Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 17.04.2024 01:53



Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
* МАНИЯ * ~ 2016/2017 - КЛАСИРАНЕ ~ 
Автор Съобщение
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5076
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МАНИЯ * ~ 2016/2017 - КЛАСИРАНЕ ~   |   04.06.2017 08:36


Мерси, за поздравленията. За момент си помислих, че още не си преживял как взех 3 точки онзи кръг и те изместих от 1-вото място. Беше истинско удоволствие да се напреварвам с теб, защото си постоянна величина в прогнозите.

Наистина това ми е първа Мания. Една година играх феърплей и изпуснах победата в последния кръг. Противникът ми (забравих кой) пусна рано прогнози и аз само трябваше да копирам неговите и печелих, но реших че няма да е честно и играх друго и сбърках :laugh:

Иначе, само да напомня, че имам спечелена индивидуална игра макар и организирана само в един сезон. Пак беше нещо от рода на Мания, но се прогнозираха скандинавските, исландското и британски дивизии или нещо от сорта и го спечелих убедително. Но това беше поне преди 10 години, така че едва ли се помни от повечето.

Надявам се, следващият сезон да има повече редовни участници.

Колкото за правилото с бонуса. Според мен, трябва да има кворум за него. Примерно, ако има 10 или 15 участника в кръга, тогава важат бонусите, но ако са по-малко тогава да няма. Мисля, че това е най-компромисният вариант. Защото наистина когато пускат 6-7 човека понякога уникално познатия резултат олеква.

:blue_fan: :blue_fan: :blue_fan:


Последна промяна falkenbach на 04.06.2017 08:36, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 61 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг