<> [S13W26 - 10.03/16.03.2014] ПМЛ 'A' лига (XІX кръг) + ПМЛ 'Б' лига (XІX кръг) <>
| 10.03.2014 15:09
ПМЛ 'А' лига (XIX кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13261001] ●
CDLM BLUE POWER 1:1 AIR FORCE ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13261002] ●
NEW MERSEY RAZORS 3:0 THE CURSED ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13261003] ●
СИНЯТА ЛАВИНА 1:1 VALIANT KNIGHTS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13261004] ●
EXTREME ZOMBIES 1:2 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13261005] ●
THE MUMMIES 3:2 КРИВА НИВА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13261006] ●
CRAZY BAND 3:1 THE RED WINNERZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (XIX кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13262007] ●
PC MANIA 4:2 CDLM BLUE POWER "Б" ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13262008] ●
PRIMUS MAXIMUS 2:1 UNDERGROUND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13262009] ●
THUG SLUGS 3:2 DUNE WARRIORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13262010] ●
DEMBA BOYZ 1:3 THE THRACIAN ORPHICS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13262011] ●
RED OR DEAD 2:5 REAL GREEN ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13262012] ●
ЖФК БАБА ЯГА 1:2 БАЛКАНСКИ МЕЧОК ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия20727 | Португалия
20828 | Англия-Ш
20929 | Турция
21030 | Гърция
21231 | Испания-2
21332 | Италия-Б
21433 | Белгия
21534 | Аржентина
21935 | Мексико
22236 | Австрия
22337 | Англия-1
22538 | Швейцария32639 | Чехия
32740 | Полша
32941 | Англия-2
33042 | Украйна
33343 | САЩ
33644 | Англия-К---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 10101 | Манчестър Юнайтед - Ливърпул
[H - 18:00] 10102 | Тотнъм - Арсенал
[C - 17:00] 10103 | Суонзи - Уест Бромич
[C - 19:30] 10104 | Астън Вила - Челси
[C - 17:00] 10105 | Сток Сити - Уест Хям
[C - 17:00] 10106 | Евертън - Кардиф Сити
[C - 17:00] 10107 | Саутхямптън - Норич
[C - 17:00] 10108 | Фулъм - Нюкасъл
[C - 17:00] 10109 | Съндърланд - Кристъл Палас
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 10201 | Байерн Мюнхен - Байер Леверкузен
[C - 16:30] 10202 | Борусия Дортмунд - Борусия М'гладбах
[H - 18:30] 10203 | Айнтрахт Франкфурт - Фрайбург
[H - 16:30] 10204 | Хамбургер - Нюрнберг
[C - 16:30] 10205 | Херта - Хановер
[C - 16:30] 10206 | Вердер - Щутгарт
[C - 16:30] 10207 | Айнтрахт Брауншвайг - Волфсбург
[C - 16:30] 10208 | Хофенхайм - Майнц
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 10301 | Милан - Парма
[H - 21:45] 10302 | Фиорентина - Киево
[H - 21:45] 10303 | Дженоа - Ювентус
[H - 16:00] 10304 | Каляри - Лацио
[H - 16:00] 10305 | Сасуоло - Катания
[C - 21:45] 10306 | Верона - Интер
[H - 13:30] 10307 | Аталанта - Сампдория
[H - 16:00] 10308 | Ливорно - Болоня
10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 10401 | Малага - Реал Мадрид
[H - 22:00] 10402 | Реал Сосиедад - Валенсия
[C - 23:00] 10403 | Атлетико Мадрид - Еспаньол
[H - 18:00] 10404 | Барселона - Осасуна
[H - 20:00] 10405 | Севиля - Валядолид
[H - 13:00] 10406 | Елче - Бетис
[C - 19:00] 10407 | Райо Валекано - Алмерия
[C - 17:00] 10408 | Леванте - Селта
10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10501 | Пари Сен Жермен - Сент Етиен
[C - 21:00] 10502 | Ница - Бастия
[H - 15:00] 10503 | Монпелие - Бордо
[H - 18:00] 10504 | Лион - Монако
[C - 21:00] 10505 | Сошо - Лориен
[C - 21:00] 10506 | Рен - Тулуза
[C - 17:30] 10507 | Лил - Нант
[C - 21:00] 10508 | Евиан ТГ - Валансиен
[C - 21:00] 10509 | Аячо - Гинган
10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:45] 10601 | Витес - ПСВ Айндховен
[H - 15:30] 10602 | Фейенорд - Хееренвеен
[H - 17:30] 10603 | НАК Бреда - Аякс
[H - 13:30] 10604 | Твенте - АЗ Алкмаар
[C - 20:45] 10605 | АДО Ден Хааг - Грьонинген
[H - 15:30] 10606 | НЕК Ниймеген - Утрехт
[C - 20:45] 10607 | Хераклес - Рода
[H - 15:30] 10608 | ПЕК Цволе - Го Ахед Ийгълс 20727 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:15] 20701 | Спортинг Лисабон - Порто
[C - 22:15] 20702 | Витория Гимараеш - Пасош Ферейра
[C - 20:00] 20703 | Ещорил - Маритимо
[C - 18:00] 20704 | Жил Висенте - Рио Аве
[H - 18:00] 20705 | Белененсес - Витория Сетубал
[H - 18:00] 20706 | Арока - Олянензе
20828 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20801 | Рединг - Дарби Каунти
[C - 17:00] 20802 | Болтън - Брайтън
[C - 17:00] 20803 | Ипсуич - Уигън
[C - 17:00] 20804 | Лестър - Блякпул
[C - 17:00] 20805 | Бърнли - Лийдс
[C - 17:00] 20806 | Уотфорд - Барнзли
[C - 17:00] 20807 | Куинс Парк Рейнджърс - Йоувил
[C - 17:00] 20808 | Милуол - Чарлтън
20929 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 20901 | Фенербахче - Ерджиеспор
[C - 19:00] 20902 | Ризеспор - Бешикташ
[C - 16:00] 20903 | Акхисар Беледие - Анталияспор
[H - 13:30] 20904 | Ескишехирспор - Елазъгспор
[H - 16:00] 20905 | Сивасспор - Трабзонспор
[H - 13:00] 20906 | Коняспор - Газиантепспор
21030 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 21001 | Олимпиакос Пирея - Пантракикос
[H - 15:00] 21002 | ПАС Янина - Панатинайкос
[H - 19:30] 21003 | Арис Солун - ПАОК Солун
[H - 17:15] 21004 | Астерас Триполис - Ерготелис
[H - 17:15] 21005 | Паниониос - Левадиакос
[H - 17:15] 21006 | Платаниас - АЕЛ Калони
[C - 17:15] 21007 | ОФИ Крит - Аполон Смирнис
21231 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 21201 | Понферадина - Сарагоса
[C - 21:00] 21202 | Ла Коруня - Барселона 'Б'
[H - 21:00] 21203 | Нумансия - Алкоркон
[C - 19:15] 21204 | Рекреативо Уелва - Реал Мадрид Кастиля
[H - 19:00] 21205 | Майорка - Тенерифе
[H - 18:00] 21206 | Жирона - Реал Мурсия
[C - 21:00] 21207 | Лас Палмас - Сабадел
[H - 18:00] 21208 | Кордоба - Луго
21332 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21301 | Палермо - Бреша
[C - 16:00] 21302 | Модена - Емполи
[C - 19:00] 21303 | Сиена - Чезена
[C - 16:00] 21304 | Варезе - Падова
[C - 16:00] 21305 | Виртус Ланчано - Новара
[C - 16:00] 21306 | Юве Стабия - Тернана
[C - 16:00] 21307 | Реджина - Кротоне
[C - 16:00] 21308 | Бари - Авелино
21433 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21401 | АА Гент - Золте Варегем
[H - 19:00] 21402 | Кортрийк - РК Генк
[H - 19:00] 21403 | Андерлехт - Остенде
[H - 19:00] 21404 | Ваасланд/Беверен - Стандард Лиеж
[H - 19:00] 21405 | Монс - Оуд-Хеверлее Льовен
[H - 19:00] 21406 | ФК Брюж - Серкъл Брюж
[H - 19:00] 21407 | Мехелен - Шарльороа
[H - 19:00] 21408 | Лиерс - Локерен
21534 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:10] 21501 | Нюелс Олд Бойс - Расинг Клуб
[C - 21:00] 21502 | Тигре Виктория - Годой Крус
[H - 01:30] 21503 | Сан Лоренсо - Колон
[H - 22:00] 21504 | Арсенал Саранди - Росарио Сентрал
[C - 23:10] 21505 | Белграно - Олимпо
[H - 20:00] 21506 | Химнасия ЛП - Естудиантес ЛП
21935 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 21901 | Пуебла - Тигрес
[H - 03:00] 21902 | Монтерей - Монаркас Морелия
[H - 01:00] 21903 | Крус Асул - Тихуана
[H - 05:00] 21904 | Чиапас - Клуб Америка
[H - 01:00] 21905 | Веракрус - Атлас
[H - 20:00] 21906 | УНАМ Пумас - Атланте
22236 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:00] 22201 | Щурм Грац - Аустрия Виена
[H - 17:30] 22202 | РБ Залцбург - ВАК Волфсбергер
[C - 20:00] 22203 | Рапид Виена - Рийд
[C - 20:00] 22204 | Адмира Вакер - Винер Нойщат
[C - 17:30] 22205 | СВ Грьодиг - Вакер Инсбрук
22337 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22301 | Милтън Кийнс Донс - Питърбъро
[C - 17:00] 22302 | Бристол Сити - Суиндън
[C - 17:00] 22303 | Уулвърхямптън - Шрозбъри
[C - 17:00] 22304 | Транмиър - Нотс Каунти
[C - 17:00] 22305 | Кроули - Колчестър
[C - 17:00] 22306 | Родъръм - Уолсол
[C - 17:00] 22307 | Крю Александра - Олдъм
[C - 17:00] 22308 | Карлайл - Стивънидж
22538 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 22501 | Грасхопър - Сион
[C - 20:45] 22502 | Санкт Гален - Йънг Бойс
[H - 17:00] 22503 | Базел - Аарау
[H - 14:45] 22504 | Люцерн - Цюрих
[C - 20:45] 22505 | Тюн - Лозана 32639 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 32601 | Яблонец - Сигма Оломоуц
[H - 20:00] 32602 | Виктория Пилзен - Словачко
[C - 21:15] 32603 | Прибрам - Спарта Прага
[H - 18:00] 32604 | Бохемианс 1905 - Слован Либерец
[H - 18:00] 32605 | Збройовка Бърно - Баник Острава
32740 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:00] 32701 | Легия Варшава - Висла Краков
[H - 16:30] 32702 | Заглембе Любин - Шльонск Вроцлав
[C - 19:30] 32703 | Гурник Забже - Погон Шчечин
[H - 19:00] 32704 | Рух Хожув - Пяст Гливице
[C - 16:30] 32705 | Лехия Гданск - Видзев Лодз
32941 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Саутенд - Бери
[C - 17:00] 32902 | Хартлипул - Бристол Роувърс
[C - 17:00] 32903 | Флийтууд - Портсмут
[C - 17:00] 32904 | Честърфийлд - Оксфорд Юнайтед
[C - 17:00] 32905 | Плимут - Скънторп
[C - 17:00] 32906 | Бъртън - АФК Уимбълдън
33042 | Украйна
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 33001 | Таврия - Динамо Киев
[C - 17:00] 33002 | Металург Донецк - Иличьовец
[H - 17:00] 33003 | Металург Запорожие - Шахтьор Донецк
[H - 19:30] 33004 | Металист Харков - Ховерла Южхород
[C - 19:30] 33005 | Днепър Д'петровск - ПФК Севастопол
[H - 14:00] 33006 | Ворскла - Заря Луганск
33343 | САЩ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 04:30] 33301 | Сан Хосе Ърткуейкс - Реал Солт Лейк
[H - 02:30] 33302 | Спортинг Канзас Сити - ФК Далас
[C - 22:00] 33303 | Ню Йорк РБ - Колорадо Рапидс
[H - 02:30] 33304 | Хюстън Динамо - Монреал Импакт
[H - 21:00] 33305 | Портланд Тимбърс - Чикаго Файър
[C - 22:30] 33306 | Сиатъл Саундърс - Торонто ФК
33644 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 33601 | Кидърминстър - Барнет
[C - 17:00] 33602 | Гримзби - Рексъм
[C - 17:00] 33603 | Олдършот - Нънийтън
[C - 17:00] 33604 | Кембридж Юнайтед - Дартфорд
[C - 17:00] 33605 | Херефорд - Хайд
[C - 17:00] 33606 | Линкълн Сити - Брейнтрий 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 40801 | Нотингам Форест - Донкастър (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40802 | Шефилд Уензди - Бирмингам (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40803 | Хъдърсфийлд - Блякбърн (Англия-Ш)
[C - 16:30] 41104 | Кубан - Динамо Москва (Русия)
[C - 19:00] 41205 | Реал Хаен - Спортинг Хихон (Испания-2)
[C - 19:00] 41206 | Алавес - Мирандес (Испания-2)
[C - 16:00] 41307 | Читадела - Карпи (Италия-Б)
[C - 16:00] 41308 | Латина - Трапани (Италия-Б)
[C - 19:30] 41709 | Сейнт Джонстън - Рос Каунти (Шотландия)
[C - 17:00] 41710 | Дънди Юнайтед - Сейнт Мирън (Шотландия)
[C - 17:00] 41711 | Партик Тисъл - Хибърниън (Шотландия)
[C - 18:00] 42012 | Нордселанд - Вестселанд (Дания)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 51101 | Рубин - Волга НН (Русия)
[H - 19:15] 51202 | Ейбар - Херкулес (Испания-2)
[H - 18:00] 52003 | Олборг - Мидтиланд (Дания)
[H - 20:00] 52004 | Есберг - Брьондби (Дания)
[H - 15:00] 52005 | Одензе - Виборг (Дания)
[H - 14:30] 52106 | Гройтер Фюрт - Унион Берлин (Германия-2)
[H - 14:30] 52107 | Фортуна Дюселдорф - Санкт Паули (Германия-2)
[H - 14:30] 52108 | Зандхаузен - Арминия Билефелд (Германия-2)
[H - 17:00] 52309 | Ковънтри - Порт Вейл (Англия-1)
[H - 17:00] 52910 | Нюпорт - Екзитър (Англия-2)
[H - 15:30] 53211 | Рад Белград - Партизан (Сърбия)
[H - 21:00] 53512 | Рейнджърс Талка - Антофагаста (Чили)
[H - 22:00] 53813 | Ел Танке Сисли - Пенярол (Уругвай)
[H - 15:30] 53814 | КА Ривър Плейт - Феникс (Уругвай)
[H - 21:00] 53815 | Расинг Монтевидео - Хувентуд ЛП (Уругвай)
[H - 21:00] 53816 | Данубио - Мирамар (Уругвай)
[H - 21:00] 53817 | Рантистас - Серо Ларго (Уругвай)
[H - 16:00] 53918 | Динамо Загреб - Истра 1961 (Хърватия)
[H - 20:00] 53919 | Осиек - Хайдук Сплит (Хърватия)
[H - 20:15] 54020 | Апоел Рамат Хашарон - Макаби Хайфа (Израел)
[] 521 | ()
[] 522 | ()
[] 523 | ()
[] 524 | ()Забележки:[Пн 15:10 - Мандор] Пусната е Главната тема.
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00