Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:14



Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Мания - тема за дискусии относно правилата, мачовете и пр. 
Автор Съобщение
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Мания - тема за дискусии относно правилата, мачовете и пр.   |   27.04.2016 12:29


terminator написа:
01 21:45 Манчестър Сити - Реал Мадрид 0:0/0:0


:moufan: :moufan: :moufan: :moufan: :moufan:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Мания - тема за дискусии относно правилата, мачовете и пр.   |   26.08.2016 04:41


Твърде постно обсъждане се получи...
Участие взеха само петима маниаци, като единствено терминатора иска драстични промени.
Спърса не иска новости, Хенмана му харесва както си е, Шифтъра иска бонус точка, а бай Момчи иска по-леки промени.
Никой не иска приятелски мачове.

В крайна сметка ето какво реших:
Няма да има приятелски мачове (въпреки че аз ги харесвам много)
Ще се дава бонус точка за уникално познат точен резултат.
Това е единствената новост, друга промяна в правилата няма да има.

Няма как да се дават точки за знак. Това е игра на точен резултат и винаги е била такава. За знаци си има бийсти лига. Британиадата и Манията и всякакви подобни игри са с концепция точен резултат. Така е било винаги.
Да се дават повече точки за първа прогноза не е много уместно. Много участници подреждат прогнозите във възходящ ред. Например 0-0/1-0, въпреки че водещата им прогноза е 1-0, просто защото 0-0 е по-малко от 1-0. Аз например много често правя така. Играта е с два резултата и двата имат еднаква тежест. По-скоро съм за махане на втория точен резултат, отколкото да се дават повече на първия такъв.

* Евентуално ще добавям и квалификации от Карибската зона.

Това са моите съждения. Късно е вече за новости. Питанката съм я пуснал преди 4 месеца. Почти нулев интерес, така че никой не може да има претенции. Ако на някой не му харесва да не играе, толкоз.

Успех на всички маниаци в най-лудата игра. :-)


Последна промяна Diavolo на 04.09.2016 11:42, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Мания - тема за дискусии относно правилата, мачовете и пр.   |   04.09.2016 11:44


И какво сега, само 8 човека?
Сериозно?

Ето защо винаги сме стартирали с европейските клубни турнири, защото тогава и ПМЛ вече е започнала.
Това е мако казано несериозно... :uuu:

чудя се изобщо дали да има кръг.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Мания - тема за дискусии относно правилата, мачовете и пр.   |   31.08.2017 02:52


От новия сезон правилото въведено през изминалия за бонус точка за уникално познат резултат отпада.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Мания - тема за дискусии относно правилата, мачовете и пр.   |   31.08.2017 09:25


Diavolo написа:
От новия сезон правилото въведено през изминалия за бонус точка за уникално познат резултат отпада.

Щеше да е добре да има поне някакъв кворум. Примерно ако има 15 участника в кръга да се засчитат уникално познатите с бонус.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Мания - тема за дискусии относно правилата, мачовете и пр.   |   31.08.2017 13:13


малко бяхме като бройка миналата година и масово имаше уникални резултати за 0-0/1-0/1-1, което не е нормално...
отделно правих някои грешки и забравях за някои бонуси, че нали смятам на ум по традиция.


 
(Real Green)

Регистриран на: 20.05.2012 18:26
Мнения: 3457
Отговори с цитат
Мнение  Re: Мания - тема за дискусии относно правилата, мачовете и пр.   |   31.08.2017 15:00


Diavolo написа:
От новия сезон правилото въведено през изминалия за бонус точка за уникално познат резултат отпада.


Защото?! :-?
Поне да беше пуснал една анкета "За" и "Против", както правят другите организатори на игрите.. :stop:

_________________
viewtopic.php?f=42&t=25


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
 Re: Мания - тема за дискусии относно правилата, мачовете и пр.   |   15.09.2017 01:35


* От 2 кръг се връща правилото за бонус точка при уникално познат резултат при минимум 15 участници *


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Мания - тема за дискусии относно правилата, мачовете и пр.   |   20.03.2018 08:21


Дяволе, а замисли ли се, че с тия приятелски мачове, може да прецакаш някой? Има пауза, няма ПМЛ, другите игри също са в почивка и най-важното в календара за Манията нищо не пише за такъв кръг. Ако човек е влезнал и проверил в неделя, че в следващата седмица няма нищо за прогнозиране и не се интересува от путиновски драми, съвсем спокойно може да влезне във форума, чак през другата седмица, защото просто няма какво да прави в него. Няма лошо да си гъвкав ама да добавяш един кръг и то в края ей така е малко нелепо за мен.

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 20.03.2018 08:22, променена общо 1 път



 
(Crazy Band)

Регистриран на: 06.06.2012 18:49
Мнения: 5277
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Мания - тема за дискусии относно правилата, мачовете и пр.   |   20.03.2018 08:28


Получаваш адмирации за гъвкавостта си, Дяволе!
Само като се види какви качествени приятелски мачове има си и удоволствие да бъдат прогнозирани. Какви маниаци ще сме, ако не прогнозираме Русия - Бразилия, Германия - Испания или Мексико- Хърватска. Давай смело..., това кой откъде трупа точки е абсолютно излишно разсъждение, аз например нямам сметка от такива щедри кръгове, които могат да ми стопят преднината, но какво от това :)
БРАВО!


Последна промяна terminator на 20.03.2018 08:29, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Мания - тема за дискусии относно правилата, мачовете и пр.   |   20.03.2018 16:05


Темата бе видяна над 20 пъти само като я пуснах първия ден, бай Момчи.
Понеже имах доста работа във форума покрай тенис класирането, статистиките и ранглистите видях по различно време във форума онлайн 80% от всички участващи през сезона в Манията. Ако някой не пусне прогнози няма да е от факта, че не е знаел. Има цели 5 дена от пускането на темата и първите контроли в петък.
Нелепо е да се търсят оправдания от това, че някой можел да реши еди какво си. А може ли да не пускам изобщо календар (другите организатори в игрите никога не са пускали календар), което го правя и аз не знам защо, може би за някакво удобство и разчет, вместо това упреци. Отделно от това съм почти сигурен, че самия календар почти никой не го следи, защото виждам броя на отваряния на темата и как той отдавна си виси на една бройка.
И последно, ако всичко в този форум е заради ПМЛ, то значи всичко е загубено и няма смисъл да се борим за каквото и да било. Не може да се съобразяване винаги с ПМЛ и дали има или няма кръгове. Ако някой се сеща да влиза във форума само заради ПМЛ, то не е загуба ако не участва в индивидуалните игри, защото е обидно за труда на останалите и несериозно само по себе си.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Мания - тема за дискусии относно правилата, мачовете и пр.   |   24.03.2018 16:28


Трябваше да пуснеш и финала на китайският турнир. УЕЛС- Уругвай ще е як мач. Гигс ще направи чудеса с драконите. Иначе мача на Уембли да сме живи и здрави ще го следя от близо 8-)

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Мания - тема за дискусии относно правилата, мачовете и пр.   |   24.03.2018 16:34


Пуснал съм само участващи на СП


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Мания - тема за дискусии относно правилата, мачовете и пр.   |   29.03.2018 00:15


Diavolo написа:
Пуснал съм само участващи на СП


Каква е разликата тогава между УЕЛС - Уругвай и Англия - Италия? :dunno:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг