<> [S13W27 - 17.03/23.03.2014] Купа на ПМЛ (полуфинали) <>
| 17.03.2014 14:41
1/2 финалите са в един мач на терена на отбора, спечелил домакинско предимство при жребия. При равенство в редовното време ще бъдат изпълнени дузпи в седмицата 24/30 март 2014 година. Изпълнението на дузпите ще започне непосредствено след края на мачовете и ще е върху мачове в периода сряда-неделя.
Купа на ПМЛ (полуфинали)————————————————————————————————————————————————————————————
[13277001] ●
CRAZY BAND 0:3 СИНЯТА ЛАВИНА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13277002] ●
AIR FORCE 1:3 THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
Контролни срещи————————————————————————————————————————————————————————————
[13279003] ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 2:1- NEW MERSEY RAZORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13279004] ●
REAL GREEN 2:3 VALIANT KNIGHTS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13279005] ●
RED OR DEAD 2:1 DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10826 | Англия-Ш20727 | Португалия
20928 | Турция
21029 | Гърция
21230 | Испания-2
21331 | Италия-Б
21532 | Аржентина
21733 | Шотландия
21934 | Мексико
22235 | Австрия
22336 | Англия-1
22537 | Швейцария
22638 | Чехия32739 | Полша
32940 | Англия-2
33041 | Украйна
33342 | САЩ
33443 | Колумбия
33544 | Чили---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 10101 | Уест Хям - Манчестър Юнайтед
[C - 17:00] 10102 | Манчестър Сити - Фулъм
[C - 17:00] 10103 | Евертън - Суонзи
[H - 15:30] 10104 | Тотнъм - Саутхямптън
[C - 17:00] 10105 | Кардиф Сити - Ливърпул
[C - 17:00] 10106 | Хъл Сити - Уест Бромич
[C - 17:00] 10107 | Норич - Съндърланд
[H - 18:00] 10108 | Астън Вила - Сток Сити
[C - 17:00] 10109 | Нюкасъл - Кристъл Палас
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Хановер - Борусия Дортмунд
[C - 16:30] 10202 | Майнц - Байерн Мюнхен
[H - 16:30] 10203 | Нюрнберг - Айнтрахт Франкфурт
[H - 18:30] 10204 | Байер Леверкузен - Хофенхайм
[C - 16:30] 10205 | Щутгарт - Хамбургер
[C - 16:30] 10206 | Шалке - Айнтрахт Брауншвайг
[C - 19:30] 10207 | Борусия М'гладбах - Херта
[C - 16:30] 10208 | Волфсбург - Аугсбург
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 10301 | Наполи - Фиорентина
[H - 21:45] 10302 | Катания - Ювентус
[H - 21:45] 10303 | Лацио - Милан
[C - 21:45] 10304 | Киево - Рома
[H - 16:00] 10305 | Удинезе - Сасуоло
[H - 16:00] 10306 | Интер - Аталанта
[H - 16:00] 10307 | Болоня - Каляри
[H - 13:30] 10308 | Парма - Дженоа
[H - 16:00] 10309 | Сампдория - Верона
[C - 19:00] 10310 | Торино - Ливорно
10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10401 | Реал Мадрид - Барселона
[H - 18:00] 10402 | Бетис - Атлетико Мадрид
[C - 21:00] 10403 | Валядолид - Райо Валекано
[C - 23:00] 10404 | Атлетик Билбао - Хетафе
[H - 20:00] 10405 | Валенсия - Виляреал
[C - 19:00] 10406 | Еспаньол - Леванте
[H - 13:00] 10407 | Осасуна - Севиля
[C - 17:00] 10408 | Гранада - Елче
10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 10501 | Бордо - Ница
[C - 18:00] 10502 | Марсилия - Рен
[H - 15:00] 10503 | Сент Етиен - Сошо
[H - 18:00] 10504 | Гинган - Лион
[H - 22:00] 10505 | Монако - Лил
[C - 21:00] 10506 | Тулуза - Евиан ТГ
[C - 21:00] 10507 | Бастия - Реймс
[C - 21:00] 10508 | Валансиен - Аячо
[C - 21:00] 10509 | Нант - Монпелие
10826 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10801 | Уигън - Уотфорд
[C - 17:00] 10802 | Бирмингам - Рединг
[C - 17:00] 10803 | Мидълзбро - Куинс Парк Рейнджърс
[C - 17:00] 10804 | Брайтън - Ипсуич
[C - 17:00] 10805 | Чарлтън - Бърнли
[C - 17:00] 10806 | Блякбърн - Лестър
[C - 17:00] 10807 | Йоувил - Болтън
[C - 17:00] 10808 | Лийдс - Милуол
[C - 17:00] 10809 | Блякпул - Хъдърсфийлд
[C - 17:00] 10810 | Донкастър - Шефилд Уензди
[C - 17:00] 10811 | Барнзли - Борнемут 20727 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 20701 | Бенфика - Академика Коимбра
[H - 21:15] 20702 | Порто - Белененсес
[C - 21:00] 20703 | Маритимо - Спортинг Лисабон
[H - 18:00] 20704 | Пасош Ферейра - Арока
[H - 17:00] 20705 | Олянензе - Насионал Мадейра
[C - 19:00] 20706 | Витория Гимараеш - Жил Висенте
20928 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 20901 | Галатасарай - Кайзериспор
[H - 19:00] 20902 | Бешикташ - Акхисар Беледие
[C - 16:00] 20903 | Бурсаспор - Коняспор
[C - 19:00] 20904 | Анталияспор - Кардемир Карабюкспор
[H - 13:30] 20905 | Генчлербирлиги - Елазъгспор
[H - 16:00] 20906 | Ерджиеспор - Сивасспор
21029 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:00] 21001 | ПАОК Солун - ПАС Янина
[H - 17:15] 21002 | Атромитос - Платаниас
[H - 17:15] 21003 | Ксанти - Паниониос
[H - 19:30] 21004 | Ерготелис - Олимпиакос Пирея
[C - 19:30] 21005 | Панатинайкос - Аполон Смирнис
[C - 17:15] 21006 | Пантракикос - Арис Солун
[H - 17:15] 21007 | Левадиакос - Верия
[H - 17:15] 21008 | АЕЛ Калони - ОФИ Крит
21230 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 21201 | Сарагоса - Ла Коруня
[H - 19:15] 21202 | Реал Мадрид Кастиля - Майорка
[H - 18:00] 21203 | Спортинг Хихон - Жирона
[C - 21:00] 21204 | Реал Мурсия - Лас Палмас
[C - 19:15] 21205 | Луго - Рекреативо Уелва
[C - 19:00] 21206 | Алкоркон - Реал Хаен
[H - 19:00] 21207 | Тенерифе - Понферадина
[H - 18:00] 21208 | Херкулес - Нумансия
21331 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21301 | Пескара - Палермо
[C - 16:00] 21302 | Бреша - Специя
[C - 16:00] 21303 | Емполи - Реджина
[C - 16:00] 21304 | Кротоне - Бари
[C - 16:00] 21305 | Новара - Карпи
[C - 16:00] 21306 | Падова - Читадела
[C - 16:00] 21307 | Тернана - Виртус Ланчано
[C - 16:00] 21308 | Модена - Латина
21532 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 23:15] 21501 | Ривър Плейт - Ланус
[H - 01:30] 21502 | Расинг Клуб - Белграно
[H - 22:00] 21503 | Годой Крус - Арсенал Саранди
[C - 22:00] 21504 | Архентинос Хуниорс - Нюелс Олд Бойс
[H - 20:00] 21505 | Химнасия ЛП - Сан Лоренсо
[C - 22:00] 21506 | Велес Сарсфийлд - Естудиантес ЛП
[H - 00:00] 21507 | Росарио Сентрал - Ол Бойс
21733 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 21701 | Мъдъруел - Рос Каунти
[C - 17:00] 21702 | Сейнт Джонстън - Хибърниън
[C - 17:00] 21703 | Селтик - Сейнт Мирън
[C - 17:00] 21704 | Инвърнес КТ - Партик Тисъл
[C - 17:00] 21705 | Абърдийн - Килмарнък
21934 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[H - 03:00] 21901 | Тигрес - Керетаро
[H - 20:00] 21902 | УНАМ Пумас - Монтерей
[H - 05:00] 21903 | Атлас - Чивас Гуадалахара
[H - 01:00] 21904 | Клуб Америка - Веракрус
[H - 04:05] 21905 | Леон - Крус Асул
[H - 03:00] 21906 | Пачука - Чиапас
[H - 01:00] 21907 | Атланте - Толука
22235 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:00] 22201 | Рапид Виена - ВАК Волфсбергер
[H - 17:30] 22202 | РБ Залцбург - Винер Нойщат
[C - 17:30] 22203 | Адмира Вакер - Аустрия Виена
[C - 20:00] 22204 | Щурм Грац - Вакер Инсбрук
[C - 20:00] 22205 | Рийд - СВ Грьодиг
22336 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22301 | Уолсол - Лейтън Ориент
[C - 17:00] 22302 | Брентфорд - Ковънтри
[C - 17:00] 22303 | Суиндън - Престън
[C - 17:00] 22304 | Питърбъро - Родъръм
[C - 17:00] 22305 | Колчестър - Бристол Сити
[C - 17:00] 22306 | Стивънидж - Милтън Кийнс Донс
[C - 17:00] 22307 | Олдъм - Кроули
[C - 17:00] 22308 | Нотс Каунти - Карлайл
22537 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 22501 | Цюрих - Базел
[C - 20:45] 22502 | Санкт Гален - Тюн
[H - 17:00] 22503 | Йънг Бойс - Грасхопър
[C - 20:45] 22504 | Аарау - Сион
[H - 14:45] 22505 | Лозана - Люцерн
22638 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 22601 | Сигма Оломоуц - Виктория Пилзен
[C - 17:45] 22602 | Баник Острава - Спарта Прага
[C - 19:00] 22603 | Дукла Прага - Прибрам
[H - 18:00] 22604 | Славия Прага - Височина Ихлава
[C - 18:00] 22605 | Словачко - Збройовка Бърно
[C - 16:00] 22606 | Зноймо - Бохемианс 1905 32739 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 32701 | Лех Познан - Лехия Гданск
[H - 19:00] 32702 | Шльонск Вроцлав - Гурник Забже
[C - 16:30] 32703 | Ягелония - Корона Келце
[H - 16:30] 32704 | Погон Шчечин - Рух Хожув
[H - 14:00] 32705 | Подбескидзе - Краковия Краков
32940 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Скънторп - Бъртън
[C - 17:00] 32902 | Портсмут - Йорк Сити
[C - 17:00] 32903 | Моркамб - Нортхямптън
[C - 17:00] 32904 | Екзитър - Флийтууд
[C - 17:00] 32905 | Бери - Дагенъм Редбридж
[C - 17:00] 32906 | АФК Уимбълдън - Челтнъм
33041 | Украйна
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 33001 | Шахтьор Донецк - Днепър Д'петровск
[H - 14:00] 33002 | Заря Луганск - Металург Донецк
[C - 19:30] 33003 | Черноморец Одеса - Таврия
[C - 19:30] 33004 | Динамо Киев - Металург Запорожие
[H - 15:00] 33005 | Волин Луцк - Ворскла
[H - 17:00] 33006 | Ховерла Южхород - Карпати Лвов
33342 | САЩ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 02:30] 33301 | Спортинг Канзас Сити - Сан Хосе Ърткуейкс
[H - 21:00] 33302 | Чикаго Файър - Ню Йорк РБ
[C - 22:00] 33303 | Реал Солт Лейк - Лос Анжелис Галакси
[C - 22:00] 33304 | Монреал Импакт - Сиатъл Саундърс
[C - 22:30] 33305 | Торонто ФК - ДиСи Юнайтед
[H - 00:00] 33306 | Кълъмбъс Крю - Филаделфия Юниън
33443 | Колумбия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:15] 33401 | Итаги - Депортес Толима
[H - 02:45] 33402 | Онсе Калдас - Атлетико Насионал
[H - 00:00] 33403 | Санта Фе - Чико
[H - 22:15] 33404 | Депортиво Пасто - Унив. Аутонома
[H - 00:30] 33405 | Патриотас - Алианса Петролера
33544 | Чили
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 33501 | Универсидад Католика - Универсидад Чили
[H - 21:00] 33502 | Унион Еспаньола - Рейнджърс Талка
[C - 23:00] 33503 | Унион Ла Калера - Кобрелоа
[H - 23:30] 33504 | Коло Коло - О Хигинс
[H - 03:00] 33505 | Депортес Икике - Евертън ВМ
[C - 17:30] 33506 | Унив. де Консепсион - Сантяго Уондърърс 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:45] 40601 | Грьонинген - Витес (Холандия)
[C - 21:45] 40602 | ПСВ Айндховен - Рода (Холандия)
[C - 20:45] 40603 | Хееренвеен - НЕК Ниймеген (Холандия)
[C - 17:00] 41104 | Краснодар - Спартак Москва (Русия)
[C - 21:00] 41205 | Сабадел - Кордоба (Испания-2)
[C - 19:00] 41206 | Барселона 'Б' - Алавес (Испания-2)
[C - 19:00] 41207 | Мирандес - Ейбар (Испания-2)
[C - 16:00] 41308 | Чезена - Юве Стабия (Италия-Б)
[C - 16:15] 41809 | Левски София - Ботев Пловдив (България)
[C - 18:00] 42010 | Мидтиланд - Нордселанд (Дания)
[C - 17:00] 42311 | Порт Вейл - Транмиър (Англия-1)
[C - 17:00] 42312 | Джилингам - Крю Александра (Англия-1)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 50601 | АЗ Алкмаар - ПЕК Цволе (Холандия)
[H - 14:00] 51102 | Анжи - ЦСКА Москва (Русия)
[H - 16:30] 51103 | Терек - Кубан (Русия)
[H - 19:30] 51804 | Лудогорец - Литекс Ловеч (България)
[H - 15:45] 51805 | Черно море - ЦСКА София (България)
[H - 18:00] 52006 | ФК Копенхаген - Рандерс (Дания)
[H - 15:00] 52007 | Сьондерийске - Олборг (Дания)
[H - 20:00] 52008 | Брьондби - Одензе (Дания)
[H - 14:30] 52109 | 1860 Мюнхен - Кайзерслаутерн (Германия-2)
[H - 14:30] 52110 | Арминия Билефелд - Енерги Котбус (Германия-2)
[H - 14:30] 52111 | Карлсруе - Ерцгебирге Ауе (Германия-2)
[H - 19:00] 53112 | Съгята Нъводар - Стяуа Букурещ (Румъния)
[H - 14:00] 53113 | ФК Ботошан - Виторул Костанца (Румъния)
[H - 21:00] 53514 | Кобресал - Нюбленсе (Чили)
[H - 16:00] 53915 | Славен Белупо - Риека (Хърватия)
[H - 20:00] 53916 | Хърватски Драговолац - Осиек (Хърватия)
[H - 21:00] 53817 | КА Ривър Плейт - Уондърърс (Уругвай)
[H - 21:00] 53818 | Серо Ларго - Ливърпул Монтевидео (Уругвай)
[H - 21:00] 53819 | Данубио - Дефенсор Спортинг (Уругвай)
[H - 21:00] 53820 | Рантистас - Ел Танке Сисли (Уругвай)
[H - 20:00] 50721 | Бенфика - Академика Коимбра (Португалия)
[H - 13:30] 50922 | Генчлербирлиги - Елазъгспор (Турция)
[H - 16:00] 50923 | Ерджиеспор - Сивасспор (Турция)
[H - 15:00] 51024 | ПАОК Солун - ПАС Янина (Гърция)Забележки:[Пн 14:40 - Мандор] Пусната е Главната тема. Мачове за ПСУ ще бъдат добавени в четвъртък, от неноминирани мачове от редовните зелени и червени потоци, както и от поток Уругвай (след като обявят програмата за кръга).
[Чт 23:10 - Мандор] Допълнен е поток ПСУ
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00