<> [S13W19 - 20.01/26.01.2014] Купа на ПМЛ (четвъртфинали) <>
| 20.01.2014 15:25
1/4 финалите са в един мач на терена на отбора, спечелил домакинско предимство при жребия. При равенство в редовното време ще бъдат изпълнени дузпи в седмицата 27 януари/2 февруари 2014 година. Изпълнението на дузпите ще започне непосредствено след края на мачовете и ще е върху мачове в периода сряда-неделя.
Купа на ПМЛ (четвъртфинали)————————————————————————————————————————————————————————————
[13197001] ●
THE CURSED 0:3 AIR FORCE ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13197002] ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 0:1 THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13197003] ●
СИНЯТА ЛАВИНА 1:1 (4:1 ЕД)
EXTREME ZOMBIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ] [ДУЗПИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13197004] ●
PRIMUS MAXIMUS 0:2 CRAZY BAND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
Контролни срещи————————————————————————————————————————————————————————————
[13199005] ●
DEMBA BOYZ 1:1 RED OR DEAD ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10221 | Германия-1
10322 | Италия-А
10423 | Испания-1
10524 | Франция-1
10625 | Холандия
11226 | Испания-220927 | Турция
21028 | Гърция
21329 | Италия-Б
21430 | Белгия
21731 | Шотландия
21932 | Мексико
22333 | Англия-1
22934 | Англия-2
23435 | Колумбия
23536 | Чили
23637 | Англия-К
24038 | Израел24139 | Англия-купа
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10221 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Фрайбург - Байер Леверкузен
[H - 18:30] 10202 | Хамбургер - Шалке
[C - 16:30] 10203 | Борусия Дортмунд - Аугсбург
[C - 16:30] 10204 | Волфсбург - Хановер
[C - 19:30] 10205 | Айнтрахт Франкфурт - Херта
[C - 16:30] 10206 | Щутгарт - Майнц
[C - 16:30] 10207 | Нюрнберг - Хофенхайм
[H - 16:30] 10208 | Вердер - Айнтрахт Брауншвайг
10322 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10301 | Лацио - Ювентус
[C - 19:00] 10302 | Наполи - Киево
[H - 16:00] 10303 | Каляри - Милан
[H - 16:00] 10304 | Парма - Удинезе
[H - 16:00] 10305 | Интер - Катания
[H - 21:45] 10306 | Фиорентина - Дженоа
[H - 13:30] 10307 | Верона - Рома
[H - 16:00] 10308 | Сампдория - Болоня
[H - 16:00] 10309 | Торино - Аталанта
[H - 16:00] 10310 | Ливорно - Сасуоло
10423 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10401 | Барселона - Малага
[H - 20:00] 10402 | Райо Валекано - Атлетико Мадрид
[C - 17:00] 10403 | Реал Мадрид - Гранада
[C - 21:00] 10404 | Валенсия - Еспаньол
[C - 23:00] 10405 | Севиля - Леванте
[H - 18:00] 10406 | Осасуна - Атлетик Билбао
[H - 13:00] 10407 | Алмерия - Хетафе
[C - 19:00] 10408 | Валядолид - Виляреал
10524 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10501 | Бордо - Сент Етиен
[C - 21:00] 10502 | Монпелие - Ница
[H - 15:00] 10503 | Лион - Евиан ТГ
[C - 21:00] 10504 | Валансиен - Лориен
[C - 18:00] 10505 | Гинган - Пари Сен Жермен
[H - 22:00] 10506 | Монако - Марсилия
[C - 21:00] 10507 | Тулуза - Бастия
[C - 21:00] 10508 | Аячо - Сошо
[C - 21:00] 10509 | Нант - Реймс
10625 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10601 | ПСВ Айндховен - АЗ Алкмаар
[C - 19:45] 10602 | АДО Ден Хааг - Фейенорд
[H - 15:30] 10603 | Грьонинген - Твенте
[H - 15:30] 10604 | Го Ахед Ийгълс - Аякс
[H - 13:30] 10605 | Витес - НЕК Ниймеген
[C - 20:45] 10606 | Рода - Утрехт
[C - 20:45] 10607 | НАК Бреда - ПЕК Цволе
[H - 13:30] 10608 | Камбуур - Хееренвеен
11226 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:15] 11201 | Алкоркон - Реал Мадрид Кастиля
[C - 19:15] 11202 | Кордоба - Ла Коруня
[C - 19:00] 11203 | Мирандес - Сарагоса
[H - 22:00] 11204 | Реал Мурсия - Майорка
[C - 21:00] 11205 | Луго - Барселона 'Б'
[C - 19:00] 11206 | Жирона - Ейбар
[H - 18:00] 11207 | Сабадел - Понферадина
[H - 13:00] 11208 | Спортинг Хихон - Рекреативо Уелва
[C - 21:00] 11209 | Лас Палмас - Алавес
[H - 18:00] 11210 | Реал Хаен - Нумансия
[H - 19:00] 11211 | Херкулес - Тенерифе 20927 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 20901 | Газиантепспор - Галатасарай
[C - 19:00] 20902 | Трабзонспор - Бешикташ
[C - 16:00] 20903 | Бурсаспор - Ескишехирспор
[H - 13:30] 20904 | Сивасспор - Кайзериспор
[H - 16:00] 20905 | Ерджиеспор - Анталияспор
[H - 15:30] 20906 | Елазъгспор - Акхисар Беледие
21028 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21001 | Ксанти - Олимпиакос Пирея
[C - 17:15] 21002 | Атромитос - ПАС Янина
[H - 17:15] 21003 | ПАОК Солун - Верия
[C - 19:30] 21004 | Панатинайкос - Платаниас
[H - 17:15] 21005 | Астерас Триполис - ОФИ Крит
[H - 15:00] 21006 | Левадиакос - Арис Солун
[H - 17:15] 21007 | Ерготелис - Панетоликос
21329 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21301 | Палермо - Модена
[C - 16:00] 21302 | Юве Стабия - Пескара
[C - 16:00] 21303 | Варезе - Чезена
[C - 16:00] 21304 | Виртус Ланчано - Бреша
[C - 16:00] 21305 | Новара - Авелино
[C - 16:00] 21306 | Латина - Емполи
[C - 16:00] 21307 | Бари - Реджина
[C - 16:00] 21308 | Читадела - Специя
21430 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21401 | Андерлехт - ФК Брюж
[C - 21:00] 21402 | Оуд-Хеверлее Льовен - Золте Варегем
[C - 21:00] 21403 | Монс - Мехелен
[H - 15:30] 21404 | РК Генк - АА Гент
[C - 21:00] 21405 | Кортрийк - Лиерс
[C - 21:00] 21406 | Серкъл Брюж - Шарльороа
[C - 21:00] 21407 | Остенде - Ваасланд/Беверен
21731 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 21701 | Хибърниън - Селтик
[C - 17:00] 21702 | Мъдъруел - Абърдийн
[C - 17:00] 21703 | Килмарнък - Инвърнес КТ
[C - 17:00] 21704 | Рос Каунти - Хартс
[C - 17:00] 21705 | Сейнт Мирън - Партик Тисъл
21932 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[H - 05:00] 21901 | Атлас - Клуб Америка
[H - 03:00] 21902 | Тигрес - УНАМ Пумас
[H - 20:00] 21903 | Толука - Монтерей
[H - 01:00] 21904 | Крус Асул - Веракрус
[H - 04:05] 21905 | Леон - Пачука
[H - 20:00] 21906 | Пуебла - Чиапас
22333 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22301 | Уулвърхямптън - Бристол Сити
[C - 17:00] 22302 | Олдъм - Питърбъро
[C - 17:00] 22303 | Нотс Каунти - Уолсол
[C - 17:00] 22304 | Суиндън - Шрозбъри
[C - 17:00] 22305 | Транмиър - Крю Александра
[C - 17:00] 22306 | Родъръм - Кроули
22934 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22901 | Нортхямптън - Честърфийлд
[C - 17:00] 22902 | Бъртън - Флийтууд
[C - 17:00] 22903 | Акрингтън - Бери
[C - 17:00] 22904 | Хартлипул - Йорк Сити
[C - 17:00] 22905 | Моркамб - Портсмут
[C - 17:00] 22906 | Дагенъм Редбридж - Скънторп
[C - 17:00] 22907 | Плимут - Челтнъм
[C - 17:00] 22908 | Оксфорд Юнайтед - Торки
23435 | Колумбия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 00:30] 23401 | Онсе Калдас - Форталеса ФК
[C - 22:15] 23402 | Унив. Аутонома - Депортес Толима
[H - 00:00] 23403 | Енвигадо - Милонариос
[H - 02:45] 23404 | Атлетико Уила - Хуниор
[H - 22:15] 23405 | Депортиво Пасто - Патриотас
23536 | Чили
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 23501 | Евертън ВМ - О Хигинс
[C - 22:00] 23502 | Уачипато - Унион Еспаньола
[H - 00:30] 23503 | Аудакс Италиано - Универсидад Католика
[H - 00:30] 23504 | Унион Ла Калера - Рейнджърс Талка
[H - 03:00] 23505 | Депортес Икике - Коло Коло
[H - 00:30] 23506 | Антофагаста - Кобресал
23637 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 23601 | Рексъм - Гримзби
[C - 17:00] 23602 | Барнет - Саутпорт
[C - 17:00] 23603 | Лутън - Нънийтън
[C - 17:00] 23604 | Дартфорд - Кембридж Юнайтед
[C - 17:00] 23605 | Олдършот - Халифакс
[C - 17:00] 23606 | Брейнтрий - Гейтсхед
[C - 17:00] 23607 | Линкълн Сити - Уокинг
[C - 17:00] 23608 | Херефорд - Салисбъри
24038 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:10] 24001 | Апоел Рамат Хашарон - Макаби Тел Авив
[H - 20:50] 24002 | Апоел Тел Авив - Бейтар Йерусалим
[C - 18:00] 24003 | Бней Йехуда - Апоел Хайфа
[C - 16:00] 24004 | Апоел Кирят Шмона - Апоел Беер Шева
[C - 18:05] 24005 | Макаби Хайфа - Макаби Петах Тиква
[C - 18:00] 24006 | Ашдод - Бней Сахнин
[C - 18:00] 24007 | Апоел Ако - Апоел Ранана 24139 | Англия-купа
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 24101 | Челси - Сток сити
[C - 17:00] 24102 | Саутхемптън - Йоувил
[C - 17:00] 24103 | Манчестър Сити - Уотфорд
[C - 17:00] 24104 | Уигън - Кристъл Палас
[C - 17:00] 24105 | Бирмингам - Суонси
[C - 17:00] 24106 | Болтън - Кардиф 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:45] 40701 | Порто - Маритимо (Португалия)
[C - 18:15] 40702 | Бенфика - Жил Висенте (Португалия)
[C - 20:15] 40703 | Брага - Белененсес (Португалия)
[C - 17:00] 40804 | Ипсуич - Рединг (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40805 | Лестър - Мидълзбро (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40806 | Блякбърн - Дарби Каунти (Англия-Ш)
[C - 16:00] 41307 | Карпи - Тернана (Италия-Б)
[C - 17:00] 42908 | АФК Уимбълдън - Екзитър (Англия-2)
[C - 17:00] 42909 | Бристол Роувърс - Нюпорт (Англия-2)
[C - 17:00] 42910 | Мансфийлд - Уикъмб (Англия-2)
[C - 17:00] 43611 | Форест Грийн - Честър (Англия-К)
[C - 17:00] 43612 | Уелинг - Олфритън (Англия-К)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 50701 | Пасош Ферейра - Витория Сетубал (Португалия)
[] 502 | ()
[] 503 | ()
[] 504 | ()
[] 505 | ()
[] 506 | ()
[] 507 | ()
[] 508 | ()
[] 509 | ()
[] 510 | ()
[] 511 | ()
[] 512 | ()
[] 513 | ()
[] 514 | ()
[] 515 | ()
[] 516 | ()
[] 517 | ()
[] 518 | ()
[] 519 | ()
[] 520 | ()
[] 521 | ()
[] 522 | ()
[] 523 | ()
[] 524 | ()Забележки:[Пн 15:20 - Мандор] Пусната е Главната тема. Мачове за ПСУ ще бъдат добавени в четвъртък, от неноминирани мачове от редовните зелени и червени потоци.
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00