Автор |
Съобщение |
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10431 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
ПМЛ 2019-2020 - КАЛЕНДАР | 11.11.2019 15:09
ПМЛ КАЛЕНДАР - сезон XIX (2019-2020) [S19W01 - 26.08.2019-01.09.2019] ПМЛ Купа[01] ● Суперкупа на ПМЛ [--XX-- - 02.09.2019-08.09.2019] ● ПОЧИВНА СЕДМИЦА ● [S19W02 - 09.09.2019-15.09.2019] ПМЛ Шампионат[01] ● ПМЛ А Лига (I кръг) ● ПМЛ Б Лига (I кръг) [S19W03 - 16.09.2019-22.09.2019] ПМЛ Шампионат[02] ● ПМЛ А Лига (II кръг) ● ПМЛ Б Лига (II кръг) [S19W04 - 23.09.2019-29.09.2019] ПМЛ Шампионат[03] ● ПМЛ А Лига (III кръг) ● ПМЛ Б Лига (III кръг) [S19W05 - 30.09.2019-06.10.2019] ПМЛ Шампионат[04] ● ПМЛ А Лига (IV кръг) ● ПМЛ Б Лига (IV кръг) [--XX-- - 07.10.2019-13.10.2019] ● ПОЧИВНА СЕДМИЦА ● [S19W06 - 14.10.2019-20.10.2019] ПМЛ Шампионат[05] ● ПМЛ А Лига (V кръг) ● ПМЛ Б Лига (V кръг) [S19W07 - 21.10.2019-27.10.2019] ПМЛ Шампионат[06] ● ПМЛ А Лига (VI кръг) ● ПМЛ Б Лига (VI кръг) [S19W08 - 28.10.2019-03.11.2019] ПМЛ Шампионат[07] ● ПМЛ А Лига (VII кръг) ● ПМЛ Б Лига (VII кръг) [S19W09 - 04.11.2019-10.11.2019] ПМЛ Шампионат[08] ● ПМЛ А Лига (VIII кръг) ● ПМЛ Б Лига (VIII кръг) [--XX-- - 11.11.2019-17.11.2019] ● ПОЧИВНА СЕДМИЦА ● [S19W10 - 18.11.2019-24.11.2019] ПМЛ Шампионат[09] ● ПМЛ А Лига (IX кръг) ● ПМЛ Б Лига (IX кръг) [S19W11 - 25.11.2019-01.12.2019] ПМЛ Шампионат[10] ● ПМЛ А Лига (X кръг) ● ПМЛ Б Лига (X кръг) [S19W12 - 02.12.2019-08.12.2019] ПМЛ Купа[02] ● Купа на ПМЛ (предварителен кръг, първи мачове) [S19W13 - 09.12.2019-15.12.2019] ПМЛ Шампионат[11] ● ПМЛ А Лига (XI кръг) ● ПМЛ Б Лига (XI кръг) [S19W14 - 16.12.2019-22.12.2019] ПМЛ Купа[03] ● Купа на ПМЛ (предварителен кръг, реванши) [--XX-- - 23.12.2019-29.12.2019] ● ЗИМНА ПАУЗА ● [S19W15 - 30.12.2019-05.01.2020] ПМЛ Купа[04] ● Купа на ПМЛ (осминафинали, първи мачове) [S19W16 - 06.01.2020-12.01.2020] ПМЛ Купа[05] ● Купа на ПМЛ (осминафинали, реванши) [S19W17 - 13.01.2020-19.01.2020] ПМЛ Шампионат[12] ● ПМЛ А Лига (XII кръг) ● ПМЛ Б Лига (XII кръг) [S19W18 - 20.01.2020-26.01.2020] ПМЛ Купа[06] ● Купа на ПМЛ (четвъртфинали, първи мачове) ● Купа на Памела (четвъртфинали, първи мачове) [S19W19 - 27.01.2020-02.02.2020] ПМЛ Купа[07] ● Купа на ПМЛ (четвъртфинали, реванши) ● Купа на Памела (четвъртфинали, реванши) [S19W20 - 03.02.2020-09.02.2020] ПМЛ Шампионат[13] ● ПМЛ А Лига (XIII кръг) ● ПМЛ Б Лига (XIII кръг) [S19W21 - 10.02.2020-16.02.2020] ПМЛ Шампионат[14] ● ПМЛ А Лига (XIV кръг) ● ПМЛ Б Лига (XIV кръг) [S19W22 - 17.02.2020-23.02.2020] ПМЛ Купа[08] ● Купа на ПМЛ (полуфинали, първи мачове) ● Купа на Памела (полуфинали, първи мачове) [S19W23 - 24.02.2020-01.03.2020] ПМЛ Шампионат[15] ● ПМЛ А Лига (XV кръг) [S19W24 - 02.03.2020-08.03.2020] ПМЛ Купа[09] ● Купа на ПМЛ (полуфинали, реванши) ● Купа на Памела (полуфинали, реванши) [--XX-- - 09.03.2020-15.03.2020] ● КАРАНТИНА ● [--XX-- - 16.03.2020-22.03.2020] ● КАРАНТИНА ● [--XX-- - 23.03.2020-29.03.2020] ● КАРАНТИНА ● [--XX-- - 30.03.2020-05.04.2020] ● КАРАНТИНА ● [--XX-- - 06.04.2020-12.04.2020] ● КАРАНТИНА ● [--XX-- - 13.04.2020-19.04.2020] ● КАРАНТИНА ● [--XX-- - 20.04.2020-26.04.2020] ● КАРАНТИНА ● [--XX-- - 27.04.2020-03.05.2020] ● КАРАНТИНА ● [--XX-- - 04.05.2020-10.05.2020] ● КАРАНТИНА ● [--XX-- - 11.05.2020-17.05.2020] ● КАРАНТИНА ● [--XX-- - 18.05.2020-24.05.2020] ● КАРАНТИНА ● [--XX-- - 25.05.2020-31.05.2020] ● КАРАНТИНА ● [--XX-- - 01.06.2020-07.06.2020] ● КАРАНТИНА ● [--XX-- - 08.06.2020-14.06.2020] ● КАРАНТИНА ● [S19W25 - 15.06.2020-21.06.2020] ПМЛ Шампионат[16] ● ПМЛ А Лига (XVI кръг) ● ПМЛ Б Лига Промоция (I кръг) [S19W26 - 22.06.2020-28.06.2020] ПМЛ Шампионат[17] ● ПМЛ А Лига (XVII кръг) ● ПМЛ Б Лига Промоция (II кръг) [S19W27 - 29.06.2020-05.07.2020] ПМЛ Шампионат[18] ● ПМЛ А Лига (XVIII кръг) ● ПМЛ Б Лига Промоция (III кръг) [S19W28 - 06.07.2020-12.07.2020] ПМЛ Шампионат[19] ● ПМЛ Бараж (първи мач) [S19W29 - 13.07.2020-19.07.2020] ПМЛ Шампионат + Купа[01] ● ПМЛ Бараж (реванш) ● Купа на ПМЛ (финал) ● Купа на Памела (финал) [--XX-- - 20.07.2020-26.07.2020] ● РЕЗЕРВА ●
Забележка: ПМЛ си запазва правото на промени в предварително обявения календар.
Последна промяна SUBXERO на 07.07.2020 13:52, променена общо 2 пъти
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10431 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: ПМЛ 2019-2020 - КАЛЕНДАР | 11.11.2019 15:14
ПМЛ А Лига - сезон XIX (2019-2020)| ● I КРЪГ (09.09.2019-15.09.2019) ●
| | DUNE WARRIORS 1:4 DEMBA BOYZ CRAZY BAND 0:1 NEW MERSEY RAZORS LES MOUSQUETAIRES 0:1 THE MUMMIES AIR FORCE 1:1 THUG SLUGS EXTREME ZOMBIES 1:3 THE THRACIAN ORPHICS
| | | ● II КРЪГ (16.09.2019-22.09.2019) ●
| | DUNE WARRIORS 2:2 CRAZY BAND THUG SLUGS 2:2 EXTREME ZOMBIES THE MUMMIES 4:2 AIR FORCE NEW MERSEY RAZORS 1:0 LES MOUSQUETAIRES DEMBA BOYZ 1:2 THE THRACIAN ORPHICS
| | | ● III КРЪГ (23.09.2019-29.09.2019) ●
| | CRAZY BAND 1:0 DEMBA BOYZ LES MOUSQUETAIRES 3:0 DUNE WARRIORS AIR FORCE 1:3 NEW MERSEY RAZORS EXTREME ZOMBIES 2:2 THE MUMMIES THE THRACIAN ORPHICS 1:1 THUG SLUGS
| | | ● IV КРЪГ (30.09.2019-06.10.2019) ●
| | DUNE WARRIORS 3:2 AIR FORCE CRAZY BAND 3:3 LES MOUSQUETAIRES THE MUMMIES 3:1 THE THRACIAN ORPHICS NEW MERSEY RAZORS 1:3 EXTREME ZOMBIES DEMBA BOYZ 1:4 THUG SLUGS
| | | ● V КРЪГ (14.10.2019-20.10.2019) ●
| | LES MOUSQUETAIRES 1:2 DEMBA BOYZ AIR FORCE 4:1 CRAZY BAND EXTREME ZOMBIES 0:3 DUNE WARRIORS THE THRACIAN ORPHICS 1:3 NEW MERSEY RAZORS THUG SLUGS 4:1 THE MUMMIES
| | | ● VI КРЪГ (21.10.2019-27.10.2019) ●
| | DUNE WARRIORS 0:2 THE THRACIAN ORPHICS CRAZY BAND 2:2 EXTREME ZOMBIES LES MOUSQUETAIRES 3:2 AIR FORCE NEW MERSEY RAZORS 3:2 THUG SLUGS DEMBA BOYZ 1:1 THE MUMMIES
| | | ● VII КРЪГ (28.10.2019-03.11.2019) ●
| | AIR FORCE 0:0 DEMBA BOYZ EXTREME ZOMBIES 2:2 LES MOUSQUETAIRES THE THRACIAN ORPHICS 2:3 CRAZY BAND THUG SLUGS 3:2 DUNE WARRIORS THE MUMMIES 0:3 NEW MERSEY RAZORS
| | | ● VIII КРЪГ (04.11.2019-10.11.2019) ●
| | DUNE WARRIORS 2:2 THE MUMMIES CRAZY BAND 2:3 THUG SLUGS LES MOUSQUETAIRES 1:1 THE THRACIAN ORPHICS AIR FORCE 1:2 EXTREME ZOMBIES DEMBA BOYZ 2:2 NEW MERSEY RAZORS
| | | ● IX КРЪГ (18.11.2019-24.11.2019) ●
| | EXTREME ZOMBIES 3:1 DEMBA BOYZ THE THRACIAN ORPHICS 1:3 AIR FORCE THUG SLUGS 1:3 LES MOUSQUETAIRES THE MUMMIES 2:1 CRAZY BAND NEW MERSEY RAZORS 2:2 DUNE WARRIORS
| | | ● X КРЪГ (25.11.2019-01.12.2019) ●
| | THE THRACIAN ORPHICS 1:2 EXTREME ZOMBIES THUG SLUGS 2:2 AIR FORCE THE MUMMIES 1:3 LES MOUSQUETAIRES NEW MERSEY RAZORS 0:1 CRAZY BAND DEMBA BOYZ 1:1 DUNE WARRIORS
| | | ● XI КРЪГ (09.12.2019-15.12.2019) ●
| | CRAZY BAND 0:1 DUNE WARRIORS LES MOUSQUETAIRES 2:1 NEW MERSEY RAZORS AIR FORCE 1:2 THE MUMMIES EXTREME ZOMBIES 1:1 THUG SLUGS THE THRACIAN ORPHICS 2:1 DEMBA BOYZ
| | | ● XII КРЪГ (13.01.2020-19.01.2020) ●
| | DUNE WARRIORS 3:3 LES MOUSQUETAIRES THUG SLUGS 3:0 THE THRACIAN ORPHICS THE MUMMIES 1:2 EXTREME ZOMBIES NEW MERSEY RAZORS 1:1 AIR FORCE DEMBA BOYZ 2:3 CRAZY BAND
| | | ● XIII КРЪГ (03.02.2020-09.02.2020) ●
| | LES MOUSQUETAIRES 1:1 CRAZY BAND AIR FORCE 0:1 DUNE WARRIORS EXTREME ZOMBIES 0:2 NEW MERSEY RAZORS THE THRACIAN ORPHICS 2:2 THE MUMMIES THUG SLUGS 2:3 DEMBA BOYZ
| | | ● XIV КРЪГ (10.02.2020-16.02.2020) ●
| | DUNE WARRIORS 0:2 EXTREME ZOMBIES CRAZY BAND 0:2 AIR FORCE THE MUMMIES 0:2 THUG SLUGS NEW MERSEY RAZORS 2:1 THE THRACIAN ORPHICS DEMBA BOYZ 1:0 LES MOUSQUETAIRES
| | | ● XV КРЪГ (24.02.2020-01.03.2020) ●
| | AIR FORCE 1:2 LES MOUSQUETAIRES EXTREME ZOMBIES 2:0 CRAZY BAND THE THRACIAN ORPHICS 3:3 DUNE WARRIORS THUG SLUGS 1:4 NEW MERSEY RAZORS THE MUMMIES 3:2 DEMBA BOYZ
| | | ● XVI КРЪГ (15.06.2020-21.06.2020) ●
| | DUNE WARRIORS 2:2 THUG SLUGS CRAZY BAND 3:1 THE THRACIAN ORPHICS LES MOUSQUETAIRES 2:3 EXTREME ZOMBIES NEW MERSEY RAZORS 1:1 THE MUMMIES DEMBA BOYZ 0:1 AIR FORCE
| | | ● XVII КРЪГ (22.06.2020-28.06.2020) ●
| | EXTREME ZOMBIES 1:3 AIR FORCE THE THRACIAN ORPHICS 1:1 LES MOUSQUETAIRES THUG SLUGS 0:1 CRAZY BAND THE MUMMIES 1:1 DUNE WARRIORS NEW MERSEY RAZORS 3:1 DEMBA BOYZ
| | | ● XVIII КРЪГ (29.06.2020-05.07.2020) ●
| | DUNE WARRIORS 3:0 NEW MERSEY RAZORS CRAZY BAND 4:3 THE MUMMIES LES MOUSQUETAIRES 2:0 THUG SLUGS AIR FORCE 2:1 THE THRACIAN ORPHICS DEMBA BOYZ 3:1 EXTREME ZOMBIES
| | |
Последна промяна SUBXERO на 07.07.2020 13:26, променена общо 7 пъти
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10431 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: ПМЛ 2019-2020 - КАЛЕНДАР | 11.11.2019 15:14
ПМЛ Б Лига - сезон XIX (2019-2020)| ● I КРЪГ (09.09.2019-15.09.2019) ●
| | КРИВА НИВА 0:1 THE GRIZZLIES VALIANT KNIGHTS 0:3 СИНЯТА ЛАВИНА REAL GREEN 2:4 UNDERGROUND RED OR DEAD 1:0 THE NOTORIOUS LADS
| | | ● II КРЪГ (16.09.2019-22.09.2019) ●
| | КРИВА НИВА 2:2 VALIANT KNIGHTS UNDERGROUND 2:3 RED OR DEAD СИНЯТА ЛАВИНА 3:2 REAL GREEN THE GRIZZLIES 1:0 THE NOTORIOUS LADS
| | | ● III КРЪГ (23.09.2019-29.09.2019) ●
| | VALIANT KNIGHTS 1:2 THE GRIZZLIES REAL GREEN 3:1 КРИВА НИВА RED OR DEAD 1:3 СИНЯТА ЛАВИНА THE NOTORIOUS LADS 0:1 UNDERGROUND
| | | ● IV КРЪГ (30.09.2019-06.10.2019) ●
| | КРИВА НИВА 2:1 RED OR DEAD VALIANT KNIGHTS 2:2 REAL GREEN СИНЯТА ЛАВИНА 2:1 THE NOTORIOUS LADS THE GRIZZLIES 3:2 UNDERGROUND
| | | ● V КРЪГ (14.10.2019-20.10.2019) ●
| | REAL GREEN 2:0 THE GRIZZLIES RED OR DEAD 1:1 VALIANT KNIGHTS THE NOTORIOUS LADS 2:0 КРИВА НИВА UNDERGROUND 2:2 СИНЯТА ЛАВИНА
| | | ● VI КРЪГ (21.10.2019-27.10.2019) ●
| | КРИВА НИВА 1:2 UNDERGROUND VALIANT KNIGHTS 2:1 THE NOTORIOUS LADS REAL GREEN 0:3 RED OR DEAD THE GRIZZLIES 1:1 СИНЯТА ЛАВИНА
| | | ● VII КРЪГ (28.10.2019-03.11.2019) ●
| | RED OR DEAD 1:3 THE GRIZZLIES THE NOTORIOUS LADS 1:1 REAL GREEN UNDERGROUND 1:2 VALIANT KNIGHTS СИНЯТА ЛАВИНА 0:3 КРИВА НИВА
| | | ● VIII КРЪГ (04.11.2019-10.11.2019) ●
| | THE NOTORIOUS LADS 3:0 RED OR DEAD UNDERGROUND 2:2 REAL GREEN СИНЯТА ЛАВИНА 1:1 VALIANT KNIGHTS THE GRIZZLIES 3:0 КРИВА НИВА служебен
| | | ● IX КРЪГ (18.11.2019-24.11.2019) ●
| | VALIANT KNIGHTS 3:0 КРИВА НИВА служебен REAL GREEN 2:2 СИНЯТА ЛАВИНА RED OR DEAD 2:2 UNDERGROUND THE NOTORIOUS LADS 0:1 THE GRIZZLIES
| | | ● X КРЪГ (25.11.2019-01.12.2019) ●
| | КРИВА НИВА 0:3 REAL GREEN служебен UNDERGROUND 1:1 THE NOTORIOUS LADS СИНЯТА ЛАВИНА 1:2 RED OR DEAD THE GRIZZLIES 2:1 VALIANT KNIGHTS
| | | ● XI КРЪГ (09.12.2019-15.12.2019) ●
| | REAL GREEN 1:1 VALIANT KNIGHTS RED OR DEAD 3:0 КРИВА НИВА служебен THE NOTORIOUS LADS 3:3 СИНЯТА ЛАВИНА UNDERGROUND 3:2 THE GRIZZLIES
| | | ● XII КРЪГ (13.01.2020-19.01.2020) ●
| | КРИВА НИВА 0:3 THE NOTORIOUS LADS служебен VALIANT KNIGHTS 1:3 RED OR DEAD СИНЯТА ЛАВИНА 5:3 UNDERGROUND THE GRIZZLIES 2:3 REAL GREEN
| | | ● XIII КРЪГ (03.02.2020-09.02.2020) ●
| | RED OR DEAD 2:1 REAL GREEN THE NOTORIOUS LADS 0:3 VALIANT KNIGHTS UNDERGROUND 3:0 КРИВА НИВА служебен СИНЯТА ЛАВИНА 1:2 THE GRIZZLIES
| | | ● XIV КРЪГ (10.02.2020-16.02.2020) ●
| | КРИВА НИВА 0:3 СИНЯТА ЛАВИНА служебен VALIANT KNIGHTS 2:1 UNDERGROUND REAL GREEN 4:0 THE NOTORIOUS LADS THE GRIZZLIES 2:1 RED OR DEAD
| | |
Последна промяна SUBXERO на 20.02.2020 18:19, променена общо 6 пъти
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10431 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: ПМЛ 2019-2020 - КАЛЕНДАР | 11.11.2019 15:16
ПМЛ Б Лига Промоция - сезон XIX (2019-2020)| ● I КРЪГ (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (15.06.2020-21.06.2020) ●
| | THE GRIZZLIES 2:0 REAL GREEN СИНЯТА ЛАВИНА 3:3 RED OR DEAD
| | | ● II КРЪГ (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (22.06.2020-28.06.2020) ●
| | THE GRIZZLIES 0:0 СИНЯТА ЛАВИНА REAL GREEN 2:4 RED OR DEAD
| | | ● III КРЪГ (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (29.06.2020-05.07.2020) ●
| | СИНЯТА ЛАВИНА 3:2 REAL GREEN RED OR DEAD 1:1 THE GRIZZLIES
| | |
Последна промяна SUBXERO на 07.07.2020 13:27, променена общо 4 пъти
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10431 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: ПМЛ 2019-2020 - КАЛЕНДАР | 11.11.2019 16:14
ПМЛ Бараж - сезон XIX (2019-2020)| ● ПЪРВИ МАЧ (06.07.2020-12.07.2020) ●
| | DEMBA BOYZ 2:0 СИНЯТА ЛАВИНА
| | | ● РЕВАНШ (13.07.2020-19.07.2020) ●
| | СИНЯТА ЛАВИНА 0:1 DEMBA BOYZ
| | |
Последна промяна SUBXERO на 01.09.2020 15:39, променена общо 2 пъти
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10431 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: ПМЛ 2019-2020 - КАЛЕНДАР | 11.11.2019 17:06
Купа на ПМЛ - сезон XIX (2019-2020)| ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ, ПЪРВИ МАЧОВЕ (02.12.2019-08.12.2019) ●
| | THE NOTORIOUS LADS 2:2 AIR FORCE КРИВА НИВА 2:4 REAL GREEN
| | | ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ, РЕВАНШИ (16.12.2019-22.12.2019) ●
| | AIR FORCE 1:0 THE NOTORIOUS LADS REAL GREEN 3:0 КРИВА НИВА служебен
| | | ● ОСМИНАФИНАЛИ, ПЪРВИ МАЧОВЕ (30.12.2019-05.01.2020) ●
| | RED OR DEAD 3:3 THUG SLUGS THE GRIZZLIES 1:3 THE MUMMIES AIR FORCE 1:4 CRAZY BAND THE THRACIAN ORPHICS 1:2 DUNE WARRIORS NEW MERSEY RAZORS 4:1 UNDERGROUND REAL GREEN 2:2 VALIANT KNIGHTS DEMBA BOYZ 3:1 EXTREME ZOMBIES LES MOUSQUETAIRES 3:3 СИНЯТА ЛАВИНА
| | | ● ОСМИНАФИНАЛИ, РЕВАНШИ (06.01.2020-12.01.2020) ●
| | THUG SLUGS 1:0 RED OR DEAD THE MUMMIES 2:3 THE GRIZZLIES CRAZY BAND 0:1 AIR FORCE DUNE WARRIORS 1:1 THE THRACIAN ORPHICS UNDERGROUND 2:3 NEW MERSEY RAZORS VALIANT KNIGHTS 2:2 REAL GREEN дузпи 5:4 EXTREME ZOMBIES 1:0 DEMBA BOYZ СИНЯТА ЛАВИНА 2:2 LES MOUSQUETAIRES дузпи 4:3
| | | ● ЧЕТВЪРТФИНАЛИ, ПЪРВИ МАЧОВЕ (20.01.2020-26.01.2020) ●
| | CRAZY BAND 2:1 VALIANT KNIGHTS СИНЯТА ЛАВИНА 1:1 DUNE WARRIORS THE MUMMIES 1:1 NEW MERSEY RAZORS DEMBA BOYZ 0:4 THUG SLUGS
| | | ● ЧЕТВЪРТФИНАЛИ, РЕВАНШИ (27.01.2020-02.02.2020) ●
| | VALIANT KNIGHTS 3:4 CRAZY BAND DUNE WARRIORS 3:1 СИНЯТА ЛАВИНА NEW MERSEY RAZORS 1:2 THE MUMMIES THUG SLUGS 1:3 DEMBA BOYZ
| | | ● ПОЛУФИНАЛИ, ПЪРВИ МАЧОВЕ (17.02.2020-23.02.2020) ●
| | THUG SLUGS 1:1 DUNE WARRIORS CRAZY BAND 1:1 THE MUMMIES
| | | ● ПОЛУФИНАЛИ, РЕВАНШИ (02.03.2020-08.03.2020) ●
| | DUNE WARRIORS 1:1 THUG SLUGS дузпи 1:5 THE MUMMIES 1:1 CRAZY BAND дузпи 3:2
| | | ● ФИНАЛ (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (13.07.2020-19.07.2020) ●
| | THUG SLUGS 2:0 THE MUMMIES
| | |
Последна промяна SUBXERO на 01.09.2020 15:39, променена общо 11 пъти
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10431 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: ПМЛ 2019-2020 - КАЛЕНДАР | 11.11.2019 17:07
Купа на Памела - сезон XIX (2019-2020)| ● ЧЕТВЪРТФИНАЛИ, ПЪРВИ МАЧОВЕ (20.01.2020-26.01.2020) ●
| | RED OR DEAD 1:0 THE THRACIAN ORPHICS UNDERGROUND 0:0 EXTREME ZOMBIES REAL GREEN 1:1 AIR FORCE THE GRIZZLIES 2:1 LES MOUSQUETAIRES
| | | ● ЧЕТВЪРТФИНАЛИ, РЕВАНШИ (27.01.2020-02.02.2020) ●
| | THE THRACIAN ORPHICS 2:3 RED OR DEAD EXTREME ZOMBIES 2:3 UNDERGROUND AIR FORCE 2:1 REAL GREEN LES MOUSQUETAIRES 1:1 THE GRIZZLIES
| | | ● ПОЛУФИНАЛИ, ПЪРВИ МАЧОВЕ (17.02.2020-23.02.2020) ●
| | RED OR DEAD 1:2 THE GRIZZLIES AIR FORCE 2:3 UNDERGROUND
| | | ● ПОЛУФИНАЛИ, РЕВАНШИ (02.03.2020-08.03.2020) ●
| | THE GRIZZLIES 1:4 RED OR DEAD UNDERGROUND 2:2 AIR FORCE
| | | ● ФИНАЛ (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (13.07.2020-19.07.2020) ●
| | RED OR DEAD 2:1 UNDERGROUND
| | |
Последна промяна SUBXERO на 01.09.2020 15:40, променена общо 7 пъти
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10431 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: ПМЛ 2019-2020 - КАЛЕНДАР | 11.11.2019 17:08
Суперкупа на ПМЛ - сезон XIX (2019-2020)| ● ФИНАЛ (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (26.08.2019-01.09.2019) ●
| | CRAZY BAND 2:0 EXTREME ZOMBIES
| | |
|
  |
|
|