<> [S13W21 - 03.02/09.02.2014] ПМЛ 'A' лига (XІV кръг) + ПМЛ 'Б' лига (XІV кръг) <>
| 03.02.2014 14:44
ПМЛ 'А' лига (XIV кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13211001] ●
AIR FORCE 2:0 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13211002] ●
VALIANT KNIGHTS 1:0 КРИВА НИВА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13211003] ●
THE CURSED 1:2 THE RED WINNERZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13211004] ●
CDLM BLUE POWER 1:2 CRAZY BAND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13211005] ●
NEW MERSEY RAZORS 1:2 THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13211006] ●
СИНЯТА ЛАВИНА 0:1 EXTREME ZOMBIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (XIV кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13212007] ●
CDLM BLUE POWER "Б" 2:2 THE THRACIAN ORPHICS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13212008] ●
DUNE WARRIORS 0:0 REAL GREEN ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13212009] ●
UNDERGROUND 2:1 БАЛКАНСКИ МЕЧОК ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13212010] ●
PC MANIA 3:1 ЖФК БАБА ЯГА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13212011] ●
PRIMUS MAXIMUS 4:2 RED OR DEAD ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13212012] ●
THUG SLUGS 1:2 DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия20727 | Португалия
20828 | Англия-Ш
20929 | Турция
21030 | Гърция
21231 | Испания-2
21332 | Италия-Б
21433 | Белгия
21534 | Аржентина
21935 | Мексико
22236 | Австрия
22337 | Англия-1
22538 | Швейцария32939 | Англия-2
33440 | Колумбия
33541 | Чили
33642 | Англия-К
33843 | Уругвай
34044 | Израел---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 10101 | Тотнъм - Евертън
[H - 18:00] 10102 | Манчестър Юнайтед - Фулъм
[C - 17:00] 10103 | Норич - Манчестър Сити
[C - 17:00] 10104 | Челси - Нюкасъл
[C - 17:00] 10105 | Астън Вила - Уест Хям
[C - 19:30] 10106 | Суонзи - Кардиф Сити
[C - 17:00] 10107 | Саутхямптън - Сток Сити
[C - 17:00] 10108 | Кристъл Палас - Уест Бромич
[C - 17:00] 10109 | Съндърланд - Хъл Сити
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Нюрнберг - Байерн Мюнхен
[H - 18:30] 10202 | Шалке - Хановер
[C - 16:30] 10203 | Вердер - Борусия Дортмунд
[C - 16:30] 10204 | Фрайбург - Хофенхайм
[C - 16:30] 10205 | Айнтрахт Франкфурт - Айнтрахт Брауншвайг
[C - 19:30] 10206 | Хамбургер - Херта
[C - 16:30] 10207 | Волфсбург - Майнц
[H - 16:30] 10208 | Щутгарт - Аугсбург
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10301 | Наполи - Милан
[H - 16:00] 10302 | Лацио - Рома
[C - 19:00] 10303 | Удинезе - Киево
[H - 16:00] 10304 | Парма - Катания
[C - 19:00] 10305 | Фиорентина - Аталанта
[H - 16:00] 10306 | Верона - Ювентус
[H - 16:00] 10307 | Сампдория - Каляри
[H - 21:45] 10308 | Интер - Сасуоло
[H - 13:30] 10309 | Торино - Болоня
[H - 16:00] 10310 | Ливорно - Дженоа
10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10401 | Севиля - Барселона
[C - 17:00] 10402 | Валенсия - Бетис
[C - 19:00] 10403 | Райо Валекано - Малага
[H - 20:00] 10404 | Реал Сосиедад - Леванте
[C - 21:00] 10405 | Реал Мадрид - Виляреал
[H - 18:00] 10406 | Алмерия - Атлетико Мадрид
[H - 13:00] 10407 | Осасуна - Хетафе
[C - 23:00] 10408 | Валядолид - Елче
10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 10501 | Марсилия - Бастия
[C - 21:00] 10502 | Валансиен - Ница
[H - 18:00] 10503 | Бордо - Лориен
[H - 22:00] 10504 | Монако - Пари Сен Жермен
[C - 21:00] 10505 | Лил - Сошо
[H - 15:00] 10506 | Нант - Лион
[C - 21:00] 10507 | Монпелие - Евиан ТГ
[C - 21:00] 10508 | Аячо - Рен
[C - 21:00] 10509 | Гинган - Реймс
10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:45] 10601 | ПСВ Айндховен - Твенте
[H - 15:30] 10602 | ПЕК Цволе - Аякс
[H - 17:30] 10603 | Грьонинген - Хееренвеен
[C - 21:45] 10604 | Фейенорд - НЕК Ниймеген
[H - 15:30] 10605 | Ваалвийк - Утрехт
[C - 20:45] 10606 | Го Ахед Ийгълс - АЗ Алкмаар
[H - 13:30] 10607 | Хераклес - Камбуур
[C - 20:45] 10608 | НАК Бреда - Рода 20727 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:45] 20701 | Порто - Пасош Ферейра
[H - 20:00] 20702 | Бенфика - Спортинг Лисабон
[H - 22:45] 20703 | Брага - Жил Висенте
[C - 22:00] 20704 | Витория Сетубал - Витория Гимараеш
[H - 18:00] 20705 | Рио Аве - Арока
[C - 20:00] 20706 | Насионал Мадейра - Белененсес
[H - 18:00] 20707 | Олянензе - Маритимо
20828 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20801 | Лестър - Уотфорд
[C - 17:00] 20802 | Хъдърсфийлд - Уигън
[C - 17:00] 20803 | Рединг - Шефилд Уензди
[C - 17:00] 20804 | Чарлтън - Бирмингам
[C - 17:00] 20805 | Блякпул - Нотингам Форест
[C - 17:00] 20806 | Брайтън - Донкастър
[C - 17:00] 20807 | Болтън - Борнемут
[C - 17:00] 20808 | Бърнли - Милуол
20929 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 20901 | Галатасарай - Ескишехирспор
[H - 19:00] 20902 | Бурсаспор - Анталияспор
[H - 16:00] 20903 | Сивасспор - Фенербахче
[H - 13:30] 20904 | Елазъгспор - Кайзериспор
[H - 19:00] 20905 | Трабзонспор - Акхисар Беледие
[C - 16:00] 20906 | Ерджиеспор - Ризеспор
21030 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:00] 21001 | Атромитос - Астерас Триполис
[H - 19:30] 21002 | Панатинайкос - ПАОК Солун
[C - 19:30] 21003 | Верия - Олимпиакос Пирея
[C - 17:15] 21004 | Аполон Смирнис - Ксанти
[H - 17:15] 21005 | ПАС Янина - Панетоликос
[H - 17:15] 21006 | АЕЛ Калони - Левадиакос
21231 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 21201 | Алкоркон - Майорка
[C - 19:15] 21202 | Луго - Сарагоса
[H - 18:00] 21203 | Спортинг Хихон - Понферадина
[C - 20:00] 21204 | Лас Палмас - Нумансия
[H - 19:15] 21205 | Реал Мурсия - Ла Коруня
[H - 18:00] 21206 | Мирандес - Реал Мадрид Кастиля
[C - 21:00] 21207 | Жирона - Реал Хаен
[H - 18:00] 21208 | Барселона 'Б' - Тенерифе
21332 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21301 | Палермо - Падова
[C - 16:00] 21302 | Бари - Сиена
[C - 16:00] 21303 | Кротоне - Пескара
[C - 16:00] 21304 | Трапани - Емполи
[C - 16:00] 21305 | Читадела - Модена
[C - 16:00] 21306 | Варезе - Латина
[C - 16:00] 21307 | Тернана - Авелино
[C - 16:00] 21308 | Юве Стабия - Реджина
21433 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 21401 | Стандард Лиеж - Золте Варегем
[H - 19:00] 21402 | РК Генк - ФК Брюж
[C - 19:00] 21403 | Кортрийк - Андерлехт
[C - 21:00] 21404 | Локерен - Шарльороа
[C - 21:00] 21405 | Оуд-Хеверлее Льовен - Мехелен
[C - 21:00] 21406 | Монс - Лиерс
[C - 21:00] 21407 | Остенде - АА Гент
[C - 21:00] 21408 | Серкъл Брюж - Ваасланд/Беверен
21534 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 23:15] 21501 | Нюелс Олд Бойс - Бока Хуниорс
[C - 26:30] 21502 | Расинг Клуб - Колон
[C - 23:30] 21503 | Архентинос Хуниорс - Годой Крус
[C - 24:30] 21504 | Атлетико Рафаела - Ол Бойс
[H - 22:00] 21505 | Килмес - Росарио Сентрал
21935 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[C - 27:00] 21901 | Тигрес - Сантос Лагуна
[C - 29:00] 21902 | Атлас - Монаркас Морелия
[C - 25:00] 21903 | Клуб Америка - Пачука
[C - 28:05] 21904 | Леон - УНАМ Пумас
[H - 20:00] 21905 | Толука - Чиапас
[H - 20:00] 21906 | Пуебла - Чивас Гуадалахара
22236 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 22201 | Рапид Виена - Аустрия Виена
[C - 17:30] 22202 | РБ Залцбург - СВ Грьодиг
[C - 20:00] 22203 | Адмира Вакер - Щурм Грац
[C - 20:00] 22204 | ВАК Волфсбергер - Вакер Инсбрук
[C - 20:00] 22205 | Рийд - Винер Нойщат
22337 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22301 | Лейтън Ориент - Питърбъро
[C - 17:00] 22302 | Брентфорд - Кроули
[C - 17:00] 22303 | Уолсол - Милтън Кийнс Донс
[C - 17:00] 22304 | Стивънидж - Уулвърхямптън
[C - 17:00] 22305 | Шефилд Юнайтед - Шрозбъри
[C - 17:00] 22306 | Олдъм - Бристол Сити
[C - 17:00] 22307 | Транмиър - Престън
[C - 17:00] 22308 | Нотс Каунти - Ковънтри
22538 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 22501 | Санкт Гален - Цюрих
[C - 20:45] 22502 | Базел - Йънг Бойс
[H - 14:45] 22503 | Грасхопър - Аарау
[C - 20:45] 22504 | Тюн - Люцерн
[H - 14:45] 22505 | Сион - Лозана 32939 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Скънторп - Честърфийлд
[C - 17:00] 32902 | Екзитър - Портсмут
[C - 17:00] 32903 | Торки - Бери
[C - 17:00] 32904 | Моркамб - Бъртън
[C - 17:00] 32905 | Йорк Сити - Челтнъм
[C - 17:00] 32906 | Бристол Роувърс - Оксфорд Юнайтед
33440 | Колумбия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 24:00] 33402 | Меделин - Санта Фе
[C - 26:45] 33404 | Депортиво Кали - Онсе Калдас
[C - 22:15] 33407 | Енвигадо - Ла Екидад
[H - 20:15] 33408 | Алианса Петролера - Депортиво Пасто
[H - 20:15] 33409 | Патриотас - Атлетико Уила
33541 | Чили
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:30] 33501 | Сантяго Уондърърс - Универсидад Чили
[C - 23:30] 33502 | Палестино - О Хигинс
[C - 21:00] 33503 | Кобресал - Универсидад Католика
[C - 26:00] 33504 | Евертън ВМ - Антофагаста
[H - 22:00] 33505 | Уачипато - Депортес Икике
[H - 23:00] 33506 | Нюбленсе - Унив. де Консепсион
33642 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 33601 | Форест Грийн - Барнет
[C - 17:00] 33602 | Рексъм - Дартфорд
[C - 17:00] 33603 | Херефорд - Макълсфийлд
[C - 17:00] 33604 | Олдършот - Честър
[C - 17:00] 33605 | Гримзби - Саутпорт
[C - 17:00] 33606 | Брейнтрий - Нънийтън
33843 | Уругвай
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:00] 33801 | Ливърпул Монтевидео - Уондърърс
[C - 22:00] 33802 | Серо - Данубио
[C - 22:00] 33803 | Феникс - Суд Америка
[H - 22:00] 33804 | Хувентуд ЛП - Ел Танке Сисли
[H - 22:00] 33805 | Серо Ларго - КА Ривър Плейт
[H - 22:00] 33806 | Мирамар - Расинг Монтевидео
34044 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:50] 34001 | Макаби Тел Авив - Апоел Беер Шева
[C - 19:30] 34002 | Бней Йехуда - Бейтар Йерусалим
[C - 18:00] 34003 | Апоел Кирят Шмона - Апоел Хайфа
[C - 18:45] 34004 | Макаби Хайфа - Апоел Ранана
[C - 18:00] 34005 | Апоел Рамат Хашарон - Бней Сахнин
[C - 18:00] 34006 | Ашдод - Макаби Петах Тиква 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 40801 | Мидълзбро - Блякбърн (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40802 | Барнзли - Ипсуич (Англия-Ш)
[C - 19:00] 41203 | Сабадел - Алавес (Испания-2)
[C - 16:00] 41304 | Карпи - Специя (Италия-Б)
[C - 17:00] 42305 | Порт Вейл - Суиндън (Англия-1)
[C - 17:00] 42306 | Брадфорд - Крю Александра (Англия-1)
[C - 17:00] 42307 | Карлайл - Джилингам (Англия-1)
[C - 17:00] 42908 | Дагенъм Редбридж - Хартлипул (Англия-2)
[C - 17:00] 42909 | Нортхямптън - Плимут (Англия-2)
[C - 17:00] 42910 | АФК Уимбълдън - Рочдейл (Англия-2)
[C - 17:00] 43611 | Лутън - Тамуърт (Англия-К)
[C - 17:00] 43612 | Хайд - Линкълн Сити (Англия-К)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 51201 | Херкулес - Рекреативо Уелва (Испания-2)
[H - 18:00] 51202 | Кордоба - Ейбар (Испания-2)
[H - 14:30] 52103 | Кьолн - Падерборн (Германия-2)
[H - 14:30] 52104 | Арминия Билефелд - Санкт Паули (Германия-2)
[H - 14:30] 52105 | Карлсруе - Инголщат (Германия-2)
[H - 18:00] 53906 | Риека - Динамо Загреб (Хърватия)
[H - 16:00] 53907 | Хърватски Драговолац - Истра 1961 (Хърватия)
[H - 20:50] 54008 | Макаби Тел Авив - Апоел Беер Шева (Израел)
[H - 22:00] 53809 | Хувентуд ЛП - Ел Танке Сисли (Уругвай)
[H - 22:00] 53810 | Серо Ларго - КА Ривър Плейт (Уругвай)
[H - 22:00] 53811 | Мирамар - Расинг Монтевидео (Уругвай)
[H - 21:30] 53512 | Сантяго Уондърърс - Универсидад Чили (Чили)
[H - 22:00] 53513 | Уачипато - Депортес Икике (Чили)
[H - 23:00] 53513 | Нюбленсе - Унив. де Консепсион (Чили)
[H - 20:15] 53415 | Алианса Петролера - Депортиво Пасто (Колумбия)
[H - 20:15] 53416 | Патриотас - Атлетико Уила (Колумбия)
[H - 22:00] 51517 | Килмес - Росарио Сентрал (Аржентина)
[H - 14:45] 52518 | Сион - Лозана (Швейцария)
[H - 17:30] 52219 | Рапид Виена - Аустрия Виена (Австрия)
[H - 19:00] 51420 | РК Генк - ФК Брюж (Белгия)
[H - 22:00] 51221 | Алкоркон - Майорка (Испания-2)
[H - 15:00] 51022 | Атромитос - Астерас Триполис (Гърция)
[H - 19:30] 51023 | Панатинайкос - ПАОК Солун (Гърция)
[H - 17:15] 51024 | 21006 | АЕЛ Калони - Левадиакос (Гърция)Забележки:[Пн 14:45 - Мандор] Пусната е Главната тема. Мачове за ПСУ и Дузпи ще бъдат добавени в четвъртък, от неноминирани мачове от редовните зелени и червени потоци. Потоци Уругвай и Колумбия подлежат на промени, когато бъдат обявени окончателните начални часове на мачовете.
[Пн 19:40 - Мандор] Променени са началните часове на мачовете в Колумбия и Уругвай. Има известни съмнения за началния час на Нюелс Олд Бойс - Бока Хуниорс в Аржентина. Възможно е мачът да отпадне, ако началния час се окаже в Понеделник 00:15
[Сб 16:15 - Мейджър] Допълнен е поток ПСУ.
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00