<> [S13W29 - 31.03/06.04.2014] ПМЛ 'A' лига (XXІ кръг) + ПМЛ 'Б' лига (XXІ кръг) <>
| 31.03.2014 14:14
ПМЛ 'А' лига (XXI кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13291001] ●
THE CURSED 2:0 AIR FORCE ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13291002] ●
CDLM BLUE POWER 1:3 VALIANT KNIGHTS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13291003] ●
NEW MERSEY RAZORS 0:0 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13291004] ●
СИНЯТА ЛАВИНА 3:3 КРИВА НИВА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13291005] ●
EXTREME ZOMBIES 3:1 THE RED WINNERZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13291006] ●
THE MUMMIES 3:4 CRAZY BAND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (XXI кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13292007] ●
UNDERGROUND 2:0 CDLM BLUE POWER "Б" ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13292008] ●
PC MANIA 2:2 DUNE WARRIORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13292009] ●
PRIMUS MAXIMUS 2:5 THE THRACIAN ORPHICS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13292010] ●
THUG SLUGS 2:1 REAL GREEN ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13292011] ●
DEMBA BOYZ 2:1 БАЛКАНСКИ МЕЧОК ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13292012] ●
RED OR DEAD 1:0 ЖФК БАБА ЯГА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия20727 | Португалия
20828 | Англия-Ш
20929 | Турция
21030 | Гърция
21231 | Испания-2
21332 | Италия-Б
21433 | Белгия
21534 | Аржентина
21835 | България
21936 | Мексико
22237 | Австрия
22338 | Англия-132439 | Норвегия
32540 | Швейцария
32641 | Чехия
32742 | Полша
32943 | Англия-2
33044 | Украйна---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 10101 | Евертън - Арсенал
[C - 19:30] 10102 | Челси - Сток Сити
[C - 17:00] 10103 | Нюкасъл - Манчестър Юнайтед
[H - 18:00] 10104 | Уест Хям - Ливърпул
[C - 17:00] 10105 | Норич - Уест Бромич
[C - 17:00] 10106 | Астън Вила - Фулъм
[C - 17:00] 10107 | Хъл Сити - Суонзи
[C - 17:00] 10108 | Кардиф Сити - Кристъл Палас
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 10201 | Борусия Дортмунд - Волфсбург
[C - 16:30] 10202 | Аугсбург - Байерн Мюнхен
[C - 16:30] 10203 | Щутгарт - Фрайбург
[C - 16:30] 10204 | Вердер - Шалке
[C - 16:30] 10205 | Нюрнберг - Борусия М'гладбах
[C - 16:30] 10206 | Айнтрахт Франкфурт - Майнц
[H - 16:30] 10207 | Айнтрахт Брауншвайг - Хановер
[H - 18:30] 10208 | Херта - Хофенхайм
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 10301 | Фиорентина - Удинезе
[H - 21:45] 10302 | Парма - Наполи
[H - 16:00] 10303 | Каляри - Рома
[H - 13:30] 10304 | Лацио - Сампдория
[C - 21:45] 10305 | Интер - Болоня
[H - 16:00] 10306 | Катания - Торино
[C - 19:00] 10307 | Киево - Верона
[H - 16:00] 10308 | Аталанта - Сасуоло
10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 10401 | Реал Сосиедад - Реал Мадрид
[C - 19:00] 10402 | Барселона - Бетис
[H - 22:00] 10403 | Валядолид - Валенсия
[H - 13:00] 10404 | Малага - Гранада
[C - 17:00] 10405 | Атлетико Мадрид - Виляреал
[H - 20:00] 10406 | Севиля - Еспаньол
[C - 23:00] 10407 | Райо Валекано - Селта
[H - 18:00] 10408 | Елче - Хетафе
10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:00] 10501 | Сент Етиен - Ница
[H - 18:00] 10502 | Валансиен - Лион
[C - 18:00] 10503 | Пари Сен Жермен - Реймс
[C - 21:00] 10504 | Тулуза - Лил
[C - 21:00] 10505 | Бордо - Рен
[C - 21:00] 10506 | Лориен - Евиан ТГ
[C - 21:00] 10507 | Бастия - Сошо
[C - 21:00] 10508 | Гинган - Монпелие
[H - 22:00] 10509 | Монако - Нант
10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 10601 | Витес - Аякс
[C - 19:45] 10602 | Хееренвеен - ПСВ Айндховен
[H - 13:30] 10603 | АДО Ден Хааг - Утрехт
[H - 15:30] 10604 | Фейенорд - Ваалвийк
[C - 20:45] 10605 | НАК Бреда - Твенте
[H - 17:30] 10606 | Рода - АЗ Алкмаар
[C - 21:45] 10607 | Хераклес - Го Ахед Ийгълс
[C - 20:45] 10608 | НЕК Ниймеген - Камбуур 20727 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:15] 20701 | Пасош Ферейра - Спортинг Лисабон
[H - 21:15] 20702 | Порто - Академика Коимбра
[C - 20:00] 20703 | Олянензе - Брага
[H - 19:00] 20704 | Витория Сетубал - Насионал Мадейра
[H - 18:00] 20705 | Маритимо - Арока
[H - 18:00] 20706 | Жил Висенте - Белененсес
20828 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20801 | Чарлтън - Рединг
[C - 17:00] 20802 | Уотфорд - Бърнли
[C - 17:00] 20803 | Борнемут - Куинс Парк Рейнджърс
[C - 17:00] 20804 | Барнзли - Брайтън
[C - 17:00] 20805 | Хъдърсфийлд - Болтън
[C - 17:00] 20806 | Мидълзбро - Дарби Каунти
[C - 17:00] 20807 | Нотингам Форест - Милуол
[C - 17:00] 20808 | Блякбърн - Ипсуич
20929 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 20901 | Галатасарай - Фенербахче
[C - 19:00] 20902 | Бешикташ - Кайзериспор
[H - 16:00] 20903 | Бурсаспор - Сивасспор
[C - 16:00] 20904 | Анталияспор - Коняспор
[H - 13:30] 20905 | Ерджиеспор - Елазъгспор
[C - 19:00] 20906 | Ризеспор - Кардемир Карабюкспор
21030 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21001 | ПАС Янина - Олимпиакос Пирея
[H - 19:00] 21002 | ПАОК Солун - Атромитос
[H - 19:00] 21003 | Астерас Триполис - Арис Солун
[H - 19:00] 21004 | Панатинайкос - Левадиакос
[H - 19:00] 21005 | ОФИ Крит - Ксанти
[H - 19:00] 21006 | Верия - Паниониос
[H - 19:00] 21007 | АЕЛ Калони - Пантракикос
[H - 19:00] 21008 | Платаниас - Панетоликос
21231 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:15] 21201 | Реал Мадрид Кастиля - Ла Коруня
[C - 21:00] 21202 | Алкоркон - Лас Палмас
[H - 18:00] 21203 | Луго - Майорка
[H - 19:15] 21204 | Рекреативо Уелва - Понферадина
[H - 18:00] 21205 | Херкулес - Жирона
[H - 18:00] 21206 | Барселона 'Б' - Нумансия
[H - 13:00] 21207 | Сарагоса - Ейбар
[H - 18:00] 21208 | Спортинг Хихон - Кордоба
21332 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21301 | Бреша - Пескара
[H - 13:30] 21302 | Бари - Емполи
[C - 16:00] 21303 | Читадела - Сиена
[C - 16:00] 21304 | Новара - Кротоне
[C - 16:00] 21305 | Юве Стабия - Варезе
[C - 16:00] 21306 | Тернана - Чезена
[C - 16:00] 21307 | Специя - Падова
[C - 16:00] 21308 | Виртус Ланчано - Модена
21433 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:00] 21401 | Андерлехт - ФК Брюж
[C - 21:00] 21402 | Локерен - РК Генк
[C - 21:00] 21403 | Монс - Оуд-Хеверлее Льовен
[C - 21:00] 21404 | Шарльороа - Кортрийк
[C - 19:00] 21405 | Серкъл Брюж - Мехелен
[C - 21:00] 21406 | Лиерс - АА Гент
[C - 21:00] 21407 | Остенде - Ваасланд/Беверен
21534 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 21501 | Атлетико Рафаела - Килмес
[H - 01:15] 21502 | Ланус - Колон
[H - 23:10] 21503 | Ол Бойс - Сан Лоренсо
[H - 02:30] 21504 | Велес Сарсфийлд - Расинг Клуб
[H - 23:10] 21505 | Арсенал Саранди - Тигре Виктория
[H - 21:00] 21506 | Нюелс Олд Бойс - Росарио Сентрал
21835 | България
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:45] 21801 | Ботев Пловдив - Литекс Ловеч
[C - 16:15] 21802 | Локомотив Пловдив - Лудогорец
[H - 19:30] 21803 | Левски София - Черно море
[C - 18:00] 21804 | Черноморец Бургас - Славия София
[C - 17:00] 21805 | Любимец - Берое
[C - 17:00] 21806 | Пирин Гоце Делчев - Нефтохимик
21936 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[H - 02:00] 21901 | Клуб Америка - Крус Асул
[H - 06:00] 21902 | Атлас - Пуебла
[H - 04:00] 21903 | Монтерей - Сантос Лагуна
[H - 20:00] 21904 | УНАМ Пумас - Чиапас
[H - 05:05] 21905 | Леон - Керетаро
[H - 04:00] 21906 | Пачука - Чивас Гуадалахара
22237 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 22201 | Аустрия Виена - Рапид Виена
[C - 17:30] 22202 | СВ Грьодиг - РБ Залцбург
[C - 20:00] 22203 | Щурм Грац - Адмира Вакер
[C - 20:00] 22204 | Вакер Инсбрук - ВАК Волфсбергер
[C - 20:00] 22205 | Винер Нойщат - Рийд
22338 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22301 | Уулвърхямптън - Питърбъро
[C - 17:00] 22302 | Шефилд Юнайтед - Лейтън Ориент
[C - 17:00] 22303 | Брентфорд - Нотс Каунти
[C - 17:00] 22304 | Бристол Сити - Престън
[C - 17:00] 22305 | Карлайл - Суиндън
[C - 17:00] 22306 | Ковънтри - Милтън Кийнс Донс
[C - 17:00] 22307 | Кроули - Крю Александра
[C - 17:00] 22308 | Колчестър - Транмиър 32439 | Норвегия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 32401 | Олесунд - Розенборг
[H - 16:30] 32402 | Старт - Хаугесунд
[C - 16:30] 32403 | Од Гренланд - Молде
[H - 19:00] 32404 | Лилестрьом - Санднес Улф
[H - 20:00] 32405 | Бран - Стабек
[H - 19:00] 32406 | Волеренга - ФК Бодо/Глимт
32540 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 32501 | Базел - Тюн
[C - 20:45] 32502 | Грасхопър - Цюрих
[C - 20:45] 32503 | Санкт Гален - Аарау
[H - 14:45] 32504 | Лозана - Сион
[H - 17:00] 32505 | Йънг Бойс - Люцерн
32641 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:15] 32601 | Дукла Прага - Виктория Пилзен
[H - 20:00] 32602 | Словачко - Спарта Прага
[C - 17:00] 32603 | Слован Либерец - Баник Острава
[H - 18:00] 32604 | Височина Ихлава - Млада Болеслав
[H - 18:00] 32605 | Сигма Оломоуц - Бохемианс 1905
[H - 18:00] 32606 | Зноймо - Збройовка Бърно
32742 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:30] 32701 | Лех Познан - Ягелония
[C - 16:30] 32702 | Лехия Гданск - Заглембе Любин
[H - 16:30] 32703 | Пяст Гливице - Погон Шчечин
[H - 19:00] 32704 | Легия Варшава - Завиша Бидгошч
[C - 19:00] 32705 | Видзев Лодз - Висла Краков
32943 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Портсмут - Хартлипул
[C - 17:00] 32902 | Бери - Екзитър
[C - 17:00] 32903 | Челтнъм - Саутенд
[C - 17:00] 32904 | Торки - Скънторп
[C - 17:00] 32905 | Оксфорд Юнайтед - Флийтууд
[C - 17:00] 32906 | Акрингтън - Нортхямптън
33044 | Украйна
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 33001 | Динамо Киев - Металист Харков
[C - 17:00] 33002 | Шахтьор Донецк - Карпати Лвов
[H - 17:00] 33003 | Заря Луганск - Иличьовец
[C - 19:30] 33004 | Ховерла Южхород - Металург Донецк
[H - 14:00] 33005 | Черноморец Одеса - Металург Запорожие 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 40801 | Донкастър - Бирмингам (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40802 | Блякпул - Йоувил (Англия-Ш)
[C - 19:00] 41203 | Реал Мурсия - Сабадел (Испания-2)
[C - 16:00] 41304 | Реджина - Латина (Италия-Б)
[C - 16:00] 41305 | Карпи - Трапани (Италия-Б)
[C - 17:00] 41706 | Килмарнък - Сейнт Джонстън (Шотландия)
[C - 17:00] 41707 | Сейнт Мирън - Мъдъруел (Шотландия)
[C - 17:00] 41708 | Партик Тисъл - Хартс (Шотландия)
[C - 18:00] 42009 | Мидтиланд - Олборг (Дания)
[C - 17:00] 42310 | Порт Вейл - Уолсол (Англия-1)
[C - 17:00] 42311 | Шрозбъри - Стивънидж (Англия-1)
[C - 17:00] 42312 | Брадфорд - Олдъм (Англия-1)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 51001 | Аполон Смирнис - Ерготелис (Гърция)
[H - 15:00] 51102 | Анжи - Динамо Москва (Русия)
[H - 17:30] 51103 | Краснодар - Ростов (Русия)
[H - 22:00] 51204 | Мирандес - Реал Хаен (Испания-2)
[H - 19:00] 51205 | Тенерифе - Алавес (Испания-2)
[H - 18:00] 52006 | ФК Копенхаген - Сьондерийске (Дания)
[H - 20:30] 52007 | Брьондби - Есберг (Дания)
[H - 15:00] 52008 | Виборг - Одензе (Дания)
[H - 14:30] 52109 | Кайзерслаутерн - Бохум (Германия-2)
[H - 14:30] 52110 | Ерцгебирге Ауе - Унион Берлин (Германия-2)
[H - 14:30] 52111 | 1860 Мюнхен - Карлсруе (Германия-2)
[H - 19:00] 52412 | Согндал - Сарпсборг 08 (Норвегия)
[H - 16:00] 52813 | Йефле - АИК (Швеция)
[H - 16:00] 52814 | ИФК Норкьопинг - Хелзингборг (Швеция)
[H - 15:30] 52815 | Юргорден - Халмстад (Швеция)
[H - 18:30] 53116 | Брашов - Астра Гюргево (Румъния)
[H - 21:00] 53117 | ЧФР Клуж - Петролул Плоещ (Румъния)
[H - 18:00] 53218 | Цукарички - Напредък (Сърбия)
[H - 22:00] 53319 | Чивас САЩ - Лос Анжелис Галакси (САЩ)
[H - 22:30] 53520 | Унион Ла Калера - Унион Еспаньола (Чили)
[H - 21:30] 53521 | Универсидад Чили - Коло Коло (Чили)
[H - 22:00] 53522 | Кобресал - Палестино (Чили)
[H - 16:00] 53923 | Риека - Хайдук Сплит (Хърватия)
[H - 20:00] 53924 | РНК Сплит - Истра 1961 (Хърватия)Забележки:[Пн 15:15 - Мандор] Пусната е Главната тема.
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00