<> [S13W15 - 09.12/15.12.2013] ПМЛ 'A' лига (XI кръг) + ПМЛ 'Б' лига (XI кръг) <>
| 09.12.2013 11:47
ПМЛ 'А' лига (XI кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13151001] ●
THE MUMMIES 2:0 AIR FORCE ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13151002] ●
EXTREME ZOMBIES 1:1 CRAZY BAND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13151003] ●
СИНЯТА ЛАВИНА 1:0 THE RED WINNERZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13151004] ●
NEW MERSEY RAZORS 2:0 КРИВА НИВА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13151005] ●
CDLM BLUE POWER 0:1 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13151006] ●
THE CURSED 2:1 VALIANT KNIGHTS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (XI кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13152007] ●
RED OR DEAD 1:1 CDLM BLUE POWER "Б" ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13152008] ●
DEMBA BOYZ 1:2 ЖФК БАБА ЯГА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13152009] ●
THUG SLUGS 1:4 БАЛКАНСКИ МЕЧОК ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13152010] ●
PRIMUS MAXIMUS 1:2 REAL GREEN ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13152011] ●
PC MANIA 3:2 THE THRACIAN ORPHICS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13152012] ●
UNDERGROUND 2:2 DUNE WARRIORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия20727 | Португалия
20828 | Англия-Ш
20929 | Турция
21030 | Гърция
21231 | Испания-2
21332 | Италия-Б
21433 | Белгия
21734 | Шотландия
21835 | България
22236 | Австрия
22337 | Англия-1
22538 | Швейцария32739 | Полша
32940 | Англия-2
33841 | Уругвай
34042 | Израел
43 |
44 |---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10101 | Тотнъм - Ливърпул
[H - 15:30] 10102 | Астън Вила - Манчестър Юнайтед
[C - 17:00] 10103 | Евертън - Фулъм
[H - 15:30] 10104 | Норич - Суонзи
[C - 17:00] 10105 | Челси - Кристъл Палас
[C - 17:00] 10106 | Кардиф Сити - Уест Бромич
[C - 17:00] 10107 | Уест Хям - Съндърланд
[C - 17:00] 10108 | Нюкасъл - Саутхямптън
[C - 19:30] 10109 | Хъл Сити - Сток Сити
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Байерн Мюнхен - Хамбургер
[H - 18:30] 10202 | Байер Леверкузен - Айнтрахт Франкфурт
[H - 16:30] 10203 | Шалке - Фрайбург
[C - 16:30] 10204 | Хофенхайм - Борусия Дортмунд
[C - 16:30] 10205 | Хановер - Нюрнберг
[C - 16:30] 10206 | Майнц - Борусия М'гладбах
[C - 19:30] 10207 | Волфсбург - Щутгарт
[C - 16:30] 10208 | Аугсбург - Айнтрахт Брауншвайг
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:45] 10301 | Наполи - Интер
[H - 16:00] 10302 | Фиорентина - Болоня
[C - 21:45] 10303 | Ювентус - Сасуоло
[H - 16:00] 10304 | Удинезе - Торино
[H - 16:00] 10305 | Парма - Каляри
[H - 16:00] 10306 | Киево - Сампдория
[H - 16:00] 10307 | Лацио - Ливорно
[C - 19:00] 10308 | Катания - Верона
[H - 16:00] 10309 | Дженоа - Аталанта
10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10401 | Атлетико Мадрид - Валенсия
[H - 18:00] 10402 | Реал Сосиедад - Бетис
[C - 23:00] 10403 | Малага - Хетафе
[C - 17:00] 10404 | Осасуна - Реал Мадрид
[C - 21:00] 10405 | Барселона - Виляреал
[H - 20:00] 10406 | Севиля - Атлетик Билбао
[C - 19:00] 10407 | Райо Валекано - Гранада
[H - 13:00] 10408 | Алмерия - Еспаньол
10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10501 | Лион - Марсилия
[C - 18:00] 10502 | Рен - Пари Сен Жермен
[H - 18:00] 10503 | Лил - Бастия
[H - 15:00] 10504 | Бордо - Валансиен
[C - 21:00] 10505 | Ница - Сошо
[C - 21:00] 10506 | Аячо - Лориен
[C - 21:00] 10507 | Нант - Тулуза
[C - 21:00] 10508 | Евиан ТГ - Реймс
[C - 21:00] 10509 | Гинган - Монако
10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 10601 | Утрехт - ПСВ Айндховен
[H - 15:30] 10602 | Фейенорд - Грьонинген
[H - 15:30] 10603 | Витес - НАК Бреда
[H - 13:30] 10604 | Камбуур - Аякс
[H - 15:30] 10605 | Хераклес - АЗ Алкмаар
[C - 20:45] 10606 | АДО Ден Хааг - Ваалвийк
[C - 21:45] 10607 | Твенте - Го Ахед Ийгълс
[C - 19:45] 10608 | НЕК Ниймеген - Рода 20727 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:15] 20701 | Рио Аве - Порто
[H - 20:15] 20702 | Олянензе - Бенфика
[C - 20:00] 20703 | Брага - Витория Сетубал
[C - 22:15] 20704 | Спортинг Лисабон - Белененсес
[H - 18:15] 20705 | Арока - Витория Гимараеш
20828 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 20801 | Уигън - Болтън
[C - 17:00] 20802 | Блякпул - Куинс Парк Рейнджърс
[C - 17:00] 20803 | Чарлтън - Дарби Каунти
[C - 17:00] 20804 | Хъдърсфийлд - Рединг
[C - 17:00] 20805 | Мидълзбро - Брайтън
[C - 17:00] 20806 | Уотфорд - Шефилд Уензди
[C - 17:00] 20807 | Нотингам Форест - Ипсуич
[C - 17:00] 20808 | Борнемут - Бирмингам
20929 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 20901 | Касъмпаша - Бешикташ
[C - 19:00] 20902 | Генчлербирлиги - Галатасарай
[C - 19:00] 20903 | Кайзериспор - Ескишехирспор
[C - 16:00] 20904 | Елазъгспор - Анталияспор
[H - 19:00] 20905 | Газиантепспор - Ерджиеспор
21030 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 21001 | Панатинайкос - Атромитос
[H - 17:15] 21002 | Астерас Триполис - Паниониос
[H - 19:30] 21003 | Арис Солун - Олимпиакос Пирея
[H - 17:15] 21004 | АЕЛ Калони - ПАОК Солун
[C - 17:15] 21005 | ПАС Янина - Ерготелис
[H - 17:15] 21006 | Аполон Смирнис - Пантракикос
[H - 15:00] 21007 | ОФИ Крит - Левадиакос
[H - 17:15] 21008 | Верия - Панетоликос
21231 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 21201 | Лас Палмас - Реал Мадрид Кастиля
[C - 21:00] 21202 | Жирона - Рекреативо Уелва
[C - 19:00] 21203 | Сабадел - Сарагоса
[C - 22:00] 21204 | Нумансия - Понферадина
[H - 19:15] 21205 | Реал Хаен - Майорка
[H - 13:00] 21206 | Ейбар - Ла Коруня
[C - 19:15] 21207 | Алкоркон - Херкулес
[H - 18:00] 21208 | Спортинг Хихон - Мирандес
21332 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21301 | Модена - Бреша
[C - 16:00] 21302 | Палермо - Читадела
[C - 16:00] 21303 | Емполи - Чезена
[C - 16:00] 21304 | Варезе - Специя
[C - 16:00] 21305 | Падова - Тернана
[H - 13:30] 21306 | Виртус Ланчано - Пескара
[C - 16:00] 21307 | Юве Стабия - Новара
[C - 16:00] 21308 | Бари - Карпи
21433 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 21401 | Стандард Лиеж - РК Генк
[H - 19:00] 21402 | АА Гент - Андерлехт
[H - 21:30] 21403 | Шарльороа - ФК Брюж
[C - 21:00] 21404 | Локерен - Кортрийк
[H - 21:30] 21405 | Золте Варегем - Лиерс
[C - 21:00] 21406 | Мехелен - Ваасланд/Беверен
[C - 21:00] 21407 | Серкъл Брюж - Монс
[C - 21:00] 21408 | Оуд-Хеверлее Льовен - Остенде
21734 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 21701 | Рос Каунти - Мъдъруел
[C - 17:00] 21702 | Селтик - Хибърниън
[C - 17:00] 21703 | Хартс - Инвърнес КТ
[C - 17:00] 21704 | Партик Тисъл - Сейнт Джонстън
[C - 17:00] 21705 | Килмарнък - Дънди Юнайтед
[C - 17:00] 21706 | Абърдийн - Сейнт Мирън
21835 | България
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:30] 21801 | Лудогорец - Локомотив София
[H - 14:00] 21802 | Славия София - Черноморец Бургас
[H - 14:00] 21803 | Нефтохимик - Левски София
[C - 17:15] 21804 | ЦСКА София - Любимец
[H - 14:00] 21805 | Берое - Пирин Гоце Делчев
22236 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 22201 | РБ Залцбург - Аустрия Виена
[H - 20:00] 22202 | Рапид Виена - Винер Нойщат
[C - 20:00] 22203 | Рийд - ВАК Волфсбергер
[C - 20:00] 22204 | Щурм Грац - СВ Грьодиг
[C - 17:30] 22205 | Адмира Вакер - Вакер Инсбрук
22337 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22301 | Уулвърхямптън - Милтън Кийнс Донс
[C - 17:00] 22302 | Шефилд Юнайтед - Суиндън
[C - 17:00] 22303 | Джилингам - Питърбъро
[C - 17:00] 22304 | Брентфорд - Олдъм
[C - 17:00] 22305 | Кроули - Престън
[C - 17:00] 22306 | Бристол Сити - Родъръм
[C - 17:00] 22307 | Карлайл - Транмиър
[C - 17:00] 22308 | Ковънтри - Крю Александра
22538 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 22501 | Цюрих - Грасхопър
[C - 20:45] 22502 | Базел - Люцерн
[H - 14:45] 22503 | Йънг Бойс - Санкт Гален
[H - 14:45] 22504 | Аарау - Тюн
[C - 20:45] 22505 | Лозана - Сион 32739 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 32701 | Шльонск Вроцлав - Пяст Гливице
[C - 21:30] 32702 | Гурник Забже - Лехия Гданск
[H - 19:00] 32703 | Легия Варшава - Краковия Краков
[H - 16:30] 32704 | Заглембе Любин - Рух Хожув
[C - 16:30] 32705 | Корона Келце - Подбескидзе
32940 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Бери - Нортхямптън
[C - 17:00] 32902 | Челтнъм - Хартлипул
[C - 17:00] 32903 | Уикъмб - Скънторп
[C - 17:00] 32904 | Бъртън - Йорк Сити
[C - 17:00] 32905 | Рочдейл - Флийтууд
[C - 17:00] 32906 | Портсмут - Нюпорт
33841 | Уругвай
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 33801 | Дефенсор Спортинг - КА Ривър Плейт
[H - 22:00] 33802 | Насионал Монтевидео - Феникс
[C - 22:00] 33803 | Серо Ларго - Пенярол
[H - 22:00] 33804 | Уондърърс - Ел Танке Сисли
[H - 22:00] 33805 | Суд Америка - Данубио
[C - 22:00] 33806 | Рантистас - Расинг Монтевидео
34042 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 34001 | Апоел Кирят Шмона - Бней Йехуда
[C - 18:00] 34002 | Ашдод - Апоел Ако
[C - 18:45] 34003 | Апоел Беер Шева - Апоел Ранана
[C - 19:30] 34004 | Бней Сахнин - Бейтар Йерусалим
[C - 18:00] 34005 | Макаби Петах Тиква - Апоел Хайфа 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 40801 | Донкастър - Лийдс (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40802 | Блякбърн - Милуол (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40803 | Барнзли - Йоувил (Англия-Ш)
[C - 19:00] 41204 | Алавес - Луго (Испания-2)
[C - 16:00] 41305 | Латина - Кротоне (Италия-Б)
[C - 16:00] 41306 | Трапани - Авелино (Италия-Б)
[C - 17:00] 42307 | Брадфорд - Лейтън Ориент (Англия-1)
[C - 17:00] 42308 | Колчестър - Нотс Каунти (Англия-1)
[C - 17:00] 42309 | Порт Вейл - Стивънидж (Англия-1)
[C - 17:00] 42910 | Акрингтън - Екзитър (Англия-2)
[C - 17:00] 42911 | Честърфийлд - Плимут (Англия-2)
[C - 17:00] 42912 | Торки - Саутенд (Англия-2)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:15] 51201 | Реал Хаен - Майорка (Испания-2)
[H - 18:00] 51202 | Реал Мурсия - Барселона 'Б' (Испания-2)
[H - 19:00] 51203 | Кордоба - Тенерифе (Испания-2)
[H - 22:00] 51504 | Нюелс Олд Бойс - Ланус (Аржентина)
[H - 22:00] 51505 | Велес Сарсфийлд - Сан Лоренсо (Аржентина)
[H - 14:30] 52106 | Арминия Билефелд - Гройтер Фюрт (Германия-2)
[H - 14:30] 52107 | Карлсруе - ФШФ Франкфурт (Германия-2)
[H - 14:30] 52108 | Ерцгебирге Ауе - Инголщат (Германия-2)
[H - 18:30] 53109 | ЧФР Клуж - ФК Ботошан (Румъния)
[H - 14:15] 53810 | Мирамар - Хувентуд ЛП (Уругвай)
[H - 20:00] 53911 | Хайдук Сплит - Риека (Хърватия)
[H - 16:00] 53912 | Динамо Загреб - Задар (Хърватия)
[H - 18:15] 50713 | Арока - Витория Гимараеш (Португалия)
[H - 19:30] 51014 | Арис Солун - Олимпиакос Пирея (Гърция)
[H - 17:15] 51015 | АЕЛ Калони - ПАОК Солун (Гърция)
[H - 17:15] 51016 | Аполон Смирнис - Пантракикос (Гърция)
[H - 13:30] 51317 | Виртус Ланчано - Пескара (Италия-Б)
[H - 15:30] 51418 | Стандард Лиеж - РК Генк (Белгия)
[H - 19:00] 51419 | АА Гент - Андерлехт (Белгия)
[H - 14:00] 51820 | Берое - Пирин Гоце Делчев (България)
[H - 17:30] 52221 | РБ Залцбург - Аустрия Виена (Австрия)
[H - 14:45] 52522 | Йънг Бойс - Санкт Гален (Швейцария)
[H - 14:45] 52523 | Аарау - Тюн (Швейцария)
[H - 22:00] 53824 | Дефенсор Спортинг - КА Ривър Плейт (Уругвай)Забележки:[Пн 11:50 - Мандор] Пусната е Главната тема. Мачове за ПСУ ще бъдат добавени в четвъртък, от неноминирани мачове от редовните зелени и червени потоци.
[Пт 00:25 - Мандор] Поток ПСУ е допълнен с неизползвани мачове от кръга.
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00