<> [S13W14 - 02.12/08.12.2013] ПМЛ 'A' лига (X кръг) + ПМЛ 'Б' лига (X кръг) <>
| 02.12.2013 14:41
ПМЛ 'А' лига (X кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13141001] ●
AIR FORCE 0:4 THE CURSED ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13141002] ●
VALIANT KNIGHTS 3:3 CDLM BLUE POWER ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13141003] ●
ARLITO 1:2 NEW MERSEY RAZORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13141004] ●
КРИВА НИВА 1:1 СИНЯТА ЛАВИНА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13141005] ●
THE RED WINNERZ 0:3 EXTREME ZOMBIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13141006] ●
CRAZY BAND 1:1 THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (X кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13142007] ●
CDLM BLUE POWER "Б" 3:2 UNDERGROUND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13142008] ●
DUNE WARRIORS 0:1 PC MANIA ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13142009] ●
THE THRACIAN ORPHICS 1:3 PRIMUS MAXIMUS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13142010] ●
REAL GREEN 3:3 THUG SLUGS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13142011] ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 2:0 DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13142012] ●
ЖФК БАБА ЯГА 1:3 RED OR DEAD ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10524 | Франция-1
10625 | Холандия
10826 | Англия-Ш20727 | Португалия
20928 | Турция
21029 | Гърция
21230 | Испания-2
21331 | Италия-Б
21432 | Белгия
21533 | Аржентина <<изваден>>>
21634 | Бразилия
21735 | Шотландия
22236 | Австрия
22537 | Швейцария
22738 | Полша33539 | Чили
33640 | Англия-К
33841 | Уругвай
34042 | Израел
43 |
44 |---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10101 | Арсенал - Евертън
[C - 17:00] 10102 | Саутхямптън - Манчестър Сити
[C - 17:00] 10103 | Сток Сити - Челси
[C - 17:00] 10104 | Ливърпул - Уест Хям
[C - 17:00] 10105 | Уест Бромич - Норич
[C - 19:30] 10106 | Съндърланд - Тотнъм
[H - 15:30] 10107 | Фулъм - Астън Вила
[C - 17:00] 10108 | Кристъл Палас - Кардиф Сити
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 10201 | Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен
[C - 16:30] 10202 | Борусия М'гладбах - Шалке
[C - 16:30] 10203 | Вердер - Байерн Мюнхен
[H - 16:30] 10204 | Фрайбург - Волфсбург
[C - 16:30] 10205 | Щутгарт - Хановер
[C - 16:30] 10206 | Айнтрахт Франкфурт - Хофенхайм
[C - 16:30] 10207 | Хамбургер - Аугсбург
[H - 18:30] 10208 | Айнтрахт Брауншвайг - Херта
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10301 | Наполи - Удинезе
[H - 13:30] 10302 | Рома - Фиорентина
[H - 21:45] 10303 | Интер - Парма
[H - 16:00] 10304 | Сампдория - Катания
[C - 19:00] 10305 | Ливорно - Милан
[H - 16:00] 10306 | Торино - Лацио
[H - 16:00] 10307 | Каляри - Дженоа
[H - 16:00] 10308 | Сасуоло - Киево
[H - 16:00] 10309 | Верона - Аталанта
10524 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:00] 10501 | Бордо - Лил
[H - 18:00] 10502 | Бастия - Лион
[C - 18:00] 10503 | Пари Сен Жермен - Сошо
[C - 21:00] 10504 | Реймс - Ница
[H - 18:00] 10505 | Тулуза - Монпелие
[C - 21:00] 10506 | Сент Етиен - Евиан ТГ
[C - 21:00] 10507 | Лориен - Рен
[C - 21:00] 10508 | Валансиен - Гинган
[H - 22:00] 10509 | Монако - Аячо
10625 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10601 | ПСВ Айндховен - Витес
[H - 13:30] 10602 | Хееренвеен - Фейенорд
[C - 19:45] 10603 | Аякс - НАК Бреда
[C - 20:45] 10604 | АЗ Алкмаар - Твенте
[H - 15:30] 10605 | Грьонинген - АДО Ден Хааг
[H - 17:30] 10606 | Рода - Хераклес
[H - 15:30] 10607 | Го Ахед Ийгълс - ПЕК Цволе
[C - 20:45] 10608 | Ваалвийк - Камбуур
10826 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10801 | Брайтън - Лестър
[C - 17:00] 10802 | Лийдс - Уотфорд
[C - 17:00] 10803 | Куинс Парк Рейнджърс - Блякбърн
[C - 17:00] 10804 | Милуол - Уигън
[C - 17:00] 10805 | Рединг - Борнемут
[C - 17:00] 10806 | Шефилд Уензди - Нотингам Форест
[C - 17:00] 10807 | Бирмингам - Мидълзбро
[C - 17:00] 10808 | Болтън - Донкастър
[C - 17:00] 10809 | Бърнли - Барнзли
[C - 17:00] 10810 | Йоувил - Чарлтън
[C - 17:00] 10811 | Ипсуич - Хъдърсфийлд 20727 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:15] 20701 | Порто - Брага
[C - 18:00] 20702 | Пасош Ферейра - Ещорил
[H - 18:00] 20703 | Маритимо - Насионал Мадейра
[H - 18:00] 20704 | Олянензе - Рио Аве
[H - 19:45] 20705 | Жил Висенте - Спортинг Лисабон
[C - 20:00] 20706 | Витория Гимараеш - Белененсес
20928 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 20901 | Анталияспор - Касъмпаша
[H - 20:00] 20902 | Бешикташ - Сивасспор
[H - 16:00] 20903 | Бурсаспор - Генчлербирлиги
[C - 19:00] 20904 | Ризеспор - Фенербахче
[H - 19:00] 20905 | Газиантепспор - Трабзонспор
[H - 16:00] 20906 | Кардемир Карабюкспор - Кайзериспор
[H - 20:00] 20907 | Ерджиеспор - Ескишехирспор
[H - 13:30] 20908 | Акхисар Беледие - Коняспор
21029 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 21001 | Олимпиакос Пирея - Астерас Триполис
[H - 17:15] 21002 | Пантракикос - ПАС Янина
[H - 15:00] 21003 | ПАОК Солун - Аполон Смирнис
[H - 17:15] 21004 | Атромитос - ОФИ Крит
[H - 17:15] 21005 | Ксанти - Верия
[C - 17:15] 21006 | Левадиакос - Платаниас
[H - 19:30] 21007 | АЕЛ Калони - Панатинайкос
21230 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 21201 | Майорка - Нумансия
[H - 19:15] 21202 | Сарагоса - Кордоба
[C - 19:15] 21203 | Ла Коруня - Алавес
[C - 19:00] 21204 | Барселона 'Б' - Сабадел
[H - 22:00] 21205 | Понферадина - Ейбар
[C - 19:00] 21206 | Херкулес - Спортинг Хихон
[H - 18:00] 21207 | Мирандес - Реал Мурсия
21331 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21301 | Сиена - Пескара
[C - 16:00] 21302 | Новара - Модена
[C - 16:00] 21303 | Кротоне - Емполи
[C - 16:00] 21304 | Виртус Ланчано - Палермо
[C - 16:00] 21305 | Бреша - Реджина
[C - 16:00] 21306 | Юве Стабия - Бари
[C - 16:00] 21307 | Карпи - Варезе
[C - 16:00] 21308 | Тернана - Латина
21432 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 21401 | Монс - Золте Варегем
[C - 21:00] 21402 | ФК Брюж - Мехелен
[H - 19:00] 21403 | РК Генк - Локерен
[C - 19:00] 21404 | Андерлехт - Ваасланд/Беверен
[H - 15:30] 21405 | Оуд-Хеверлее Льовен - Стандард Лиеж
[C - 21:00] 21406 | Кортрийк - Шарльороа
[C - 21:00] 21407 | Лиерс - АА Гент
[C - 21:00] 21408 | Остенде - Серкъл Брюж
21533 | Аржентина <<изваден>>
---------------------------------------------------------------------------
[H - 00:10] 21505 | Атлетико Рафаела - Арсенал Саранди
[H - 22:00] 21507 | Естудиантес ЛП - Тигре Виктория
[H - 22:00] 21509 | Бока Хуниорс - Химнасия ЛП
[C - 23:00] 21510 | Архентинос Хуниорс - Росарио Сентрал
[C - 01:10] 21503 | Расинг Клуб - Годой Крус <<изваден>>
[Пт - 23:00] 21506 | Белграно - Ол Бойс <<изваден>>
[Пн - 02:15] 21502 | Килмес - Ривър Плейт <<изваден>>
[Вт - 01:10] 21508 | Олимпо - Колон <<изваден>>
[15.12.2013] 21504 | Велес Сарсфийлд - Сан Лоренсо <<изваден>>
[15.12.2013] 21501 | Нюелс Олд Бойс - Ланус <<изваден>>
21634 | Бразилия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:00] 21601 | Бая - Флуминензе
[H - 21:00] 21602 | Сао Пауло - Коритиба
[C - 23:30] 21603 | Наутико - Коринтианс
[H - 21:00] 21604 | Португеза - Гремио
[C - 21:00] 21605 | Фламенго - Крузейро
[H - 21:00] 21606 | Атлетико Минейро - Витория Бая
[H - 21:00] 21607 | Атлетико Паранензе - Вашку да Гама
[H - 21:00] 21608 | Интернасионал - Понте Прета
21735 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 21701 | Сейнт Джонстън - Абърдийн
[C - 17:00] 21702 | Рос Каунти - Килмарнък
[C - 17:00] 21703 | Сейнт Мирън - Инвърнес КТ
[C - 17:00] 21704 | Дънди Юнайтед - Хартс
[C - 17:00] 21705 | Хибърниън - Партик Тисъл
22236 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 22201 | ВАК Волфсбергер - Рапид Виена
[C - 17:30] 22202 | Винер Нойщат - РБ Залцбург
[C - 20:00] 22203 | Аустрия Виена - Адмира Вакер
[C - 20:00] 22204 | Вакер Инсбрук - Щурм Грац
[C - 20:00] 22205 | СВ Грьодиг - Рийд
22537 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:45] 22501 | Базел - Грасхопър
[H - 14:45] 22502 | Санкт Гален - Сион
[H - 17:00] 22503 | Тюн - Йънг Бойс
[C - 20:45] 22504 | Цюрих - Лозана
[H - 14:45] 22505 | Люцерн - Аарау
22738 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 22701 | Лехия Гданск - Легия Варшава
[C - 16:30] 22702 | Видзев Лодз - Шльонск Вроцлав
[C - 21:30] 22703 | Рух Хожув - Гурник Забже
[C - 19:00] 22704 | Погон Шчечин - Ягелония
[H - 16:30] 22705 | Подбескидзе - Завиша Бидгошч 33539 | Чили
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:00] 33501 | Кобрелоа - Универсидад Чили
[C - 23:30] 33502 | Унион Ла Калера - Универсидад Католика
[H - 02:00] 33503 | Рейнджърс Талка - О Хигинс
[H - 23:30] 33504 | Коло Коло - Нюбленсе
[C - 21:00] 33505 | Палестино - Аудакс Италиано
[H - 21:00] 33506 | Унив. де Консепсион - Депортес Икике
33640 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 33601 | Барнет - Дартфорд
[C - 17:00] 33602 | Гейтсхед - Олдършот <<изваден>>
[C - 17:00] 33603 | Олфритън - Лутън
[C - 17:00] 33604 | Херефорд - Нънийтън
[C - 17:00] 33605 | Честър - Брейнтрий
33841 | Уругвай
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:00] 33801 | Уондърърс - Дефенсор Спортинг
[H - 22:00] 33802 | Расинг Монтевидео - КА Ривър Плейт
[C - 22:00] 33803 | Пенярол - Ливърпул Монтевидео
[H - 22:00] 33804 | Ел Танке Сисли - Данубио
[H - 22:00] 33805 | Мирамар - Насионал Монтевидео
[H - 14:15] 33806 | Феникс - Серо
34042 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:15] 34001 | Бней Йехуда - Макаби Хайфа
[H - 20:50] 34002 | Бейтар Йерусалим - Макаби Тел Авив
[C - 18:00] 34003 | Апоел Ако - Апоел Кирят Шмона
[C - 17:00] 34004 | Апоел Хайфа - Апоел Беер Шева
[C - 18:00] 34005 | Апоел Рамат Хашарон - Макаби Петах Тиква
[C - 18:00] 34006 | Апоел Ранана - Бней Сахнин 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 41101 | Локомотив Москва - Рубин (Русия)
[C - 16:00] 41302 | Читадела - Трапани (Италия-Б)
[C - 17:15] 41803 | Берое - Локомотив София (България)
[C - 16:00] 41804 | Черноморец Бургас - Любимец (България)
[C - 18:00] 42005 | ФК Копенхаген - Вестселанд (Дания)
[C - 17:00] 42306 | Нотс Каунти - Джилингам (Англия-1)
[C - 17:00] 42907 | Моркамб - Челтнъм (Англия-2)
[C - 20:30] 43108 | Динамо Букурещ - ФК Ботошан (Румъния)
[C - 20:00] 43909 | Хърватски Драговолац - Локомотива Загреб (Хърватия)
[C - 16:00] 43910 | РНК Сплит - Славен Белупо (Хърватия)
[C - 22:00] 43811 | Рантистас - Суд Америка (Уругвай)
[C - 23:00] 41512 | Архентинос Хуниорс - Росарио Сентрал (Аржентина)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:00] 51101 | Динамо Москва - Амкар (Русия)
[H - 16:30] 51102 | Терек - Том Томск (Русия)
[H - 14:00] 51803 | Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив (България)
[H - 16:00] 51804 | ЦСКА София - Пирин Гоце Делчев (България)
[H - 15:00] 52005 | Рандерс - Есберг (Дания)
[H - 17:30] 52006 | Мидтиланд - Орхус ГФ (Дания)
[H - 20:00] 52007 | Сьондерийске - Брьондби (Дания)
[H - 14:30] 52108 | Зандхаузен - Гройтер Фюрт (Германия-2)
[H - 14:30] 52109 | Енерги Котбус - Инголщат (Германия-2)
[H - 14:30] 52110 | Аален - Падерборн (Германия-2)
[H - 21:00] 53111 | Оцелул Галац - Стяуа Букурещ (Румъния)
[H - 18:30] 53112 | Пандури - Университатя Клуж (Румъния)
[H - 21:00] 53513 | Сантяго Уондърърс - Антофагаста (Чили)
[H - 16:00] 53914 | Динамо Загреб - Осиек (Хърватия)
[H - 20:00] 53915 | Риека - Истра 1961 (Хърватия)
[H - 21:00] 51616 | Ботафого - Крисиума (Бразилия)
[H - 21:00] 51617 | Гояс - Сантос (Бразилия)
[H - 22:00] 53818 | Хувентуд ЛП - Серо Ларго (Уругвай)
[H - 22:00] 51519 | Естудиантес ЛП - Тигре Виктория (Аржентина)
[H - 22:00] 51520 | Бока Хуниорс - Химнасия ЛП (Аржентина)
[H - 18:00] 50721 | Маритимо - Насионал Мадейра (Португалия)
[H - 18:00] 50722 | Олянензе - Рио Аве (Португалия)
[H - 16:00] 50923 | Кардемир Карабюкспор - Кайзериспор (Турция)
[H - 20:00] 50924 | Ерджиеспор - Ескишехирспор (Турция)[/purple]
Забележки:[Пн 14:30 - Мандор] Пусната е Главната тема. Потоци Аржентина, Бразилия и Уругвай са с неясни начални часове на мачовете и ще се оформят в окончатален вид след публикването им.
Мачове за дузпи и ПСУ ще бъдат добавени в Четвъртък, от неноминирани мачове от редовните зелени и червени потоци.
[Пн 18:45 - Мандор] - Коригирани са часовете на поток Бразилия. Два мача са преместени в поток ПСУ.
[Пн 18:55 - Мандор] - Коригирани са часовете на поток Уругвай. Два мача са преместени в потоци дузпи и ПСУ.
[Вт 19:00 - Мандор] - Коригирани са часовете на поток Аржентина. Потока отпада поради останали само 4 валидни мача, които се местят в потоци съответно Дузпи и ПСУ.
[Вт 19:40 - Мандор] - Коригирани са часове в поток Израел.
[Ср 08:30 - Мандор] - маркиран е отложен мач в Англия-К
[С 12:20 - Мандор] - Поток ПСУ е допълнен с 4 неноминирани мача от Португалия и Турция
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00