<> [S13W22 - 10.02/16.02.2014] ПМЛ 'A' лига (XV кръг) + ПМЛ 'Б' лига (XV кръг) <>
| 10.02.2014 19:21
ПМЛ 'А' лига (XV кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13221001] ●
СИНЯТА ЛАВИНА 1:2 AIR FORCE ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13221002] ●
EXTREME ZOMBIES 0:2 NEW MERSEY RAZORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13221003] ●
THE MUMMIES 0:1 CDLM BLUE POWER ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13221004] ●
CRAZY BAND 5:0 THE CURSED ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13221005] ●
THE RED WINNERZ 2:2 VALIANT KNIGHTS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13221006] ●
КРИВА НИВА 1:0 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (XV кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13222007] ●
THUG SLUGS 0:2 CDLM BLUE POWER "Б" ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13222008] ●
DEMBA BOYZ 3:2 PRIMUS MAXIMUS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13222009] ●
RED OR DEAD 2:1 PC MANIA ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13222010] ●
ЖФК БАБА ЯГА 2:1 UNDERGROUND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13222011] ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 0:1 DUNE WARRIORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13222012] ●
REAL GREEN 3:1 THE THRACIAN ORPHICS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10221 | Германия-1
10322 | Италия-А
10423 | Испания-1
10524 | Франция-1
10625 | Холандия
11226 | Испания-220727 | Португалия
20828 | Англия-Ш
20929 | Турция
21030 | Гърция
21331 | Италия-Б
21432 | Белгия
21533 | Аржентина
21734 | Шотландия
21935 | Мексико
22236 | Австрия
22337 | Англия-1
22538 | Швейцария32939 | Англия-2
33440 | Колумбия
33541 | Чили
33642 | Англия-К
33843 | Уругвай
34044 | Израел---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10221 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Байерн Мюнхен - Фрайбург
[C - 19:30] 10202 | Байер Леверкузен - Шалке
[C - 16:30] 10203 | Борусия Дортмунд - Айнтрахт Франкфурт
[C - 16:30] 10204 | Вердер - Борусия М'гладбах
[C - 16:30] 10205 | Айнтрахт Брауншвайг - Хамбургер
[H - 16:30] 10206 | Аугсбург - Нюрнберг
[H - 18:30] 10207 | Херта - Волфсбург
[C - 16:30] 10208 | Хофенхайм - Щутгарт
10322 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 10301 | Ювентус - Киево
[C - 21:45] 10302 | Фиорентина - Интер
[H - 13:30] 10303 | Катания - Лацио
[H - 16:00] 10304 | Сасуоло - Наполи
[H - 21:45] 10305 | Рома - Сампдория
[H - 16:00] 10306 | Дженоа - Удинезе
[H - 16:00] 10307 | Аталанта - Парма
[H - 16:00] 10308 | Каляри - Ливорно
10423 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 10401 | Барселона - Райо Валекано
[H - 18:00] 10402 | Хетафе - Реал Мадрид
[H - 22:00] 10403 | Севиля - Валенсия
[C - 17:00] 10404 | Атлетико Мадрид - Валядолид
[H - 13:00] 10405 | Гранада - Бетис
[H - 20:00] 10406 | Атлетик Билбао - Еспаньол
[C - 19:00] 10407 | Леванте - Алмерия
[C - 23:00] 10408 | Виляреал - Селта
10524 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10501 | Сент Етиен - Марсилия
[C - 21:00] 10502 | Лориен - Тулуза
[H - 15:00] 10503 | Лион - Аячо
[C - 21:00] 10504 | Реймс - Бордо
[H - 18:00] 10505 | Евиан ТГ - Лил
[C - 21:00] 10506 | Рен - Монпелие
[C - 21:00] 10507 | Ница - Нант
[C - 18:00] 10508 | Бастия - Монако
[C - 21:00] 10509 | Сошо - Гинган
10625 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 10601 | Аякс - Хееренвеен
[C - 19:45] 10602 | Твенте - Витес
[C - 21:45] 10603 | АЗ Алкмаар - Утрехт
[H - 15:30] 10604 | НАК Бреда - Фейенорд
[H - 15:30] 10605 | Грьонинген - Го Ахед Ийгълс
[C - 20:45] 10606 | Рода - АДО Ден Хааг
[H - 13:30] 10607 | Камбуур - ПЕК Цволе
[C - 20:45] 10608 | Ваалвийк - НЕК Ниймеген
11226 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 11201 | Ла Коруня - Спортинг Хихон
[H - 18:00] 11202 | Понферадина - Алкоркон
[H - 18:00] 11203 | Жирона - Луго
[C - 19:00] 11204 | Реал Мадрид Кастиля - Барселона 'Б'
[C - 19:15] 11205 | Майорка - Херкулес
[C - 19:00] 11206 | Тенерифе - Сарагоса
[C - 21:00] 11207 | Реал Хаен - Лас Палмас
[H - 22:00] 11208 | Нумансия - Кордоба
[H - 19:15] 11209 | Рекреативо Уелва - Мирандес
[C - 19:00] 11210 | Ейбар - Сабадел
[H - 18:00] 11211 | Алавес - Реал Мурсия 20727 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 20701 | Пасош Ферейра - Бенфика
[H - 21:15] 20702 | Жил Висенте - Порто
[H - 18:00] 20703 | Витория Гимараеш - Рио Аве
[C - 22:15] 20704 | Спортинг Лисабон - Олянензе
[H - 18:00] 20705 | Маритимо - Витория Сетубал
[H - 18:00] 20706 | Арока - Насионал Мадейра
[C - 20:00] 20707 | Белененсес - Академика Коимбра
20828 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 20801 | Куинс Парк Рейнджърс - Рединг
[C - 17:00] 20802 | Уотфорд - Мидълзбро
[C - 17:00] 20803 | Милуол - Болтън
[C - 17:00] 20804 | Ипсуич - Блякпул
[C - 17:00] 20805 | Бирмингам - Хъдърсфийлд
[C - 17:00] 20806 | Борнемут - Бърнли
[C - 17:00] 20807 | Донкастър - Барнзли
20929 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:00] 20901 | Бешикташ - Бурсаспор
[H - 19:00] 20902 | Фенербахче - Касъмпаша
[C - 16:00] 20903 | Кайзериспор - Генчлербирлиги
[C - 19:00] 20904 | Кардемир Карабюкспор - Трабзонспор
[H - 14:00] 20905 | Акхисар Беледие - Ерджиеспор
21030 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:00] 21001 | Астерас Триполис - ПАОК Солун
[C - 19:30] 21002 | Олимпиакос Пирея - Платаниас
[H - 17:15] 21003 | Паниониос - ПАС Янина
[H - 19:30] 21004 | Пантракикос - Панатинайкос
[C - 17:15] 21005 | Левадиакос - Атромитос
[H - 17:15] 21006 | Арис Солун - Верия
[H - 17:15] 21007 | Панетоликос - Аполон Смирнис
21331 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21301 | Пескара - Варезе
[C - 16:00] 21302 | Чезена - Палермо
[C - 16:00] 21303 | Бреша - Тернана
[C - 16:00] 21304 | Падова - Новара
[C - 16:00] 21305 | Сиена - Юве Стабия
[H - 13:30] 21306 | Модена - Бари
[C - 16:00] 21307 | Емполи - Карпи
[C - 16:00] 21308 | Специя - Кротоне
21432 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21401 | Андерлехт - Монс
[C - 19:00] 21402 | Шарльороа - Стандард Лиеж
[C - 21:00] 21403 | Золте Варегем - Серкъл Брюж
[H - 15:30] 21404 | АА Гент - Локерен
[C - 21:00] 21405 | Лиерс - РК Генк
[C - 21:00] 21406 | Ваасланд/Беверен - Оуд-Хеверлее Льовен
[C - 21:00] 21407 | Мехелен - Остенде
21533 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 02:30] 21501 | Сан Лоренсо - Расинг Клуб
[H - 22:00] 21502 | Ланус - Атлетико Рафаела
[H - 22:00] 21503 | Химнасия ЛП - Нюелс Олд Бойс
[C - 23:00] 21504 | Арсенал Саранди - Велес Сарсфийлд
[H - 23:15] 21505 | Росарио Сентрал - Ривър Плейт
[C - 22:00] 21506 | Ол Бойс - Естудиантес ЛП
[H - 00:10] 21507 | Тигре Виктория - Олимпо
[H - 02:15] 21508 | Колон - Архентинос Хуниорс
21734 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 21701 | Селтик - Сейнт Джонстън
[C - 17:00] 21702 | Хибърниън - Рос Каунти
[C - 17:00] 21703 | Мъдъруел - Партик Тисъл
[C - 17:00] 21704 | Инвърнес КТ - Хартс
[C - 17:00] 21705 | Дънди Юнайтед - Килмарнък
21935 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 21901 | УНАМ Пумас - Атлас
[H - 05:00] 21902 | Чиапас - Тигрес
[H - 01:00] 21903 | Крус Асул - Пуебла
[H - 03:00] 21904 | Монтерей - Леон
[H - 03:00] 21905 | Пачука - Атланте
[H - 01:00] 21906 | Веракрус - Толука
22236 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:30] 22201 | Щурм Грац - РБ Залцбург
[C - 20:00] 22202 | Аустрия Виена - Винер Нойщат
[H - 18:00] 22203 | Адмира Вакер - Рапид Виена
[C - 20:00] 22204 | Вакер Инсбрук - Рийд
[C - 20:00] 22205 | СВ Грьодиг - ВАК Волфсбергер
22337 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22301 | Питърбъро - Уолсол
[C - 17:00] 22302 | Уулвърхямптън - Нотс Каунти
[C - 17:00] 22303 | Бристол Сити - Транмиър
[C - 17:00] 22304 | Крю Александра - Брентфорд
[C - 17:00] 22305 | Престън - Лейтън Ориент
[C - 17:00] 22306 | Суиндън - Колчестър
[C - 17:00] 22307 | Милтън Кийнс Донс - Олдъм
[C - 17:00] 22308 | Кроули - Карлайл
22538 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 22501 | Санкт Гален - Грасхопър
[C - 20:45] 22502 | Базел - Сион
[H - 14:45] 22503 | Цюрих - Тюн
[H - 17:00] 22504 | Йънг Бойс - Лозана
[C - 20:45] 22505 | Люцерн - Аарау 32939 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Бери - Бристол Роувърс
[C - 17:00] 32902 | Флийтууд - Нортхямптън
[C - 17:00] 32903 | Челтнъм - Уикъмб
[C - 17:00] 32904 | Саутенд - Екзитър
[C - 17:00] 32905 | Портсмут - АФК Уимбълдън
[C - 17:00] 32906 | Хартлипул - Нюпорт
33440 | Колумбия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 02:45] 33401 | Санта Фе - Депортиво Кали
[H - 00:30] 33402 | Итаги - Форталеса ФК
[H - 00:00] 33403 | Депортиво Пасто - Милонариос
[H - 22:15] 33404 | Онсе Калдас - Алианса Петролера
[C - 22:15] 33405 | Ла Екидад - Унив. Аутонома
33541 | Чили
---------------------------------------------------------------------------
[H - 00:30] 33501 | Универсидад Католика - Уачипато
[H - 22:00] 33502 | Нюбленсе - О Хигинс
[C - 22:00] 33503 | Унион Ла Калера - Палестино
[H - 03:00] 33504 | Депортес Икике - Сантяго Уондърърс
[H - 03:00] 33505 | Антофагаста - Аудакс Италиано
[C - 22:00] 33506 | Унив. де Консепсион - Кобресал
33642 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 33601 | Лутън - Херефорд
[C - 17:00] 33602 | Брейнтрий - Рексъм
[C - 17:00] 33603 | Олфритън - Олдършот
[C - 17:00] 33604 | Линкълн Сити - Кидърминстър
[C - 17:00] 33605 | Барнет - Тамуърт
[C - 17:00] 33606 | Макълсфийлд - Форест Грийн
33843 | Уругвай
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:30] 33801 | КА Ривър Плейт - Серо
[H - 14:30] 33802 | Расинг Монтевидео - Феникс
[C - 21:30] 33803 | Данубио - Ливърпул Монтевидео
[C - 21:30] 33804 | Уондърърс - Серо Ларго
[H - 21:30] 33805 | Ел Танке Сисли - Мирамар
34044 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 34001 | Апоел Тел Авив - Бней Йехуда
[H - 20:15] 34002 | Бейтар Йерусалим - Макаби Хайфа
[C - 19:30] 34003 | Макаби Петах Тиква - Макаби Тел Авив
[C - 18:00] 34004 | Апоел Хайфа - Ашдод
[C - 18:00] 34005 | Апоел Ако - Апоел Рамат Хашарон
[C - 18:00] 34006 | Апоел Ранана - Апоел Кирят Шмона 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 41301 | Реджина - Трапани (Италия-Б)
[C - 16:00] 41302 | Латина - Читадела (Италия-Б)
[C - 16:00] 41303 | Авелино - Виртус Ланчано (Италия-Б)
[C - 16:00] 42304 | Ковънтри - Брадфорд (Англия-1)
[C - 17:00] 42305 | Родъръм - Стивънидж (Англия-1)
[C - 16:30] 42706 | Лехия Гданск - Погон Шчечин (Полша)
[C - 17:00] 42907 | Бъртън - Дагенъм Редбридж (Англия-2)
[C - 17:00] 42908 | Честърфийлд - Торки (Англия-2)
[C - 17:00] 42909 | Рочдейл - Моркамб (Англия-2)
[C - 17:00] 43610 | Гейтсхед - Уокинг (Англия-К)
[C - 17:00] 43611 | Нънийтън - Хайд (Англия-К)
[C - 17:00] 43612 | Саутпорт - Салисбъри (Англия-К)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 50701 | Пасош Ферейра - Бенфика (Португалия)
[H - 21:15] 50702 | Жил Висенте - Порто (Португалия)
[H - 18:00] 50703 | Витория Гимараеш - Рио Аве (Португалия)
[H - 17:30] 50804 | Куинс Парк Рейнджърс - Рединг (Англия-Ш)
[H - 19:30] 51005 | Пантракикос - Панатинайкос (Гърция)
[H - 17:15] 51006 | Арис Солун - Верия (Гърция)
[H - 19:00] 51407 | Андерлехт - Монс (Белгия)
[H - 15:30] 51408 | АА Гент - Локерен (Белгия)
[H - 14:30] 52109 | Аален - Енерги Котбус (Германия-2)
[H - 14:30] 52110 | Зандхаузен - Кьолн (Германия-2)
[H - 14:30] 52111 | Падерборн - Арминия Билефелд (Германия-2)
[H - 14:45] 52512 | Санкт Гален - Грасхопър (Швейцария)
[H - 14:45] 52513 | Цюрих - Тюн (Швейцария)
[H - 14:45] 52514 | Йънг Бойс - Лозана (Швейцария)
[H - 19:00] 52715 | Лех Познан - Шльонск Вроцлав (Полша)
[H - 16:30] 52716 | Заглембе Любин - Гурник Забже (Полша)
[H - 14:00] 52717 | Рух Хожув - Ягелония (Полша)
[H - 22:15] 53418 | Онсе Калдас - Алианса Петролера (Колумбия)
[H - 22:00] 53519 | Нюбленсе - О Хигинс (Чили)
[H - 14:30] 53820 | Расинг Монтевидео - Феникс (Уругвай)
[H - 18:00] 53921 | Задар - Риека (Хърватия)
[H - 16:00] 53922 | Осиек - Славен Белупо (Хърватия)
[H - 20:15] 54023 | Бейтар Йерусалим - Макаби Хайфа (Израел)Забележки:[Пн 19:20 - Мандор] Пусната е Главната тема. Мачове за ПСУ ще бъдат добавени в четвъртък, от неноминирани мачове от редовните зелени и червени потоци.
[Пт 01:10 - Мандор] Допълнени са мачовете в поток ПСУ.
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00