Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:34



Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Британиада 2022/2023 - тема за коментари 
Автор Съобщение
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2022/2023 - тема за коментари   |   16.05.2023 11:01


Нека финалния мач бъде включен в последния кръг. Да, факт е, че ще чакаме крайното класиране няколко дни, но едва ли ще е голям проблем.

Иначе използвам да поздравя теб и Василико за познатите резултати последния кръг - плейофите особено са изключително трудни за познаване.

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
(Underground)

Регистриран на: 16.08.2015 18:10
Мнения: 1094
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2022/2023 - тема за коментари   |   16.05.2023 12:18


Имам загубена титла от Британиадата точно с последния мач - финал за купата. Нищо чудно това да се повтори този сезон, но смятам за редно задължително да е включен в програмата. Против съм обаче за присъствието на селски мачове от типа Алоа -Мортън в който да е момент от сезона. Тези спектакли нямат нищо общо с футбола и топката е във въздуха 70 % от времето.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2022/2023 - тема за коментари   |   16.05.2023 13:36


falkenbach написа:
Нека финалния мач бъде включен в последния кръг. Да, факт е, че ще чакаме крайното класиране няколко дни, но едва ли ще е голям проблем.

Иначе използвам да поздравя теб и Василико за познатите резултати последния кръг - плейофите особено са изключително трудни за познаване.


Да, това може би е най-добре...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2022/2023 - тема за коментари   |   23.05.2023 08:09


Благодаря на всички, които се включиха!
Играем последен кръг само финала за купата. Тоест тази седмица е кръг 38, който е последен за Висшата лига и предпоследен за нас.
На 3 ти юни е и последният мач, който ще прогнозираме за тази година и с който ще завършим сезона.
Фалк, за да бъде всичко честно и коректно, ако имаш желание, пусни на някой, който прецениш прогнозите си на лична бележка.
Той нека ми ги пусне, след като мачовете са стартирали. Това при положение, че решиш да играеш по-рано. Аз от сега ти казвам, че ще изчакам мачовете в сряда от Шотландия и в четвъртък сутринта ще пусна.
Разбира се напомням, че всеки може да ми пуска на лична бележка прогнозите си. Просто да е в срок.
Бъдете Здрави!
Жоро

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2022/2023 - тема за коментари   |   04.06.2023 21:09


Завърши и този сезон в Британиадата. Като си сложих папката в архивите установих, че това бе 12 та поредна година, в която водя играта. Наистина страшно бързо мина това време...
За тези години в играта са участвали много хора, някои просто са минавали, други са оставали за постоянно Някои не са били съгласни с правилата, или с мен и просто са се отказвали. Но всеки един участник в играта, без значение от горе споменатите, заслужава моето уважение и благодарност.
Имаше сезони, в които бяхме много малко, имаше и такива, в които бяхме повече, но независимо от бройката, Британиадата продължаваше да съществува. Основната цел, за която я има тази игра, продължава да бъде на преден план. А именно това да се забавляваме всички с магията на английския футбол и да премерим прогнозите си. Така ще бъде и занапред!
Относно изминалия сезон, поздравявам Васко за спечелената надпревара. Мисля, че това е неговата година в индивидуалните игри и ако не се лъжа, печели и манията. Това е за сметка на предишния сезон, когато по спомен изгуби в последните кръгове водачеството си и в трите игри.
Браво на Терми и на Фалка, които са подгласници на Васко и бяха негови достойни противници.
Поздравявам и всеки един друг участник в играта през сезона. Разбира се няма как да пропусна благодарностите и към Швабата, чийто труд, ни предостави възможността за допълнителна и интересна статистика. Но най-вече за това, че ми спести много време. Време, което вече мога да използвам за други неща. Респект!
Август месец, живот и здраве продължаваме с новия сезон. Пожелавам хубаво лято на всички!
Но най-вече Здраве!
Жоро

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2022/2023 - тема за коментари   |   04.06.2023 21:24


Браво на Вако за безапелационната титла! :first:

Поздрави и за теб за организацията на играта и времето, което отделяш за нас.
Приятна почивка! :football:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 18.06.2012 15:22
Мнения: 826
Местоположение: Fields of Anfield Road
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2022/2023 - тема за коментари   |   05.06.2023 10:34


Честито Васко! :first:
На Терми и Фалка поздравления за призовите места.
:cheers:

_________________
We Are Liverpool: This Means More
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2022/2023 - тема за коментари   |   05.06.2023 10:36


Поздравления на Жоро за воденето на играта и навременните класирания, както и на Швабата, че удари едно рамо откъм статистика - определено е по-интересно така.

Самото състезание също беше оспорвано, успях да поведа в големи периоди от сезона, но Василико показа повече сили в запас за финалния спринт, както и терминатора и заслужено са пред мен в класирането. Все пак утеха, че за втора поредна година съм в тройката.

Имаме ли някъде обобщени призьорите през годините?

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
(Underground)

Регистриран на: 16.08.2015 18:10
Мнения: 1094
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2022/2023 - тема за коментари   |   22.06.2023 17:13


Поздрави на всички състезатели и особено за Жоро, който не спира да ме удивлява със страстта и енергията, която влага във всяко начинание. Британиадата си е тежка, маратонска дисциплина и до последно очаквах някой от упоритите преследвачи да ме изпревари с финален спринт.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг