Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:11



Отговори на тема  [ 113 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Британиада 2017/2018 - тема за коментари 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2017/2018 - тема за коментари   |   11.04.2018 13:08


Добре де, а защо не включим и на Швабата играта? 21 души я играят като гледам. Аз не съм от тях така че да не каже някой, че имам интерес, напротив ще бъда ощетен.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2017/2018 - тема за коментари   |   11.04.2018 13:18


Честно казано не помня някой да ме е питал (ако е, да ме прощава) дали искам моята игра да влиза в общата класация.

По принцип нямам нищо против това, но в моята игра така или иначе точките са с обратен ефект.

Освен това точките във всяка игра си имат различна тежест, така че докато не се измисли някакъв алгоритъм, които да прави игрите и точкуването в тях взаимно конвертируеми, от такива класации едва ли ще има смисъл.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2017/2018 - тема за коментари   |   11.04.2018 19:28


bai Momchil написа:
Добре де, а защо не включим и на Швабата играта? 21 души я играят като гледам. Аз не съм от тях така че да не каже някой, че имам интерес, напротив ще бъда ощетен.


Може да я включим от следващия сезон ако изобщо има ранглиста както е тръгнало... :uuu:
Иначе имаме три старти и класически игри с ясни и прости правила, наложили се, играят се редовно от определена група хора и са сходни една с друга. Общото между тях е прогнозирането през целия сезон. Играта на Швабата е нещо съвсем различно и няма нищо общо с това, тя е по-скоро тип мениджър, не само много съвместими, но няма проблеми. :-)


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2017/2018 - тема за коментари   |   17.04.2018 07:27


Успеваемост 34 кръг - 38%

Саутхямптън - Челси	6	6	6	2-3
Бърнли - Лестър 5 13 0 2-1
Кристъл Палас - Брайтън 15 3 0 3-2
Суонзи - Евертън 4 13 1 1-1
Тотнъм - Манчестър Сити 6 9 3 1-3
Хъдърсфийлд - Уотфорд 9 3 6 1-0
Ливърпул - Борнемут 18 0 0 3-0
Нюкасъл - Арсенал 5 8 5 2-1
Манчестър Юнайтед - УБА 18 0 0 0-1
Уест Хям - Сток Сити 17 1 0 1-1
Нотингам Форест-Ипсуич 15 2 1 2-1
Хъл Сити-Шефилд Уензди 13 4 1 0-1
Куинс ПР - Престън 5 11 2 1-2
Плимут - Портсмут 8 6 4 0-0
Нюпорт - Суиндън 4 9 5 2-1


Първа победа за кръг на бай Момчил от началото на надпреварата. Той беше единствения от основните играчи, който нямаше такава, но сега я постигна, като остави близо зад себе си все легендарни играчи и познавачи на английския футбол. Васко пък стъпи на кривои позволи но приследвачите да се доближат до него. Разликата със Subxero е вече 10 точки, което предполага много интересни кръгове до края на надпреварата. Сега тук искам да уточня, че изтеглените мачове през седмицата няма да играем, за да хванем двата полуфинала за купата, които са през уикенда. Първият мач за кръга ще е в събота от 14:30 между УБА и Ливърпул. Успешна седмица на всички!
Жоро

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2017/2018 - тема за коментари   |   17.04.2018 10:15


Миналата седмица вероятно е имал някакъв ретрограден Меркурий или някакви подобни енергии Резо да кажа, но след всичките откачени обрати в ШЛ и ЛЕ, аз спечелих дубъл (Британиада + Бирената), а в Манията бях един от двамата познали мач!

Определено нещо не беше наред в тази седмица, жалко че не играхме в ПМЛ :laugh:

_________________
Изображение


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2017/2018 - тема за коментари   |   24.04.2018 06:22


Успеваемост кръг 35 - 46 %

УБА-Ливърпул		0	2	15	2-2
Уотфорд-Кристъл Палас 2 10 5 0-0
Арсенал-Уест Хям 13 3 1 4-1
Стоук Сити-Бърнли 6 5 6 1-1
Ман Сити-Суонзи 17 0 0 5-0
Евертън-Нюкасъл 11 4 2 1-0
Ман Юнайтед-Тотнъм 7 9 1 2-1
Челси-Саутхямптън 16 1 0 2-0
Дарби Каунти-Мидълзбро 5 12 0 1-2
Съндърланд-Бъртън 11 2 4 1-2
Ипсуич-Астън Вила 1 4 12 0-4
Нортхямптън-Плимут 3 4 10 2-0
Рочдейл-Брадфорд 16 1 0 1-1
Уикъмб-Акрингтън 7 8 2 0-4
Форест Грийн-Честърфийлд14 2 1 4-1


Очакван щурм на преследвачите. Дали е позакъснял тепърва ще се разбере, но Фалка, Роско и Момчи съкратиха по няколко точки с лидера и запазват своите надежди в оставащите четири кръга. Дявола може би вече окончателно се предаде, като отпадна и от топ 4 и е вече на шестата позиция в класирането. Иначе на върха Васко прибави една точка към разликата със Subxero, но все още има кръгове за игра. Швабата обаче е лидер в подреждането за точните резултати, които от този кръг, а и за следващите сезони ще бъдат разделяни и по първенства, което може да видите в темата за класирането.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2017/2018 - тема за коментари   |   01.05.2018 15:48


Успеваемост кръг 36 - 55 %

Ливърпул-Стоук Сити	19	0	0	0-0
Бърнли-Брайтън 18 1 0 0-0
Кристъл Палас-Лестър 11 8 0 5-0
Хъдърсфийлд-Евертън 1 13 5 0-2
Нюкасъл-УБА 17 1 1 0-1
Саутхямптън-Борнемут 14 5 0 2-1
Суонзи-Челси 0 3 16 0-1
Уест Хям-Ман Сити 2 1 16 1-4
Ман Юнайтед-Арсенал 19 0 0 2-1
Тотнъм-Уотфорд 19 0 0 2-0
Бъртън Албиън-Болтън 15 3 1 2-0
Норич-Лийдс Юнайтед 14 3 2 2-1
Шефилд Юнайтед-Престън 7 11 1 0-1
Уолсол-Нортхямптън 9 7 3 1-0
Йоувил-Мансфийлд 0 6 13 2-3


Преди да поздравя Бай Момчил за поредното му страхотно представяне извело го до четвъртото място във временното класиране искам да се обърна към xDr. Втори кръг подред той бойкотира мачовете долните дивизии, като същевременно дава своите предложения за срещи, които по негово усмотрение е трябвало да попаднат в кръга. Затова го призовавам от тук нататък до края на този и целия следващ сезон да ми пуска на лично съобщение мачовете, които според него трябва да попадат измежду петнайсетте срещи. Така ще ме улесни много и ще ми спести време, което иначе губя, търсейки подходящия мач. Нека го прави до сряда вечерта, или най-късно до четвъртък сутринта, когато да пусна съответния кръг. Благодаря предварително :cheers:
Невероятен финален щурм на Бай Момчил и отново победа за кръг, постигната с четири точни резултата и изкачила го до четвъртото място във временното класиране само на три точки от втория Subxero и с еднакъв брой точки със третия Фалк. Васко пък увеличи една точка на върха и към момента разликата с Швабата е вече 11. За втора поредна година пък Британиадата се оказва прекалено голям залък за един от вечните фаворити във форумните игри Дявола, който е вече шести, далеч от топ 4. Роско пък окупира петата позиция с реален шанс за атака на място в четворката.
Много интересна ще е борбата до края за лидерството при точните резултати, където разликата между Subxero и Фалка е само един точен резултат.
Ние продължаваме с мачовете от 37 кръг, като предупреждавам и тук, че първия мач между Брайтън и Ман Юнайтед е в петък от 22 часа.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW

Регистриран на: 31.05.2015 16:04
Мнения: 635
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2017/2018 - тема за коментари   |   01.05.2018 22:21


(към Жоро, останалите изобщо да не се занимават да четат)

Нещо те сърби. За пореден път се обръщаш по доста недружелюбен начин ПУБЛИЧНО към мен.
Търсиш публичност, ами ще ти отговоря така.

Последния път ме увери, че уж не било лично и че не съм разбрал правилно думите ти.
Не знам какво постоянно се дразниш и го пишеш завоалирано, но има нещо сбъркано.
Ако имаш проблем можеше да се обърнеш лично към мен.

Но забелязах през тези няколко сезона, че ти не си човек, който толерира или се съобразява с някой, който има мнение или предложение.
Камо ли да оценяваш факта, че някои (като мен, и другите, които ти предлагаха нови идеи) отделят лично внимание и приемат/ха играта ти с интерес и виждат възможности за подобряването ѝ във всеки аспект. Нито това оценяваше, още по-малко пък да го обсъждаш. Като че е под достойнството ти.

Аз усетих, че за теб единственото важно нещо е събота всеки един никнейм да си е нащракал фишчето с точните и да го е пуснал в системата. Ама дали е използвал готово рандъм от касиерката или ровил по сайтовете - няма значение. Важна е бройката и да не си отваря никой за нищо устата.
Помня как още преди 2,3 години като за пръв път нещо писах за някакъв кръг беше, и ти менторската ми натърти публично, че разбираш ли тая тема не била за свободни коментари от тоя сорт, а да съм отидел през 3 преки у най-лявата - там било позволено за писане :helpless: . :idea:

Вместо да се заяждаш, можеше да помислиш малко, че явно отделям поввече време да разгледам мачовете за прогнозиране, и мач по мач да ТИ ги прогнозирам смислено, щом съм видял подобни неща, които ти си приел вътрешно и те е подразнило, че СЪМ СИ ПОЗВОЛИЛ да отбележа, че имало далеч по-смислени мсчове от значение за класирането. А не да си пусна ботското фишче, както ти би искал. Пич, аз не го правя с лошо, че да ми държиш всеки път такова публично отношение. Но явно такива са ти разбиранията.

Понеже сме в края на първенствата, е тъпо да се дават мачове БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ, в които единия или двата отбора не играят за Промоция или Отпадане! , ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ че има мачове, в които точно и двата отбора се борят за нещо!

Затова ПОД РЕДОВНИТЕ ми прогнози пусках мачовете, които биха били от значение и интерес за прогнозиране.
Вместо да си кажеш, "Я, някъв загубен юзър се занимава да проучва мачове, статистика и да търси логика, вместо да си напраска 1:1 2:1 и да ходи да си пие бирата и да си гледа Скайа или Диемите" , вместо това ти решаваш за пореден път да ми правиш публично мъмрене ?!

Ехо, погледни тук надолу към Земята, самозабравяне от виртуалната НЕреалност ли ? Удивляват ме тук хората самоналожен виртуален звезден статут, докъде може да стигнат в самозабравянето си, а в риалитото на вън не можеш да им чуеш гласа на подобни.

Ти искаш да ти се обясняеам за всяка една прогноза ли ?
Ами по някога ги виждам по-различно от теб . Като даваш мачове без грам значение за двата отбора - да пиша гениалното 1:1, което да те удовлетвори ли ? Не разбирам. Знаеш ли, че на Йоувил - Манс първата ми прогноза беше именно 2:3 . Но и 3:4 или 5 възможно. И след като така и така Манс ще бият, елементарно, ако е погледнал човек мача, и ще е с голове - колкото и да го пиша такъв мач - ти пак ще ми дадеш 1 точка !
И това е проблема в точкуването на играта. Че и 0:1, 1:2, 2:3, 3:4, 4:6 - се една точка ще взема.
Миналия кръг колко точки ми даде за прогнозата на МанСити - Суонси 5:1 , а мача свърши 5:0. И тогава се колебах 100 пъти дали да играя на 0 или на 1. Обаче в оценяването разликата е 3 пъти. 1точка за знак.
Преди време подобно - убеден отново в разгромна победа играх 7:1. Мачът свърши 6:1 с пропуснати още чисти положения. Ти даже такива неща не ги отразяваш. "Взимай 1-та точка и късмет на следващия тираж" .
И затова, и други го казаха преди, че оценяването може да е много по-коректно и да стумилира играта извън ботщината и трябва да има критерии и разчупено точкуване.

Разликата между 3:0 и 4:0, между 2:0 и 3:0, между 1:0 и 2:0, между 2:0 и 2:1 , 3:0 и 3:1, и т.н и т.н , е един гол, един случаен гол, който може да влезе и да не влезе. Обаче един играч вьима 3точки за късмета си, а другия играч взима 1точка за знака и че бил ма косъм от точния. Разликата обаче е тройна в точките и не отразява коректно прогнозите и резултата.
Там, където играя с още няколко стотин човека, точкуването е изчистено след >15години съществуване са стигнали до изводите.
И много по-коректно. За точен - 6т, за знак и същата голова разлика или головете на някой от отборите - 4т , за знак само без друго познато - 3т.

Сещам се, когато Момчил играеше космическите резултати на мачовете на Евертън - Ти, Жоро, така ли се отнасяше и пишеше към него след кръга ? :?:

Пич, стегни се.
На ~годините си ми . 'Айде като по-зрял малко.
Не си ми никой, не съм ти никой, за да ти обяснявам и да ти позволявам такъв тон и отношение.
А ти отделих толкова време, колкото на никой друг тук в клуба.
Но ми писна от подмятанията и забележките по мой адрес.
Дано съм бил изчерпателен и повече да не ме занимаваш и да ми оказваш такова специално внимание в твой стил.
Защото аз определено не се и няма да се занимавам с теб и да отговарям на публичните намеци, които си позволяваш.

Ти си Шефа тука, ти си решаваш и правиш и избираш каквото ти душа иска. Не си длъжен никому. .... Както и аз.
Ако съм искал да бойкотирам НЯМАШЕ изобщо да се занимавам с теб и играта. Не си губя времето с неща, които не ми носят някакво обратно удовлетворение.
Но когато поема ангажимент, си го спазвам отговорно до края!! И с това компромиси не правя, независимо дали поцъквам с Жоро и компания виртуални голчета, или .... нещо друго "по-специално". Отношението ми е абсолютно еднакво.
След като изостанах в класирането от водача, защо тогава продължих да се отнасям сериозно и да се ровя мач за мач и да не пускам за 3,5 минути ? И защо не се отказах да довърша сезона, след като така или иначе ти казах преди, че няма да участвам следващите сезони.

1 фиш по-малко ще обработваш.
След края на сезона ще се огранича до минимум в този клуб, и ще играя само в Бирената Бисти Лига и играта на Швабата с аутрайтуте.

Чао, пич. Изчерпах се. Не знам защо изобщо си правих труда да ти отговарям на терзанията.


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2017/2018 - тема за коментари   |   01.05.2018 23:15


Само че човече има една малка подробност. Аз бях напълно сериозен в това, което написах. Доста често на мен ми е почти невъзможно да видя какви мачове има и кое е най-удачно да пусна. Затова ти написах и за предложението, без да вкарвам каквато и да е умисъл. Но явно ти го разбираш, като заяждане и порицаване, което е много далеч от истината. А защо публично? Всъщност това ми послание е индиректно към всеки един участник в играта. Ако някой прецени, че има възможност да избира мачове, то с удоволствие ще се радвам да го направи. Повтарям се, че на мен ми е трудно, най-вече заради липсата на време.
А и все пак да ти кажа, защото си в този форум сравнително от скоро, че Британиадата, когато се заех да я водя преди доста години беше една игра с десет мача от Висшата лига, без никакви други класации, освен подреждането по точки. Играта в този и вид е такава благодарение на предложения на другите съфорумци и съответно усилия от моя страна да я пригодя към тях. Смея да твърдя, че съм я автоматизирал на 100 процента, което обаче ми е отнело много време. Само да ти кажа, че това с точните резултати по лиги и това да се върна от началото на сезона и да третирам файла за да се получи някаква класация ми отне повече от една седмица. Време, което само аз си знам, как крадях и от какво се лишавах. Е това човече е заради вас, участниците, а не заради мен. Но вярвай ми моите познания във VBA не могат да се изстрелят със скоростта на светлината. На този етап играта в този и вид ми е достатъчна. Тези правила са в момента, дотук съм с познанията. За нещо повече вече трябват по-сериозни от моите. А за да стигна до тях ми трябва време, което нямам. Разбира се елементарни неща, като часовете (по спомен беше твое предложение) винаги ще направя. Но за повече поне от мен няма как се случи на този етап.
Изборът дали ще играеш следващия сезон си е изцяло твой. Аз ще се радвам ако участваш, защото си нестандартен играч. Но няма как да те накарам насила :dunno:
Хайде остани си със здраве, това е една игра все пак :cheers:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2017/2018 - тема за коментари   |   05.05.2018 07:05


xDr, три неща искам само да коментирам относно твоят пост.

1. За моите бойкот прогнози - те не бяха бойкот срещу играта или организатора, а бяха бойкот срещу куманоида (да може да изглежда детско и глупаво), но аз имам различни разбирания за живота и смятам, че имам много отговори на които търсим въпроси именно при децата. Къкто и да е това е една дълбоко (или не чак толкова) философска тема, която мога да я разискам на друго място. Въпроса беше, че трябваше да се разкара куманоида от моят отбор и това беше моят принос за това, който не навреди и нямаше отношение към никой в тази игра.

2. Едва ли някой от организаторите на игри в този форум има някаква полза от виртуални фишчета. За всеки един това е една хамалогия най-малкото да копи-пейства прогнози + загуба на лично време. Да всеки си е направил някакви автоматизацийки за изчисляване - ексели, ДБ-та и т.н. но това не значи, че не губи лично време за нас. Най-малкото това е повод за уважение и се съмнявам, че някой (в случая Жоро) печели дивиденти от това, вместо да прекарва това време със семейството си или на бира с приятели.

3. За точкуването съм много съгласен. Ей го на от вчерашният мач на МЮ всички са го прогнозирали двойка, само аз съм играл Х и съответно всички ще получим 0 точки. Не е справедливо, но това са правилата. Като свърши сезона, а може и още сега нека обсъдим правилата, пък вече ако Жоро подходи мейджърски :laugh: и не се съобрази с аргументите на хората, може вече спокойно да го критикуваш.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 31.05.2015 16:04
Мнения: 635
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2017/2018 - тема за коментари   |   05.05.2018 13:20


bai Momchil написа:

аз за това отбелязах, че само до Жоро пиша, за да не го приемат другите (и организатори учатстващи, че е меродавно и се отнася и до тях), защото не съм забелязал подобно отношение към играчите, забрани, обяснения, и т.н. Да не се повтарям. След като Жоро от известно време прецени, че публично ще ме подяжда, вместо да сподели терзанията си лично, аз му отвърнах също тук.
За нестандартните ти прогнози на Евертън знам много добре, казах го защото ти съощ си имаш причина. Аз трябва ли да обяснявам на Жоро, че в кръгове в без значение за мен спрямо точките, защо примерно играя срещу селяците от Стоук по 5,6:0 Трябва явно да пиша , че това ми е най-омразният селски противен английски отборец, който няма място нито ВЛ, нито ПШ.
Дадох примера с теб, НЕ за да те соча :) , а че Жоро проявява двойни стандарти като ми иска на мен обяснения за тая или оная прогноза.
На Жоро няма да отговарям никога повече. Ето пак се случва - първо ме мъмреше и съвсем явно показваше раздразнение от фишовете ми и че си позволявах завоалирано да си казвам мнението. След това следва оправдателен отговор, с който да каже че ПАК грешно съм го разбрал ;-) и че той всъщност ми се радва и така се изразява :love: .
Е аз нямам нужда от подобно лицемерно отношение. А проблема с точкуването го бях вместил така междудругото, а той се хвана само за него.

Извинявай, че използвах поста ти, за да отговарям на Жоро, но не желая повече да му пиша, а и да се обясняваме по тая тема и да стават публични сеири и драми.


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2017/2018 - тема за коментари   |   07.05.2018 00:01


Успеваемост кръг 37 - 35 %

Брайтън-Ман Юнайтед	0	1	14	1-0
Стоук С-Кристъл Палас 11 4 3 1-2
Борнемут-Суонзи 7 9 2 1-0
Лестър-Уест Хям 6 10 2 0-2
Уотфорд-Нюкасъл 10 6 2 2-1
УБА-Тотнъм 3 2 13 1-0
Евертън-Саутхямптън 8 9 1 1-1
Ман Сити-Хъдърсфийлд 18 0 0 0-0
Арсенал-Бърнли 16 0 2 5-0
Челси-Ливърпул 6 11 1 1-0
Болтън-Нотингам 14 2 2 3-2
Бирмингам-Фулъм 2 3 13 3-1
Престън-Бъртън Албион 8 6 4 2-1
Нортхямптън-Олдъм 6 8 4 2-2
Ковънтри-Моркамб 10 8 0 0-0


Втора победа за кръг на Бай Гроздан, който събра 11 точки и то само с един точен резултат. Дяволът завърши втори, като е явно, че до последно ще се бори за място в топ 4, където към този момент освен Васко и Subxero са още и Фалка и Роско. Миналогодишния победител изпревари бай Момчил и същевременно даде заявка дори за второто място. Васко е вече далеч напред и може би вече може да се смята за шампион, но все пак има още два кръга, в които може да се случи всичко. Освен последния кръг във Висшата лига ще играем и финала за купата в един кръг с плейофите от долните дивизии. Ще гледам да пусна и двата кръга наведнъж, но първо трябва да излезне програмата.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Британиада 2017/2018 - тема за коментари   |   13.05.2018 22:19


Успеваемост кръг 38 - 47%

Бърнли-Борнемут		14	3	1	1-2
Кристъл Палас-УБА 13 4 1 2-0
Хъдърсфийлд-Арсенал 1 7 10 0-1
Ливърпул-Брайтън 18 0 0 4-0
Ман Юнайтед-Уотфорд 18 0 0 1-0
Нюкасъл-Челси 1 4 13 3-0
Саутхямптън-Ман Сити 0 2 16 0-1
Суонзи-Стоук Сити 15 3 0 1-2
Тотнъм-Лестър 17 1 0 5-4
Уест Хям-Евертън 4 12 2 3-1
Мидълзбро-Астън Вила 5 9 3 0-1
Скънторп-Родъръм 7 7 1 2-2
Шросбъри-Чарлтън 12 5 1 1-0
Линкълн-Екзитър 10 4 3 0-0
Ковънтри-Нотс Каунти 16 2 0 1-1


Голът на Калъм Уилсън в 94 тата минута на мача Бърнли-Борнемут сякаш запази някакви надежди на Фалка. Разликата с Васко е 11 точки, като в последния кръг има общо седем мача за прогнозиране. Тоест още не може да обявим на сто процента името на новия шампион в Бринтаниадата. Със силното си представяне обаче за този кръг Фалка поведе в класирането за точни резултати и преди последния кръг има преднина от две точки пред Subxero.
Напомням че първият мач от последния кръг е още утре понеделник в 21:45 ч.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 113 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг