<> [S13W25 - 03.03/09.03.2014] ПМЛ 'A' лига (XVІIІ кръг) + ПМЛ 'Б' лига (XVІІI кръг) <>
| 03.03.2014 15:56
ПМЛ 'А' лига (XVIII кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13251001] ●
AIR FORCE 2:3 THE RED WINNERZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13251002] ●
КРИВА НИВА 2:1 CRAZY BAND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13251003] ●
ARLITO 0:2 THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13251004] ●
VALIANT KNIGHTS 2:2 EXTREME ZOMBIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13251005] ●
THE CURSED 2:2 СИНЯТА ЛАВИНА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13251006] ●
CDLM BLUE POWER 1:4 NEW MERSEY RAZORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (XVIII кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13252007] ●
CDLM BLUE POWER "Б" 0:1 БАЛКАНСКИ МЕЧОК ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13252008] ●
REAL GREEN 2:1 ЖФК БАБА ЯГА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13252009] ●
THE THRACIAN ORPHICS 3:1 RED OR DEAD ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13252010] ●
DUNE WARRIORS 3:0 DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13252011] ●
UNDERGROUND 3:1 THUG SLUGS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13252012] ●
PC MANIA 2:1 PRIMUS MAXIMUS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10221 | Германия-1
10322 | Италия-А
10423 | Испания-1
10524 | Франция-1
10625 | Холандия
10826 | Англия-Ш20727 | Португалия
20928 | Турция
21029 | Гърция
21230 | Испания-2
21331 | Италия-Б
21432 | Белгия
21533 | Аржентина
21834 | България
21935 | Мексико
22236 | Австрия
22337 | Англия-1
22538 | Швейцария32639 | Чехия
32740 | Полша
32941 | Англия-2
33342 | САЩ
33543 | Чили
33644 | Англия-К---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10221 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:30] 10201 | Фрайбург - Борусия Дортмунд
[C - 16:30] 10202 | Волфсбург - Байерн Мюнхен
[C - 16:30] 10203 | Хановер - Байер Леверкузен
[C - 16:30] 10204 | Хамбургер - Айнтрахт Франкфурт
[C - 16:30] 10205 | Шалке - Хофенхайм
[C - 16:30] 10206 | Борусия М'гладбах - Аугсбург
[C - 19:30] 10207 | Нюрнберг - Вердер
[C - 16:30] 10208 | Щутгарт - Айнтрахт Брауншвайг
[H - 18:30] 10209 | Майнц - Херта
10322 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:30] 10301 | Ювентус - Фиорентина
[H - 21:45] 10302 | Наполи - Рома
[C - 19:00] 10303 | Удинезе - Милан
[C - 21:45] 10304 | Катания - Каляри
[H - 16:00] 10305 | Лацио - Аталанта
[H - 16:00] 10306 | Интер - Торино
[H - 16:00] 10307 | Парма - Верона
[H - 16:00] 10308 | Киево - Дженоа
[H - 16:00] 10309 | Болоня - Сасуоло
[H - 16:00] 10310 | Сампдория - Ливорно
10423 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 10401 | Реал Мадрид - Леванте
[C - 17:00] 10402 | Валядолид - Барселона
[H - 22:00] 10403 | Валенсия - Атлетик Билбао
[C - 19:00] 10404 | Бетис - Хетафе
[C - 21:00] 10405 | Селта - Атлетико Мадрид
[H - 18:00] 10406 | Алмерия - Севиля
[H - 13:00] 10407 | Еспаньол - Елче
[C - 23:00] 10408 | Гранада - Виляреал
10524 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10501 | Бордо - Лион
[C - 17:30] 10502 | Бастия - Пари Сен Жермен
[H - 18:00] 10503 | Лориен - Сент Етиен
[H - 15:00] 10504 | Лил - Монпелие
[C - 21:00] 10505 | Тулуза - Реймс
[C - 21:00] 10506 | Валансиен - Рен
[C - 21:00] 10507 | Монако - Сошо
[C - 21:00] 10508 | Гинган - Евиан ТГ
[C - 21:00] 10509 | Нант - Аячо
10625 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10601 | ПСВ Айндховен - Утрехт
[H - 15:30] 10602 | Грьонинген - Фейенорд
[C - 21:45] 10603 | НАК Бреда - Витес
[H - 17:30] 10604 | Аякс - Камбуур
[C - 20:45] 10605 | Хееренвеен - ПЕК Цволе
[C - 19:45] 10606 | АЗ Алкмаар - Хераклес
[H - 13:30] 10607 | Ваалвийк - АДО Ден Хааг
[H - 15:30] 10608 | Го Ахед Ийгълс - Твенте
[C - 19:45] 10609 | Рода - НЕК Ниймеген
10826 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10801 | Брайтън - Рединг
[C - 17:00] 10802 | Бирмингам - Куинс Парк Рейнджърс
[C - 17:00] 10803 | Лийдс - Болтън
[H - 14:30] 10804 | Блякбърн - Бърнли
[C - 17:00] 10805 | Барнзли - Нотингам Форест
[C - 17:00] 10806 | Дарби Каунти - Милуол
[C - 17:00] 10807 | Мидълзбро - Ипсуич
[C - 17:00] 10808 | Блякпул - Борнемут
[C - 17:00] 10809 | Донкастър - Хъдърсфийлд
[C - 17:00] 10810 | Йоувил - Шефилд Уензди 20727 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 20701 | Бенфика - Ещорил
[C - 22:15] 20702 | Брага - Насионал Мадейра
[H - 18:00] 20703 | Пасош Ферейра - Жил Висенте
[H - 21:15] 20704 | Порто - Арока
[H - 19:00] 20705 | Витория Сетубал - Спортинг Лисабон
[H - 18:00] 20706 | Олянензе - Белененсес
20928 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 20901 | Бешикташ - Ескишехирспор
[C - 19:00] 20902 | Галатасарай - Акхисар Беледие
[H - 13:30] 20903 | Газиантепспор - Кайзериспор
[C - 16:00] 20904 | Бурсаспор - Кардемир Карабюкспор
[H - 13:30] 20905 | Генчлербирлиги - Сивасспор
[H - 16:00] 20906 | Анталияспор - Ризеспор
[C - 19:00] 20907 | Ерджиеспор - Коняспор
21029 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21001 | ПАОК Солун - Олимпиакос Пирея
[C - 17:15] 21002 | Ксанти - Астерас Триполис
[H - 15:00] 21003 | Атромитос - Паниониос
[C - 19:30] 21004 | Панатинайкос - Арис Солун
[H - 17:15] 21005 | Пантракикос - Ерготелис
[H - 17:15] 21006 | Аполон Смирнис - Платаниас
[H - 17:15] 21007 | Левадиакос - Панетоликос
21230 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 21201 | Сарагоса - Майорка
[H - 18:00] 21202 | Барселона 'Б' - Понферадина
[C - 19:15] 21203 | Мирандес - Ла Коруня
[H - 19:15] 21204 | Луго - Реал Мадрид Кастиля
[C - 21:00] 21205 | Сабадел - Жирона
[C - 21:00] 21206 | Кордоба - Лас Палмас
[H - 18:00] 21207 | Спортинг Хихон - Нумансия
[C - 19:00] 21208 | Алкоркон - Ейбар
21331 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21301 | Тернана - Варезе
[C - 16:00] 21302 | Пескара - Чезена
[C - 16:00] 21303 | Новара - Специя
[C - 16:00] 21304 | Падова - Модена
[C - 16:00] 21305 | Трапани - Сиена
[C - 16:00] 21306 | Кротоне - Читадела
[C - 16:00] 21307 | Бреша - Латина
[C - 16:00] 21308 | Бари - Виртус Ланчано
21432 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 21401 | Золте Варегем - ФК Брюж
[C - 21:00] 21402 | Оуд-Хеверлее Льовен - Андерлехт
[C - 21:00] 21403 | Стандард Лиеж - Мехелен
[C - 21:00] 21404 | РК Генк - Монс
[C - 21:00] 21405 | Локерен - Ваасланд/Беверен
[C - 21:00] 21406 | Остенде - Кортрийк
[C - 21:00] 21407 | Шарльороа - Лиерс
[C - 21:00] 21408 | Серкъл Брюж - АА Гент
21533 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 23:15] 21501 | Ривър Плейт - Арсенал Саранди
[H - 22:00] 21502 | Годой Крус - Сан Лоренсо
[C - 22:00] 21503 | Архентинос Хуниорс - Ланус
[H - 22:00] 21504 | Олимпо - Нюелс Олд Бойс
[H - 02:30] 21505 | Велес Сарсфийлд - Белграно
[C - 23:00] 21506 | Естудиантес ЛП - Атлетико Рафаела
[C - 22:00] 21507 | Колон - Химнасия ЛП
21834 | България
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:15] 21801 | Левски София - ЦСКА София
[H - 19:30] 21802 | Литекс Ловеч - Лудогорец
[H - 17:15] 21803 | Черноморец Бургас - Берое
[H - 15:00] 21804 | Славия София - Локомотив Пловдив
[H - 15:30] 21805 | Любимец - Черно море
[H - 15:30] 21806 | Пирин Гоце Делчев - Нефтохимик
21935 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[H - 03:00] 21901 | Тигрес - Крус Асул
[H - 01:00] 21902 | Клуб Америка - Сантос Лагуна
[H - 05:00] 21903 | Атлас - Чиапас
[H - 03:00] 21904 | Пачука - Монтерей
Иавадени:
[С - 04:30] 21905 | Толука - Пуебла
[С - 04:05] 21906 | Леон - Веракрус
22236 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:00] 22201 | Рийд - РБ Залцбург
[C - 20:00] 22202 | Аустрия Виена - СВ Грьодиг
[H - 17:30] 22203 | Вакер Инсбрук - Рапид Виена
[C - 20:00] 22204 | Винер Нойщат - Щурм Грац
[C - 17:30] 22205 | ВАК Волфсбергер - Адмира Вакер
22337 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22301 | Уолсол - Уулвърхямптън
[C - 17:00] 22302 | Питърбъро - Крю Александра
[C - 17:00] 22303 | Суиндън - Милтън Кийнс Донс
[C - 17:00] 22304 | Шрозбъри - Бристол Сити
[C - 17:00] 22305 | Нотс Каунти - Лейтън Ориент
[C - 17:00] 22306 | Брентфорд - Брадфорд
[C - 17:00] 22307 | Стивънидж - Транмиър
[C - 17:00] 22308 | Джилингам - Кроули
22538 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:45] 22501 | Базел - Санкт Гален
[C - 20:45] 22502 | Грасхопър - Лозана
[H - 14:45] 22503 | Йънг Бойс - Цюрих
[H - 17:00] 22504 | Сион - Люцерн
[H - 14:45] 22505 | Аарау - Тюн 32639 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:00] 32601 | Спарта Прага - Виктория Пилзен
[H - 18:00] 32602 | Сигма Оломоуц - Млада Болеслав
[C - 16:30] 32603 | Дукла Прага - Височина Ихлава
[C - 18:00] 32604 | Словачко - Бохемианс 1905
[C - 16:00] 32605 | Баник Острава - Прибрам
32740 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 32701 | Шльонск Вроцлав - Легия Варшава
[H - 16:30] 32702 | Пяст Гливице - Подбескидзе
[C - 16:30] 32703 | Ягелония - Заглембе Любин
[C - 19:30] 32704 | Висла Краков - Рух Хожув
[H - 14:00] 32705 | Погон Шчечин - Краковия Краков
32941 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Скънторп - Нортхямптън
[C - 17:00] 32902 | Портсмут - Челтнъм
[C - 17:00] 32903 | Оксфорд Юнайтед - Бъртън
[C - 17:00] 32904 | Уикъмб - Хартлипул
[C - 17:00] 32905 | Акрингтън - Честърфийлд
[C - 17:00] 32906 | Моркамб - Саутенд
33342 | САЩ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:00] 33301 | Сиатъл Саундърс - Спортинг Канзас Сити
[H - 05:30] 33302 | Лос Анжелис Галакси - Реал Солт Лейк
[H - 02:00] 33303 | ДиСи Юнайтед - Кълъмбъс Крю
[H - 02:30] 33304 | Ванкувър Уайткапс - Ню Йорк РБ
[H - 21:00] 33305 | Чивас САЩ - Чикаго Файър
[H - 03:30] 33306 | Хюстън Динамо - Ню Инглънд Ревълюшън
33543 | Чили
---------------------------------------------------------------------------
[C - 23:30] 33501 | О Хигинс - Универсидад Чили
[H - 23:30] 33502 | Рейнджърс Талка - Универсидад Католика
[H - 21:00] 33503 | Унион Ла Калера - Коло Коло
[H - 03:00] 33504 | Депортес Икике - Кобрелоа
[H - 21:00] 33505 | Кобресал - Евертън ВМ
[C - 21:00] 33506 | Унив. де Консепсион - Антофагаста
33644 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 33601 | Рексъм - Кидърминстър
[C - 17:00] 33602 | Макълсфийлд - Гримзби
[C - 17:00] 33603 | Брейнтрий - Херефорд
[C - 17:00] 33604 | Барнет - Гейтсхед
[C - 17:00] 33605 | Тамуърт - Олдършот
[C - 17:00] 33606 | Форест Грийн - Кембридж Юнайтед 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 40101 | Челси - Тотнъм (Англия-ВЛ)
[C - 17:00] 40102 | Норич - Сток Сити (Англия-ВЛ)
[C - 17:00] 40103 | Кардиф Сити - Фулъм (Англия-ВЛ)
[C - 17:00] 40104 | Кристъл Палас - Саутхямптън (Англия-ВЛ)
[C - 17:00] 41105 | Терек - Спартак Москва (Русия)
[C - 16:00] 41306 | Карпи - Реджина (Италия-Б)
[C - 17:00] 41707 | Хибърниън - Мъдъруел (Шотландия)
[C - 17:00] 41708 | Килмарнък - Хартс (Шотландия)
[C - 18:00] 42009 | Орхус ГФ - Олборг (Дания)
[C - 17:00] 42310 | Олдъм - Престън (Англия-1)
[C - 17:00] 42311 | Колчестър - Ковънтри (Англия-1)
[C - 17:00] 42312 | Порт Вейл - Карлайл (Англия-1)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:00] 51101 | Анжи - Рубин (Русия)
[H - 16:30] 51102 | Зенит - Том Томск (Русия)
[H - 19:00] 51203 | Тенерифе - Рекреативо Уелва (Испания-2)
[H - 22:00] 51204 | Реал Мурсия - Реал Хаен (Испания-2)
[H - 18:00] 51205 | Херкулес - Алавес (Испания-2)
[H - 20:00] 52006 | Одензе - ФК Копенхаген (Дания)
[H - 18:00] 52007 | Брьондби - Нордселанд (Дания)
[H - 15:00] 52008 | Виборг - Есберг (Дания)
[H - 14:30] 52109 | ФШФ Франкфурт - Санкт Паули (Германия-2)
[H - 14:30] 52110 | Динамо Дрезден - Фортуна Дюселдорф (Германия-2)
[H - 14:30] 52111 | Карлсруе - Падерборн (Германия-2)
[H - 14:00] 53212 | Спартак Суботица - Войводина (Сърбия)
[H - 21:00] 53813 | Пенярол - Уондърърс (Уругвай)
[H - 20:00] 53814 | Ливърпул Монтевидео - Расинг Монтевидео (Уругвай)
[H - 20:00] 53815 | Феникс - Рантистас (Уругвай)
[H - 20:00] 53816 | Серо - Суд Америка (Уругвай)
[H - 20:00] 53917 | Истра 1961 - Хайдук Сплит (Хърватия)
[H - 16:00] 53918 | Локомотива Загреб - Задар (Хърватия)
[H - 20:15] 54019 | Макаби Хайфа - Бней Йехуда (Израел)
[H - 16:00] 50920 | Анталияспор - Ризеспор (Турция)
[H - 19:30] 51021 | ПАОК Солун - Олимпиакос Пирея (Гърция)
[H - 17:15] 51022 | Пантракикос - Ерготелис (Гърция)
[H - 17:15] 51023 | Левадиакос - Панетоликос (Гърция)
[H - 13:00] 51224 | Сарагоса - Майорка (Испания-2)Забележки:[Пн 16:00 - Мандор] Пусната е Главната тема.
[Чт 09:33 - Мандор] Извадени са 2 мача от поток Мексико
[Пт 00:45 - Мандор] Добавени са 5 мача в поток ПСУ
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00