 | Апоел Ако - Апоел Рамат Хашарон
[C - 18:00] 24005 | Апоел Рамат Ган - Бней Йехуда
[H - 20:15] 24006 | Апоел Беер Шева - Бейтар Йерусалим
24336 | Кипър
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 24301 | Аполон Лимасол - АЕК Ларнака
[C - 18:00] 24302 | Докса Катокопиас - Апоел
[C - 18:00] 24303 | Омония Никозия - Етникос Акна
[C - 19:00] 24304 | Алки - АЕЛ
[H - 17:00] 24305 | Неа Саламис - Пафос
[H - 18:00] 24306 | Енозис Паралимини - Анортозис Фамагуста
[H - 18:00] 24307 | Олимпиакос Никозия - Агия Напа
24637 | Португалия - 2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 24601 | Спортинг Лисабон 'Б' - Лейсоеш
[H - 13:15] 24602 | Арока - Белененсес
[H - 18:00] 24603 | Порто 'Б' - Бенфика 'Б'
[H - 17:00] 24604 | Трофензе - Фейрензе
[H - 16:30] 24605 | Санта Клара - Брага 'Б'
[H - 17:00] 24606 | Атлетико Лисабон - Тондела
[H - 17:00] 24607 | Фреамунде - Навал
[H - 17:00] 24608 | Витория Гимараеш 'Б' - Портимонензе
24738 | Турция - 2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 24701 | Букаспор - Денизлиспор
[C - 19:00] 24702 | Манисаспор - Аданаспор
[H - 13:00] 24703 | Анкарагюджу - Коняспор
[H - 13:00] 24704 | Тавсанлъ Линитспор - Гьозтепе
[H - 13:00] 24705 | 1461 Трабзон - Ризеспор
[H - 14:00] 24706 | Адана Демирспор - Самсунспор
[H - 19:00] 24707 | Кършияка - Карталспор 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 42801 | Йоувил - Олдъм (Англия-1)
[C - 17:00] 42802 | Крю Александра - Борнемут (Англия-1)
[C - 17:00] 42903 | Акрингтън - Плимут (Англия-2)
[C - 17:00] 43704 | Уокинг - Форест Грийн (Англия-К)
[C - 17:00] 43705 | Нюпорт - Брейнтрий (Англия-К)
[C - 17:00] 43706 | Кембридж Юнайтед - Нънийтън (Англия-К)
[C - 17:00] 45007 | Аполон Смирнис - ОФИ Крит (Гърция-Купа)
[C - 17:00] 45008 | Астерас Триполис - Лариса (Гърция-Купа)
[C - 20:00] 45009 | Атромитос - Олимпиакос Волос (Гърция-Купа)
[C - 20:00] 45010 | ПАОК - Айгиниакос (Гърция-Купа)
[] 411 | ()
[] 412 | ()
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 51001 | Виченца - Модена (Италия-Б)
[H - 16:00] 51002 | Читадела - Емполи (Италия-Б)
[H - 16:00] 51003 | Тернана - Асколи (Италия-Б)
[H - 15:15] 53604 | Седан - Нант (Франция-2)
[H - 17:00] 54605 | Маритимо 'Б' - Униао Мадейра (Португалия-2)
[H - 17:00] 54606 | Оливейрензе - Пенафиел (Португалия-2)
[H - 20:00] 54607 | Спортинг Ковиля - Авеш (Португалия-2)
[H - 17:00] 55008 | Анагениси Кардицас - Платаниас (Гърция-Купа)
[H - 17:00] 55009 | Шкода Ксанти - Етникос Газорос (Гърция-Купа)
[H - 20:00] 55010 | Арис Солун - Калитея (Гърция-Купа)
[H - 20:00] 55011 | Пансерайкос - ПАС Янина (Гърция-Купа)
[] 512 | ()
[] 513 | ()
[] 514 | ()
[] 515 | ()
[] 516 | ()
[] 517 | ()
[] 518 | ()
[] 519 | ()
[] 520 | ()
[] 521 | ()
[] 522 | ()
[] 523 | ()
[] 524 | () Забележки: ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00
Технически коментари и забележки:
http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400