<> [S13W20 - 27.01/02.02.2014] ПМЛ 'A' лига (XІІІ кръг) + ПМЛ 'Б' лига (XІІІ кръг) <>
| 27.01.2014 14:19
ПМЛ 'А' лига (XIII кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13201001] ●
EXTREME ZOMBIES 0:0 AIR FORCE ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13201002] ●
THE MUMMIES 1:3 СИНЯТА ЛАВИНА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13201003] ●
CRAZY BAND 5:0 NEW MERSEY RAZORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13201004] ●
THE RED WINNERZ 3:3 CDLM BLUE POWER ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13201005] ●
КРИВА НИВА 2:2 THE CURSED ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13201006] ●
ARLITO 1:2 VALIANT KNIGHTS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (XIII кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13202007] ●
DEMBA BOYZ 3:1 CDLM BLUE POWER "Б" ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13202008] ●
RED OR DEAD 1:0 THUG SLUGS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13202009] ●
ЖФК БАБА ЯГА 1:0 PRIMUS MAXIMUS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13202010] ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 3:2 PC MANIA ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13202011] ●
REAL GREEN 1:1 UNDERGROUND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13202012] ●
THE THRACIAN ORPHICS 0:1 DUNE WARRIORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10221 | Германия-1
10322 | Италия-А
10423 | Испания-1
10524 | Франция-1
10625 | Холандия
10826 | Англия-Ш20127 | Англия-ВЛ
20728 | Португалия
20929 | Турция
21030 | Гърция
21231 | Испания-2
21332 | Италия-Б
21433 | Белгия
21934 | Мексико
22335 | Англия-1
22536 | Швейцария
22937 | Англия-2
23438 | Колумбия33539 | Чили
33640 | Англия-К
33841 | Уругвай
34042 | Израел
43 |
44 |---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10221 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:30] 10201 | Байерн Мюнхен - Айнтрахт Франкфурт
[C - 16:30] 10202 | Байер Леверкузен - Щутгарт
[C - 16:30] 10203 | Шалке - Волфсбург
[C - 19:30] 10204 | Хановер - Борусия М'гладбах
[C - 16:30] 10205 | Майнц - Фрайбург
[C - 16:30] 10206 | Хофенхайм - Хамбургер
[H - 16:30] 10207 | Херта - Нюрнберг
[C - 16:30] 10208 | Аугсбург - Вердер
10322 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:45] 10301 | Ювентус - Интер
[C - 19:00] 10302 | Каляри - Фиорентина
[H - 16:00] 10303 | Рома - Парма
[H - 16:00] 10304 | Аталанта - Наполи
[C - 19:00] 10305 | Болоня - Удинезе
[C - 21:45] 10306 | Милан - Торино
[H - 16:00] 10307 | Киево - Лацио
[H - 16:00] 10308 | Катания - Ливорно
[H - 13:30] 10309 | Дженоа - Сампдория
[H - 16:00] 10310 | Сасуоло - Верона
10423 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10401 | Барселона - Валенсия
[H - 20:00] 10402 | Атлетико Мадрид - Реал Сосиедад
[H - 22:00] 10403 | Атлетик Билбао - Реал Мадрид
[C - 23:00] 10404 | Малага - Севиля
[C - 19:00] 10405 | Леванте - Райо Валекано
[H - 18:00] 10406 | Бетис - Еспаньол
[C - 21:00] 10407 | Хетафе - Валядолид
[H - 13:00] 10408 | Елче - Алмерия
10524 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:00] 10501 | Ница - Лил
[H - 22:00] 10502 | Марсилия - Тулуза
[H - 18:00] 10503 | Рен - Лион
[C - 21:00] 10504 | Сент Етиен - Валансиен
[C - 21:00] 10505 | Реймс - Монпелие
[C - 17:30] 10506 | Лориен - Монако
[C - 21:00] 10507 | Бастия - Гинган
[C - 21:00] 10508 | Евиан ТГ - Аячо
[C - 21:00] 10509 | Сошо - Нант
10625 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:30] 10601 | Утрехт - Аякс
[H - 17:30] 10602 | Ваалвийк - ПСВ Айндховен
[C - 21:45] 10603 | АЗ Алкмаар - Грьонинген
[C - 19:45] 10604 | Хееренвеен - АДО Ден Хааг
[H - 15:30] 10605 | Твенте - Камбуур
[C - 20:45] 10606 | Хераклес - НАК Бреда
[C - 20:45] 10607 | ПЕК Цволе - Рода
[H - 15:30] 10608 | НЕК Ниймеген - Го Ахед Ийгълс
10826 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 10801 | Уотфорд - Брайтън
[C - 17:00] 10802 | Уигън - Чарлтън
[C - 17:00] 10803 | Ипсуич - Болтън
[C - 17:00] 10804 | Милуол - Рединг
[C - 17:00] 10805 | Бирмингам - Дарби Каунти
[C - 17:00] 10806 | Борнемут - Лестър
[H - 17:00] 10807 | Нотингам Форест - Йоувил
[C - 17:00] 10808 | Лийдс - Хъдърсфийлд
[C - 17:00] 10809 | Блякбърн - Блякпул
[C - 17:00] 10810 | Донкастър - Мидълзбро
[C - 17:00] 10811 | Шефилд Уензди - Барнзли 20127 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20101 | Сток Сити - Манчестър Юнайтед
[H - 15:30] 20102 | Уест Бромич - Ливърпул
[C - 17:00] 20103 | Евертън - Астън Вила
[H - 18:00] 20104 | Арсенал - Кристъл Палас
[C - 17:00] 20105 | Хъл Сити - Тотнъм
[C - 17:00] 20106 | Фулъм - Саутхямптън
[C - 17:00] 20107 | Кардиф Сити - Норич
20728 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:15] 20701 | Маритимо - Порто
[C - 21:15] 20702 | Жил Висенте - Бенфика
[C - 20:00] 20703 | Витория Сетубал - Рио Аве
[H - 20:15] 20704 | Спортинг Лисабон - Академика Коимбра
[H - 18:15] 20705 | Белененсес - Брага
20929 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 20901 | Галатасарай - Бурсаспор
[C - 19:00] 20902 | Ескишехирспор - Фенербахче
[C - 19:00] 20903 | Анталияспор - Газиантепспор
[H - 16:00] 20904 | Акхисар Беледие - Генчлербирлиги
[H - 13:30] 20905 | Кардемир Карабюкспор - Елазъгспор
[H - 16:00] 20906 | Коняспор - Сивасспор
21030 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21001 | Платаниас - ПАОК Солун
[H - 15:00] 21002 | Олимпиакос Пирея - Панетоликос
[H - 17:15] 21003 | Аполон Смирнис - Атромитос
[H - 17:15] 21004 | АЕЛ Калони - Астерас Триполис
[C - 19:30] 21005 | ОФИ Крит - Панатинайкос
[C - 17:15] 21006 | Арис Солун - Ксанти
[H - 17:15] 21007 | Верия - Пантракикос
[H - 17:15] 21008 | Паниониос - Ерготелис
21231 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 21201 | Майорка - Спортинг Хихон
[H - 18:00] 21202 | Сарагоса - Барселона 'Б'
[H - 18:00] 21203 | Нумансия - Жирона
[C - 21:00] 21204 | Ла Коруня - Сабадел
[H - 19:15] 21205 | Рекреативо Уелва - Алкоркон
[C - 21:00] 21206 | Ейбар - Лас Палмас
[C - 22:00] 21207 | Понферадина - Реал Мурсия
[C - 19:15] 21208 | Реал Мадрид Кастиля - Херкулес
21332 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21301 | Сиена - Новара
[C - 16:00] 21302 | Модена - Варезе
[C - 16:00] 21303 | Бреша - Бари
[C - 16:00] 21304 | Пескара - Трапани
[C - 16:00] 21305 | Тернана - Читадела
[C - 16:00] 21306 | Чезена - Кротоне
[C - 16:00] 21307 | Специя - Юве Стабия
[C - 16:00] 21308 | Падова - Карпи
21433 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21401 | Золте Варегем - Локерен
[C - 21:00] 21402 | ФК Брюж - Монс
[C - 21:00] 21403 | Мехелен - РК Генк
[C - 19:00] 21404 | Стандард Лиеж - Серкъл Брюж
[C - 21:00] 21405 | Ваасланд/Беверен - Кортрийк
[C - 21:00] 21406 | АА Гент - Оуд-Хеверлее Льовен
[C - 21:00] 21407 | Шарльороа - Остенде
21934 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[H - 03:00] 21901 | Монтерей - Тигрес
[H - 03:00] 21902 | Пачука - Атлас
[H - 20:00] 21903 | УНАМ Пумас - Тихуана
[H - 01:00] 21904 | Клуб Америка - Атланте
[H - 05:00] 21905 | Чиапас - Керетаро
[H - 01:00] 21906 | Веракрус - Пуебла
22335 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22301 | Крю Александра - Шефилд Юнайтед
[C - 17:00] 22302 | Милтън Кийнс Донс - Транмиър
[C - 17:00] 22303 | Бристол Сити - Карлайл
[C - 17:00] 22304 | Шрозбъри - Брентфорд
[C - 17:00] 22305 | Питърбъро - Колчестър
[C - 17:00] 22306 | Ковънтри - Уолсол
[C - 17:00] 22307 | Суиндън - Олдъм
[C - 17:00] 22308 | Уулвърхямптън - Брадфорд
22536 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 22501 | Лозана - Базел
[H - 14:45] 22502 | Люцерн - Грасхопър
[C - 18:45] 22503 | Цюрих - Сион
[H - 17:00] 22504 | Йънг Бойс - Тюн
[C - 18:45] 22505 | Аарау - Санкт Гален
22937 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22901 | Хартлипул - Скънторп
[C - 17:00] 22902 | Челтнъм - Нортхямптън
[C - 17:00] 22903 | Бъртън - Екзитър
[C - 17:00] 22904 | Бери - Уикъмб
[C - 17:00] 22905 | Честърфийлд - Бристол Роувърс
[C - 17:00] 22906 | Портсмут - Торки
[C - 17:00] 22907 | Оксфорд Юнайтед - АФК Уимбълдън
[C - 17:00] 22908 | Флийтууд - Йорк Сити
23438 | Колумбия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 00:30] 23401 | Форталеса ФК - Санта Фе
[H - 22:15] 23402 | Итаги - Атлетико Уила
[H - 02:45] 23403 | Депортес Толима - Енвигадо
[H - 00:00] 23404 | Хуниор - Унив. Аутонома
[C - 22:15] 23405 | Алианса Петролера - Чико 33539 | Чили
---------------------------------------------------------------------------
[H - 03:00] 33501 | Унион Еспаньола - Нюбленсе
[C - 22:00] 33502 | О Хигинс - Сантяго Уондърърс
[H - 21:00] 33503 | Кобрелоа - Аудакс Италиано
[H - 22:00] 33504 | Антофагаста - Универсидад Чили
[H - 00:30] 33505 | Унион Ла Калера - Депортес Икике
[H - 21:00] 33506 | Кобресал - Рейнджърс Талка
33640 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 33601 | Макълсфийлд - Барнет
[C - 17:00] 33602 | Дартфорд - Лутън
[C - 17:00] 33603 | Гейтсхед - Кидърминстър
[C - 17:00] 33604 | Уокинг - Форест Грийн
[C - 17:00] 33605 | Саутпорт - Брейнтрий
[C - 17:00] 33606 | Олфритън - Хайд
33841 | Уругвай
---------------------------------------------------------------------------
[H - 00:30] 33801 | Расинг Монтевидео - Насионал Монтевидео
[C - 22:00] 33802 | Дефенсор Спортинг - Ливърпул Монтевидео
[H - 22:00] 33803 | Уондърърс - Серо
[H - 22:00] 33804 | Ел Танке Сисли - Феникс
[C - 22:00] 33805 | Суд Америка - Хувентуд ЛП
34042 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 34001 | Апоел Тел Авив - Апоел Рамат Хашарон
[C - 19:30] 34002 | Апоел Хайфа - Макаби Хайфа
[H - 20:50] 34003 | Бней Сахнин - Макаби Тел Авив
[C - 19:15] 34004 | Апоел Беер Шева - Ашдод
[C - 18:00] 34005 | Апоел Ранана - Бней Йехуда
[C - 18:00] 34006 | Макаби Петах Тиква - Апоел Кирят Шмона 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 41301 | Реджина - Виртус Ланчано (Италия-Б)
[C - 17:00] 41702 | Килмарнък - Рос Каунти (Шотландия)
[C - 17:00] 41703 | Партик Тисъл - Дънди Юнайтед (Шотландия)
[C - 17:00] 42304 | Престън - Нотс Каунти (Англия-1)
[C - 17:00] 42305 | Кроули - Стивънидж (Англия-1)
[C - 17:00] 42306 | Родъръм - Лейтън Ориент (Англия-1)
[C - 17:00] 42907 | Рочдейл - Дагенъм Редбридж (Англия-2)
[C - 17:00] 42908 | Акрингтън - Моркамб (Англия-2)
[C - 17:00] 42909 | Плимут - Мансфийлд (Англия-2)
[C - 17:00] 43610 | Салисбъри - Нънийтън (Англия-К)
[C - 17:00] 43611 | Линкълн Сити - Халифакс (Англия-К)
[C - 17:00] 43612 | Честър - Уелинг (Англия-К)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 50901 | Акхисар Беледие - Генчлербирлиги (Турция)
[H - 13:30] 50902 | Кардемир Карабюкспор - Елазъгспор (Турция)
[H - 16:00] 50903 | Коняспор - Сивасспор (Турция)
[H - 15:00] 51004 | Олимпиакос Пирея - Панетоликос (Гърция)
[H - 17:15] 51005 | Аполон Смирнис - Атромитос (Гърция)
[H - 17:15] 51006 | Верия - Пантракикос (Гърция)
[H - 17:15] 51007 | Паниониос - Ерготелис (Гърция)
[H - 18:00] 51208 | Нумансия - Жирона (Испания-2)
[H - 19:15] 51209 | Рекреативо Уелва - Алкоркон (Испания-2)
[H - 18:00] 51210 | Реал Хаен - Луго (Испания-2)
[H - 18:00] 51211 | Алавес - Кордоба (Испания-2)
[H - 19:00] 51212 | Тенерифе - Мирандес (Испания-2)
[H - 19:00] 51413 | Золте Варегем - Локерен (Белгия)
[H - 17:00] 51714 | Селтик - Сейнт Мирън (Шотландия)
[H - 15:00] 52215 | Винер Нойщат - РБ Залцбург (Австрия)
[H - 17:00] 52516 | Йънг Бойс - Тюн (Швейцария)
[H - 21:00] 53517 | Кобрелоа - Аудакс Италиано (Чили)
[H - 22:00] 53518 | Антофагаста - Универсидад Чили (Чили)
[H - 22:00] 53819 | Уондърърс - Серо (Уругвай)
[H - 22:00] 53820 | Ел Танке Сисли - Феникс (Уругвай)
[H - 20:50] 54021 | Бней Сахнин - Макаби Тел Авив (Израел)Забележки:[Пн 14:20 - Мандор] Пусната е Главната тема. Мачове за ПСУ и Дузпи ще бъдат добавени в четвъртък, от неноминирани мачове от редовните зелени и червени потоци. Поток Уругвай включва всички мачове от кръга и ще бъде актуализиран, когато бъдат обявени началните часове на мачовете.
[Вт 13:20 - Мандор] - Коригирани са началните часове на поток Уругвай, 3 мача отпадат, поради излизането им извън часовия диапазон.
[Чт 24:00 - Мандор] - Поток ПСУ е допълнен с всички неноминирани мачове от зелените и червените потоци.
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00