Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:18



Отговори на тема  [ 65 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Залози 2014/2015 
Автор Съобщение
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Залози 2014/2015   |   15.09.2014 15:48


Здравейте,
Никой не пуска подобна тема за тази година, затова го правя аз. Все пак вече сезоните във всички водещи първенства са започнали, а съм сигурен, че много от пишещите тук играят и правят залози по различните букмейкърски къщи.
Аз лично бих искал да засегна случващото се в Англия и по-скоро очакванията на букитата преди началото на сезона и съответно случващото се до този момент. Правя някои изводи за мене си, които споделям тук и се надявам, че тази тема би могла да стане интересна за повече хора, като ще е хубаво всеки да споделя какво е играл и защо го е играл. Не е нужно никой да казва колко пари е вложил в даден залог, просто защото залогът си е залог и никой не е задължен да издава на другите какъв е бил той, било от суеверие, или от каквато и да е друга причина.
Но нека започна от конференцията в Англия. Преди началото на сезона нещата изглеждаха по следния начин:
Коефицент за победител:
Бристъл Роувърс - 7,00
Форест Грийт - 8,00
Гейтсхед - 11,00
Гримзби - 11,00
Давам за всяка дивизия само първите четири отбора, тъй като ще акцентирам именно върху т.нар. фаворити. Къде са те сега обаче след изиграването на първите девет кръга? Бристъл Роувърс са на 11 място, като показателите им са 4-2-3 (победа-равен-загуба) Отбор с традициии в по-горните дивизии, подвизаващ се по настоящем обаче тук. Бристъл са с капацитет на стадиона 12 011 зрители, който е и втори по големина за цялата конференция след Халифакс (14061) Реално погледнато от изиграните четири домакински мача досега, показателите са 3-1-0. Последният кръг взеха трудно гостуване на Линкълн и сега ги чакат две поредни домакинства, където за мен може да се гони единицата, като твърд знак. Форест Грийн са отборче, което буди много въпросителни. В момента са на десето място с 4-3-2, като започнаха с три поредни победи, но в последствие им спадна формата и на няколко пъти ме издъниха. Успях да ги хвана обаче последният кръг, когато взеха домакинска победа срещу един от лидерите в класирането Халифакс (2-0) Сега са гости на деветия в класирането Ийстлей, като тук двойката за мен е по-вероятния завършек, но без да съм твърд в предположението си. Гейтсхед са единственият от т.нар. фаворити, който е в четворката. Четвъртата позиция е постигната с 6-1-2, като домакинските показатели са 4-0-1. Единствената им загуба е от отбора загадка в тази лига - Гримзби, но за тях по-надолу. Сега им предстои мач, като гост на Макълсфийлд, отбор често подвизаващ се в горна дивизия и понастоящем намиращ се на шеста позиция. Мач, който би могъл да се отиграе 1Х, като не мисля, че тук Гейтсхед ще вземат трите точки, даже съм убеден в това. И отиваме на Гримзби, тим който откакто се помня ме е дънил много повече, отколкото излизал. В момента са на 14 място с 3-3-3, но забележете голова разлика 19-9, постигната с убедителни победи именно над Гейтсхед като гост 6-1 и 7-0 срещу непретенциозния Алфретън Таун. За отбелязване е и нулевото равенство в първия кръг срещу Бристъл Роувърс, което както написах по-горе сеявява и единствения домакински мач, в който Бристъл са загубили точки. В последния кръг Гримзби загубиха от Торки, като домакини и това им беше първата загуба на собствен терен за този сезон.Утре гостуват на Халифакс в труден за прогнозиране мач, където тройната прогноза е задължителна.
Да преминем към лига 2:
Порсмут - 7,50
Бери - 8,50
Лутън - 9,00
Шросбъри - 10,00
Портсмут са на 11 място с 3-1-3 и са с три поредни загуби. Тръгнаха добре, но направиха шокираща загуба 0-1 от Нюпот и оттам се сринаха за още две загуби, като гост от Саутенд и Бъртън, които в момента са на първо място. Сега са домакини на Дагенъм и без съмнения ще си вземат мача, защото в противен случай се отдалечават много от борбата за промоция, която те желаят. Бери се движат много добре и са на трета позиция (4-2-1). Аз не ги долюбвам много тях, заради местното им съперничество в исторически план с Рочдейл, но няма как да не призная, че показват постоянство, което е много важно във всяка дивизия. Загубата им е първи кръг още срещу Челтнъм и досега нямат втора такава. Следва мач със Стивънидж, който би трябвало да си вземат без проблем. Лутън за мен е разочарованието на тази лига. Намират се на 18 място (2-2-3), като победите са им първия и последния изигран кръг. Жалко за този отбор, който в началото на 90 те се подвизаше в елита на Англия. Предстои гостуване на непретенциозния Йорк, което обаче според мен няма да бъде спечелено. По-вероятният завършек тук е равния мач, като не изключвам и единицата. Шросбъри са седми (3-2-2), но са с две поредни зауби, в които не вкараха нито един гол. Сега са домакини на последния Карлайл, като тук трябва да се има едно наум, защото принципно лошите серии в тези дивизии трябва много внимателно да се следят и е много вероятно мачът да стане и хикс, още повече с оглед на статистиката между двата отбора.
Време е за лига 1:
Шефилд Юнайтед - 5,75
Бристъл Сити - 8,00
Питърбро - 9,00
Престън - 9,00
В тази дивизия букмейкърите поне засега са най-близо до истината. Шефилд Юнайтед е девети (3-1-2) като последния кръг измъкнаха трудна домакинска победа срущу Рочдейл (1-0) Загубите са им от традиционно добри отбори, като Бристъл Сити (домакинска 1-2) и от Ковънтри (гост 0-1), но от средата на август не познават вкуса на поражението. Постепенно навлизат във форма и утре съвсем спокойно може да заложите на тях в гостуването им срещу Колчестър. Двойката е резон за мен, като последният път, когато Колчестър е победил в този сблъсък е бил, чак през далечната 2006 година. Бристъл Сити са на първо място (5-2-0) и като цяло са най-постоянният отбор в тази лига. В този кръг гостуват на Портвейл и всички статистики сочат в тяхна полза. Мачът ще е двойка, като очаквам минимална победа за Бристъл. Питърбро са втори (5-1-1) като единствената им загуба е домакинска и е от Шефилд Юнайтед, което не би могло да се смята за сериозна изненада. Тук за мен може да се използват домакинските мачове за единици, но този кръг гостуват на Джилингам, в мач много труден за прогнозиране. Аз ще го пропусна. Престън са десети (2-3-1) Загубата им е последния кръг от Уолсол с 3-1, но иначе са сравнително постояннибез някакви много изненадващи резултати. Утре домакинстват на Честърфийлд, които са четвърти и са с много голям шанс да вземат победата. Единица, която може да се отиграе в някоя система.
Идва и време за Чемпиъншипа, който е сравнително популярен тука.
Дарби Каунти - 8,00
Кардиф - 9,00
Уигън - 9,00
Фулъм - 10,00
Да, виждате правилно. Иде реч за Фулъм, бившия участник във Висшата лига. Отбор, който според букитата е бил един от четирите фаворита за влизане във Висшата лига. Да, ама не, като в момента Фулъм се намирана последното място без нито една спечелена точка и само с един равен (0-1-5). А най-интересното е, че във сряда гостуват на Форест, който пък е лидер в класирането. Кардиф са си загадка отвсякъде. В момента са 15 (2-2-2), като аз лично очаквах да се върнат бързо в елита, но явно съм се заблудил. Обаче сега имат домакински мач с Боро, от който може да се разбере какъв път биха поели след това. Може би ще го отиграя единица, но в никакъв случай, като твърд знак. Уигън са с една позиция по-назад (16) с показатели 2-1-3. Тръгнаха много зле, после направиха две победи, но последния кръг се издъниха в Блякбърн 1-3. Сега са гости на Хъдърсфийлд, в много троен мач, който не бих пипнал. И да стигнем до фаворита Дарби Каунти, които са десети (2-3-1) с единствена загуба от Чарлтън като гост 2-3. За отбелязване е обаче, че последният кръг направиха хикс на стадиона на лидера Нотингам, който за мен в никакъв случай не е случаен. Въпреки че са на тази позиция, според мен съвсем спокойно ще влезнат в борбата за промоция. В сряда са гости на Блякбърн и в никакъв случай няма да загубят мача, като голяма е вероятността да го спечелят.
Висша лига:
Челси - 2,80
Ман Сити - 3,10
Ман Юнайтед - 6,00
Арсенал - 7,00
Тук не искам да влизам в някакви разсъждения, само ще кажа, че съм съгласен с букитата. За мен това ще са отборите, които ще са в четворката, без да прогнозирам подредбата им.

Така, от изписаното дотук моето предложение е следното:

Бристъл Роувърс-Нънийтън 1
Портсмут-Дагенъм 1
Колчестър-Шефилд Юнайтед 2

Надявам се, че повече хора ще се включат в дискусиите. Аз когато мога ще драскам някой и друг ред и дано съм бил полезен на някой.
Поздрави,
Жоро

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   16.09.2014 19:27


Специално за Портсмут имаш ли нещо предвид - в смисъл да са сглобили здрав отбор за атака на промоция, или просто робуваш на името?

Иначе аз малко съм си дал почивка от залозите, но след няколко седмици се завръщам и дупе да им е яко на букитата :)))


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   16.09.2014 23:03


Bjoern Bo написа:
Специално за Портсмут имаш ли нещо предвид - в смисъл да са сглобили здрав отбор за атака на промоция, или просто робуваш на името?

Иначе аз малко съм си дал почивка от залозите, но след няколко седмици се завръщам и дупе да им е яко на букитата :)))


Нямам нищо предвид, просто дадох първите четири отбора във всяка дивизия, според коефицентите за спечелване на съответната лига. Специално Портсмут в момента са с отбор от много млади момчета и може би ще успеят да се преборят за промоция. Днес, както очаквах си взеха мача, а в събота имат пак домакински мач срещу директен конкурент за промоция Уикъмб. Мейдж, в тези дивизии няма имена, има моментна форма и традиции. Изненадите тук са всеки кръг и робуването на което и да е име обикновено се оказва фатално.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   05.10.2014 21:09


Да не ми завидите и случайно да ми избяга божествената колонка, ама все пак ще я споделя:

Реал Мадрид - Атлетик Билбао 6:1
Наполи - Торино 3:3
ПСЖ - Монако 3:2

Коефициент: ~ 30 000

:helpless:


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   05.10.2014 21:56


На принципа "време е" бих искал да акцентирам на три неща.
На първо място е опцията загуба, като гост на Фортуна Дюселдорф във втора бундеслига. Последната такава е на 25.03.2014, когато губят от Гройтер Фрют с 4-1. От този мач до днешна дата вече осем срещи червените от Дюселдорф не познават вкуса на поражението, като забележете, головата разлика им навън е 19-6. На 25.10 в събота е следващото им гостуване, което е на Кайзерслаутерн, които по настоящем са на второ място с пет победи от пет мача, като домакин и голова разлика 9-3. Коефицентът предполагам ще е под две, но опцията първо полувреме/домакин ще го вдигне значително.
На второ място е опцията домакинска победа на Бохум, които също са във втора бундеслига. От петте мача на свой терен досега имаше пет равенства и то забележете всичките 1-1. Следващото им домакинство е на 17.10 срещу Дармщад, които в момента са на пето място и с показатели като гост 0 победи, 3 равни и една загуба с голова разлика 4-6
И на трето място е опцията Цска София да допусне гол, като домакин в първенството. Последният такъв случай е от сезон 2013/2014, когато Локомотив Пловдив бележи на червените за 1-1. От тогава до днешна дата Цска са изиграли пет мача и са постигнали пет победи с голова разлика 15-0. Коефицентите за тази опция варират около две, в зависимост кой е противника.Следващата среща на Цска, като домакин е на 18.10 срещу отбора на Литекс. Играчите от Ловеч са с показатели 1-1-3 и голова разлика 6-11.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   05.10.2014 22:03


Bjoern Bo написа:
Да не ми завидите и случайно да ми избяга божествената колонка, ама все пак ще я споделя:

Реал Мадрид - Атлетик Билбао 6:1
Наполи - Торино 3:3
ПСЖ - Монако 3:2

Коефициент: ~ 30 000

:helpless:


Мейдж :-)
Най-вероятно ще си пишем само двамата, ама такова нещо не съм очаквал. Да напиша ново мнение и да ми напише, че някой друг е пуснал мнение преди него и дали искам да си го променя :laugh: :laugh: :laugh:
Иначе тези три дена съм назад. Хванах големи коефиценти в дивизиите, но ми избяга твърдия мач Суонзи-Нюкасъл. Днес хванах в Италия и Германия, но ми избяга Удинезе в последната секунда. Сега чакам хикса на Интер за да върна нещо, ама се дънят. Играх сингъл на Борусия Мьонхедгладбах срещу Майнц и тези пропуски, които направиха, бяха достойни за господари на ефира. Но както и да е, дано ти върже колонката ;-)

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   07.10.2014 15:23


Сега експериментирам една игра - два точни в права колонка за приблизителен коефициент 100 (обикновено се връзва от 2 х 2:1 преди мача, а и на доста по-стандартни резултати в хода на някои закучили се към средата мачове). Простата математика показва, че за да излезе положителната сметка, трябва да се удря веднъж на 90-95 опита. Още с първия опит уцелих гредата. Единият мач свърши 3:1 с гол в 94-ата, а другият умря на 2:0, като гостите имаха много добра възможност за късен почетен. Вторият опит обаче беше ниско над тополите - общо се размина с около 10-ина гола :))))

п.п. В момента ми върви една колонка 3:1 х 2:1. И двата мача са около 60-ата, първият е при резултат 2:1, вторият е при 0:1, а ми дават кешаут 3 пъти по залога.

п.п.п. Червен картон за тия, дето водят 0:1 и кешаутът вече е 4 пъти по залога... Абе не е ли малко надценена работата... :unsure:


Последна промяна Medved на 07.10.2014 15:25, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   07.10.2014 22:28


Eх, каква напречна греда в петия опит... Олдъм-Барнзли 2:2 (свършва 2:2, макар и с изравнителен в 90-ата) х Транмиър-Карлайл 1:2 (свършва 1:1). 165 коефициент се беше заформил на тази колонка. Добре щях да захлебя. Така в 90-ата е най-сладко да ти влезе, защото няма време да ти минат порочни мисли за кешаутване, ама и Карлайл да я бяха мушнали отнякъде :)

Но определено заводчетата са си идеални за тази игра с техните палави резултатчета в гол-гол диапазона. Най-вече те трябва да се пробват.

Пече се ювелирният гол в кошарата на слисан Бетко :)


Последна промяна Medved на 07.10.2014 22:32, променена общо 2 пъти



 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   09.10.2014 09:45


Жоре, кажи някоя мантра да върже бре! Снощи при шестия ми опит пак ми се е разминало попадението на милиметри:

Крузейро-Коринтианс 0:1 на 15.00 коефициент (0:1)
Ботафого - Палмейрас 1:1 на 6.00 коефициент (0:1)

Добро начало, но съм забелязал, че като съм близо и не хвана, после следва дълбока криза и парад на сватбарщините. Да го кажем, получава се нещо на принципа "като не вкараш, ще ти вкарат". Или перефразирано в нашия вариант: "като не вкараш, ще се вкараш" :))))

:cheers:


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   10.10.2014 11:39


Познато чувство :-) Аз в такива моменти обикновено вкарвам сума на твърд мач, в който съм убеден. Ако и той не върже спирам за известно време. Тоест заложи на нещо, което вероятността да излезне преминава 50 те процента и ако не стане просто спри. На мен вчера един японски ми излезна в 91 на 3,40 и прекъснах каръка от изминалия уикенд, но става въпрос за чешане на крастата де. Принципно ако искаш нещо от типа на вероятност 30-40 процента бих ти препоръчал дивизиите на Англия опцията първо полувреме гол за гостуващия отбор, за който коефицента е повече от три, преди началото на мача. Тоест залагаш на аутсайдера за гол първо полувреме. Коефицентите варират от 2 до 3, а вероятността, както ти казах е около 40 процента. В момента аз съм на фаза с вероятност около 20 процента, като пробвам опцията гол/гол първо полувреме отново в дивизиите. Излизат определено, но въпроса е да ги хванеш с нещо друго, което да ти е с коефицент минимум две.
:cheers:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   11.10.2014 09:35


goro_levskara написа:
Аз в такива моменти обикновено вкарвам сума на твърд мач, в който съм убеден. Ако и той не върже спирам за известно време. Тоест заложи на нещо, което вероятността да излезне преминава 50 те процента и ако не стане просто спри.


Това е класическият пример за набутване. Точно това нещо трябва да се избягва от всеки опитен играч, защото така се трупат най-големите загуби. Това е като във футбола - като не ти върже в началото, да се хвърлиш в необмислени атаки и съперникът да те боцне на контра. Трябва да се разиграва спокойно и хладнокръвно, без човек да се влияе психологически от първоначалния неуспех. На мен доста трудно ми се получава тази част, да си призная. Обикновено, ако не съм ударил от 8-10 опита, изпадам в апатия и изоставям за месеци.


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   11.10.2014 21:52


Bjoern Bo написа:
goro_levskara написа:
Аз в такива моменти обикновено вкарвам сума на твърд мач, в който съм убеден. Ако и той не върже спирам за известно време. Тоест заложи на нещо, което вероятността да излезне преминава 50 те процента и ако не стане просто спри.


Това е класическият пример за набутване. Точно това нещо трябва да се избягва от всеки опитен играч, защото така се трупат най-големите загуби. Това е като във футбола - като не ти върже в началото, да се хвърлиш в необмислени атаки и съперникът да те боцне на контра. Трябва да се разиграва спокойно и хладнокръвно, без човек да се влияе психологически от първоначалния неуспех. На мен доста трудно ми се получава тази част, да си призная. Обикновено, ако не съм ударил от 8-10 опита, изпадам в апатия и изоставям за месеци.


Да ти кажа честно при мен много по-често се е получавало именно от този залог да тръгна напред, отколкото назад. Много е важна преценката за сингъла и съответно залога. Има мачове, които ако трябва да се върна назад от сто пъти, сто ще ги играя така, независимо от крайния изход, но има такива, които още с първия съдийски сигнал те убеждават, че си сгрешил.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   13.10.2014 12:27


Ето системката за днес :-)
Босна - Белгия - 1 во полувреме/1 (3,60)
Уелс-Кипър - 1 во полувреме, първи гол/ Кипър (4,80)
Латвия-Турция - точен резултат/ 0-1 (6,00)

1 от 3, 2 от 3, 3 от 3
седем колонки :rock:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   10.11.2014 17:44


goro_levskara написа:
На принципа "време е" бих искал да акцентирам на три неща.
На първо място е опцията загуба, като гост на Фортуна Дюселдорф във втора бундеслига. Последната такава е на 25.03.2014, когато губят от Гройтер Фрют с 4-1. От този мач до днешна дата вече осем срещи червените от Дюселдорф не познават вкуса на поражението, като забележете, головата разлика им навън е 19-6. На 25.10 в събота е следващото им гостуване, което е на Кайзерслаутерн, които по настоящем са на второ място с пет победи от пет мача, като домакин и голова разлика 9-3. Коефицентът предполагам ще е под две, но опцията първо полувреме/домакин ще го вдигне значително.
На второ място е опцията домакинска победа на Бохум, които също са във втора бундеслига. От петте мача на свой терен досега имаше пет равенства и то забележете всичките 1-1. Следващото им домакинство е на 17.10 срещу Дармщад, които в момента са на пето място и с показатели като гост 0 победи, 3 равни и една загуба с голова разлика 4-6
И на трето място е опцията Цска София да допусне гол, като домакин в първенството. Последният такъв случай е от сезон 2013/2014, когато Локомотив Пловдив бележи на червените за 1-1. От тогава до днешна дата Цска са изиграли пет мача и са постигнали пет победи с голова разлика 15-0. Коефицентите за тази опция варират около две, в зависимост кой е противника.Следващата среща на Цска, като домакин е на 18.10 срещу отбора на Литекс. Играчите от Ловеч са с показатели 1-1-3 и голова разлика 6-11.


Близо месец след този пост, нещата продължават да са на принципа време е. Но не случайно го пиша днес, когато Фортуна играят като гост на Мюнхен 1860 :-)
Иначе предложението ми за днес е Нанси-Кретей 2-0 точен резултат на коефицент 8,00 :yes:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   14.11.2014 17:15


Малко извън темата, ама утре се очертава моят букмейкърски бенефис в нета, след като пенделите от Бета ме заплашиха, че ще ми блокират акаунта, ако в най-кратки срокове не се легитимирам с изпращане на копие от личен документ. Това при положение че съм им клиент близо 10 години. Е, няма как да стане, шеимебамайката милиционерска! Издумквам си последните стишки на някоя невъзможна колонка в афроквалификациите и приключваме парада.


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   14.11.2014 22:41


Bjoern Bo написа:
Малко извън темата, ама утре се очертава моят букмейкърски бенефис в нета, след като пенделите от Бета ме заплашиха, че ще ми блокират акаунта, ако в най-кратки срокове не се легитимирам с изпращане на копие от личен документ. Това при положение че съм им клиент близо 10 години. Е, няма как да стане, шеимебамайката милиционерска! Издумквам си последните стишки на някоя невъзможна колонка в афроквалификациите и приключваме парада.


Ахахахаха верно бе, бет365 искат ъплоуд на документ за самоличност, бай бай и от мен. Не че ако искат не могат, чрез банковата карта да ме издирят ама въпроса е принципен.
Аз бенефиса го направих преди 2 седмици на Майнц - Вердер, бях оставил едни шибани 90 лв. днес им ги подарявам. Ей сега пуснах 50 лв. на коеф. 67.00, че Германия няма да вкара 4-ти гол на Гибралтар и като го вкарат, ще пусна останали 40 лв. на това, че няма да вкарат 5-ти гол и това е.
Майтап да излезе 100% няма да ги изплатят без копие на ID-то


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   14.11.2014 23:15


Айде сложих 40-така на 9.00 коеф. няма 5-ти гол. Това беше бай-бай


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   14.11.2014 23:23


Prototype_Iblis написа:
Не че ако искат не могат, чрез банковата карта да ме издирят ама въпроса е принципен.


Именно! Реално има смисъл да ти търсят документ по две причини: 1) Да установят дали имаш необходимите навършени години според условията им за залагане; 2) Да се уверят, че зад дадения акаунт стои реална личност. И двете са доказани на 100% в момента, в който си превел пари с карта, която е на твое име, така че не виждам за какво ще търсят изрично копие от лични документи. Затова - улево! Както казваш, въпросът е принципен!


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   14.11.2014 23:38


Ахахахахахаха не мога, не мога Гер-Гиб свърши 4:0, като за последно им взех 360 кинта, сега да видим дали ще ги преведат. :rofl: :rofl:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   14.11.2014 23:40


Мечкааааааааааааааай! :ludnica: :ludnica: :ludnica: :ludnica: :ludnica:

Пускай за превод, да видим дали ще дадат да се тегли! :)))


Последна промяна Medved на 14.11.2014 23:41, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 65 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг