<> [S13W18 - 13.01/19.01.2014] ПМЛ 'A' лига (XII кръг) + ПМЛ 'Б' лига (XII кръг) <>
| 13.01.2014 14:09
ПМЛ 'А' лига (XII кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13181001] ●
AIR FORCE 3:3 VALIANT KNIGHTS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13181002] ●
THE CURSED 3:0 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13181003] ●
CDLM BLUE POWER 2:3 КРИВА НИВА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13181004] ●
NEW MERSEY RAZORS 4:0 THE RED WINNERZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13181005] ●
СИНЯТА ЛАВИНА 0:0 CRAZY BAND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13181006] ●
EXTREME ZOMBIES 3:2 THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (XII кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13182007] ●
CDLM BLUE POWER "Б" 3:1 DUNE WARRIORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13182008] ●
UNDERGROUND 2:2 THE THRACIAN ORPHICS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13182009] ●
PC MANIA 1:1 REAL GREEN ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13182010] ●
PRIMUS MAXIMUS 2:5 БАЛКАНСКИ МЕЧОК ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13182011] ●
THUG SLUGS 3:3 ЖФК БАБА ЯГА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13182012] ●
DEMBA BOYZ 2:2 RED OR DEAD ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10322 | Италия-А
10423 | Испания-1
10524 | Франция-1
10625 | Холандия
10826 | Англия-Ш20727 | Португалия
21028 | Гърция
21229 | Испания-2
21430 | Белгия
21731 | Шотландия
21932 | Мексико
22333 | Англия-1
22934 | Англия-2
23635 | Англия-К
24036 | Израел
37 |
38 |39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10101 | Челси - Манчестър Юнайтед
[H - 15:30] 10102 | Суонзи - Тотнъм
[C - 17:00] 10103 | Арсенал - Фулъм
[C - 17:00] 10104 | Манчестър Сити - Кардиф Сити
[C - 19:30] 10105 | Ливърпул - Астън Вила
[C - 17:00] 10106 | Уест Хям - Нюкасъл
[C - 17:00] 10107 | Норич - Хъл Сити
[C - 17:00] 10108 | Кристъл Палас - Сток Сити
10322 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 10301 | Катания - Фиорентина
[H - 13:30] 10302 | Удинезе - Лацио
[C - 21:45] 10303 | Ювентус - Сампдория
[H - 16:00] 10304 | Болоня - Наполи
[H - 21:45] 10305 | Милан - Верона
[H - 16:00] 10306 | Киево - Парма
[C - 19:00] 10307 | Рома - Ливорно
[H - 16:00] 10308 | Дженоа - Интер
[H - 16:00] 10309 | Аталанта - Каляри
[H - 16:00] 10310 | Сасуоло - Торино
10423 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10401 | Бетис - Реал Мадрид
[H - 20:00] 10402 | Леванте - Барселона
[H - 22:00] 10403 | Атлетико Мадрид - Севиля
[H - 13:00] 10404 | Хетафе - Реал Сосиедад
[C - 19:00] 10405 | Елче - Райо Валекано
[C - 23:00] 10406 | Еспаньол - Селта
[C - 21:00] 10407 | Гранада - Осасуна
[H - 18:00] 10408 | Виляреал - Алмерия
10524 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 10501 | Марсилия - Валансиен
[H - 15:00] 10502 | Реймс - Лион
[C - 21:00] 10503 | Бастия - Бордо
[H - 22:00] 10504 | Пари Сен Жермен - Нант
[C - 21:00] 10505 | Ница - Аячо
[C - 21:00] 10506 | Сошо - Монпелие
[C - 21:00] 10507 | Лориен - Гинган
[H - 18:00] 10508 | Тулуза - Монако
[C - 21:00] 10509 | Рен - Евиан ТГ
10625 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 10601 | Аякс - ПСВ Айндховен
[H - 15:30] 10602 | Утрехт - Фейенорд
[C - 20:45] 10603 | ПЕК Цволе - Витес
[C - 20:45] 10604 | Ваалвийк - Грьонинген
[C - 19:45] 10605 | АЗ Алкмаар - НАК Бреда
[C - 21:45] 10606 | Хееренвеен - Рода
[H - 13:30] 10607 | НЕК Ниймеген - АДО Ден Хааг
[H - 15:30] 10608 | Камбуур - Го Ахед Ийгълс
10826 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10801 | Рединг - Болтън
[C - 17:00] 10802 | Дарби Каунти - Брайтън
[C - 17:00] 10803 | Куинс Парк Рейнджърс - Хъдърсфийлд
[C - 17:00] 10804 | Донкастър - Уигън
[C - 17:00] 10805 | Нотингам Форест - Блякбърн
[C - 17:00] 10806 | Мидълзбро - Чарлтън
[C - 17:00] 10807 | Борнемут - Уотфорд
[C - 17:00] 10808 | Бърнли - Шефилд Уензди
[C - 17:00] 10809 | Милуол - Ипсуич
[C - 17:00] 10810 | Бирмингам - Йоувил
[C - 17:00] 10811 | Барнзли - Блякпул 20727 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 20701 | Брага - Пасош Ферейра
[H - 19:00] 20702 | Бенфика - Маритимо
[H - 21:15] 20703 | Порто - Витория Сетубал
[H - 18:00] 20704 | Рио Аве - Белененсес
[C - 22:15] 20705 | Арока - Спортинг Лисабон
[H - 18:00] 20706 | Академика Коимбра - Жил Висенте
21028 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 21001 | Паниониос - ПАОК Солун
[C - 17:15] 21002 | Олимпиакос Пирея - Левадиакос
[H - 15:00] 21003 | Арис Солун - Атромитос
[H - 17:15] 21004 | Аполон Смирнис - Астерас Триполис
[H - 19:30] 21005 | Верия - Панатинайкос
[H - 17:15] 21006 | ПАС Янина - АЕЛ Калони
[H - 17:15] 21007 | Ерготелис - Ксанти
21229 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 21201 | Ла Коруня - Лас Палмас
[H - 18:00] 21202 | Майорка - Сабадел
[C - 19:00] 21203 | Реал Мадрид Кастиля - Спортинг Хихон
[H - 19:15] 21204 | Сарагоса - Херкулес
[H - 22:00] 21205 | Понферадина - Кордоба
[H - 18:00] 21206 | Нумансия - Луго
[H - 18:00] 21207 | Барселона 'Б' - Мирандес
[C - 19:00] 21208 | Алавес - Жирона
21430 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21401 | Золте Варегем - РК Генк
[H - 15:30] 21402 | Мехелен - Андерлехт
[C - 21:00] 21403 | Лиерс - ФК Брюж
[C - 19:00] 21404 | Стандард Лиеж - Остенде
[C - 21:00] 21405 | Ваасланд/Беверен - Монс
[C - 21:00] 21406 | Серкъл Брюж - Локерен
[C - 21:00] 21407 | АА Гент - Кортрийк
[C - 21:00] 21408 | Шарльороа - Оуд-Хеверлее Льовен
21731 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 21701 | Селтик - Мъдъруел
[C - 17:00] 21702 | Рос Каунти - Дънди Юнайтед
[C - 17:00] 21703 | Абърдийн - Инвърнес КТ
[C - 17:00] 21704 | Сейнт Джонстън - Хартс
[C - 17:00] 21705 | Хибърниън - Сейнт Мирън
[C - 17:00] 21706 | Партик Тисъл - Килмарнък
21932 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[H - 01:00] 21901 | Клуб Америка - Леон
[H - 03:00] 21902 | Монтерей - Керетаро
[H - 05:00] 21903 | Чиапас - Крус Асул
[H - 05:00] 21904 | Атлас - Атланте
[H - 20:00] 21905 | УНАМ Пумас - Толука
[H - 03:00] 21906 | Пачука - Тихуана
[H - 01:00] 21907 | Веракрус - Чивас Гуадалахара
22333 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22301 | Бристол Сити - Милтън Кийнс Донс
[C - 17:00] 22302 | Питърбъро - Транмиър
[C - 17:00] 22303 | Кроули - Уулвърхямптън
[C - 17:00] 22304 | Уолсол - Брентфорд
[C - 17:00] 22305 | Крю Александра - Лейтън Ориент
[C - 17:00] 22306 | Джилингам - Суиндън
[C - 17:00] 22307 | Шефилд Юнайтед - Брадфорд
[C - 17:00] 22308 | Престън - Ковънтри
22934 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22901 | Бери - Бъртън
[C - 17:00] 22902 | Флийтууд - Хартлипул
[C - 17:00] 22903 | Саутенд - Честърфийлд
[C - 17:00] 22904 | Скънторп - АФК Уимбълдън
[C - 17:00] 22905 | Челтнъм - Акрингтън
[C - 17:00] 22906 | Уикъмб - Оксфорд Юнайтед
[C - 17:00] 22907 | Торки - Нортхямптън
[C - 17:00] 22908 | Екзитър - Моркамб
23635 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 23601 | Олдършот - Кидърминстър
[C - 17:00] 23602 | Лутън - Рексъм
[C - 17:00] 23603 | Гримзби - Гейтсхед
[C - 17:00] 23604 | Честър - Барнет
[C - 17:00] 23605 | Брейнтрий - Линкълн Сити
[C - 17:00] 23606 | Херефорд - Саутпорт
[C - 17:00] 23607 | Нънийтън - Макълсфийлд
[C - 17:00] 23608 | Хайд - Форест Грийн
24036 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 24001 | Макаби Тел Авив - Ашдод
[C - 19:30] 24002 | Апоел Ранана - Апоел Тел Авив
[H - 20:15] 24003 | Бейтар Йерусалим - Апоел Рамат Хашарон
[C - 18:00] 24004 | Бней Сахнин - Апоел Кирят Шмона
[C - 18:00] 24005 | Макаби Петах Тиква - Бней Йехуда
[C - 18:00] 24006 | Апоел Хайфа - Апоел Ако 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 41201 | Тенерифе - Алкоркон (Испания-2)
[C - 19:15] 41202 | Рекреативо Уелва - Реал Мурсия (Испания-2)
[C - 17:00] 42303 | Стивънидж - Нотс Каунти (Англия-1)
[C - 17:00] 42304 | Карлайл - Колчестър (Англия-1)
[C - 17:00] 42305 | Шрозбъри - Родъръм (Англия-1)
[C - 17:00] 42906 | Портсмут - Мансфийлд (Англия-2)
[C - 17:00] 42907 | Йорк Сити - Бристол Роувърс (Англия-2)
[C - 17:00] 42908 | Рочдейл - Плимут (Англия-2)
[C - 17:00] 43609 | Салисбъри - Дартфорд (Англия-К)
[C - 17:00] 43610 | Уелинг - Уокинг (Англия-К)
[C - 17:00] 43611 | Халифакс - Кембридж Юнайтед (Англия-К)
[] 412 | ()
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 51201 | Ейбар - Реал Хаен (Испания-2)
[H - 13:00] 51202 | Ла Коруня - Лас Палмас (Испания-2)
[H - 22:00] 51203 | Понферадина - Кордоба (Испания-2)
[H - 21:15] 50704 | Порто - Витория Сетубал (Португалия)
[H - 15:00] 51005 | Арис Солун - Атромитос (Гърция)
[H - 19:00] 51406 | Золте Варегем - РК Генк (Белгия)
[H - 20:15] 54007 | Бейтар Йерусалим - Апоел Рамат Хашарон (Израел)
[H - 15:30] 50608 | Камбуур - Го Ахед Ийгълс (Холандия)
[H - 18:00] 50509 | Тулуза - Монако (Франция-1)
[H - 20:00] 50410 | Леванте - Барселона (Испания-1)
[H - 16:00] 50311 | Катания - Фиорентина (Италия-А)
[H - 16:00] 50312 | Болоня - Наполи (Италия-А)
[H - 16:00] 50313 | Дженоа - Интер (Италия-А)
[H - 16:00] 50314 | Аталанта - Каляри (Италия-А)Забележки:[Пн 14:10 - Мандор] Пусната е Главната тема. Мачове за ПСУ и Дузпи ще бъдат добавени в четвъртък, от неноминирани мачове от редовните зелени и червени потоци.
[Н 13:45 - Мандор] Поток ПСУ е допълнен с всички неделни неноминирани мачове от Топ 40 на потоците
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00