<> [S13W17 - 06.01/12.01.2014] Купа на ПМЛ (осминафинали - ІІ) <>
| 06.01.2014 14:43
1/8 финалите са в два мача на разменено гостуване. Гол на чужд терен не дава предимство и при равенство в общия резултат от двата мача ще бъдат изпълнени дузпи в седмицата 13/19 януари 2014 година. Изпълнението на дузпите ще започне непосредствено след края на вторите мачове и ще е върху мачове в периода сряда-неделя.
Купа на ПМЛ (осминафинали, реванши)————————————————————————————————————————————————————————————
[13177001] (1:1) ●
THE CURSED 7:2 DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13177002] (1:2) ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 5:2 REAL GREEN ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13177003] (2:1) ●
PRIMUS MAXIMUS 0:1 (3:1 ЕД)
VALIANT KNIGHTS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ] [
ДУЗПИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[13177004] (2:1) ●
СИНЯТА ЛАВИНА 3:1 КРИВА НИВА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13177005] (1:2) ●
THE MUMMIES 2:0 THE THRACIAN ORPHICS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13177006] (1:2) ●
PC MANIA 1:1 CRAZY BAND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13177007] (3:3) ●
NEW MERSEY RAZORS 0:1 EXTREME ZOMBIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13177008] (1:2) ●
AIR FORCE 3:0 DUNE WARRIORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10322 | Италия-А
10423 | Испания-1
10524 | Франция-1
10825 | Англия-Ш
11226 | Испания-220727 | Португалия
21028 | Гърция
21929 | Мексико
22330 | Англия-1
22931 | Англия-2
23532 | Чили
23633 | Англия-К
24034 | Израел
24135 | Кипър
24236 | Венецуела
24337 | Португалия-2
24438 | Гърция-2С34539 | Шотландия-2
34640 | Турция-2
34741 | Белгия-2
34842 | Италия-С1А
34943 | Италия-С1В
----------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 10101 | Манчестър Юнайтед - Суонзи
[C - 17:00] 10102 | Евертън - Норич
[H - 16:05] 10103 | Нюкасъл - Манчестър Сити
[H - 18:10] 10104 | Сток Сити - Ливърпул
[C - 17:00] 10105 | Саутхямптън - Уест Бромич
[C - 17:00] 10106 | Тотнъм - Кристъл Палас
[C - 17:00] 10107 | Кардиф Сити - Уест Хям
[C - 17:00] 10108 | Фулъм - Съндърланд
10322 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 10301 | Каляри - Ювентус
[H - 13:30] 10302 | Торино - Фиорентина
[C - 21:45] 10303 | Болоня - Лацио
[H - 16:00] 10304 | Верона - Наполи
[H - 21:45] 10305 | Сасуоло - Милан
[H - 16:00] 10306 | Рома - Дженоа
[H - 16:00] 10307 | Аталанта - Катания
[C - 19:00] 10308 | Ливорно - Парма
10423 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 10401 | Атлетико Мадрид - Барселона
[H - 20:00] 10402 | Еспаньол - Реал Мадрид
[H - 22:00] 10403 | Леванте - Малага
[H - 13:00] 10404 | Хетафе - Райо Валекано
[C - 19:00] 10405 | Селта - Валенсия
[H - 18:00] 10406 | Бетис - Осасуна
[C - 23:00] 10407 | Елче - Севиля
[C - 17:00] 10408 | Атлетик Билбао - Алмерия
10524 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 10501 | Рен - Ница
[C - 21:00] 10502 | Бордо - Тулуза
[C - 18:00] 10503 | Аячо - Пари Сен Жермен
[H - 18:00] 10504 | Евиан ТГ - Марсилия
[C - 21:00] 10505 | Лион - Сошо
[H - 22:00] 10506 | Лил - Реймс
[C - 21:00] 10507 | Валансиен - Бастия
[C - 21:00] 10508 | Гинган - Сент Етиен
[H - 15:00] 10509 | Нант - Лориен
10825 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10801 | Уотфорд - Рединг
[C - 17:00] 10802 | Болтън - Нотингам Форест
[C - 17:00] 10803 | Ипсуич - Куинс Парк Рейнджърс
[C - 17:00] 10804 | Брайтън - Бирмингам
[C - 17:00] 10805 | Уигън - Борнемут
[C - 17:00] 10806 | Чарлтън - Барнзли
[C - 17:00] 10807 | Блякпул - Мидълзбро
[C - 17:00] 10808 | Йоувил - Бърнли
[C - 17:00] 10809 | Блякбърн - Донкастър
[C - 17:00] 10810 | Хъдърсфийлд - Милуол
11226 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 11201 | Ла Коруня - Жирона
[H - 19:15] 11202 | Сарагоса - Алкоркон
[C - 21:00] 11203 | Понферадина - Лас Палмас
[H - 13:00] 11204 | Майорка - Кордоба
[C - 19:15] 11205 | Реал Мадрид Кастиля - Реал Мурсия
[H - 18:00] 11206 | Барселона 'Б' - Херкулес
[H - 22:00] 11207 | Мирандес - Луго
[H - 18:00] 11208 | Рекреативо Уелва - Сабадел
[H - 19:00] 11209 | Тенерифе - Спортинг Хихон
[H - 18:00] 11210 | Ейбар - Нумансия
[C - 19:00] 11211 | Алавес - Реал Хаен 20727 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 20701 | Бенфика - Порто
[C - 22:15] 20702 | Ещорил - Спортинг Лисабон
[H - 18:00] 20703 | Академика Коимбра - Пасош Ферейра
[C - 20:00] 20704 | Рио Аве - Маритимо
[H - 21:15] 20705 | Насионал Мадейра - Жил Висенте
[H - 18:00] 20706 | Олянензе - Витория Сетубал
[H - 18:00] 20707 | Арока - Белененсес
21028 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21001 | Атромитос - Олимпиакос Пирея
[H - 17:15] 21002 | Астерас Триполис - Платаниас
[C - 19:30] 21003 | Панатинайкос - Паниониос
[H - 17:15] 21004 | Пантракикос - Ксанти
[H - 15:00] 21005 | ПАОК Солун - Панетоликос
[H - 17:15] 21006 | Аполон Смирнис - ПАС Янина
[C - 17:15] 21007 | Левадиакос - Ерготелис
21929 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[C - 25:00] 21901 | Крус Асул - Сантос Лагуна
[C - 27:00] 21902 | Тигрес - Пачука
[H - 20:00] 21903 | Толука - Монаркас Морелия
[C - 28:05] 21904 | Леон - Атлас
[H - 20:00] 21905 | Пуебла - Монтерей
[H - 25:00] 21906 | Чивас Гуадалахара - Хагуарес Чиапас
[C - 25:00] 21907 | Веракрус - Атланте
22330 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22301 | Суиндън - Питърбъро
[C - 17:00] 22302 | Уулвърхямптън - Престън
[C - 17:00] 22303 | Нотс Каунти - Шефилд Юнайтед
[C - 17:00] 22304 | Транмиър - Уолсол
[C - 17:00] 22305 | Лейтън Ориент - Карлайл
[C - 17:00] 22306 | Милтън Кийнс Донс - Шрозбъри
[H - 17:00] 22307 | Ковънтри - Кроули
[C - 17:00] 22308 | Брадфорд - Бристол Сити
22931 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22901 | Честърфийлд - Бери
[C - 17:00] 22902 | Бъртън - Челтнъм
[C - 17:00] 22903 | Оксфорд Юнайтед - Портсмут
[C - 17:00] 22904 | Хартлипул - Рочдейл
[C - 17:00] 22905 | Мансфийлд - Скънторп
[C - 17:00] 22906 | Нортхямптън - Йорк Сити
[C - 17:00] 22907 | Бристол Роувърс - Екзитър
[C - 17:00] 22908 | Моркамб - Уикъмб
23532 | Чили
---------------------------------------------------------------------------
[C - 24:30] 23501 | Универсидад Католика - Унион Еспаньола
[H - 21:00] 23502 | Кобрелоа - Нюбленсе
[H - 23:30] 23503 | Евертън ВМ - Коло Коло
[C - 27:00] 23504 | Антофагаста - О'Хигинс
[C - 22:00] 23505 | Унион Ла Калера - Унив. де Консепсион
23633 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 23601 | Уокинг - Брейнтрий
[C - 17:00] 23602 | Кидърминстър - Солзбъри
[C - 17:00] 23603 | Рексъм - Халифакс
[C - 17:00] 23604 | Гейтсхед - Нънийтън
[C - 17:00] 23605 | Саутпорт - Хайд
24034 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:20] 24001 | Апоел Тел Авив - Апоел Хайфа
[C - 18:00] 24002 | Бней Йехуда - Апоел Беер Шева
[C - 18:00] 24003 | Апоел Рамат Хашарон - Ашдод
[C - 17:00] 24004 | Макаби Хайфа - Бней Сахнин
[C - 19:30] 24005 | Бейтар Йерусалим - Апоел Ранана
[C - 18:00] 24006 | Апоел Ако - Макаби Петах Тиква
24135 | Кипър
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 24101 | Арис Лимасол - АЕ Куклион
[H - 15:00] 24102 | Омония Никозия - Аполон Лимасол
[H - 17:00] 24103 | Ермис - Докса Катокопия
[H - 18:00] 24104 | Анортозис Фамагуста - Алки Ларнака
Изваден:
[H - 18:00] 24105 | Еносис Паралимни - АЕЛ Лимасол (обърнато домакинство)
24236 | Венецуела
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:30] 24201 | Туканес - Атлетико Венецуела
[H - 21:30] 24203 | Яракуянос - Самора
[H - 22:30] 24204 | Депортиво Ла Гуаира - Депортиво Тахира
[H - 22:30] 24205 | Естудиантес Мерида - Арагуа
[H - 22:30] 24206 | Трухилянос - Каракас
[H - 22:30] 24207 | Ланерос - Карабобо
[H - 23:30] 24208 | Депортиво Лара - Атлетико ел Вихия
Изваден:
[X - 00:00] 24202 | Депортиво Петаре - Депортиво Ансоатеги (отложен за 15.01)
24337 | Португалия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 24301 | Фейрензе - Дешпортиво Авеш
[H - 13:00] 24302 | Порто Б - Портимонензе
[H - 13:00] 24303 | Бенфика Б - Бейра Мар
[H - 13:15] 24304 | Шавеш - Морейрензе
[H - 17:00] 24305 | Фарензе - Лейсоеш
[H - 17:00] 24306 | Спортинг Лисабон Б - Пенафиел
[H - 17:00] 24307 | Спортинг Ковиля - Тондела
[H - 17:00] 24308 | Академико Висеу - Маритимо Б
24438 | Гърция-2С
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:00] 24401 | Анагениси Кардица - Докса Драма
[H - 15:00] 24402 | Кавала - Закинтос
[H - 15:00] 24403 | Керкира/Касиопи - Ватанайкос
[H - 15:00] 24404 | Пиерикос - Егиниакос
[H - 15:00] 24405 | Аполон Каламария - Анагениси Яница
[H - 18:00] 24406 | Тирнавос - Ники Волос 34539 | Шотландия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 34501 | Каудънбийт - Дъмбартън
[C - 17:00] 34502 | ФК Дънди - Ливингстън
[C - 17:00] 34503 | Фолкърк - Хамилтън Академикъл
[C - 17:00] 34504 | Грийнок Мортън - Рейт Роувърс
[C - 17:00] 34505 | Куийн ъф Саут - Алоа Атлетик
34640 | Турция-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 34601 | Ордуспор - Аданаспор
[H - 13:30] 34602 | Тавшанлъ Линитспор - Балъкесирспор
[H - 13:30] 34603 | Денизлиспор - Газиантеп ББ
[H - 16:30] 34604 | Кършияка - Шанлъурфаспор
[H - 16:30] 34605 | Фетийеспор - 1461 Трабзон
[H - 19:00] 34606 | Манисаспор - Анкараспор
34741 | Белгия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:00] 34701 | Босу Дур Боринаж - Визе
[C - 20:30] 34702 | Десел Спорт - АС Юпен
[C - 21:00] 34703 | Вестерло - Екселсиор Виртон
[C - 21:00] 34704 | Антверп - Мускрон-Перувелц
[H - 16:00] 34705 | ФК Брюксел - Сент Трюиден
[H - 16:00] 34706 | Еендрахт Аалст - Геел
34842 | Италия-С1А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 34801 | Фиралпизало - Кремонезе
[H - 15:30] 34802 | Лумедзане - Унионе Венеция
[H - 15:30] 34803 | Про Патрия - Про Верчели
[H - 15:30] 34804 | Савона - Павия
[H - 15:30] 34805 | Виченца - Комо
[H - 15:30] 34806 | Виртус Ентела - Карарезе
34943 | Италия-С1В
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 34901 | Барлета - Асколи
[H - 15:30] 34902 | Беневенто - Гросето
[H - 15:30] 34903 | Катандзаро - Прато
[H - 15:30] 34904 | Губио - Перуджа
[H - 15:30] 34905 | Л'Акуила - Лече
[H - 15:30] 34906 | Понтедера - Паганезе 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 41701 | Хартс - Мъдъруел (Шотландия)
[C - 17:00] 41702 | Сейнт Джонстън - Сейнт Мирън (Шотландия)
[C - 17:00] 41703 | Партик Тисъл - Рос Каунти (Шотландия)
[C - 17:00] 42304 | Брентфорд - Порт Вейл (Англия-1)
[C - 17:00] 42305 | Родъръм - Крю Александра (Англия-1)
[C - 17:00] 42306 | Олдъм - Стивънидж (Англия-1)
[C - 17:00] 42907 | Плимут - Саутенд (Англия-2)
[C - 17:00] 42908 | Дагенъм Редбридж - Флийтууд (Англия-2)
[C - 17:00] 42909 | АФК Уимбълдън - Торки (Англия-2)
[C - 21:00] 44710 | Хогстратен - Хейст (Белгия-2)
[C - 17:00] 42311 | Колчестър - Джилингам (Англия-1)
[C - 17:00] 42912 | Акрингтъм - Нюпорт (Англия-2)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 51701 | Инвърнес КТ - Дънди Юнайтед (Шотландия)
[H - 13:30] 54602 | Кахраманмарашспор - Буджаспор (Турция-1)
[H - 17:00] 54303 | Оливейрензе - Санта Клара (Португалия-2)
[H - 17:00] 54304 | Атлетико Лисабон - Трофензе (Португалия-2)
[H - 17:00] 54305 | Униао Мадейра - Брага Б (Португалия-2)
[H - 22:30] 54206 | Минерос - Сулия (Венесуела)
[H - 15:30] 54807 | Сан Марино Калчо - Реджана (Италия-С1А)
[H - 15:30] 54808 | Сюдтирол - Албинолефе (Италия-С1А)
[H - 15:30] 54909 | Ночерина - Виареджо (Италия-С1В)
[H - 14:30] 57910 | Фокикос - Ханя (Гърция-2Ю)
[H - 15:00] 57911 | Ираклис Псахна - Епископи (Гърция-2Ю)
[H - 15:00] 57912 | Визас - Панеялиос (Гърция-2Ю)
[H - 15:00] 57913 | Олимпиакос Волос - Астерас Магула (Гърция-2Ю)
[H - 15:00] 58014 | Валета - Слиема Уондърърс (Малта)
[H - 17:00] 58015 | Корми - Биркиркара (Малта)
[H - 19:00] 58116 | Депортиво Саприса - Перес Селедон (Коста Рика)
[H - 21:30] 58117 | Универсидад КР - Картахинес (Коста Рика)
[H - 23:30] 58118 | Лимон - Сантос Гуапилес (Коста Рика)
[H - 24:00] 58119 | Кармелита - Алахуелензе (Коста Рика)
[H - 16:30] 58220 | Афан Лидо - Порт Талбот (Уелс)
[H - 15:00] 58321 | ЖС Кайруан - Клуб Африкен (Тунис)
[H - 15:00] 58322 | Есперанс Тунис - Хамам-Лиф (Тунис)
[H - 15:00] 58323 | Митлауи - Сфаксиен (Тунис)
[H - 15:00] 58324 | ЕС Сахел - Стад Габесиен (Тунис)Забележки:[Пн 14:45 - Мандор] Пусната е Главната тема. Мачове за ПСУ ще бъдат добавени в четвъртък, от неноминирани мачове от редовните зелени и червени потоци.
[Чт 13:30 - Мейджър] Проверка на номинираните мачове. Извадени са 2 мача. Сменени са часовете на други мачове. Коригирани са имената на отбори. Добавени са мачове в потоци Дузпи и ПСУ.
[Сб 14:05 - Мейджър] Допълнен е поток ПСУ.
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00