<> [S13W13 - 25.11/01.12.2013] ПМЛ 'A' лига (IX кръг) + ПМЛ 'Б' лига (IX кръг) <>
| 25.11.2013 14:55
ПМЛ 'А' лига (IX кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13131001] ●
CRAZY BAND 3:1 AIR FORCE ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13131002] ●
THE MUMMIES 3:0 THE RED WINNERZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13131003] ●
EXTREME ZOMBIES 0:3 КРИВА НИВА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13131004] ●
СИНЯТА ЛАВИНА 2:5 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13131005] ●
NEW MERSEY RAZORS 4:1 VALIANT KNIGHTS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13131006] ●
CDLM BLUE POWER 0:1 THE CURSED ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (IX кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13132007] ●
ЖФК БАБА ЯГА 2:3 CDLM BLUE POWER "Б" ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13132008] ●
RED OR DEAD 2:2 БАЛКАНСКИ МЕЧОК ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13132009] ●
DEMBA BOYZ 2:0 REAL GREEN ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13132010] ●
THUG SLUGS 1:1 THE THRACIAN ORPHICS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13132011] ●
PRIMUS MAXIMUS 0:3 DUNE WARRIORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13132012] ●
PC MANIA 2:2 UNDERGROUND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия20727 | Португалия
20828 | Англия-Ш
20929 | Турция
21030 | Гърция
21231 | Испания-2
21332 | Италия-Б
21433 | Белгия
21534 | Аржентина
21635 | Бразилия
22236 | Австрия
22337 | Англия-1
22538 | Швейцария32639 | Чехия
32740 | Полша
32941 | Англия-2
33142 | Румъния
33543 | Чили
33844 | Уругвай---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:00] 10101 | Тотнъм - Манчестър Юнайтед
[H - 18:10] 10102 | Манчестър Сити - Суонзи
[H - 18:10] 10103 | Челси - Саутхямптън
[C - 17:00] 10104 | Евертън - Сток Сити
[C - 17:00] 10105 | Кардиф Сити - Арсенал
[C - 17:00] 10106 | Уест Хям - Фулъм
[C - 19:30] 10107 | Нюкасъл - Уест Бромич
[H - 16:05] 10108 | Хъл Сити - Ливърпул
[C - 17:00] 10109 | Норич - Кристъл Палас
[C - 17:00] 10110 | Астън Вила - Съндърланд
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Байер Леверкузен - Нюрнберг
[H - 18:30] 10202 | Борусия М'гладбах - Фрайбург
[C - 16:30] 10203 | Майнц - Борусия Дортмунд
[H - 16:30] 10204 | Хановер - Айнтрахт Франкфурт
[C - 19:30] 10205 | Шалке - Щутгарт
[C - 16:30] 10206 | Байерн Мюнхен - Айнтрахт Брауншвайг
[C - 16:30] 10207 | Хофенхайм - Вердер
[C - 16:30] 10208 | Херта - Аугсбург
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:45] 10301 | Ювентус - Удинезе
[H - 13:30] 10302 | Катания - Милан
[H - 16:00] 10303 | Аталанта - Рома
[H - 16:00] 10304 | Интер - Сампдория
[C - 19:00] 10305 | Парма - Болоня
[H - 16:00] 10306 | Каляри - Сасуоло
[H - 16:00] 10307 | Киево - Ливорно
[C - 21:45] 10308 | Дженоа - Торино
10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10401 | Атлетик Билбао - Барселона
[H - 13:00] 10402 | Бетис - Райо Валекано
[C - 21:00] 10403 | Реал Мадрид - Валядолид
[C - 23:00] 10404 | Еспаньол - Реал Сосиедад
[C - 17:00] 10405 | Елче - Атлетико Мадрид
[H - 20:00] 10406 | Валенсия - Осасуна
[H - 18:00] 10407 | Гранада - Севиля
[C - 19:00] 10408 | Селта - Алмерия
10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10501 | Пари Сен Жермен - Лион
[C - 21:00] 10502 | Лориен - Ница
[C - 21:00] 10503 | Валансиен - Лил
[C - 21:00] 10504 | Сент Етиен - Реймс
[H - 15:00] 10505 | Бордо - Аячо
[C - 21:00] 10506 | Тулуза - Сошо
[H - 18:00] 10507 | Бастия - Евиан ТГ
[C - 18:00] 10508 | Монако - Рен
[C - 21:00] 10509 | Гинган - Нант
10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 10601 | Фейенорд - ПСВ Айндховен
[H - 13:30] 10602 | АДО Ден Хааг - Аякс
[C - 21:45] 10603 | Хераклес - Утрехт
[C - 20:45] 10604 | НАК Бреда - Грьонинген
[H - 15:30] 10605 | Витес - Камбуур
[H - 17:30] 10606 | НЕК Ниймеген - АЗ Алкмаар
[C - 19:45] 10607 | ПЕК Цволе - Ваалвийк
[C - 20:45] 10608 | Хееренвеен - Го Ахед Ийгълс 20727 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:45] 20701 | Рио Аве - Бенфика
[H - 21:45] 20702 | Спортинг Лисабон - Пасош Ферейра
[C - 22:15] 20703 | Академика Коимбра - Порто
[H - 18:00] 20704 | Насионал Мадейра - Витория Сетубал
[H - 18:00] 20705 | Арока - Маритимо
[H - 18:00] 20706 | Белененсес - Жил Висенте
20828 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 20801 | Уигън - Дарби Каунти
[C - 17:00] 20802 | Мидълзбро - Болтън
[C - 17:00] 20803 | Чарлтън - Ипсуич
[C - 17:00] 20804 | Донкастър - Куинс Парк Рейнджърс
[C - 17:00] 20805 | Лестър - Милуол
[C - 17:00] 20806 | Уотфорд - Йоувил
[C - 17:00] 20807 | Хъдърсфийлд - Бърнли
[C - 17:00] 20808 | Блякбърн - Лийдс
20929 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:00] 20901 | Фенербахче - Бешикташ
[H - 19:00] 20902 | Касъмпаша - Галатасарай
[C - 19:00] 20903 | Генчлербирлиги - Газиантепспор
[H - 19:00] 20904 | Ескишехирспор - Кардемир Карабюкспор
[H - 15:30] 20905 | Трабзонспор - Ерджиеспор
21030 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:15] 21001 | Платаниас - Атромитос
[H - 17:15] 21002 | Паниониос - Ксанти
[H - 19:30] 21003 | Олимпиакос Пирея - Ерготелис
[C - 19:30] 21004 | Аполон Смирнис - Панатинайкос
[H - 15:00] 21005 | Арис Солун - Пантракикос
[H - 17:15] 21006 | Верия - Левадиакос
[H - 17:15] 21007 | ОФИ Крит - АЕЛ Калони
21231 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 21201 | Лас Палмас - Сарагоса
[C - 19:15] 21202 | Ла Коруня - Луго
[H - 18:00] 21203 | Спортинг Хихон - Алкоркон
[C - 19:00] 21204 | Ейбар - Майорка
[C - 19:00] 21205 | Кордоба - Барселона 'Б'
[H - 18:00] 21206 | Жирона - Тенерифе
[H - 22:00] 21207 | Нумансия - Рекреативо Уелва
[H - 19:15] 21208 | Реал Хаен - Реал Мадрид Кастиля
21332 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21301 | Палермо - Новара
[C - 16:00] 21302 | Модена - Сиена
[C - 16:00] 21303 | Варезе - Читадела
[C - 16:00] 21304 | Падова - Кротоне
[C - 16:00] 21305 | Пескара - Карпи
[C - 16:00] 21306 | Реджина - Специя
[C - 16:00] 21307 | Авелино - Чезена
[C - 16:00] 21308 | Трапани - Виртус Ланчано
21433 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:30] 21401 | Кортрийк - Золте Варегем
[C - 21:00] 21402 | Монс - Локерен
[H - 21:30] 21403 | РК Генк - Оуд-Хеверлее Льовен
[H - 19:00] 21404 | Андерлехт - Серкъл Брюж
[H - 15:30] 21405 | Лиерс - Стандард Лиеж
[C - 21:00] 21406 | ФК Брюж - Остенде
[C - 21:00] 21407 | Мехелен - АА Гент
[C - 21:00] 21408 | Ваасланд/Беверен - Шарльороа
21534 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 01:20] 21501 | Ол Бойс - Нюелс Олд Бойс
[H - 22:00] 21502 | Сан Лоренсо - Естудиантес ЛП
[H - 00:10] 21503 | Арсенал Саранди - Белграно
[H - 23:15] 21504 | Ривър Плейт - Архентинос Хуниорс
[C - 22:00] 21505 | Тигре Виктория - Атлетико Рафаела
[C - 22:00] 21506 | Колон - Велес Сарсфийлд
21635 | Бразилия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 23:30] 21601 | Флуминензе - Атлетико Минейро
[H - 01:00] 21602 | Коринтианс - Интернасионал
[H - 21:00] 21603 | Вашку да Гама - Наутико
[H - 23:30] 21604 | Гремио - Гояс
[H - 21:00] 21605 | Коритиба - Ботафого
[H - 21:00] 21606 | Крисиума - Сао Пауло
[H - 21:00] 21607 | Крузейро - Бая
[H - 23:30] 21608 | Сантос - Атлетико Паранензе
22236 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 22201 | РБ Залцбург - Рийд
[C - 17:30] 22202 | СВ Грьодиг - Аустрия Виена
[H - 20:00] 22203 | Рапид Виена - Вакер Инсбрук
[C - 20:00] 22204 | Щурм Грац - Винер Нойщат
[C - 20:00] 22205 | Адмира Вакер - ВАК Волфсбергер
22337 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22301 | Питърбъро - Уулвърхямптън
[C - 17:00] 22302 | Лейтън Ориент - Шефилд Юнайтед
[C - 17:00] 22303 | Нотс Каунти - Брентфорд
[C - 17:00] 22304 | Престън - Бристол Сити
[C - 17:00] 22305 | Суиндън - Карлайл
[C - 17:00] 22306 | Милтън Кийнс Донс - Ковънтри
[C - 17:00] 22307 | Крю Александра - Кроули
[C - 17:00] 22308 | Транмиър - Колчестър
22538 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 22501 | Санкт Гален - Цюрих
[H - 17:00] 22502 | Йънг Бойс - Базел
[C - 20:45] 22503 | Грасхопър - Люцерн
[H - 14:45] 22504 | Лозана - Тюн
[C - 20:45] 22505 | Сион - Аарау 32639 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:15] 32601 | Яблонец - Спарта Прага
[C - 17:00] 32602 | Сигма Оломоуц - Дукла Прага
[H - 20:00] 32603 | Виктория Пилзен - Прибрам
[H - 16:00] 32604 | Млада Болеслав - Баник Острава
[H - 18:00] 32605 | Бохемианс 1905 - Збройовка Бърно
32740 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 32701 | Пяст Гливице - Гурник Забже
[C - 21:30] 32702 | Лех Познан - Заглембе Любин
[H - 19:00] 32703 | Подбескидзе - Легия Варшава
[C - 16:30] 32704 | Корона Келце - Видзев Лодз
[H - 16:30] 32705 | Рух Хожув - Краковия Краков
32941 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Хартлипул - Портсмут
[C - 17:00] 32902 | Екзитър - Бери
[C - 17:00] 32903 | Саутенд - Челтнъм
[C - 17:00] 32904 | Скънторп - Торки
[C - 17:00] 32905 | Флийтууд - Оксфорд Юнайтед
[C - 17:00] 32906 | Нортхямптън - Акрингтън
33142 | Румъния
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:00] 33101 | Стяуа Букурещ - Петролул Плоещ
[H - 18:30] 33102 | Корона Брашов - Пандури
[C - 21:00] 33103 | Съгята Нъводар - Динамо Букурещ
[C - 18:30] 33104 | Виторул Костанца - Оцелул Галац
[H - 14:00] 33105 | ФК Ботошан - Конкордия Кяжна
[C - 19:00] 33106 | Васлуй - Чяхлаул
33543 | Чили
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 33501 | О Хигинс - Унион Еспаньола
[H - 17:00] 33502 | Универсидад Католика - Коло Коло
[H - 23:30] 33503 | Нюбленсе - Евертън ВМ
[C - 23:30] 33504 | Универсидад Чили - Унив. де Консепсион
[C - 21:00] 33505 | Кобресал - Сантяго Уондърърс
[H - 03:00] 33506 | Депортес Икике - Палестино
33844 | Уругвай
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 33801 | Хувентуд ЛП - Пенярол
[H - 21:00] 33802 | КА Ривър Плейт - Ел Танке Сисли
[H - 14:15] 33803 | Расинг Монтевидео - Уондърърс
[H - 21:00] 33804 | Насионал Монтевидео - Серо
[C - 21:00] 33805 | Суд Америка - Дефенсор Спортинг
[H - 21:00] 33806 | Данубио - Рантистас 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 40801 | Барнзли - Бирмингам (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40802 | Блякпул - Шефилд Уензди (Англия-Ш)
[C - 16:00] 41303 | Латина - Юве Стабия (Италия-Б)
[C - 17:15] 41804 | Локомотив Пловдив - Нефтохимик (България)
[C - 18:00] 42005 | Виборг - Сьондерийске (Дания)
[C - 17:00] 42306 | Уолсол - Порт Вейл (Англия-1)
[C - 17:00] 42307 | Стивънидж - Шрозбъри (Англия-1)
[C - 17:00] 42308 | Родъръм - Джилингам (Англия-1)
[C - 17:00] 42909 | Плимут - Бъртън (Англия-2)
[C - 17:00] 42910 | Йорк Сити - Рочдейл (Англия-2)
[C - 17:00] 42911 | Бристол Роувърс - АФК Уимбълдън (Англия-2)
[C - 18:30] 43012 | Иличьовец - Металист Харков (Украйна)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:30] 51101 | Спартак Москва - Волга НН (Русия)
[H - 14:00] 51102 | Криля Советов - Краснодар (Русия)
[H - 18:00] 51203 | Алавес - Понферадина (Испания-2)
[H - 18:00] 51204 | Сабадел - Мирандес (Испания-2)
[H - 13:00] 51205 | Реал Мурсия - Херкулес (Испания-2)
[H - 21:00] 51606 | Понте Прета - Португеза (Бразилия)
[H - 21:00] 51607 | Витория Бая - Фламенго (Бразилия)
[H - 16:00] 51808 | Берое - Лудогорец (България)
[H - 14:00] 51809 | Славия София - Ботев Пловдив (България)
[H - 15:00] 52010 | Нордселанд - Рандерс (Дания)
[H - 20:00] 52011 | Брьондби - ФК Копенхаген (Дания)
[H - 18:00] 52012 | Одензе - Орхус ГФ (Дания)
[H - 14:30] 52113 | Гройтер Фюрт - Енерги Котбус (Германия-2)
[H - 14:30] 52114 | Бохум - 1860 Мюнхен (Германия-2)
[H - 14:30] 52115 | Падерборн - Ерцгебирге Ауе (Германия-2)
[H - 17:00] 52316 | Олдъм - Брадфорд (Англия-1)
[H - 15:00] 52917 | Нюпорт - Честърфийлд (Англия-2)
[H - 13:30] 53018 | Заря Луганск - Днепър Д'петровск (Украйна)
[H - 17:00] 53019 | Волин Луцк - Металург Запорожие (Украйна)
[H - 21:00] 53820 | Серо Ларго - Феникс (Уругвай)
[H - 16:00] 53921 | Динамо Загреб - Хайдук Сплит (Хърватия)
[H - 20:00] 53922 | Риека - Славен Белупо (Хърватия)
[] 53423 | (Колумбия)
[] 53424 | (Колумбия)Забележки:[Пн 15:00 - Мандор] Пусната е Главната тема. Двата мача за ПСУ от Колумбия ще бъдат добавени, когато станат ясни началните часове.
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00