<> [S13W33 - 05.05/11.05.2014] ПМЛ 'А-Б' баражи (финали - ІІ) <>
| 05.05.2014 16:28
Баражите са в два мача, на разменено гостуване. Отборите от А лига са домакини в първите мачове. В случай на равенство в общия резултат след двата мача, ще бъдат изпълнени дузпи в седмицата 12-18 май. Правилото за гол на чужд терен не важи!
ПМЛ 'А-Б' баражи (финали, реванши)————————————————————————————————————————————————————————————
[13336001] (2:2) ●
REAL GREEN 1:6 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[13336002] (1:1) ●
RED OR DEAD 2:2 (4:3 ЕД)
THE RED WINNERZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ] [ДУЗПИ]————————————————————————————————————————————————————————————
Контролни срещи————————————————————————————————————————————————————————————
[13339003] ●
EXTREME ZOMBIES 2:2 DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10726 | Португалия20927 | Турция
21128 | Русия
21229 | Испания-2
21330 | Италия-Б
21531 | Аржентина
21632 | Бразилия
22033 | Дания
22134 | Германия-2
22235 | Австрия
22436 | Норвегия
22537 | Швейцария
22638 | Чехия32739 | Полша
33040 | Украйна
33141 | Румъния
33242 | Сърбия
33343 | САЩ
34044 | Израел---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ] 10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 10101 | Манчестър Сити - Уест Хям
[H - 17:00] 10102 | Саутхямптън - Манчестър Юнайтед
[H - 17:00] 10103 | Норич - Арсенал
[H - 17:00] 10104 | Тотнъм - Астън Вила
[H - 17:00] 10105 | Кардиф Сити - Челси
[H - 17:00] 10106 | Уест Бромич - Сток Сити
[H - 17:00] 10107 | Ливърпул - Нюкасъл
[H - 17:00] 10108 | Хъл Сити - Евертън
[H - 17:00] 10109 | Съндърланд - Суонзи
[H - 17:00] 10110 | Фулъм - Кристъл Палас
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Байерн Мюнхен - Щутгарт
[C - 16:30] 10202 | Шалке - Нюрнберг
[C - 16:30] 10203 | Хановер - Фрайбург
[C - 16:30] 10204 | Байер Леверкузен - Вердер
[C - 16:30] 10205 | Херта - Борусия Дортмунд
[C - 16:30] 10206 | Волфсбург - Борусия М'гладбах
[C - 16:30] 10207 | Майнц - Хамбургер
[C - 16:30] 10208 | Аугсбург - Айнтрахт Франкфурт
[C - 16:30] 10209 | Хофенхайм - Айнтрахт Брауншвайг
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:45] 10301 | Рома - Ювентус
[H - 16:00] 10302 | Сампдория - Наполи
[C - 21:45] 10303 | Интер - Лацио
[H - 13:30] 10304 | Аталанта - Милан
[H - 16:00] 10305 | Болоня - Катания
[H - 16:00] 10306 | Каляри - Киево
[H - 16:00] 10307 | Ливорно - Фиорентина
[C - 19:00] 10308 | Верона - Удинезе
[H - 16:00] 10309 | Торино - Парма
[H - 16:00] 10310 | Сасуоло - Дженоа
10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:00] 10401 | Атлетико Мадрид - Малага
[H - 21:00] 10402 | Атлетик Билбао - Реал Сосиедад
[H - 21:00] 10403 | Леванте - Валенсия
[H - 21:00] 10404 | Елче - Барселона
[H - 21:00] 10405 | Селта - Реал Мадрид
[H - 21:00] 10406 | Хетафе - Севиля
[H - 21:00] 10407 | Бетис - Валядолид
[H - 21:00] 10408 | Виляреал - Райо Валекано
[H - 21:00] 10409 | Еспаньол - Осасуна
[H - 21:00] 10410 | Гранада - Алмерия
10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:00] 10501 | Лил - Пари Сен Жермен
[C - 22:00] 10502 | Бордо - Марсилия
[C - 22:00] 10503 | Лион - Лориен
[C - 22:00] 10504 | Евиан ТГ - Ница
[C - 22:00] 10505 | Монпелие - Бастия
[C - 22:00] 10506 | Нант - Сент Етиен
[C - 22:00] 10507 | Рен - Сошо
[C - 22:00] 10508 | Гинган - Тулуза
[C - 22:00] 10509 | Валансиен - Монако
[C - 22:00] 10510 | Аячо - Реймс
10726 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10701 | Порто - Бенфика
[H - 18:00] 10702 | Спортинг Лисабон - Ещорил
[H - 18:00] 10703 | Витория Гимараеш - Брага
[H - 18:00] 10704 | Пасош Ферейра - Академика Коимбра
[H - 18:00] 10705 | Маритимо - Рио Аве
[H - 18:00] 10706 | Жил Висенте - Насионал Мадейра
[H - 18:00] 10707 | Витория Сетубал - Олянензе
[H - 18:00] 10708 | Белененсес - Арока 20927 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 20901 | Трабзонспор - Галатасарай
[H - 19:00] 20902 | Елазъгспор - Бешикташ
[C - 19:00] 20903 | Генчлербирлиги - Анталияспор
[H - 19:00] 20904 | Газиантепспор - Ескишехирспор
[H - 19:00] 20905 | Ерджиеспор - Бурсаспор
[H - 19:00] 20906 | Коняспор - Кайзериспор
[H - 19:00] 20907 | Касъмпаша - Ризеспор
[H - 19:00] 20908 | Сивасспор - Акхисар Беледие
21128 | Русия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 12:30] 21101 | Зенит - Динамо Москва
[H - 17:00] 21102 | Краснодар - Анжи
[C - 16:45] 21103 | Спартак Москва - Амкар
[H - 14:45] 21104 | ЦСКА Москва - Том Томск
[C - 19:00] 21105 | Терек - Волга НН
[H - 19:15] 21106 | Ростов - Локомотив Москва
21229 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21201 | Жирона - Реал Мадрид Кастиля
[C - 19:15] 21202 | Нумансия - Майорка
[C - 21:00] 21203 | Алкоркон - Луго
[H - 13:00] 21204 | Кордоба - Сарагоса
[H - 19:15] 21205 | Алавес - Ла Коруня
[C - 21:00] 21206 | Сабадел - Барселона 'Б'
[C - 21:15] 21207 | Ейбар - Понферадина
[C - 23:00] 21208 | Лас Палмас - Тенерифе
21330 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21301 | Пескара - Сиена
[C - 16:00] 21302 | Модена - Новара
[C - 16:00] 21303 | Палермо - Виртус Ланчано
[C - 16:00] 21304 | Реджина - Бреша
[C - 16:00] 21305 | Бари - Юве Стабия
[C - 16:00] 21306 | Варезе - Карпи
[C - 16:00] 21307 | Латина - Тернана
[C - 16:00] 21308 | Авелино - Специя
21531 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[C - 23:10] 21501 | Нюелс Олд Бойс - Ол Бойс
[C - 23:00] 21502 | Естудиантес ЛП - Сан Лоренсо
[H - 23:10] 21503 | Белграно - Арсенал Саранди
[C - 21:00] 21504 | Атлетико Рафаела - Тигре Виктория
[H - 23:10] 21505 | Килмес - Химнасия ЛП
[H - 02:30] 21506 | Расинг Клуб - Росарио Сентрал
[H - 01:20] 21507 | Велес Сарсфийлд - Колон
21632 | Бразилия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 21601 | Атлетико Минейро - Крузейро
[H - 00:30] 21602 | Интернасионал - Атлетико Паранензе
[H - 03:00] 21603 | Ботафого - Крисиума
[H - 22:00] 21604 | Сао Пауло - Коринтианс
[H - 22:00] 21605 | Чапекоензе ФК - Гремио
[H - 00:30] 21606 | Палмейрас - Гояс
[H - 22:00] 21607 | Флуминензе - Фламенго
22033 | Дания
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 22001 | Мидтиланд - ФК Копенхаген
[H - 18:00] 22002 | Брьондби - Рандерс
[H - 18:00] 22003 | Виборг - Нордселанд
[H - 18:00] 22004 | Одензе - Есберг
[H - 18:00] 22005 | Орхус ГФ - Сьондерийске
[H - 18:00] 22006 | Вестселанд - Олборг
22134 | Германия-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:30] 22101 | Фортуна Дюселдорф - Кайзерслаутерн
[H - 16:30] 22102 | ФШФ Франкфурт - Кьолн
[H - 16:30] 22103 | Унион Берлин - 1860 Мюнхен
[H - 16:30] 22104 | Гройтер Фюрт - Зандхаузен
[H - 16:30] 22105 | Инголщат - Енерги Котбус
[H - 16:30] 22106 | Падерборн - Аален
[H - 16:30] 22107 | Санкт Паули - Ерцгебирге Ауе
[H - 16:30] 22108 | Бохум - Карлсруе
22235 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 22201 | Аустрия Виена - Щурм Грац
[H - 17:30] 22202 | ВАК Волфсбергер - РБ Залцбург
[H - 17:30] 22203 | Рийд - Рапид Виена
[H - 17:30] 22204 | Винер Нойщат - Адмира Вакер
[H - 17:30] 22205 | Вакер Инсбрук - СВ Грьодиг
22436 | Норвегия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 22401 | Молде - Стрьомсгодсет
[C - 19:00] 22402 | Олесунд - Бран
[H - 19:00] 22403 | Волеренга - Викинг
[H - 16:30] 22404 | Од Гренланд - Лилестрьом
[C - 16:30] 22405 | ФК Бодо/Глимт - Хаугесунд
[H - 19:00] 22406 | Согндал - Старт
[H - 19:00] 22407 | Стабек - Сарпсборг 08
22537 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:45] 22501 | Цюрих - Санкт Гален
[H - 17:00] 22502 | Йънг Бойс - Базел
[H - 14:45] 22503 | Сион - Тюн
[C - 20:45] 22504 | Аарау - Грасхопър
[H - 14:45] 22505 | Люцерн - Лозана
22638 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:45] 22601 | Спарта Прага - Сигма Оломоуц
[H - 18:00] 22602 | Виктория Пилзен - Млада Болеслав
[C - 19:00] 22603 | Слован Либерец - Теплице
[C - 17:00] 22604 | Прибрам - Яблонец
[H - 20:00] 22605 | Збройовка Бърно - Славия Прага
[C - 20:00] 22606 | Словачко - Зноймо
[C - 18:00] 22607 | Баник Острава - Височина Ихлава 32739 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:30] 32701 | Лех Познан - Гурник Забже
[C - 19:00] 32702 | Погон Шчечин - Лехия Гданск
[C - 16:30] 32703 | Краковия Краков - Пяст Гливице
[H - 16:30] 32704 | Корона Келце - Подбескидзе
[H - 19:00] 32705 | Рух Хожув - Завиша Бидгошч
33040 | Украйна
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 33001 | Заря Луганск - Шахтьор Донецк
[H - 19:30] 33002 | Иличьовец - Динамо Киев
[H - 19:30] 33003 | Карпати Лвов - Металист Харков
[H - 19:30] 33004 | Ворскла - Днепър Д'петровск
[H - 17:00] 33005 | Металург Донецк - Металург Запорожие
[H - 17:00] 33006 | Ховерла Южхород - Черноморец Одеса
33141 | Румъния
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 33101 | Васлуй - Оцелул Галац
[C - 21:30] 33102 | Газ Метан Медиаш - Динамо Букурещ
[H - 18:00] 33103 | ФК Ботошан - Астра Гюргево
[C - 19:00] 33104 | Съгята Нъводар - Конкордия Кяжна
[H - 19:00] 33105 | Поли Тимишоара - Чяхлаул
[H - 21:30] 33106 | Виторул Костанца - Петролул Плоещ
33242 | Сърбия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 33201 | Слобода Ужице - Цървена звезда
[C - 18:00] 33202 | Войводина - Ягодина
[C - 18:00] 33203 | Партизан - Вождовац
[C - 18:00] 33204 | Рад Белград - Дони Срем
[C - 18:00] 33205 | Раднички Ниш - Спартак Суботица
[C - 18:00] 33206 | ОФК Белград - Напредък
33343 | САЩ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 02:00] 33301 | Ню Йорк РБ - Чикаго Файър
[H - 05:30] 33302 | Сан Хосе Ърткуейкс - ФК Далас
[C - 23:00] 33303 | Монреал Импакт - Спортинг Канзас Сити
[C - 23:00] 33304 | Филаделфия Юниън - ДиСи Юнайтед
[H - 02:30] 33305 | Кълъмбъс Крю - Ванкувър Уайткапс
[H - 21:30] 33306 | Портланд Тимбърс - Лос Анжелис Галакси
34044 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 34001 | Макаби Тел Авив - Апоел Кирят Шмона
[C - 20:00] 34002 | Бней Йехуда - Ашдод
[C - 17:45] 34003 | Бней Сахнин - Макаби Хайфа
[C - 20:00] 34004 | Апоел Ако - Апоел Рамат Хашарон
[C - 20:00] 34005 | Макаби Петах Тиква - Апоел Хайфа
[C - 20:00] 34006 | Апоел Ранана - Бейтар Йерусалим 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 41201 | Спортинг Хихон - Херкулес (Испания-2)
[C - 16:00] 41302 | Трапани - Читадела (Италия-Б)
[C - 21:00] 41403 | Золте Варегем - Локерен (Белгия)
[C - 17:00] 42804 | Калмар ФФ - ИФК Норкьопинг (Швеция)
[C - 18:00] 43205 | Раднички Крагуевац - Явор Иваница (Сърбия)
[C - 18:00] 43206 | Нови Пазар - Цукарички (Сърбия)
[C - 20:00] 43907 | Локомотива Загреб - Риека (Хърватия)
[C - 16:00] 43908 | Истра 1961 - Динамо Загреб (Хърватия)
[] 409 | ()
[] 410 | ()
[] 411 | ()
[] 412 | ()
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:30] 51001 | Атромитос - ПАОК Солун (Гърция)
[H - 18:15] 51002 | Панатинайкос - Астерас Триполис (Гърция)
[H - 20:00] 51203 | Реал Хаен - Рекреативо Уелва (Испания-2)
[H - 18:00] 51204 | Реал Мурсия - Мирандес (Испания-2)
[H - 19:00] 51405 | Андерлехт - РК Генк (Белгия)
[H - 15:30] 51406 | Стандард Лиеж - ФК Брюж (Белгия)
[H - 16:00] 51407 | Оуд-Хеверлее Льовен - Сент Трюиден (Белгия)
[H - 14:15] 51708 | Селтик - Дънди Юнайтед (Шотландия)
[H - 14:15] 51709 | Инвърнес КТ - Сейнт Джонстън (Шотландия)
[H - 14:15] 51710 | Абърдийн - Мъдъруел (Шотландия)
[H - 18:00] 51811 | Левски София - Лудогорец (България)
[H - 18:00] 51812 | Ботев Пловдив - ЦСКА София (България)
[H - 18:00] 51813 | Локомотив Пловдив - Литекс Ловеч (България)
[H - 16:30] 52114 | Динамо Дрезден - Арминия Билефелд (Германия-2)
[H - 16:00] 52815 | АИК - Мелби (Швеция)
[H - 18:30] 52816 | Йефле - Елфсборг (Швеция)
[H - 18:30] 52817 | ИФК Гьотеборг - Йоребро (Швеция)
[H - 15:00] 53018 | Волин Луцк - ПФК Севастопол (Украйна)
[H - 22:00] 53319 | Колорадо Рапидс - Чивас САЩ (САЩ)
[H - 20:00] 53920 | Хайдук Сплит - Осиек (Хърватия)
[H - 16:00] 53921 | Славен Белупо - Задар (Хърватия)
[] 522 | ()
[] 523 | ()
[] 524 | ()Забележки:[Пн 17:30 - Мандор] Пусната е Главната тема. Поток Уругвай отпада поради липса на програма за кръга.
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00