<> [S13W23 - 17.02/23.02.2014] ПМЛ 'A' лига (XVІ кръг) + ПМЛ 'Б' лига (XVІ кръг) <>
| 17.02.2014 14:37
ПМЛ 'А' лига (XVI кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13231001] ●
AIR FORCE 3:3 КРИВА НИВА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13231002] ●
ARLITO 0:2 THE RED WINNERZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13231003] ●
VALIANT KNIGHTS 2:1 CRAZY BAND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13231004] ●
THE CURSED 0:2 THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13231005] ●
CDLM BLUE POWER 2:3 EXTREME ZOMBIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13231006] ●
NEW MERSEY RAZORS 2:3 СИНЯТА ЛАВИНА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (XVI кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13232007] ●
CDLM BLUE POWER "Б" 2:5 REAL GREEN ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13232008] ●
THE THRACIAN ORPHICS 2:3 БАЛКАНСКИ МЕЧОК ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13232009] ●
DUNE WARRIORS 0:2 ЖФК БАБА ЯГА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13232010] ●
UNDERGROUND 2:0 RED OR DEAD ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13232011] ●
PC MANIA 1:2 DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13232012] ●
PRIMUS MAXIMUS 3:0 THUG SLUGS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия20727 | Португалия
20828 | Англия-Ш
20929 | Турция
21030 | Гърция
21231 | Испания-2
21332 | Италия-Б
21433 | Белгия
21534 | Аржентина
21935 | Мексико
22236 | Австрия
22337 | Англия-1
22538 | Швейцария32639 | Чехия
32740 | Полша
32941 | Англия-2
33242 | Сърбия
33443 | Колумбия
33544 | Чили---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10101 | Манчестър Сити - Сток Сити
[H - 18:00] 10102 | Норич - Тотнъм
[H - 15:30] 10103 | Ливърпул - Суонзи
[C - 17:00] 10104 | Уест Бромич - Фулъм
[C - 19:30] 10105 | Кристъл Палас - Манчестър Юнайтед
[C - 17:00] 10106 | Арсенал - Съндърланд
[C - 17:00] 10107 | Уест Хям - Саутхямптън
[H - 15:30] 10108 | Нюкасъл - Астън Вила
[C - 17:00] 10109 | Кардиф Сити - Хъл Сити
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Хамбургер - Борусия Дортмунд
[H - 18:30] 10202 | Хановер - Байерн Мюнхен
[C - 19:30] 10203 | Волфсбург - Байер Леверкузен
[C - 16:30] 10204 | Фрайбург - Аугсбург
[H - 16:30] 10205 | Айнтрахт Франкфурт - Вердер
[C - 16:30] 10206 | Борусия М'гладбах - Хофенхайм
[C - 16:30] 10207 | Нюрнберг - Айнтрахт Брауншвайг
[C - 16:30] 10208 | Щутгарт - Херта
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 10301 | Ювентус - Торино
[H - 16:00] 10302 | Сампдория - Милан
[C - 21:45] 10303 | Болоня - Рома
[H - 16:00] 10304 | Удинезе - Аталанта
[H - 16:00] 10305 | Киево - Катания
[H - 16:00] 10306 | Интер - Каляри
[H - 21:45] 10307 | Лацио - Сасуоло
[H - 13:30] 10308 | Ливорно - Верона
10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 10401 | Реал Сосиедад - Барселона
[H - 13:00] 10402 | Райо Валекано - Севиля
[H - 22:00] 10403 | Осасуна - Атлетико Мадрид
[H - 18:00] 10404 | Бетис - Атлетик Билбао
[C - 17:00] 10405 | Реал Мадрид - Елче
[H - 20:00] 10406 | Валенсия - Гранада
[C - 23:00] 10407 | Алмерия - Малага
[C - 19:00] 10408 | Селта - Хетафе
10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10501 | Лил - Лион
[C - 18:00] 10502 | Марсилия - Лориен
[H - 15:00] 10503 | Тулуза - Пари Сен Жермен
[C - 21:00] 10504 | Бастия - Сент Етиен
[C - 21:00] 10505 | Гинган - Ница
[C - 21:00] 10506 | Бордо - Евиан ТГ
[C - 21:00] 10507 | Монпелие - Аячо
[C - 21:00] 10508 | Валансиен - Сошо
[H - 18:00] 10509 | Нант - Рен
10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 10601 | Твенте - Фейенорд
[H - 15:30] 10602 | Аякс - АЗ Алкмаар
[H - 13:30] 10603 | Утрехт - Грьонинген
[C - 21:45] 10604 | НЕК Ниймеген - ПСВ Айндховен
[H - 15:30] 10605 | Витес - Ваалвийк
[C - 19:45] 10606 | Хееренвеен - НАК Бреда
[C - 20:45] 10607 | ПЕК Цволе - Хераклес
[C - 20:45] 10608 | Камбуур - Рода 20727 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:15] 20701 | Порто - Ещорил
[C - 22:15] 20702 | Рио Аве - Спортинг Лисабон
[H - 18:00] 20703 | Витория Сетубал - Пасош Ферейра
[C - 20:00] 20704 | Брага - Арока
[H - 19:00] 20705 | Маритимо - Белененсес
[H - 18:00] 20706 | Олянензе - Жил Висенте
20828 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20801 | Брайтън - Уигън
[C - 17:00] 20802 | Болтън - Уотфорд
[C - 17:00] 20803 | Чарлтън - Куинс Парк Рейнджърс
[C - 17:00] 20804 | Рединг - Блякбърн
[C - 17:00] 20805 | Бърнли - Нотингам Форест
[C - 17:00] 20806 | Лестър - Ипсуич
[C - 17:00] 20807 | Блякпул - Бирмингам
[C - 17:00] 20808 | Дарби Каунти - Борнемут
20929 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 20901 | Галатасарай - Бешикташ
[H - 19:00] 20902 | Трабзонспор - Кайзериспор
[H - 16:00] 20903 | Анталияспор - Ескишехирспор
[H - 13:30] 20904 | Касъмпаша - Сивасспор
[H - 13:30] 20905 | Генчлербирлиги - Коняспор
[C - 17:00] 20906 | Ерджиеспор - Кардемир Карабюкспор
21030 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21001 | ПАОК Солун - Пантракикос
[H - 17:15] 21002 | Атромитос - Ксанти
[C - 19:30] 21003 | ОФИ Крит - Олимпиакос Пирея
[H - 17:15] 21004 | ПАС Янина - Верия
[H - 15:00] 21005 | Панатинайкос - Ерготелис
[H - 17:15] 21006 | Платаниас - Арис Солун
[C - 17:15] 21007 | Аполон Смирнис - Паниониос
21231 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 21201 | Алкоркон - Ла Коруня
[C - 21:00] 21202 | Лас Палмас - Жирона
[H - 19:15] 21203 | Сарагоса - Реал Мадрид Кастиля
[C - 19:15] 21204 | Мирандес - Майорка
[C - 19:00] 21205 | Барселона 'Б' - Рекреативо Уелва
[H - 18:00] 21206 | Херкулес - Понферадина
[H - 17:00] 21207 | Сабадел - Нумансия
[C - 19:00] 21208 | Спортинг Хихон - Алавес
21332 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21301 | Тернана - Сиена
[C - 16:00] 21302 | Бари - Пескара
[C - 19:00] 21303 | Палермо - Специя
[C - 16:00] 21304 | Падова - Емполи
[C - 16:00] 21305 | Новара - Реджина
[C - 16:00] 21306 | Варезе - Авелино
[C - 16:00] 21307 | Трапани - Модена
[C - 16:00] 21308 | Юве Стабия - Читадела
21433 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 21401 | Шарльороа - Золте Варегем
[H - 15:30] 21402 | Оуд-Хеверлее Льовен - ФК Брюж
[H - 19:00] 21403 | Стандард Лиеж - АА Гент
[C - 21:00] 21404 | Кортрийк - Монс
[H - 21:30] 21405 | РК Генк - Ваасланд/Беверен
[C - 21:00] 21406 | Серкъл Брюж - Мехелен
[C - 21:00] 21407 | Остенде - Лиерс
21534 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 21501 | Сан Лоренсо - Килмес
[H - 22:00] 21502 | Нюелс Олд Бойс - Атлетико Рафаела
[C - 22:00] 21503 | Арсенал Саранди - Расинг Клуб
[C - 22:00] 21504 | Ланус - Велес Сарсфийлд
[H - 22:00] 21505 | Колон - Ривър Плейт
[H - 22:00] 21506 | Бока Хуниорс - Естудиантес ЛП
[C - 22:00] 21507 | Ол Бойс - Олимпо
21935 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[H - 01:00] 21901 | Клуб Америка - УНАМ Пумас
[H - 05:00] 21902 | Атлас - Монтерей
[H - 03:00] 21903 | Пачука - Монаркас Морелия
[H - 03:00] 21904 | Тигрес - Веракрус
[H - 04:05] 21905 | Леон - Сантос Лагуна
[H - 20:00] 21906 | Толука - Чивас Гуадалахара
22236 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:00] 22201 | ВАК Волфсбергер - Аустрия Виена
[C - 17:30] 22202 | Рийд - Щурм Грац
[H - 17:30] 22203 | РБ Залцбург - Адмира Вакер
[C - 20:00] 22204 | Рапид Виена - СВ Грьодиг
[C - 20:00] 22205 | Винер Нойщат - Вакер Инсбрук
22337 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22301 | Брентфорд - Уулвърхямптън
[C - 17:00] 22302 | Шефилд Юнайтед - Бристол Сити
[C - 17:00] 22303 | Лейтън Ориент - Суиндън
[C - 17:00] 22304 | Стивънидж - Питърбъро
[C - 17:00] 22305 | Уолсол - Кроули
[C - 17:00] 22306 | Транмиър - Ковънтри
[C - 17:00] 22307 | Нотс Каунти - Шрозбъри
[C - 17:00] 22308 | Брадфорд - Милтън Кийнс Донс
22538 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 22501 | Грасхопър - Базел
[C - 20:45] 22502 | Тюн - Сион
[H - 14:45] 22503 | Лозана - Санкт Гален
[C - 20:45] 22504 | Аарау - Цюрих
[H - 14:45] 22505 | Люцерн - Йънг Бойс 32639 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 32601 | Слован Либерец - Млада Болеслав
[C - 21:15] 32602 | Сигма Оломоуц - Славия Прага
[C - 18:00] 32603 | Словачко - Яблонец
[H - 16:00] 32604 | Баник Острава - Виктория Пилзен
[C - 17:00] 32605 | Прибрам - Бохемианс 1905
32740 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 32701 | Гурник Забже - Легия Варшава
[C - 16:30] 32702 | Видзев Лодз - Пяст Гливице
[H - 19:00] 32703 | Шльонск Вроцлав - Рух Хожув
[H - 14:00] 32704 | Корона Келце - Заглембе Любин
[H - 16:30] 32705 | Висла Краков - Краковия Краков
32941 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Скънторп - Портсмут
[C - 17:00] 32902 | Нортхямптън - Хартлипул
[C - 17:00] 32903 | АФК Уимбълдън - Бери
[C - 17:00] 32904 | Екзитър - Рочдейл
[C - 17:00] 32905 | Уикъмб - Честърфийлд
[C - 17:00] 32906 | Моркамб - Оксфорд Юнайтед
33242 | Сърбия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 33201 | Цървена звезда - Явор Иваница
[H - 14:30] 33202 | Дони Срем - Войводина
[H - 14:30] 33203 | Спартак Суботица - Слобода Ужице
[H - 14:30] 33204 | Нови Пазар - Партизан
[H - 17:00] 33205 | Напредък - Ягодина
[H - 17:00] 33206 | Вождовац - ОФК Белград
33443 | Колумбия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 00:00] 33401 | Санта Фе - Милонариос
[H - 03:00] 33402 | Атлетико Насионал - Ла Екидад
[H - 22:15] 33403 | Итаги - Меделин
[H - 22:15] 33404 | Депортиво Пасто - Енвигадо
[C - 21:00] 33405 | Форталеса ФК - Патриотас
[C - 23:00] 33406 | Атлетико Уила - Алианса Петролера
33544 | Чили
---------------------------------------------------------------------------
[C - 23:30] 33501 | О Хигинс - Универсидад Католика
[H - 02:00] 33502 | Унион Еспаньола - Евертън ВМ
[H - 21:30] 33503 | Сантяго Уондърърс - Унион Ла Калера
[H - 21:30] 33504 | Кобресал - Кобрелоа
[C - 21:00] 33505 | Рейнджърс Талка - Унив. де Консепсион
[H - 03:00] 33506 | Депортес Икике - Антофагаста 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 40801 | Хъдърсфийлд - Шефилд Уензди (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40802 | Барнзли - Милуол (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40803 | Йоувил - Донкастър (Англия-Ш)
[C - 16:00] 41304 | Карпи - Чезена (Италия-Б)
[C - 16:00] 41305 | Виртус Ланчано - Латина (Италия-Б)
[C - 17:00] 41706 | Сейнт Джонстън - Инвърнес КТ (Шотландия)
[C - 17:00] 41707 | Рос Каунти - Сейнт Мирън (Шотландия)
[C - 17:00] 41708 | Килмарнък - Хибърниън (Шотландия)
[C - 16:15] 41809 | Левски София - Славия София (България)
[C - 18:00] 42010 | Одензе - Мидтиланд (Дания)
[C - 17:00] 42311 | Колчестър - Престън (Англия-1)
[C - 17:00] 42312 | Порт Вейл - Крю Александра (Англия-1)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 51201 | Луго - Тенерифе (Испания-2)
[H - 18:00] 51202 | Кордоба - Реал Хаен (Испания-2)
[H - 22:00] 51203 | Реал Мурсия - Ейбар (Испания-2)
[H - 14:00] 51804 | Ботев Пловдив - Лудогорец (България)
[H - 16:15] 51805 | Литекс Ловеч - Берое (България)
[H - 18:00] 52006 | Орхус ГФ - ФК Копенхаген (Дания)
[H - 15:00] 52007 | Виборг - Рандерс (Дания)
[H - 20:00] 52008 | Брьондби - Олборг (Дания)
[H - 14:30] 52109 | Кайзерслаутерн - Аален (Германия-2)
[H - 14:30] 52110 | Бохум - Фортуна Дюселдорф (Германия-2)
[H - 14:30] 52111 | Динамо Дрезден - Санкт Паули (Германия-2)
[H - 18:00] 53112 | ЧФР Клуж - Васлуй (Румъния)
[H - 14:00] 53113 | Динамо Букурещ - Виторул Костанца (Румъния)
[H - 20:30] 53114 | Брашов - Петролул Плоещ (Румъния)
[H - 17:00] 53215 | Цукарички - Рад Белград (Сърбия)
[H - 14:30] 53216 | Раднички Крагуевац - Раднички Ниш (Сърбия)
[H - 21:30] 53817 | Феникс - Дефенсор Спортинг (Уругвай)
[H - 21:30] 53818 | Ливърпул Монтевидео - КА Ривър Плейт (Уругвай)
[H - 21:30] 53819 | Хувентуд ЛП - Уондърърс (Уругвай)
[H - 21:30] 53820 | Серо Ларго - Ел Танке Сисли (Уругвай)
[H - 14:30] 53821 | Мирамар - Суд Америка (Уругвай)
[H - 18:00] 53922 | Риека - Осиек (Хърватия)
[H - 16:00] 53923 | РНК Сплит - Задар (Хърватия)
[H - 20:15] 54024 | Макаби Тел Авив - Апоел Хайфа (Израел)Забележки:[Пн 14:35 - Мандор] Пусната е Главната тема.
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00