<> [S13W24 - 24.02/02.03.2014] ПМЛ 'A' лига (XVІІ кръг) + ПМЛ 'Б' лига (XVІІ кръг) <>
| 24.02.2014 15:09
ПМЛ 'А' лига (XVII кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13241001] ●
NEW MERSEY RAZORS 2:0 AIR FORCE ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13241002] ●
СИНЯТА ЛАВИНА 3:1 CDLM BLUE POWER ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13241003] ●
EXTREME ZOMBIES 2:1 THE CURSED ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13241004] ●
THE MUMMIES 2:0 VALIANT KNIGHTS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13241005] ●
CRAZY BAND 1:2 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13241006] ●
THE RED WINNERZ 2:4 КРИВА НИВА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (XVII кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13242007] ●
PRIMUS MAXIMUS 2:0 CDLM BLUE POWER "Б" ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13242008] ●
THUG SLUGS 1:3 PC MANIA ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13242009] ●
DEMBA BOYZ 1:1 UNDERGROUND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13242010] ●
RED OR DEAD 1:2 DUNE WARRIORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13242011] ●
ЖФК БАБА ЯГА 0:0 THE THRACIAN ORPHICS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13242012] ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 3:2 REAL GREEN ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия20727 | Португалия
20828 | Англия-Ш
20929 | Турция
21030 | Гърция
21231 | Испания-2
21332 | Италия-Б
21433 | Белгия
21534 | Аржентина
21735 | Шотландия
21936 | Мексико
22037 | Дания
22238 | Австрия32339 | Англия-1
32640 | Чехия
32741 | Полша
32942 | Англия-2
33043 | Украйна
33444 | Колумбия---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10101 | Фулъм - Челси
[C - 17:00] 10102 | Евертън - Уест Хям
[C - 17:00] 10103 | Сток Сити - Арсенал
[C - 19:30] 10104 | Саутхямптън - Ливърпул
[H - 18:30] 10105 | Тотнъм - Кардиф Сити
[H - 18:30] 10106 | Астън Вила - Норич
[H - 18:30] 10107 | Суонзи - Кристъл Палас
[C - 17:00] 10108 | Хъл Сити - Нюкасъл
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 10201 | Байерн Мюнхен - Шалке
[C - 16:30] 10202 | Борусия Дортмунд - Нюрнберг
[C - 16:30] 10203 | Байер Леверкузен - Майнц
[H - 18:30] 10204 | Айнтрахт Франкфурт - Щутгарт
[C - 16:30] 10205 | Вердер - Хамбургер
[C - 16:30] 10206 | Аугсбург - Хановер
[C - 16:30] 10207 | Айнтрахт Брауншвайг - Борусия М'гладбах
[H - 16:30] 10208 | Хофенхайм - Волфсбург
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:45] 10301 | Милан - Ювентус
[H - 21:45] 10302 | Фиорентина - Лацио
[C - 21:45] 10303 | Рома - Интер
[H - 13:30] 10304 | Каляри - Удинезе
[H - 19:30] 10305 | Ливорно - Наполи
[H - 16:00] 10306 | Дженоа - Катания
[H - 16:00] 10307 | Аталанта - Киево
[H - 16:00] 10308 | Сасуоло - Парма
[H - 16:00] 10309 | Торино - Сампдория
[H - 16:00] 10310 | Верона - Болоня
10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10401 | Атлетико Мадрид - Реал Мадрид
[H - 20:00] 10402 | Севиля - Реал Сосиедад
[H - 22:00] 10403 | Райо Валекано - Валенсия
[C - 17:00] 10404 | Малага - Валядолид
[H - 22:00] 10405 | Барселона - Алмерия
[C - 21:00] 10406 | Хетафе - Еспаньол
[H - 13:00] 10407 | Виляреал - Бетис
[C - 19:00] 10408 | Леванте - Осасуна
[C - 23:00] 10409 | Елче - Селта
10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10501 | Пари Сен Жермен - Марсилия
[H - 18:00] 10502 | Лион - Монпелие
[C - 21:00] 10503 | Ница - Тулуза
[C - 21:00] 10504 | Лориен - Бастия
[C - 21:00] 10505 | Сошо - Бордо
[C - 18:00] 10506 | Сент Етиен - Монако
[H - 15:00] 10507 | Аячо - Лил
[C - 21:00] 10508 | Реймс - Валансиен
[C - 21:00] 10509 | Рен - Гинган
10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 10601 | Фейенорд - Аякс
[H - 13:30] 10602 | Утрехт - Твенте
[C - 20:45] 10603 | Го Ахед Ийгълс - ПСВ Айндховен
[C - 21:45] 10604 | Витес - Рода
[C - 20:45] 10605 | АДО Ден Хааг - НАК Бреда
[H - 15:30] 10606 | Грьонинген - Камбуур
[H - 17:30] 10607 | АЗ Алкмаар - Ваалвийк
[C - 19:45] 10608 | ПЕК Цволе - НЕК Ниймеген 20727 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:15] 20701 | Витория Гимараеш - Порто
[C - 22:15] 20702 | Спортинг Лисабон - Брага
[H - 18:00] 20703 | Пасош Ферейра - Маритимо
[H - 18:00] 20704 | Насионал Мадейра - Рио Аве
[H - 19:00] 20705 | Белененсес - Бенфика
[C - 20:00] 20706 | Ещорил - Олянензе
[H - 18:00] 20707 | Жил Висенте - Витория Сетубал
20828 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20801 | Нотингам Форест - Уигън
[C - 17:00] 20802 | Лестър - Чарлтън
[C - 17:00] 20803 | Уотфорд - Блякпул
[C - 17:00] 20804 | Бърнли - Дарби Каунти
[C - 17:00] 20805 | Болтън - Блякбърн
[C - 17:00] 20806 | Милуол - Брайтън
[C - 17:00] 20807 | Рединг - Йоувил
[C - 17:00] 20808 | Ипсуич - Бирмингам
20929 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 20901 | Фенербахче - Генчлербирлиги
[C - 19:00] 20902 | Ескишехирспор - Касъмпаша
[H - 19:00] 20903 | Ризеспор - Галатасарай
[H - 13:30] 20904 | Кайзериспор - Ерджиеспор
[C - 16:00] 20905 | Кардемир Карабюкспор - Газиантепспор
[H - 13:30] 20906 | Сивасспор - Елазъгспор
[H - 16:00] 20907 | Коняспор - Трабзонспор
21030 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21001 | Олимпиакос Пирея - Панатинайкос
[H - 17:15] 21002 | Астерас Триполис - Пантракикос
[H - 17:15] 21003 | Ерготелис - ПАОК Солун
[H - 15:00] 21004 | Панетоликос - Атромитос
[H - 17:15] 21005 | Паниониос - АЕЛ Калони
[C - 17:15] 21006 | Верия - Аполон Смирнис
[C - 19:30] 21007 | Арис Солун - ОФИ Крит
21231 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 21201 | Майорка - Барселона 'Б'
[C - 19:15] 21202 | Рекреативо Уелва - Сарагоса
[H - 18:00] 21203 | Лас Палмас - Луго
[H - 18:00] 21204 | Жирона - Кордоба
[H - 19:15] 21205 | Ла Коруня - Херкулес
[H - 20:00] 21206 | Понферадина - Мирандес
[C - 19:00] 21207 | Алавес - Алкоркон
[C - 21:00] 21208 | Реал Мадрид Кастиля - Тенерифе
21332 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21301 | Сиена - Емполи
[C - 16:00] 21302 | Палермо - Бари
[C - 16:00] 21303 | Читадела - Новара
[C - 16:00] 21304 | Модена - Кротоне
[C - 16:00] 21305 | Специя - Тернана
[C - 19:00] 21306 | Авелино - Пескара
[C - 16:00] 21307 | Реджина - Варезе
[C - 16:00] 21308 | Бреша - Карпи
21433 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21401 | Андерлехт - РК Генк
[H - 15:30] 21402 | ФК Брюж - Стандард Лиеж
[C - 21:00] 21403 | Ваасланд/Беверен - Золте Варегем
[C - 21:00] 21404 | Монс - Остенде
[C - 21:00] 21405 | АА Гент - Шарльороа
[C - 21:00] 21406 | Кортрийк - Серкъл Брюж
[C - 21:00] 21407 | Лиерс - Оуд-Хеверлее Льовен
21534 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 23:15] 21501 | Ривър Плейт - Сан Лоренсо
[H - 22:00] 21502 | Килмес - Тигре Виктория
[C - 23:15] 21503 | Атлетико Рафаела - Белграно
[H - 22:00] 21504 | Олимпо - Ланус
[C - 22:00] 21505 | Архентинос Хуниорс - Арсенал Саранди
[C - 23:00] 21506 | Велес Сарсфийлд - Бока Хуниорс
[H - 01:30] 21507 | Росарио Сентрал - Колон
21735 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 21701 | Селтик - Инвърнес КТ
[C - 17:00] 21702 | Абърдийн - Сейнт Джонстън
[C - 17:00] 21703 | Мъдъруел - Хартс
[C - 17:00] 21704 | Рос Каунти - Партик Тисъл
[C - 17:00] 21705 | Сейнт Мирън - Килмарнък
21936 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[H - 03:00] 21901 | Монтерей - Клуб Америка
[H - 01:00] 21902 | Крус Асул - Толука
[H - 20:00] 21903 | УНАМ Пумас - Пачука
[H - 20:00] 21904 | Пуебла - Керетаро
[H - 01:00] 21905 | Веракрус - Тихуана
[H - 05:00] 21906 | Чиапас - Леон
22037 | Дания
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 22001 | ФК Копенхаген - Мидтиланд
[H - 18:00] 22002 | Рандерс - Брьондби
[H - 14:00] 22003 | Есберг - Одензе
[C - 18:00] 22004 | Сьондерийске - Орхус ГФ
[H - 16:00] 22005 | Олборг - Вестселанд
22238 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 22201 | РБ Залцбург - Рапид Виена
[C - 17:30] 22202 | Аустрия Виена - Вакер Инсбрук
[C - 20:00] 22203 | Щурм Грац - ВАК Волфсбергер
[C - 20:00] 22204 | Адмира Вакер - Рийд
[C - 20:00] 22205 | СВ Грьодиг - Винер Нойщат 32339 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32301 | Кроули - Питърбъро
[C - 17:00] 32302 | Милтън Кийнс Донс - Шефилд Юнайтед
[C - 17:00] 32303 | Крю Александра - Суиндън
[C - 17:00] 32304 | Карлайл - Брентфорд
[C - 17:00] 32305 | Престън - Уолсол
[C - 17:00] 32306 | Бристол Сити - Джилингам
32640 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 32601 | Височина Ихлава - Слован Либерец
[H - 20:00] 32602 | Виктория Пилзен - Зноймо
[H - 16:00] 32603 | Теплице - Сигма Оломоуц
[C - 21:15] 32604 | Бохемианс 1905 - Спарта Прага
[H - 18:00] 32605 | Яблонец - Баник Острава
[H - 18:00] 32606 | Збройовка Бърно - Прибрам
32741 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 32701 | Лех Познан - Пяст Гливице
[H - 19:00] 32702 | Легия Варшава - Ягелония
[C - 16:30] 32703 | Гурник Забже - Корона Келце
[H - 14:00] 32704 | Краковия Краков - Шльонск Вроцлав
[H - 16:30] 32705 | Заглембе Любин - Завиша Бидгошч
32942 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Челтнъм - Бери
[C - 17:00] 32902 | Нортхямптън - Бристол Роувърс
[C - 17:00] 32903 | Рочдейл - Оксфорд Юнайтед
[C - 17:00] 32904 | Хартлипул - Торки
[C - 17:00] 32905 | Бъртън - Акрингтън
[C - 17:00] 32906 | Нюпорт - Скънторп
33043 | Украйна
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 33001 | Динамо Киев - Шахтьор Донецк
[C - 19:30] 33002 | Металист Харков - Заря Луганск
[H - 14:00] 33003 | Металург Донецк - Черноморец Одеса
[H - 17:00] 33004 | Днепър Д'петровск - Волин Луцк
[C - 17:00] 33005 | Карпати Лвов - Иличьовец
33444 | Колумбия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 03:00] 33401 | Меделин - Атлетико Насионал
[H - 01:00] 33402 | Депортес Толима - Атлетико Уила
[H - 22:15] 33403 | Итаги - Енвигадо
[C - 21:00] 33404 | Форталеса ФК - Ла Екидад
[H - 22:15] 33405 | Алианса Петролера - Онсе Калдас
[C - 23:00] 33406 | Патриотас - Чико 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 40801 | Шефилд Уензди - Мидълзбро (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40802 | Хъдърсфийлд - Барнзли (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40803 | Борнемут - Донкастър (Англия-Ш)
[C - 16:00] 41304 | Чезена - Трапани (Италия-Б)
[C - 16:00] 41305 | Виртус Ланчано - Юве Стабия (Италия-Б)
[C - 16:15] 41806 | ЦСКА София - Славия София (България)
[C - 17:00] 42307 | Уулвърхямптън - Порт Вейл (Англия-1)
[C - 17:00] 42308 | Лейтън Ориент - Колчестър (Англия-1)
[C - 17:00] 42309 | Транмиър - Олдъм (Англия-1)
[C - 20:45] 42510 | Цюрих - Грасхопър (Швейцария)
[C - 20:45] 42511 | Лозана - Аарау (Швейцария)
[C - 17:00] 42912 | Саутенд - Уикъмб (Англия-2)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 51201 | Ейбар - Спортинг Хихон (Испания-2)
[H - 22:00] 51202 | Нумансия - Реал Мурсия (Испания-2)
[H - 18:00] 51203 | Реал Хаен - Сабадел (Испания-2)
[H - 17:30] 51804 | Лудогорец - Пирин Гоце Делчев (България)
[H - 15:30] 51805 | Нефтохимик - Ботев Пловдив (България)
[H - 14:30] 52106 | Гройтер Фюрт - ФШФ Франкфурт (Германия-2)
[H - 14:30] 52107 | Аален - Карлсруе (Германия-2)
[H - 14:30] 52108 | Инголщат - Динамо Дрезден (Германия-2)
[H - 17:00] 52309 | Ковънтри - Шрозбъри (Англия-1)
[H - 14:45] 52510 | Тюн - Базел (Швейцария)
[H - 17:00] 52511 | Санкт Гален - Люцерн (Швейцария)
[H - 14:00] 53112 | ФК Ботошан - Брашов (Румъния)
[H - 20:00] 53113 | Пандури - Чяхлаул (Румъния)
[H - 21:00] 53514 | Кобрелоа - Палестино (Чили)
[H - 22:00] 53515 | Евертън ВМ - Сантяго Уондърърс (Чили)
[H - 21:30] 53816 | Дефенсор Спортинг - Мирамар (Уругвай)
[H - 14:30] 53817 | Уондърърс - Феникс (Уругвай)
[H - 21:30] 53818 | Ел Танке Сисли - Ливърпул Монтевидео (Уругвай)
[H - 16:00] 53919 | Динамо Загреб - Локомотива Загреб (Хърватия)
[H - 18:00] 53920 | Хайдук Сплит - Славен Белупо (Хърватия)
[H - 20:50] 54021 | Апоел Ранана - Макаби Тел Авив (Израел)
[] 522 | ()
[] 523 | ()
[] 524 | ()Забележки:[Пн 15:10 - Мандор] Пусната е Главната тема.
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00