Автор |
Съобщение |
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52 Мнения: 5468
|
Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 18.11.2020 22:37
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт
|
  |
|
|
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55 Мнения: 4091
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 18.11.2020 23:50
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 0:2 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 3:1 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 1:1 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 0:1 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 2:1 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 1:1 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 2:1 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 3:1 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 0:0 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 1:1 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 2:0 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 1:3 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 2:2 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 1:0 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 2:0
|
  |
|
|
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22 Мнения: 826 Местоположение: Fields of Anfield Road
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 19.11.2020 09:40
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 0:3 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 3:1 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 1:1 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 3:0 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 1:2 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 0:2 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 2:2 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 2:1 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 0:1 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 1:1 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 2:1 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 0:1 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 1:1 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 1:0 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 1:0
|
  |
|
|
Tiankov
(Thug Slugs)
Регистриран на: 18.09.2019 20:07 Мнения: 326
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 20.11.2020 16:33
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 1:3 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 1:1 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 2:4 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 3:1 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 0:2 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 1:2 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 2:2 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 4:2 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 1:3 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 2:0 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 1:1 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 2:1 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 0:0 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 1:3 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 0:0
|
  |
|
|
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03 Мнения: 1133
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 20.11.2020 22:39
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 0:1 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 2:1 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 1:1 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 2:1 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 0:2 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 1:1 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 2:2 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 1:1 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 1:2 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 1:0 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 2:1 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 1:1 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 1:2 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 1:1 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 2:1
_________________
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10353 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 20.11.2020 22:57
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 1:2 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 2:1 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 2:2 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 2:1 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 1:2 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 1:1 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 1:2 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 2:1 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 1:1 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 2:2 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 2:1 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 1:1 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 1:2 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 1:1 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 2:0
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
BatVladi
(Real Green)
Регистриран на: 25.08.2019 21:45 Мнения: 426
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 20.11.2020 23:21
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 1:3 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 2:1 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 1:2 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 3:0 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 0:2 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 0:1 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 1:1 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 2:1 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 0:2 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 1:2 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 2:1 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 0:0 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 0:1 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 2:1 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 2:1
|
  |
|
|
Stifo2
(Underground)
Регистриран на: 21.08.2018 12:53 Мнения: 942
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 20.11.2020 23:37
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 1:2 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 1:0 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 1:2 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 2:0 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 2:1 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 2:1 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 1:2 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 1:2 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 1:0 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 1:2 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 2:0 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 0:0 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 0:1 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 1:1 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 2:0
|
  |
|
|
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21 Мнения: 4434 Местоположение: Laval, QC, Canada
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 21.11.2020 00:29
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 1-2 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 4-1 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 1-1 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 2-0 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 1-2 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 1-2 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 2-2 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 2-2 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 1-1 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 1-1 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 2-1 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 1-2 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 1-2 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 1-2 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 1-1
_________________ Un pour tous, tous pour un!
|
  |
|
|
LORD_BRAHILUS
(Thug Slugs)
Регистриран на: 06.10.2016 09:44 Мнения: 791
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 21.11.2020 07:05
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 1:2 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 2:1 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 1:1 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 2:1 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 1:2 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 0:1 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 2:2 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 3:1 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 1:0 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 1:1 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 0:1 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 1:2 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 1:2 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 1:1 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 2:1
|
  |
|
|
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26 Мнения: 3457
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 21.11.2020 10:10
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 0:2 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 2:0 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 1:1 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 2:0 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 0:2 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 0:2 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 1:1 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 1:2 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 1:1 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 1:0 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 1:1 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 1:0 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 1:2 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 2:1 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 1:1
|
  |
|
|
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31 Мнения: 2284
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 21.11.2020 10:41
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 1:2 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 3:1 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 2:2 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 3:0 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 1:3 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 1:2 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 2:2 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 2:0 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 2:1 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 1:1 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 3:1 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 0:0 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 1:2 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 1:1 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 2:1
_________________
|
  |
|
|
l_ivanov
Регистриран на: 01.09.2020 14:49 Мнения: 63
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 21.11.2020 11:19
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 0:2 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 0:0 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 1:1 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 4:1 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 1:1 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 0:2 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 1:1 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 1:3 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 2:0 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 1:1 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 2:1 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 1:1 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 1:2 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 2:1 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 1:1
|
  |
|
|
riribiro76
(Underground)
Регистриран на: 10.08.2019 18:40 Мнения: 425
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 21.11.2020 11:42
Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 1:3 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 2:0 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 1:2 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 4:0 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 1:2 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 0:1 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 1:1 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 2:1 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 1:1 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 2:0 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 2:1 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 1:1 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 1:0 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 1:0 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 1:0
|
  |
|
|
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 21.11.2020 11:47
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 0:2 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 2:0 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 1:2 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 2:0 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 1:2 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 1:2 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 1:2 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 2:1 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 0:1 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 2:1 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 1:0 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 0:1 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 1:2 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 2:1 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 2:2
_________________
|
  |
|
|
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49 Мнения: 5277 Местоположение: София
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 21.11.2020 12:37
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 1:2 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 2:1 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 1:2 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 3:0 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 1:1 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 1:1 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 1:2 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 2:1 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 1:1 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 1:1 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 2:1 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 1:2 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 0:2 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 2:1 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 2:1
|
  |
|
|
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52 Мнения: 5468
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 21.11.2020 13:46
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 0-1 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 2-1 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 1-3 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 4-0 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 1-1 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 1-0 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 1-1 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 1-1 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 1-0 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 2-0 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 1-1 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 1-1 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 1-2 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 1-1 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 1-0
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9586
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 21.11.2020 13:53
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 0:2 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 2:1 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 1:3 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 2:0 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 1:2 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 1:1 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 1:2 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 1:1 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 1:1 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 1:1 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 1:0 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 1:1 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 0:2 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 1:2 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 1:1
_________________
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 21.11.2020 14:00
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 0:1 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 2:0 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 1:2 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 3:0 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 0:1 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 0:0 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 1:2 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 2:1 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 1:1 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 1:0 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 1:0 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 1:1 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 0:1 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 1:1 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 2:1
|
  |
|
|
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10 Мнения: 1094
|
Re: Сезон 2020/2021 Кръг 9 Първи мач - събота 21.11 /14:30/ | 21.11.2020 14:04
[Съб - 14:30] Нюкасъл-Челси 1:2 [Съб - 17:00] Астън Вила-Брайтън 2:1 [Съб - 19:30] Тотнъм-Ман Сити 1:1 [Съб - 22:00] Ман Юнайтед-УБА 2:0 [Нед - 14:00] Фулъм-Евертън 0:2 [Нед - 16:00] Шефилд Юнайтед-Уест Хям 1:1 [Нед - 18:30] Лийдс-Арсенал 1:1 [Нед - 21:15] Ливърпул-Лестър 2:1 [Пон - 19:30] Бърнли-Кристъл Палас 1:1 [Пон - 22:00] Уулвърхямптън-Саутхямптън 2:1 [Съб - 14:30] Борнемут-Рединг 1:0 [Съб - 17:00] Мидълзбро-Норич 1:0 [Съб - 17:00] Уикъмб-Брентфорд 1:2 [Съб - 17:00] Суиндън-Бристъл Роувърс 1:0 [Съб - 17:00] Лейтън Ориент-Харогейт 1:1
|
  |
|
|