<> [S13W16 - 16.12/22.12.2013] Купа на ПМЛ (осминафинали - І) <>
| 16.12.2013 14:17
1/8 финалите са в два мача на разменено гостуване. Гол на чужд терен не дава предимство и при равенство в общия резултат от двата мача ще бъдат изпълнени дузпи в седмицата 13/19 януари 2014 година. Изпълнението на дузпите ще започне непосредствено след края на вторите мачове и ще е върху мачове в периода сряда-неделя.
Купа на ПМЛ (осминафинали, първи мачове)————————————————————————————————————————————————————————————
[13167001] ●
DEMBA BOYZ 1:1 THE CURSED ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13167002] ●
REAL GREEN 2:1 БАЛКАНСКИ МЕЧОК ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13167003] ●
VALIANT KNIGHTS 1:2 PRIMUS MAXIMUS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13167004] ●
КРИВА НИВА 1:2 СИНЯТА ЛАВИНА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13167005] ●
THE THRACIAN ORPHICS 2:1 THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13167006] ●
CRAZY BAND 2:1 PC MANIA ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13167007] ●
EXTREME ZOMBIES 3:3 NEW MERSEY RAZORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13167008] ●
DUNE WARRIORS 2:1 AIR FORCE ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10322 | Италия-А
10423 | Испания-1
10524 | Франция-1
10625 | Холандия
10826 | Англия-Ш20227 | Германия-1
20728 | Португалия
20929 | Турция
21030 | Гърция
21231 | Испания-2
21332 | Италия-Б
21433 | Белгия
21734 | Шотландия
22335 | Англия-1
22936 | Англия-2
23637 | Англия-К
24038 | Израел34139 | Кипър
34240 | Холандия-2
34341 | Португалия-2
34442 | Турция-2
34543 | Гърция-2
34644 | Боливия---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10101 | Манчестър Юнайтед - Уест Хям
[C - 17:00] 10102 | Фулъм - Манчестър Сити
[H - 18:00] 10103 | Суонзи - Евертън
[H - 15:30] 10104 | Саутхямптън - Тотнъм
[C - 17:00] 10105 | Уест Бромич - Хъл Сити
[C - 17:00] 10106 | Съндърланд - Норич
[C - 17:00] 10107 | Сток Сити - Астън Вила
[C - 17:00] 10108 | Кристъл Палас - Нюкасъл
10322 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:45] 10301 | Интер - Милан
[C - 21:45] 10302 | Каляри - Наполи
[H - 16:00] 10303 | Рома - Катания
[H - 16:00] 10304 | Аталанта - Ювентус
[H - 16:00] 10305 | Сасуоло - Фиорентина
[H - 16:00] 10306 | Сампдория - Парма
[C - 19:00] 10307 | Ливорно - Удинезе
[H - 16:00] 10308 | Верона - Лацио
[H - 16:00] 10309 | Торино - Киево
[H - 13:30] 10310 | Болоня - Дженоа
10423 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10401 | Валенсия - Реал Мадрид
[H - 18:00] 10402 | Хетафе - Барселона
[C - 21:00] 10403 | Атлетико Мадрид - Леванте
[C - 23:00] 10404 | Гранада - Реал Сосиедад
[H - 20:00] 10405 | Атлетик Билбао - Райо Валекано
[C - 19:00] 10406 | Бетис - Алмерия
[H - 13:00] 10407 | Еспаньол - Валядолид
[C - 17:00] 10408 | Виляреал - Севиля
[H - 22:00] 10409 | Селта - Осасуна
10524 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10501 | Пари Сен Жермен - Лил
[H - 15:00] 10502 | Марсилия - Бордо
[H - 18:00] 10503 | Лориен - Лион
[C - 21:00] 10504 | Ница - Евиан ТГ
[C - 21:00] 10505 | Бастия - Монпелие
[C - 18:00] 10506 | Сент Етиен - Нант
[C - 21:00] 10507 | Сошо - Рен
[C - 21:00] 10508 | Тулуза - Гинган
[C - 21:00] 10509 | Реймс - Аячо
10625 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 10601 | ПСВ Айндховен - АДО Ден Хааг
[C - 21:45] 10602 | Фейенорд - ПЕК Цволе
[C - 20:45] 10603 | Хераклес - Витес
[H - 13:30] 10604 | Рода - Аякс
[C - 19:45] 10605 | АЗ Алкмаар - Хееренвеен
[H - 15:30] 10606 | Грьонинген - НЕК Ниймеген
[H - 15:30] 10607 | Го Ахед Ийгълс - Утрехт
[C - 20:45] 10608 | НАК Бреда - Камбуур
10826 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10801 | Рединг - Уигън
[C - 17:00] 10802 | Болтън - Чарлтън
[C - 17:00] 10803 | Ипсуич - Уотфорд
[C - 17:00] 10804 | Бирмингам - Нотингам Форест
[C - 17:00] 10805 | Брайтън - Хъдърсфийлд
[C - 17:00] 10806 | Бърнли - Блякпул
[C - 17:00] 10807 | Дарби Каунти - Донкастър
[C - 17:00] 10808 | Лийдс - Барнзли
[C - 19:30] 10809 | Милуол - Мидълзбро
[C - 17:00] 10810 | Йоувил - Блякбърн
[C - 17:00] 10811 | Шефилд Уензди - Борнемут 20227 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 20201 | Нюрнберг - Шалке
[C - 16:30] 20202 | Фрайбург - Хановер
[C - 16:30] 20203 | Вердер - Байер Леверкузен
[C - 16:30] 20204 | Борусия Дортмунд - Херта
[H - 16:30] 20205 | Борусия М'гладбах - Волфсбург
[C - 16:30] 20206 | Хамбургер - Майнц
[C - 16:30] 20207 | Айнтрахт Брауншвайг - Хофенхайм
20728 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 20701 | Пасош Ферейра - Рио Аве
[C - 22:15] 20702 | Спортинг Лисабон - Насионал Мадейра
[H - 21:15] 20703 | Белененсес - Ещорил
[C - 20:15] 20704 | Витория Гимараеш - Академика Коимбра
[H - 18:15] 20705 | Жил Висенте - Арока
20929 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 20901 | Галатасарай - Трабзонспор
[C - 19:00] 20902 | Бешикташ - Елазъгспор
[H - 16:00] 20903 | Кардемир Карабюкспор - Фенербахче
[H - 16:00] 20904 | Анталияспор - Генчлербирлиги
[C - 16:00] 20905 | Ескишехирспор - Газиантепспор
[H - 13:30] 20906 | Кайзериспор - Коняспор
21030 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:15] 21001 | Атромитос - Пантракикос
[H - 15:00] 21002 | ПАОК Солун - Левадиакос
[H - 19:30] 21003 | Панатинайкос - Ксанти
[H - 17:15] 21004 | Астерас Триполис - Верия
[C - 19:30] 21005 | Аполон Смирнис - Олимпиакос Пирея
[H - 17:15] 21006 | Платаниас - Паниониос
[H - 17:15] 21007 | АЕЛ Калони - Ерготелис
21231 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 21201 | Майорка - Жирона
[C - 19:00] 21202 | Ла Коруня - Нумансия
[H - 13:00] 21203 | Рекреативо Уелва - Лас Палмас
[C - 19:00] 21204 | Барселона 'Б' - Спортинг Хихон
[H - 22:00] 21205 | Мирандес - Алкоркон
[H - 19:15] 21206 | Сарагоса - Реал Мурсия
[C - 19:15] 21207 | Реал Мадрид Кастиля - Кордоба
[H - 18:00] 21208 | Понферадина - Реал Хаен
21332 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21301 | Новара - Емполи
[C - 16:00] 21302 | Бреша - Варезе
[C - 16:00] 21303 | Карпи - Палермо
[C - 16:00] 21304 | Сиена - Латина
[C - 16:00] 21305 | Читадела - Бари
[H - 13:30] 21306 | Авелино - Модена
[C - 16:00] 21307 | Кротоне - Юве Стабия
[C - 16:00] 21308 | Специя - Виртус Ланчано
21433 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21401 | Стандард Лиеж - Андерлехт
[H - 15:30] 21402 | АА Гент - ФК Брюж
[C - 21:00] 21403 | Локерен - Оуд-Хеверлее Льовен
[C - 21:00] 21404 | Мехелен - Кортрийк
[C - 21:00] 21405 | Золте Варегем - Остенде
[C - 21:00] 21406 | Шарльороа - Монс
[C - 19:00] 21407 | Серкъл Брюж - РК Генк
[C - 21:00] 21408 | Ваасланд/Беверен - Лиерс
21734 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 21701 | Хибърниън - Сейнт Джонстън
[C - 17:00] 21702 | Дънди Юнайтед - Рос Каунти
[C - 19:30] 21703 | Инвърнес КТ - Абърдийн
[C - 17:00] 21704 | Мъдъруел - Сейнт Мирън
[C - 17:00] 21705 | Килмарнък - Партик Тисъл
22335 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22301 | Нотс Каунти - Бристол Сити
[C - 17:00] 22302 | Лейтън Ориент - Кроули
[C - 17:00] 22303 | Престън - Брентфорд
[C - 17:00] 22304 | Суиндън - Ковънтри
[C - 17:00] 22305 | Стивънидж - Шефилд Юнайтед
[C - 17:00] 22306 | Родъръм - Уулвърхямптън
[C - 17:00] 22307 | Питърбъро - Брадфорд
[C - 17:00] 22308 | Уолсол - Карлайл
22936 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22901 | Хартлипул - Бъртън
[C - 17:00] 22902 | Скънторп - Моркамб
[C - 17:00] 22903 | Бристол Роувърс - Портсмут
[C - 17:00] 22904 | Флийтууд - Челтнъм
[C - 17:00] 22905 | Нортхямптън - Уикъмб
[C - 17:00] 22906 | Плимут - Бери
[C - 17:00] 22907 | Йорк Сити - Оксфорд Юнайтед
[C - 17:00] 22908 | Мансфийлд - Акрингтън
23637 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 23601 | Хайд - Барнет
[C - 17:00] 23602 | Херефорд - Кембридж Юнайтед
[C - 17:00] 23603 | Брейнтрий - Макълсфийлд
[C - 17:00] 23604 | Олдършот - Тамуърт
[C - 17:00] 23605 | Олфритън - Дартфорд
[C - 17:00] 23606 | Лутън - Гейтсхед
[C - 17:00] 23607 | Уелинг - Рексъм
[C - 17:00] 23608 | Нънийтън - Уокинг
24038 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:40] 24001 | Апоел Кирят Шмона - Макаби Хайфа
[C - 18:00] 24002 | Ашдод - Бней Йехуда
[C - 19:15] 24003 | Макаби Тел Авив - Апоел Ако
[C - 18:45] 24004 | Бней Сахнин - Апоел Тел Авив
[C - 18:00] 24005 | Апоел Хайфа - Апоел Рамат Хашарон
[C - 18:00] 24006 | Макаби Петах Тиква - Апоел Ранана 34139 | Кипър
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 34101 | Арис Лимасол - Алки Ларнака
[C - 18:00] 34102 | Ермис - Аполон Лимасол
[H - 15:00] 34104 | Еносис Паралимни - Апоел Никозия
[H - 17:00] 34105 | АЕК Ларнака - АЕ Куклион
[H - 18:00] 34106 | АЕЛ Лимасол - Етникос Ахна
Изваден:
[C - 15:00] 34103 | Омония Никозия - Анортозис Фамагуста
34240 | Холандия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:30] 34201 | Аякс Б - МВВ Маастрихт
[C - 19:45] 34202 | Де Граафшап - Хелмонд Спорт
[C - 19:45] 34203 | Твенте Б - Ахилес 29
[C - 19:45] 34204 | Вилем II - Екселсиор
[H - 15:30] 34205 | Волендам - Фортуна Ситард
[H - 15:30] 34206 | Ден Бош - ФК Емен
34341 | Португалия-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 34301 | Порто Б - Бейра Мар
[H - 17:00] 34302 | Спортинг Корвиля - Маритимо Б
[H - 13:15] 34303 | Тондела - Спортинг Брага Б
[H - 17:00] 34304 | Спортинг Б - Атлетико Лисабон
[C - 17:00] 34305 | Бенфика Б - Трофензе
[C - 17:00] 34306 | Униао Мадейра - Авеш
34442 | Турция-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:30] 34401 | Балъкесирспор - Караманмарашспор
[C - 19:00] 34402 | Шанлъурфаспор - Мерсин Идман Юрду
[H - 13:30] 34403 | Самсунспор - Манисаспор
[H - 13:30] 34404 | 1461 Трабзон - Истанбул ББ
[H - 19:00] 34405 | Газиантеп ББ - Тавшанлъ Линитспор
[H - 19:00] 34406 | Буджаспор Измир - Кършияка
34543 | Гърция-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:00] 34501 | Олимпиакос Волос - Визас Мегарон
[H - 15:00] 34502 | Фокикос - Астерас Маголас
[H - 15:00] 34503 | Ираклис Псахнон - Фостирас
[H - 15:00] 34505 | Панахайки 2005 - Глифадас
Извадени:
[H - 16:00] 34504 | Закинтос - Ираклис 1908
[H - 16:00] 34506 | Тирнавос 2005 - Анагениси Яница
34644 | Боливия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 34601 | Блуминг - Аурора
[H - 22:00] 34602 | Хорхе Вилстерман - Ориенте Петролеро
[H - 22:00] 34603 | Насионал Потоси - Боливар
[H - 22:00] 34604 | Сан Хосе - Гуабира
[H - 22:00] 34605 | Спорт Бойс - Клуб Университарио
[H - 22:00] 34606 | Дъ Стронгест - Реал Потоси 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 41201 | Луго - Херкулес (Испания-2)
[C - 21:00] 41202 | Тенерифе - Сабадел (Испания-2)
[C - 19:00] 41203 | Алавес - Ейбар (Испания-2)
[C - 16:00] 41304 | Чезена - Реджина (Италия-Б)
[C - 17:00] 42305 | Крю Александра - Шрозбъри (Англия-1)
[C - 17:00] 42306 | Милтън Кийнс Донс - Порт Вейл (Англия-1)
[C - 17:00] 42307 | Олдъм - Колчестър (Англия-1)
[C - 17:00] 42908 | Дагенъм Редбридж - Торки (Англия-2)
[C - 17:00] 42909 | Нюпорт - АФК Уимбълдън (Англия-2)
[C - 19:45] 43110 | Астра Гюргево - Стяуа Букурещ (Румъния)
[C - 19:45] 43111 | Конкордия Кяжна - Виторул Костанца (Румъния)
[C - 17:00] 43612 | Халифакс - Форест Грийн (Англия-К)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:30] 52101 | Фортуна Дюселдорф - Кьолн (Германия-2)
[H - 14:30] 52102 | Гройтер Фюрт - Аален (Германия-2)
[H - 14:30] 52103 | Падерборн - Енерги Котбус (Германия-2)
[H - 20:00] 50904 | Галатасарай - Трабзонспор (Турция)
[H - 16:00] 50905 | Кардемир Карабюкспор - Фенербахче (Турция)
[H - 16:00] 50906 | Анталияспор - Генчлербирлиги (Турция)
[H - 19:30] 51007 | Панатинайкос - Ксанти (Гърция)
[H - 17:15] 51008 | Платаниас - Паниониос (Гърция)
[H - 18:00] 51209 | Майорка - Жирона (Испания-2)
[H - 22:00] 51210 | Мирандес - Алкоркон (Испания-2)
[H - 18:00] 51211 | Понферадина - Реал Хаен (Испания-2)
[H - 19:00] 51412 | Стандард Лиеж - Андерлехт (Белгия)
[H - 15:30] 51413 | АА Гент - ФК Брюж (Белгия)
[H - 19:40] 54014 | Апоел Кирят Шмона - Макаби Хайфа (Израел)
[H - 15:00] 54115 | Еносис Паралимни - Апоел Никозия (Кипър)
[H - 17:00] 54116 | АЕК Ларнака - АЕ Куклион (Кипър)
[H - 18:00] 54117 | АЕЛ Лимасол - Етникос Ахна (Кипър)
[H - 15:30] 54218 | Волендам - Фортуна Ситард (Холандия-2)
[H - 18:00] 54319 | Порто Б - Бейра Мар (Португалия-2)
[H - 17:00] 54320 | Спортинг Корвиля - Маритимо Б (Португалия-2)
[H - 13:15] 54321 | Тондела - Спортинг Брага Б (Португалия-2)
[H - 13:30] 54422 | Балъкесирспор - Караманмарашспор (Турция-2)
[H - 13:30] 54423 | 1461 Трабзон - Истанбул ББ (Турция-2)
[H - 19:00] 54424 | Буджаспор Измир - Кършияка (Турция-2)Забележки:[Пн 14:10 - Мандор] Пусната е Главната тема. Мачове за ПСУ ще бъдат добавени в четвъртък, от неноминирани мачове от редовните зелени и червени потоци.
[Вт 15:45 - Мейджър] Извадени са два мача от поток Гърция-2 - отборите се състезават в другата група.
[Вт 18:55 - Мейджър] Изваден е мач от поток Кипър - нов начален час извън приетия диапазон.
[С 13:30 - Мандор] Допълнен е поток ПСУ
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00