<> [S13W30 - 07.04/13.04.2014] Купа на ПМЛ (финал) <>
| 07.04.2014 14:30
Финалът е в един мач, на неутрален терен (Правила!). При равенство в редовното време ще бъдат изпълнени дузпи в седмицата 14/20 април 2014 година. Изпълнението на дузпите ще започне непосредствено след края на мачовете и ще е върху мачове в периода сряда-неделя. Купа на ПМЛ (финал)————————————————————————————————————————————————————————————
[13307001] (H) ●
СИНЯТА ЛАВИНА 2:2 (4:3 ЕД)
THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ] [ДУЗПИ]————————————————————————————————————————————————————————————
Контролни срещи————————————————————————————————————————————————————————————
[13309002] ●
DEMBA BOYZ 2:2 VALIANT KNIGHTS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13309003] ●
CDLM BLUE POWER "Б" 5:2 CDLM BLUE POWER ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13309004] ●
EXTREME ZOMBIES 5:2 БАЛКАНСКИ МЕЧОК ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия20727 | Португалия
20828 | Англия-Ш
20929 | Турция
21030 | Гърция
21231 | Испания-2
21332 | Италия-Б
21433 | Белгия
21534 | Аржентина
21835 | България
21936 | Мексико
22237 | Австрия
22338 | Англия-132439 | Норвегия
32540 | Швейцария
32641 | Чехия
32742 | Полша
32843 | Швеция
32944 | Англия-2---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:37] 10101 | Ливърпул - Манчестър Сити
[H - 18:07] 10102 | Суонзи - Челси
[C - 17:07] 10103 | Уест Бромич - Тотнъм
[C - 17:07] 10104 | Съндърланд - Евертън
[C - 17:07] 10105 | Фулъм - Норич
[C - 17:07] 10106 | Сток Сити - Нюкасъл
[C - 17:07] 10107 | Саутхямптън - Кардиф Сити
[C - 17:07] 10108 | Кристъл Палас - Астън Вила
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 10201 | Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд
[C - 16:30] 10202 | Хановер - Хамбургер
[H - 16:30] 10203 | Байер Леверкузен - Херта
[C - 16:30] 10204 | Борусия М'гладбах - Щутгарт
[C - 16:30] 10205 | Волфсбург - Нюрнберг
[C - 16:30] 10206 | Фрайбург - Айнтрахт Брауншвайг
[C - 16:30] 10207 | Майнц - Вердер
[H - 18:30] 10208 | Хофенхайм - Аугсбург
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 10301 | Наполи - Лацио
[H - 21:45] 10302 | Милан - Катания
[C - 21:45] 10303 | Рома - Аталанта
[H - 16:00] 10304 | Верона - Фиорентина
[H - 16:00] 10305 | Сампдория - Интер
[H - 13:30] 10306 | Болоня - Парма
[C - 19:00] 10307 | Сасуоло - Каляри
[H - 16:00] 10308 | Ливорно - Киево
[H - 16:00] 10309 | Торино - Дженоа
10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 10401 | Хетафе - Атлетико Мадрид
[C - 21:00] 10402 | Гранада - Барселона
[H - 13:00] 10403 | Бетис - Севиля
[C - 17:00] 10404 | Селта - Реал Сосиедад
[H - 22:00] 10405 | Еспаньол - Райо Валекано
[C - 23:00] 10406 | Реал Мадрид - Алмерия
[H - 18:00] 10407 | Валенсия - Елче
[C - 19:00] 10408 | Виляреал - Леванте
10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10501 | Лион - Пари Сен Жермен
[C - 21:00] 10502 | Ница - Лориен
[C - 18:00] 10503 | Лил - Валансиен
[H - 18:00] 10504 | Реймс - Сент Етиен
[C - 21:00] 10505 | Аячо - Бордо
[C - 21:00] 10506 | Сошо - Тулуза
[C - 21:00] 10507 | Евиан ТГ - Бастия
[C - 21:00] 10508 | Рен - Монако
[H - 15:00] 10509 | Нант - Гинган
10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 10601 | ПСВ Айндховен - Фейенорд
[H - 13:30] 10602 | Аякс - АДО Ден Хааг
[H - 15:30] 10603 | Утрехт - Хераклес
[C - 20:45] 10604 | Камбуур - Витес
[C - 21:45] 10605 | Твенте - Рода
[H - 15:30] 10606 | АЗ Алкмаар - НЕК Ниймеген
[H - 15:30] 10607 | Ваалвийк - ПЕК Цволе
[C - 19:45] 10608 | Го Ахед Ийгълс - Хееренвеен 20727 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:15] 20701 | Брага - Порто
[H - 19:00] 20702 | Арока - Бенфика
[C - 18:00] 20703 | Насионал Мадейра - Маритимо
[C - 20:00] 20704 | Рио Аве - Олянензе
[C - 22:15] 20705 | Спортинг Лисабон - Жил Висенте
[C - 20:00] 20706 | Белененсес - Витория Гимараеш
20828 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:07] 20801 | Брайтън - Чарлтън
[C - 17:07] 20802 | Милуол - Уотфорд
[C - 17:07] 20803 | Бърнли - Мидълзбро
[C - 17:07] 20804 | Болтън - Барнзли
[C - 17:07] 20805 | Лийдс - Блякпул
[C - 17:07] 20806 | Дарби Каунти - Хъдърсфийлд
[C - 17:07] 20807 | Шефилд Уензди - Блякбърн
[C - 17:07] 20808 | Ипсуич - Донкастър
20929 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 20901 | Фенербахче - Анталияспор
[C - 19:00] 20902 | Сивасспор - Галатасарай
[H - 16:00] 20903 | Ескишехирспор - Трабзонспор
[C - 19:00] 20904 | Кайзериспор - Ризеспор
[H - 13:30] 20905 | Генчлербирлиги - Ерджиеспор
[C - 16:00] 20906 | Кардемир Карабюкспор - Акхисар Беледие
21030 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21001 | Пантракикос - Атромитос
[H - 19:00] 21002 | Левадиакос - ПАОК Солун
[H - 19:00] 21003 | Ксанти - Панатинайкос
[H - 19:00] 21004 | Верия - Астерас Триполис
[H - 19:00] 21005 | Олимпиакос Пирея - Аполон Смирнис
[H - 19:00] 21006 | Арис Солун - ПАС Янина
[H - 19:00] 21007 | Паниониос - Платаниас
[H - 19:00] 21008 | Панетоликос - ОФИ Крит
21231 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 21201 | Понферадина - Майорка
[H - 13:00] 21202 | Ла Коруня - Рекреативо Уелва
[C - 19:15] 21203 | Нумансия - Сарагоса
[C - 19:00] 21204 | Жирона - Мирандес
[H - 18:00] 21205 | Кордоба - Алкоркон
[C - 21:00] 21206 | Лас Палмас - Херкулес
[C - 21:00] 21207 | Сабадел - Спортинг Хихон
[H - 18:00] 21208 | Реал Хаен - Барселона 'Б'
21332 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21301 | Емполи - Тернана
[C - 16:00] 21302 | Варезе - Бари
[C - 16:00] 21303 | Пескара - Читадела
[C - 16:00] 21304 | Трапани - Палермо
[C - 16:00] 21305 | Сиена - Виртус Ланчано
[C - 16:00] 21306 | Модена - Юве Стабия
[C - 16:00] 21307 | Авелино - Бреша
[C - 16:00] 21308 | Латина - Новара
21433 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21401 | Золте Варегем - ФК Брюж
[H - 19:00] 21402 | РК Генк - Стандард Лиеж
[C - 21:00] 21403 | Оуд-Хеверлее Льовен - Монс
[C - 21:00] 21404 | Кортрийк - Мехелен
[C - 21:00] 21405 | АА Гент - Ваасланд/Беверен
[C - 21:00] 21406 | Серкъл Брюж - Шарльороа
[C - 21:00] 21407 | Остенде - Лиерс
21534 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 02:30] 21501 | Сан Лоренсо - Ланус
[H - 23:10] 21502 | Годой Крус - Нюелс Олд Бойс
[C - 21:00] 21503 | Килмес - Естудиантес ЛП
[H - 01:20] 21504 | Расинг Клуб - Олимпо
[H - 23:10] 21505 | Химнасия ЛП - Арсенал Саранди
[C - 23:10] 21506 | Архентинос Хуниорс - Велес Сарсфийлд
21835 | България
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:15] 21801 | Левски София - Литекс Ловеч
[H - 15:45] 21802 | Черно море - Лудогорец
[H - 19:30] 21803 | Локомотив Пловдив - ЦСКА София
[H - 17:00] 21804 | Пирин Гоце Делчев - Славия София
[H - 17:00] 21805 | Нефтохимик - Берое
[H - 17:00] 21806 | Любимец - Локомотив София
21936 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[H - 03:00] 21901 | Тигрес - Тихуана
[H - 20:00] 21902 | Пуебла - Клуб Америка
[H - 01:00] 21903 | Крус Асул - Пачука
[H - 05:00] 21904 | Чиапас - Монтерей
[H - 01:00] 21905 | Веракрус - УНАМ Пумас
[H - 20:00] 21906 | Толука - Леон
22237 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:30] 22201 | РБ Залцбург - Щурм Грац
[H - 17:30] 22202 | Винер Нойщат - Аустрия Виена
[C - 20:00] 22203 | Рапид Виена - Адмира Вакер
[C - 20:00] 22204 | Рийд - Вакер Инсбрук
[C - 20:00] 22205 | ВАК Волфсбергер - СВ Грьодиг
22338 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:07] 22301 | Суиндън - Брентфорд
[C - 17:07] 22302 | Уолсол - Бристол Сити
[C - 17:07] 22303 | Крю Александра - Уулвърхямптън
[C - 17:07] 22304 | Питърбъро - Ковънтри
[C - 17:07] 22305 | Милтън Кийнс Донс - Кроули
[C - 17:07] 22306 | Транмиър - Шрозбъри
[C - 17:07] 22307 | Лейтън Ориент - Джилингам
[C - 17:07] 22308 | Престън - Карлайл 32439 | Норвегия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 32401 | Стрьомсгодсет - Олесунд
[H - 20:00] 32402 | Розенборг - Од Гренланд
[C - 19:00] 32403 | Хаугесунд - Волеренга
[C - 16:30] 32404 | Лилестрьом - Викинг
[H - 16:30] 32405 | Стабек - Молде
[H - 19:00] 32406 | Сарпсборг 08 - Старт
32540 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 32501 | Сион - Базел
[C - 20:45] 32502 | Лозана - Грасхопър
[H - 14:45] 32503 | Люцерн - Санкт Гален
[H - 17:00] 32504 | Цюрих - Йънг Бойс
[C - 20:45] 32505 | Тюн - Аарау
32641 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 32601 | Спарта Прага - Славия Прага
[H - 18:00] 32602 | Яблонец - Дукла Прага
[H - 16:00] 32603 | Виктория Пилзен - Височина Ихлава
[C - 17:00] 32604 | Прибрам - Слован Либерец
[H - 18:00] 32605 | Млада Болеслав - Зноймо
[C - 18:00] 32606 | Баник Острава - Словачко
32742 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 32701 | Гурник Забже - Лех Познан
[C - 19:00] 32702 | Заглембе Любин - Легия Варшава
[C - 19:00] 32703 | Шльонск Вроцлав - Лехия Гданск
[C - 19:00] 32704 | Ягелония - Пяст Гливице
[C - 19:00] 32705 | Висла Краков - Подбескидзе
[C - 19:00] 32706 | Погон Шчечин - Видзев Лодз
32843 | Швеция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32801 | Малмьо ФФ - Йефле
[H - 18:30] 32802 | Хелзингборг - Хекен
[H - 16:00] 32803 | АИК - Йоребро
[C - 17:00] 32804 | Отвидаберг - Фалкенбергс ФФ
[H - 18:30] 32805 | Халмстад - ИФК Норкьопинг
32944 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:07] 32901 | Скънторп - Бери
[C - 17:07] 32902 | Хартлипул - Честърфийлд
[C - 17:07] 32903 | Нортхямптън - Бъртън
[C - 17:07] 32904 | Екзитър - Челтнъм
[C - 17:07] 32905 | Дагенъм Редбридж - Портсмут
[C - 17:07] 32906 | Флийтууд - Моркамб 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:07] 40801 | Йоувил - Борнемут (Англия-Ш)
[C - 18:30] 41102 | Зенит - Краснодар (Русия)
[C - 16:00] 41103 | Терек - Ростов (Русия)
[C - 16:00] 41304 | Кротоне - Карпи (Италия-Б)
[C - 18:00] 42005 | Мидтиланд - Одензе (Дания)
[C - 17:07] 42306 | Нотс Каунти - Порт Вейл (Англия-1)
[C - 17:07] 42307 | Стивънидж - Колчестър (Англия-1)
[C - 19:00] 42708 | Корона Келце - Краковия Краков (Полша)
[C - 19:00] 42709 | Завиша Бидгошч - Рух Хожув (Полша)
[C - 17:07] 42910 | Плимут - Оксфорд Юнайтед (Англия-2)
[C - 17:07] 42911 | Саутенд - АФК Уимбълдън (Англия-2)
[C - 17:07] 42912 | Бристол Роувърс - Торки (Англия-2)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 51001 | Ерготелис - АЕЛ Калони (Гърция)
[H - 15:00] 51102 | Рубин - Кубан (Русия)
[H - 18:00] 51203 | Реал Мурсия - Луго (Испания-2)
[H - 19:15] 51204 | Алавес - Реал Мадрид Кастиля (Испания-2)
[H - 19:00] 51205 | Ейбар - Тенерифе (Испания-2)
[H - 18:00] 52006 | ФК Копенхаген - Орхус ГФ (Дания)
[H - 15:00] 52007 | Рандерс - Виборг (Дания)
[H - 20:00] 52008 | Олборг - Брьондби (Дания)
[H - 14:30] 52109 | Фортуна Дюселдорф - Аален (Германия-2)
[H - 14:30] 52110 | ФШФ Франкфурт - Зандхаузен (Германия-2)
[H - 14:30] 52111 | Бохум - Енерги Котбус (Германия-2)
[H - 19:00] 52412 | ФК Бодо/Глимт - Согндал (Норвегия)
[H - 19:30] 53013 | Металист Харков - Таврия (Украйна)
[H - 18:30] 53114 | Оцелул Галац - ЧФР Клуж (Румъния)
[H - 22:00] 53315 | Сан Хосе Ърткуейкс - Кълъмбъс Крю (САЩ)
[H - 21:30] 53516 | Уачипато - Универсидад Чили (Чили)
[H - 21:30] 53517 | Нюбленсе - Палестино (Чили)
[H - 20:00] 53918 | Хайдук Сплит - РНК Сплит (Хърватия)
[H - 16:00] 53919 | Истра 1961 - Хърватски Драговолац (Хърватия)
[H - 20:50] 54020 | Макаби Тел Авив - Макаби Хайфа (Израел)
[H - 20:15] 54021 | Бейтар Йерусалим - Ашдод (Израел)
[] 522 | ()
[] 523 | ()
[] 524 | ()Забележки:[Пн 15:30 - Мандор] Пусната е Главната тема. Мачове за ПСУ ще бъдат добавени в четвъртък, от Уругвай и Колумбия или от неноминирани мачове от редовните зелени и червени потоци.
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00