<> [S13W32 - 28.04/04.05.2014] ПМЛ 'А-Б' баражи (финали - І) <>
| 28.04.2014 14:02
Баражите са в два мача, на разменено гостуване. Отборите от А лига са домакини в първите мачове. В случай на равенство в общия резултат след двата мача, ще бъдат изпълнени дузпи в седмицата 12-18 май. Правилото за гол на чужд терен не важи!
ПМЛ 'А-Б' баражи (финали, първи срещи)————————————————————————————————————————————————————————————
[13326001] ●
ARLITO 2:2 REAL GREEN ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13326002] ●
THE RED WINNERZ 1:1 RED OR DEAD ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
Контролни срещи————————————————————————————————————————————————————————————
[13329003] ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 2:0 EXTREME ZOMBIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10423 | Испания-1
10624 | Холандия
10725 | Португалия
11226 | Испания-220327 | Италия-А
20528 | Франция-1
20929 | Турция
21330 | Италия-Б
21431 | Белгия
21532 | Аржентина
21633 | Бразилия
21734 | Шотландия
21835 | България
22136 | Германия-2
22237 | Австрия
22338 | Англия-132439 | Норвегия
32540 | Швейцария
32641 | Чехия
32742 | Полша
32843 | Швеция
32944 | Англия-2---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 10101 | Евертън - Манчестър Сити
[H - 15:30] 10102 | Арсенал - Уест Бромич
[H - 18:00] 10103 | Челси - Норич
[C - 17:00] 10104 | Манчестър Юнайтед - Съндърланд
[C - 17:00] 10105 | Суонзи - Саутхямптън
[C - 17:00] 10106 | Сток Сити - Фулъм
[C - 17:00] 10107 | Астън Вила - Хъл Сити
[C - 17:00] 10108 | Нюкасъл - Кардиф Сити
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Хамбургер - Байерн Мюнхен
[C - 16:30] 10202 | Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен
[C - 16:30] 10203 | Фрайбург - Шалке
[C - 16:30] 10204 | Борусия Дортмунд - Хофенхайм
[C - 16:30] 10205 | Нюрнберг - Хановер
[C - 16:30] 10206 | Борусия М'гладбах - Майнц
[C - 16:30] 10207 | Щутгарт - Волфсбург
[C - 16:30] 10208 | Вердер - Херта
[C - 16:30] 10209 | Айнтрахт Брауншвайг - Аугсбург
10423 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10401 | Реал Мадрид - Валенсия
[C - 17:00] 10402 | Барселона - Хетафе
[H - 18:00] 10403 | Леванте - Атлетико Мадрид
[C - 19:00] 10404 | Малага - Елче
[H - 13:00] 10405 | Алмерия - Бетис
[C - 23:00] 10406 | Валядолид - Еспаньол
[H - 20:00] 10407 | Севиля - Виляреал
[C - 21:00] 10408 | Осасуна - Селта
10624 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:45] 10601 | Утрехт - Витес
[C - 19:45] 10602 | АЗ Алкмаар - Фейенорд
[C - 19:45] 10603 | ПСВ Айндховен - НАК Бреда
[C - 19:45] 10604 | Аякс - НЕК Ниймеген
[C - 19:45] 10605 | Твенте - ПЕК Цволе
[C - 19:45] 10606 | Грьонинген - Хераклес
[C - 19:45] 10607 | Ваалвийк - Хееренвеен
[C - 19:45] 10608 | Камбуур - АДО Ден Хааг
[C - 19:45] 10609 | Го Ахед Ийгълс - Рода
10725 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 10701 | Рио Аве - Пасош Ферейра
[H - 20:00] 10702 | Бенфика - Витория Сетубал
[H - 20:00] 10703 | Брага - Маритимо
[H - 20:00] 10704 | Олянензе - Порто
[C - 20:30] 10705 | Насионал Мадейра - Спортинг Лисабон
[H - 20:00] 10706 | Ещорил - Белененсес
[H - 20:00] 10707 | Академика Коимбра - Витория Гимараеш
[H - 20:00] 10708 | Арока - Жил Висенте
11226 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 11201 | Сарагоса - Лас Палмас
[C - 19:15] 11202 | Луго - Ла Коруня
[C - 19:00] 11203 | Алкоркон - Спортинг Хихон
[H - 19:15] 11204 | Майорка - Ейбар
[C - 21:00] 11205 | Барселона 'Б' - Кордоба
[H - 20:00] 11206 | Тенерифе - Жирона
[H - 20:00] 11207 | Рекреативо Уелва - Нумансия
[H - 18:00] 11208 | Реал Мадрид Кастиля - Реал Хаен
[C - 19:00] 11209 | Понферадина - Алавес
[H - 22:00] 11210 | Мирандес - Сабадел
[C - 21:00] 11211 | Херкулес - Реал Мурсия 20327 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:45] 20301 | Милан - Интер
[H - 16:00] 20302 | Катания - Рома
[H - 16:00] 20303 | Парма - Сампдория
[H - 16:00] 20304 | Удинезе - Ливорно
[H - 16:00] 20305 | Киево - Торино
[H - 16:00] 20306 | Дженоа - Болоня
20528 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 20501 | Марсилия - Лион
[H - 15:00] 20502 | Сент Етиен - Монпелие
[H - 18:00] 20503 | Валансиен - Бордо
[H - 18:00] 20504 | Сошо - Ница
[H - 18:00] 20505 | Лориен - Аячо
[H - 18:00] 20506 | Тулуза - Нант
[H - 18:00] 20507 | Реймс - Евиан ТГ
20929 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 20901 | Бешикташ - Касъмпаша
[C - 19:00] 20902 | Галатасарай - Генчлербирлиги
[H - 15:30] 20903 | Бурсаспор - Трабзонспор
[H - 19:00] 20904 | Акхисар Беледие - Фенербахче
[H - 15:30] 20905 | Ризеспор - Сивасспор
21330 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21301 | Новара - Палермо
[C - 16:00] 21302 | Сиена - Модена
[C - 16:00] 21303 | Бреша - Емполи
[C - 16:00] 21304 | Тернана - Бари
[C - 16:00] 21305 | Читадела - Варезе
[C - 16:00] 21306 | Кротоне - Падова
[C - 16:00] 21307 | Карпи - Пескара
[C - 16:00] 21308 | Чезена - Авелино
21431 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21401 | ФК Брюж - Андерлехт
[C - 19:00] 21402 | РК Генк - Локерен
[C - 21:00] 21403 | Кортрийк - Шарльороа
[C - 21:00] 21404 | Мехелен - Серкъл Брюж
[C - 21:00] 21405 | АА Гент - Лиерс
[C - 21:00] 21406 | Ваасланд/Беверен - Остенде
21532 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 23:00] 21501 | Арсенал Саранди - Нюелс Олд Бойс
[H - 02:30] 21502 | Сан Лоренсо - Атлетико Рафаела
[H - 01:20] 21503 | Годой Крус - Велес Сарсфийлд
[H - 23:10] 21504 | Химнасия ЛП - Ланус
[C - 21:00] 21505 | Колон - Естудиантес ЛП
[C - 23:10] 21506 | Росарио Сентрал - Олимпо
21633 | Бразилия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 00:30] 21601 | Атлетико Паранензе - Крузейро
[H - 00:30] 21602 | Сантос - Гремио
[H - 22:00] 21603 | Бая - Ботафого
[H - 03:00] 21604 | Флуминензе - Витория Бая
[H - 00:30] 21605 | Сао Пауло - Коритиба
[H - 22:00] 21606 | Фламенго - Палмейрас
[H - 22:00] 21607 | Интернасионал - Спорт Ресифе
[H - 22:00] 21608 | Крисиума - Фигурензе
21734 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 21701 | Мъдъруел - Сейнт Джонстън
[C - 17:00] 21702 | Селтик - Абърдийн
[C - 17:00] 21703 | Инвърнес КТ - Дънди Юнайтед
[C - 17:00] 21704 | Сейнт Мирън - Рос Каунти
[C - 17:00] 21705 | Хибърниън - Партик Тисъл
[H - 17:00] 21706 | Хартс - Килмарнък
21835 | България
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:15] 21801 | Ботев Пловдив - Лудогорец
[H - 19:30] 21802 | ЦСКА София - Литекс Ловеч
[C - 19:00] 21803 | Черноморец Бургас - Берое
[H - 18:00] 21804 | Локомотив Пловдив - Черно море
[H - 17:15] 21805 | Локомотив София - Славия София
[C - 18:00] 21806 | Любимец - Нефтохимик
22136 | Германия-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:30] 22101 | Енерги Котбус - Гройтер Фюрт
[H - 16:30] 22102 | Кьолн - Санкт Паули
[H - 16:30] 22103 | Аален - Унион Берлин
[H - 16:30] 22104 | Карлсруе - Фортуна Дюселдорф
[H - 16:30] 22105 | Кайзерслаутерн - Динамо Дрезден
[H - 16:30] 22106 | 1860 Мюнхен - Бохум
[H - 16:30] 22107 | Арминия Билефелд - ФШФ Франкфурт
[H - 16:30] 22108 | Ерцгебирге Ауе - Падерборн
22237 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 22201 | РБ Залцбург - Рийд
[H - 17:30] 22202 | СВ Грьодиг - Аустрия Виена
[H - 17:30] 22203 | Рапид Виена - Вакер Инсбрук
[H - 17:30] 22204 | Щурм Грац - Винер Нойщат
[H - 17:30] 22205 | Адмира Вакер - ВАК Волфсбергер
22338 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22301 | Кроули - Бристол Сити
[C - 17:00] 22302 | Милтън Кийнс Донс - Лейтън Ориент
[C - 17:00] 22303 | Уулвърхямптън - Карлайл
[C - 17:00] 22304 | Шефилд Юнайтед - Ковънтри
[C - 17:00] 22305 | Брентфорд - Стивънидж
[C - 17:00] 22306 | Питърбъро - Порт Вейл
[C - 17:00] 22307 | Крю Александра - Престън
[C - 17:00] 22308 | Суиндън - Родъръм 32439 | Норвегия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:30] 32401 | Хаугесунд - Олесунд
[H - 19:00] 32402 | Розенборг - Молде
[H - 19:00] 32403 | Стрьомсгодсет - ФК Бодо/Глимт
[H - 20:00] 32404 | Старт - Бран
[H - 19:00] 32405 | Лилестрьом - Согндал
[H - 16:30] 32406 | Сарпсборг 08 - Санднес Улф
32540 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 32501 | Санкт Гален - Базел
[H - 17:00] 32502 | Грасхопър - Йънг Бойс
[C - 20:45] 32503 | Тюн - Цюрих
[C - 20:45] 32504 | Люцерн - Сион
[H - 14:45] 32505 | Аарау - Лозана
32641 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 32601 | Яблонец - Виктория Пилзен
[C - 21:15] 32602 | Теплице - Спарта Прага
[C - 17:30] 32603 | Зноймо - Слован Либерец
[H - 18:00] 32604 | Височина Ихлава - Збройовка Бърно
[H - 18:00] 32605 | Млада Болеслав - Бохемианс 1905
32742 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 32701 | Лехия Гданск - Легия Варшава
[C - 16:30] 32702 | Пяст Гливице - Шльонск Вроцлав
[C - 21:30] 32703 | Висла Краков - Погон Шчечин
[H - 19:00] 32704 | Гурник Забже - Рух Хожув
[H - 16:30] 32705 | Видзев Лодз - Краковия Краков
32843 | Швеция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:30] 32801 | ИФК Гьотеборг - Елфсборг
[H - 16:00] 32802 | Малмьо ФФ - Хекен
[H - 16:00] 32803 | Отвидаберг - Юргорден
[H - 18:30] 32804 | Калмар ФФ - Йоребро
[C - 17:00] 32805 | Бромапойкарна - ИФК Норкьопинг
[C - 17:00] 32806 | Мелби - Халмстад
32944 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Хартлипул - Екзитър
[C - 17:00] 32902 | Саутенд - Бъртън
[C - 17:00] 32903 | Нортхямптън - Оксфорд Юнайтед
[C - 17:00] 32904 | Скънторп - Йорк Сити
[C - 17:00] 32905 | Моркамб - Бери
[C - 17:00] 32906 | Честърфийлд - Флийтууд 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 41101 | Кубан - Криля Советов (Русия)
[C - 19:00] 41302 | Виртус Ланчано - Трапани (Италия-Б)
[C - 16:00] 41303 | Юве Стабия - Латина (Италия-Б)
[C - 18:00] 42004 | Олборг - Есберг (Дания)
[C - 17:00] 42305 | Уолсол - Колчестър (Англия-1)
[C - 17:00] 42306 | Олдъм - Нотс Каунти (Англия-1)
[C - 17:00] 42307 | Транмиър - Брадфорд (Англия-1)
[C - 17:00] 42908 | Портсмут - Плимут (Англия-2)
[C - 17:00] 42909 | Челтнъм - Дагенъм Редбридж (Англия-2)
[C - 17:00] 42910 | Торки - Уикъмб (Англия-2)
[C - 17:00] 43011 | Металург Запорожие - Ворскла (Украйна)
[C - 19:00] 43112 | Васлуй - Пандури (Румъния)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:15] 51001 | Астерас Триполис - Атромитос (Гърция)
[H - 20:30] 51002 | Панатинайкос - ПАОК Солун (Гърция)
[H - 18:00] 51103 | Анжи - Терек (Русия)
[H - 15:30] 51104 | Рубин - Урал (Русия)
[H - 20:00] 52005 | ФК Копенхаген - Брьондби (Дания)
[H - 18:00] 52006 | Мидтиланд - Вестселанд (Дания)
[H - 15:00] 52007 | Сьондерийске - Виборг (Дания)
[H - 16:30] 52108 | Зандхаузен - Инголщат (Германия-2)
[H - 14:00] 53009 | Таврия - Металург Донецк (Украйна)
[H - 19:30] 53010 | Днепър Д'петровск - Карпати Лвов (Украйна)
[H - 17:00] 53011 | Ховерла Южхород - Волин Луцк (Украйна)
[H - 19:30] 53112 | Виторул Костанца - Университатя Клуж (Румъния)
[H - 17:00] 53113 | ФК Ботошан - Оцелул Галац (Румъния)
[H - 20:00] 53214 | Напредък - Слобода Ужице (Сърбия)
[H - 23:00] 53315 | Спортинг Канзас Сити - Кълъмбъс Крю (САЩ)
[H - 22:00] 53316 | ФК Далас - Ню Йорк РБ (САЩ)
[H - 20:00] 53917 | Хайдук Сплит - Истра 1961 (Хърватия)
[H - 16:00] 53918 | Задар - Локомотива Загреб (Хърватия)
[] 519 | ()
[] 520 | ()
[] 521 | ()
[] 522 | ()
[] 523 | ()
[] 524 | ()Забележки:[Пн 15:00 - Мандор] Пусната е Главната тема.
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00