<> [S13W31 - 21.04/27.04.2014] ПМЛ 'A' лига (XXІІ кръг) + ПМЛ 'Б' лига (XXІІ кръг) <>
| 21.04.2014 14:54
ПМЛ 'А' лига (XXII кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13311001] ●
AIR FORCE 2:2 THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13311002] ●
CRAZY BAND 2:2 EXTREME ZOMBIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13311003] ●
THE RED WINNERZ 3:3 СИНЯТА ЛАВИНА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13311004] ●
КРИВА НИВА 4:0 NEW MERSEY RAZORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13311005] ●
ARLITO 0:0 CDLM BLUE POWER ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13311006] ●
VALIANT KNIGHTS 2:0 THE CURSED ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (XXII кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[13312007] ●
CDLM BLUE POWER "Б" 3:3 RED OR DEAD ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13312008] ●
ЖФК БАБА ЯГА 1:1 DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13312009] ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 3:1 THUG SLUGS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13312010] ●
REAL GREEN 1:4 PRIMUS MAXIMUS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13312011] ●
THE THRACIAN ORPHICS 1:1 PC MANIA ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13312012] ●
DUNE WARRIORS 1:3 UNDERGROUND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия20827 | Англия-Ш
20928 | Турция
21229 | Испания-2
21330 | Италия-Б
21431 | Белгия
21532 | Аржентина
21633 | Бразилия
21734 | Шотландия
21835 | България
21936 | Мексико
22237 | Австрия
22338 | Англия-132439 | Норвегия
32540 | Швейцария
32641 | Чехия
32742 | Полша
32943 | Англия-2
33044 | Украйна---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:05] 10101 | Ливърпул - Челси
[C - 19:30] 10102 | Манчестър Юнайтед - Норич
[C - 17:00] 10103 | Сток Сити - Тотнъм
[C - 17:00] 10104 | Уест Бромич - Уест Хям
[H - 18:10] 10105 | Кристъл Палас - Манчестър Сити
[C - 17:00] 10106 | Суонзи - Астън Вила
[C - 17:00] 10107 | Фулъм - Хъл Сити
[H - 14:00] 10108 | Съндърланд - Кардиф Сити
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 10201 | Байер Леверкузен - Борусия Дортмунд
[H - 18:30] 10202 | Шалке - Борусия М'гладбах
[C - 16:30] 10203 | Байерн Мюнхен - Вердер
[C - 16:30] 10204 | Волфсбург - Фрайбург
[C - 16:30] 10205 | Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт
[H - 16:30] 10206 | Аугсбург - Хамбургер
[C - 16:30] 10207 | Майнц - Нюрнберг
[C - 16:30] 10208 | Херта - Айнтрахт Брауншвайг
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10301 | Интер - Наполи
[C - 19:00] 10302 | Болоня - Фиорентина
[H - 16:00] 10303 | Торино - Удинезе
[H - 16:00] 10304 | Каляри - Парма
[H - 16:00] 10305 | Сампдория - Киево
[H - 16:00] 10306 | Ливорно - Лацио
[H - 13:30] 10307 | Верона - Катания
[H - 21:45] 10308 | Аталанта - Дженоа
10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10401 | Валенсия - Атлетико Мадрид
[C - 23:00] 10402 | Бетис - Реал Сосиедад
[C - 19:00] 10403 | Хетафе - Малага
[C - 21:00] 10404 | Реал Мадрид - Осасуна
[H - 22:00] 10405 | Виляреал - Барселона
[H - 20:00] 10406 | Атлетик Билбао - Севиля
[C - 17:00] 10407 | Гранада - Райо Валекано
[H - 13:00] 10408 | Еспаньол - Алмерия
10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10501 | Лил - Бордо
[H - 18:00] 10502 | Лион - Бастия
[H - 15:00] 10503 | Сошо - Пари Сен Жермен
[C - 21:00] 10504 | Ница - Реймс
[C - 21:00] 10505 | Монпелие - Тулуза
[C - 21:00] 10506 | Евиан ТГ - Сент Етиен
[C - 21:00] 10507 | Рен - Лориен
[C - 21:00] 10508 | Гинган - Валансиен
[C - 18:00] 10509 | Аячо - Монако
10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 10601 | Хераклес - Аякс
[H - 15:30] 10602 | ПЕК Цволе - ПСВ Айндховен
[H - 15:30] 10603 | Хееренвеен - Утрехт
[H - 15:30] 10604 | АДО Ден Хааг - АЗ Алкмаар
[H - 15:30] 10605 | Фейенорд - Камбуур
[H - 15:30] 10606 | НЕК Ниймеген - Твенте
[H - 15:30] 10607 | Витес - Го Ахед Ийгълс
[H - 15:30] 10608 | Рода - Грьонинген
[H - 15:30] 10609 | НАК Бреда - Ваалвийк 20827 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20801 | Дарби Каунти - Уотфорд
[C - 17:00] 20802 | Уигън - Блякпул
[C - 17:00] 20803 | Куинс Парк Рейнджърс - Милуол
[C - 17:00] 20804 | Донкастър - Рединг
[C - 17:00] 20805 | Хъдърсфийлд - Лестър
[C - 17:00] 20806 | Шефилд Уензди - Болтън
[C - 17:00] 20807 | Бирмингам - Лийдс
[C - 17:00] 20808 | Чарлтън - Блякбърн
20928 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 20901 | Касъмпаша - Анталияспор
[H - 19:00] 20902 | Елазъгспор - Галатасарай
[H - 19:00] 20903 | Сивасспор - Бешикташ
[H - 19:00] 20904 | Фенербахче - Ризеспор
[C - 19:00] 20905 | Трабзонспор - Газиантепспор
[H - 19:00] 20906 | Кайзериспор - Кардемир Карабюкспор
[H - 19:00] 20907 | Ескишехирспор - Ерджиеспор
[H - 19:00] 20908 | Коняспор - Акхисар Беледие
21229 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 21201 | Жирона - Сарагоса
[C - 19:15] 21202 | Ла Коруня - Понферадина
[C - 23:00] 21203 | Лас Палмас - Барселона 'Б'
[H - 19:15] 21204 | Нумансия - Реал Мадрид Кастиля
[C - 19:00] 21205 | Спортинг Хихон - Луго
[C - 19:00] 21206 | Алавес - Майорка
[H - 22:00] 21207 | Реал Мурсия - Алкоркон
[C - 21:00] 21208 | Кордоба - Мирандес
21330 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21301 | Емполи - Специя
[C - 16:00] 21302 | Чезена - Бреша
[C - 16:00] 21303 | Падова - Бари
[C - 16:00] 21304 | Латина - Палермо
[C - 16:00] 21305 | Сиена - Карпи
[C - 16:00] 21306 | Варезе - Виртус Ланчано
[C - 16:00] 21307 | Авелино - Кротоне
[C - 16:00] 21308 | Реджина - Читадела
21431 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21401 | Андерлехт - Стандард Лиеж
[C - 19:00] 21402 | Локерен - ФК Брюж
[C - 21:00] 21403 | Шарльороа - Мехелен
[C - 21:00] 21404 | Серкъл Брюж - Кортрийк
[C - 21:00] 21405 | Лиерс - Ваасланд/Беверен
[C - 21:00] 21406 | Остенде - АА Гент
21532 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 02:30] 21501 | Расинг Клуб - Килмес
[C - 21:00] 21502 | Белграно - Сан Лоренсо
[H - 23:00] 21503 | Ланус - Ол Бойс
[H - 22:00] 21504 | Естудиантес ЛП - Годой Крус
[H - 27:30] 21505 | Олимпо - Ривър Плейт
[H - 24:15] 21506 | Бока Хуниорс - Арсенал Саранди
[C - 23:10] 21507 | Атлетико Рафаела - Колон
[H - 01:20] 21508 | Велес Сарсфийлд - Росарио Сентрал
21633 | Бразилия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 21601 | Витория Бая - Атлетико Паранензе
[H - 22:00] 21602 | Крузейро - Сао Пауло
[H - 22:00] 21603 | Ботафого - Интернасионал
[H - 00:30] 21604 | Коритиба - Сантос
[H - 22:00] 21605 | Коринтианс - Фламенго
[H - 03:00] 21606 | Палмейрас - Флуминензе
[H - 24:30] 21607 | Спорт Ресифе - Чапекоензе ФК
21734 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 21701 | Селтик - Инвърнес КТ
[C - 17:00] 21702 | Дънди Юнайтед - Мъдъруел
[C - 17:00] 21703 | Абърдийн - Сейнт Джонстън
[C - 17:00] 21704 | Рос Каунти - Килмарнък
[H - 14:45] 21705 | Хибърниън - Хартс
21835 | България
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21801 | Литекс Ловеч - Лудогорец
[C - 16:15] 21802 | Ботев Пловдив - Левски София
[H - 17:00] 21803 | ЦСКА София - Черно море
[C - 19:00] 21804 | Черноморец Бургас - Пирин Гоце Делчев
[C - 17:00] 21805 | Локомотив София - Нефтохимик
21936 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[H - 03:00] 21901 | Тигрес - Атлас
[H - 01:00] 21902 | Крус Асул - УНАМ Пумас
[H - 20:00] 21903 | Толука - Клуб Америка
[H - 20:00] 21904 | Пуебла - Монаркас Морелия
[H - 01:00] 21905 | Веракрус - Сантос Лагуна
[H - 05:00] 21906 | Чиапас - Атланте
22237 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:00] 22201 | Рапид Виена - РБ Залцбург
[C - 20:00] 22202 | Вакер Инсбрук - Аустрия Виена
[H - 17:30] 22203 | ВАК Волфсбергер - Щурм Грац
[C - 17:30] 22204 | Рийд - Адмира Вакер
[C - 20:00] 22205 | Винер Нойщат - СВ Грьодиг
22338 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22301 | Бристол Сити - Крю Александра
[C - 17:00] 22302 | Шрозбъри - Питърбъро
[C - 17:00] 22303 | Ковънтри - Уулвърхямптън
[C - 17:00] 22304 | Нотс Каунти - Суиндън
[C - 17:00] 22305 | Лейтън Ориент - Транмиър
[C - 17:00] 22306 | Колчестър - Брентфорд
[C - 17:00] 22307 | Стивънидж - Уолсол
[C - 17:00] 22308 | Родъръм - Милтън Кийнс Донс 32439 | Норвегия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:30] 32401 | Стрьомсгодсет - Од Гренланд
[H - 19:00] 32402 | Розенборг - Бран
[H - 20:00] 32403 | Старт - Викинг
[H - 19:00] 32404 | Хаугесунд - Согндал
[H - 19:00] 32405 | Санднес Улф - Молде
[H - 19:00] 32406 | Стабек - ФК Бодо/Глимт
32540 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 32501 | Базел - Грасхопър
[H - 14:45] 32502 | Тюн - Санкт Гален
[C - 20:45] 32503 | Цюрих - Люцерн
[C - 20:45] 32504 | Сион - Аарау
[H - 14:45] 32505 | Лозана - Йънг Бойс
32641 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:15] 32601 | Спарта Прага - Слован Либерец
[H - 18:00] 32602 | Яблонец - Височина Ихлава
[C - 20:00] 32603 | Словачко - Сигма Оломоуц
[C - 18:00] 32604 | Баник Острава - Дукла Прага
[H - 18:00] 32605 | Збройовка Бърно - Млада Болеслав
[H - 21:15] 32606 | Бохемианс 1905 - Славия Прага
32742 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 32701 | Шльонск Вроцлав - Заглембе Любин
[C - 19:00] 32702 | Ягелония - Пяст Гливице
[C - 21:30] 32703 | Легия Варшава - Завиша Бидгошч
[H - 19:00] 32704 | Рух Хожув - Лехия Гданск
[H - 16:30] 32705 | Корона Келце - Видзев Лодз
32943 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Бери - Портсмут
[C - 17:00] 32902 | Екзитър - Скънторп
[H - 17:00] 32903 | Бъртън - Честърфийлд
[C - 17:00] 32904 | Рочдейл - Челтнъм
[C - 17:00] 32905 | Плимут - Хартлипул
[C - 17:00] 32906 | Флийтууд - Саутенд
33044 | Украйна
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 33001 | Металист Харков - Днепър Д'петровск
[H - 19:30] 33002 | Металург Донецк - Динамо Киев
[H - 17:00] 33003 | Заря Луганск - Ховерла Южхород
[H - 14:00] 33004 | Иличьовец - ПФК Севастопол
[H - 17:00] 33005 | Карпати Лвов - Металург Запорожие 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 40801 | Борнемут - Нотингам Форест (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40802 | Мидълзбро - Барнзли (Англия-Ш)
[C - 18:00] 41103 | Краснодар - Локомотив Москва (Русия)
[C - 16:00] 41304 | Трапани - Юве Стабия (Италия-Б)
[C - 23:00] 41505 | Архентинос Хуниорс - Химнасия ЛП (Аржентина)
[C - 18:00] 42006 | Одензе - Олборг (Дания)
[C - 17:00] 42307 | Брадфорд - Кроули (Англия-1)
[C - 17:00] 42308 | Престън - Джилингам (Англия-1)
[C - 17:00] 42309 | Карлайл - Олдъм (Англия-1)
[C - 17:00] 42910 | Оксфорд Юнайтед - Акрингтън (Англия-2)
[C - 17:00] 42911 | Дагенъм Редбридж - Нортхямптън (Англия-2)
[C - 17:00] 42912 | Уикъмб - Бристол Роувърс (Англия-2)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 51101 | Терек - Динамо Москва (Русия)
[H - 15:00] 51102 | Ростов - Анжи (Русия)
[H - 18:00] 51203 | Сабадел - Херкулес (Испания-2)
[H - 19:00] 51204 | Реал Хаен - Тенерифе (Испания-2)
[H - 20:00] 52005 | Нордселанд - ФК Копенхаген (Дания)
[H - 15:00] 52006 | Виборг - Орхус ГФ (Дания)
[H - 18:00] 52007 | Брьондби - Вестселанд (Дания)
[H - 14:30] 52108 | Санкт Паули - Аален (Германия-2)
[H - 14:30] 52109 | Падерборн - Зандхаузен (Германия-2)
[H - 14:30] 52110 | Динамо Дрезден - Карлсруе (Германия-2)
[H - 18:30] 52811 | Хекен - АИК (Швеция)
[H - 16:00] 52812 | Хелзингборг - Мелби (Швеция)
[H - 16:00] 52813 | Юргорден - Бромапойкарна (Швеция)
[H - 22:00] 53314 | Хюстън Динамо - Портланд Тимбърс (САЩ)
[H - 21:00] 53515 | Кобресал - Унион Еспаньола (Чили)
[H - 21:30] 53516 | Нюбленсе - Коло Коло (Чили)
[H - 20:00] 53917 | РНК Сплит - Риека (Хърватия)
[H - 16:00] 53918 | Хърватски Драговолац - Задар (Хърватия)
[] 519 | ()
[] 520 | ()
[] 521 | ()
[] 522 | ()
[] 523 | ()
[] 524 | ()Забележки:[Пн 16:00 - Мандор] Пусната е Главната тема.
[C 12:00 - Мандор] Коригирани са началните часове на мачове в потоци Аржентина, Бразилия и Мексико. Няма промени в началните часове на мачовете в ПМЛ.
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00