Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20.04.2024 02:13



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 14 мнения ] 
● UNDERGROUND - CRAZY BAND ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финали) 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4431
Мнение  ● UNDERGROUND - CRAZY BAND ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финали)   |   10.01.2013 11:14


UNDERGROUND - CRAZY BAND


 
(Crazy Band)

Регистриран на: 06.06.2012 18:49
Мнения: 5295
Местоположение: София
Мнение  Некои съображения, преди мача :)   |   12.01.2013 14:29


1. За нашите прогонози, карам поред на номерата:
По прогнозите на Сайлър:
Добри прогнози с оглед това, че е пуснал след мен, правилно е отиграл мачовете, като е покрил прогнозите ми. Прави впечатление смелата му прогноза на Арсенал 2:1, след моето 1:2. На мен лично ми харесва, считам, че има резон...., но все пак 1:1, ако излезе ще си пропуск /негов/.
2. По прогнозите на Тиро:
Смели прогнози, все пак това 3:1 на Помпи е доста смело..., да наистина се очакват да счупят куцуза и да бият, но чак такъв оувър. След 1:1 и 2:1, за мен по - силната прогноза е 1:0. За Реал си представях, че след моето 0:2, основното колебание на втория ще е между 1:2 и 1:3. Изиграно е 0:3, нищо не мога да кажа, гаден мач е.., но все пак оставаме с прогнози без гол на Осасуна. Дано!
3. Моите прогнози:
Тук думата имат другите от отбора, аз и сега бих ги изиграл така /от позицията на първи пуснал/.
4. Дюшеш:
Добре е потърсил хикса на Дагенъм, отдавна нямат хикс, последните 8 мача, при положение, че моето 1:1 е избито, 2:2 е красива прогноза, но си е 2:2..., коефициент 14.
Не съм съгласен с 2:1 за Херкулес срещу Сантандер. Играят 2 най-ялови отбора в Испания 2, Оувъра ми се струва излишен. След 1:0 на Сайлър /силна прогноза/, 1:1 или дори 0:0 ми изглеждат доста по-силни прогнози. Другото ок.

Та така като резумираме, моето становище:
1:1 на Арсенал е по-добро от 2:1
1:0 за Помпи е по - добро от 3:1
1:3 на Реал/М/ е по добро от 0:3, 0:2 го имаме.
1:1 на Хуркулес е по - добро от 2:1

С тия минимални разногласия чакаме развоя на мача.

Техните прогнози няма да коментирам да не си объркам вратарчето :innocent:


Последна промяна terminator на 12.01.2013 14:31, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Мнение  Re: Некои съображения, преди мача :)   |   12.01.2013 14:39


terminator написа:
1. За нашите прогонози, карам поред на номерата:
По прогнозите на Сайлър:
Добри прогнози с оглед това, че е пуснал след мен, правилно е отиграл мачовете, като е покрил прогнозите ми. Прави впечатление смелата му прогноза на Арсенал 2:1, след моето 1:2. На мен лично ми харесва, считам, че има резон...., но все пак 1:1, ако излезе ще си пропуск /негов/.
2. По прогнозите на Тиро:
Смели прогнози, все пак това 3:1 на Помпи е доста смело..., да наистина се очакват да счупят куцуза и да бият, но чак такъв оувър. След 1:1 и 2:1, за мен по - силната прогноза е 1:0. За Реал си представях, че след моето 0:2, основното колебание на втория ще е между 1:2 и 1:3. Изиграно е 0:3, нищо не мога да кажа, гаден мач е.., но все пак оставаме с прогнози без гол на Осасуна. Дано!
3. Моите прогнози:
Тук думата имат другите от отбора, аз и сега бих ги изиграл така /от позицията на първи пуснал/.
4. Дюшеш:
Добре е потърсил хикса на Дагенъм, отдавна нямат хикс, последните 8 мача, при положение, че моето 1:1 е избито, 2:2 е красива прогноза, но си е 2:2..., коефициент 14.
Не съм съгласен с 2:1 за Херкулес срещу Сантандер. Играят 2 най-ялови отбора в Испания 2, Оувъра ми се струва излишен. След 1:0 на Сайлър /силна прогноза/, 1:1 или дори 0:0 ми изглеждат доста по-силни прогнози. Другото ок.

Та така като резумираме, моето становище:
1:1 на Арсенал е по-добро от 2:1
1:0 за Помпи е по - добро от 3:1
1:3 на Реал/М/ е по добро от 0:3, 0:2 го имаме.
1:1 на Хуркулес е по - добро от 2:1

С тия минимални разногласия чакаме развоя на мача.

Техните прогнози няма да коментирам да не си объркам вратарчето :innocent:


Абе, батко, от къде ги изцъкахте тия 16 потока Англии. Ние толкова Англия не сме играли целия сезон до сега, че и миналия :tomate:

_________________
Hasta La Victoria Siempre


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5080
Мнение  Re: ● UNDERGROUND - CRAZY BAND ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финали)   |   12.01.2013 14:41


е т'ва е бандата, к'во искаш? :)

Английския футбол винаги е бил на почит при тях!

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Мнение  Re: ● UNDERGROUND - CRAZY BAND ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финали)   |   12.01.2013 15:02


falkenbach написа:
е т'ва е бандата, к'во искаш? :)

Английския футбол винаги е бил на почит при тях!


Поне ни затрудниха максимално с избора на мачове де. Да видим до къде ще я докараме. Минем ли и този кръг ще е много добре :moufan: :cheers:

_________________
Hasta La Victoria Siempre


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5496
Мнение  Re: Некои съображения, преди мача :)   |   12.01.2013 15:37


terminator написа:
1. За нашите прогонози, карам поред на номерата:
По прогнозите на Сайлър:
Добри прогнози с оглед това, че е пуснал след мен, правилно е отиграл мачовете, като е покрил прогнозите ми. Прави впечатление смелата му прогноза на Арсенал 2:1, след моето 1:2. На мен лично ми харесва, считам, че има резон...., но все пак 1:1, ако излезе ще си пропуск /негов/.
2. По прогнозите на Тиро:
Смели прогнози, все пак това 3:1 на Помпи е доста смело..., да наистина се очакват да счупят куцуза и да бият, но чак такъв оувър. След 1:1 и 2:1, за мен по - силната прогноза е 1:0. За Реал си представях, че след моето 0:2, основното колебание на втория ще е между 1:2 и 1:3. Изиграно е 0:3, нищо не мога да кажа, гаден мач е.., но все пак оставаме с прогнози без гол на Осасуна. Дано!
3. Моите прогнози:
Тук думата имат другите от отбора, аз и сега бих ги изиграл така /от позицията на първи пуснал/.
4. Дюшеш:
Добре е потърсил хикса на Дагенъм, отдавна нямат хикс, последните 8 мача, при положение, че моето 1:1 е избито, 2:2 е красива прогноза, но си е 2:2..., коефициент 14.
Не съм съгласен с 2:1 за Херкулес срещу Сантандер. Играят 2 най-ялови отбора в Испания 2, Оувъра ми се струва излишен. След 1:0 на Сайлър /силна прогноза/, 1:1 или дори 0:0 ми изглеждат доста по-силни прогнози. Другото ок.

Та така като резумираме, моето становище:
1:1 на Арсенал е по-добро от 2:1
1:0 за Помпи е по - добро от 3:1
1:3 на Реал/М/ е по добро от 0:3, 0:2 го имаме.
1:1 на Хуркулес е по - добро от 2:1

С тия минимални разногласия чакаме развоя на мача.

Техните прогнози няма да коментирам да не си объркам вратарчето :innocent:


На първо място поздравления за хубавия избор на потоци. Убеден съм, че ще стане интересен мач, тъй като на острова класиранията на отборите не са от значение и прогнозите са много трудни. Това е предпоставка за оспорван и хубав двубой. Жалко, че много малко капитани избират точно такъв вариант за игра, но както и да е.
На второ място ще си позволя да коментирам прогнозата ви за моето отборче от дивизиите - Рочдейл.
Следя ги от 2002 година и трябва да ти кажа, че са типичния английски отбор. Може да падне от последния като домакин, но да бие първия като гост (тази година точно това се случи с Джилингам) Та определено не са хиксов отбор, а и нямат равен от 11 кръга. Дагенъм в момента също са в дълга серия без равен, но според мен да се търси хикс в този мач е много малко вероятно. Лично аз бих прогнозирал 2-3, или 3-2 като краен изход. 2-1 и 1-2 също са варианти, но за мен ще има повече голове.
На трето място съм сигурен, че губите с Реал, тъй като ако бият, то със сигурност няма да е чиста победа, след като знаем, че отзад не са в най-добрата форма. Имате два мача със силни прогнози - Арсенал-Сити и Вила-Саутхямптън, но пък Лийдс ще бият с повече от гол, така че и той отпада за мен. Другите мачове са много мътни и може да се случи всичко, но като цяло сме изиграли по-правилно мачовете от вас. Естествено всичко може да се случи, но все пак имаме предимство.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5496
Мнение  Re: ● UNDERGROUND - CRAZY BAND ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финали)   |   12.01.2013 15:40


Ледо написа:
falkenbach написа:
е т'ва е бандата, к'во искаш? :)

Английския футбол винаги е бил на почит при тях!


Поне ни затрудниха максимално с избора на мачове де. Да видим до къде ще я докараме. Минем ли и този кръг ще е много добре :moufan: :cheers:


Баце минаваме го този кръг споко. Избивките им не са силни като гледам, тъй че може да е трудно, но взимаме мача. Мисли за жребия :-D

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Crazy Band)

Регистриран на: 06.06.2012 18:49
Мнения: 5295
Местоположение: София
Мнение  Re: Некои съображения, преди мача :)   |   12.01.2013 19:04


goro_levskara написа:
terminator написа:
1. За нашите прогонози, карам поред на номерата:
По прогнозите на Сайлър:
Добри прогнози с оглед това, че е пуснал след мен, правилно е отиграл мачовете, като е покрил прогнозите ми. Прави впечатление смелата му прогноза на Арсенал 2:1, след моето 1:2. На мен лично ми харесва, считам, че има резон...., но все пак 1:1, ако излезе ще си пропуск /негов/.
2. По прогнозите на Тиро:
Смели прогнози, все пак това 3:1 на Помпи е доста смело..., да наистина се очакват да счупят куцуза и да бият, но чак такъв оувър. След 1:1 и 2:1, за мен по - силната прогноза е 1:0. За Реал си представях, че след моето 0:2, основното колебание на втория ще е между 1:2 и 1:3. Изиграно е 0:3, нищо не мога да кажа, гаден мач е.., но все пак оставаме с прогнози без гол на Осасуна. Дано!
3. Моите прогнози:
Тук думата имат другите от отбора, аз и сега бих ги изиграл така /от позицията на първи пуснал/.
4. Дюшеш:
Добре е потърсил хикса на Дагенъм, отдавна нямат хикс, последните 8 мача, при положение, че моето 1:1 е избито, 2:2 е красива прогноза, но си е 2:2..., коефициент 14.
Не съм съгласен с 2:1 за Херкулес срещу Сантандер. Играят 2 най-ялови отбора в Испания 2, Оувъра ми се струва излишен. След 1:0 на Сайлър /силна прогноза/, 1:1 или дори 0:0 ми изглеждат доста по-силни прогнози. Другото ок.

Та така като резумираме, моето становище:
1:1 на Арсенал е по-добро от 2:1
1:0 за Помпи е по - добро от 3:1
1:3 на Реал/М/ е по добро от 0:3, 0:2 го имаме.
1:1 на Хуркулес е по - добро от 2:1

С тия минимални разногласия чакаме развоя на мача.

Техните прогнози няма да коментирам да не си объркам вратарчето :innocent:


На първо място поздравления за хубавия избор на потоци. Убеден съм, че ще стане интересен мач, тъй като на острова класиранията на отборите не са от значение и прогнозите са много трудни. Това е предпоставка за оспорван и хубав двубой. Жалко, че много малко капитани избират точно такъв вариант за игра, но както и да е.
На второ място ще си позволя да коментирам прогнозата ви за моето отборче от дивизиите - Рочдейл.
Следя ги от 2002 година и трябва да ти кажа, че са типичния английски отбор. Може да падне от последния като домакин, но да бие първия като гост (тази година точно това се случи с Джилингам) Та определено не са хиксов отбор, а и нямат равен от 11 кръга. Дагенъм в момента също са в дълга серия без равен, но според мен да се търси хикс в този мач е много малко вероятно. Лично аз бих прогнозирал 2-3, или 3-2 като краен изход. 2-1 и 1-2 също са варианти, но за мен ще има повече голове.
На трето място съм сигурен, че губите с Реал, тъй като ако бият, то със сигурност няма да е чиста победа, след като знаем, че отзад не са в най-добрата форма. Имате два мача със силни прогнози - Арсенал-Сити и Вила-Саутхямптън, но пък Лийдс ще бият с повече от гол, така че и той отпада за мен. Другите мачове са много мътни и може да се случи всичко, но като цяло сме изиграли по-правилно мачовете от вас. Естествено всичко може да се случи, но все пак имаме предимство.

----------
Да, благодаря, след днешните Англии водим!
И не само това, вие дори нямахте и шанс за гол..., вямахте и един правилен избор на мач в крайна сметка. Както и да е..., завързан мач, ще чакаме развоя. Аз отчитам като успех, желязната ни защита тоя сезон. И то без вратарски интервенции.


 
(Crazy Band)

Регистриран на: 04.09.2012 22:25
Мнения: 463
Мнение  Re: ● UNDERGROUND - CRAZY BAND ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финали)   |   12.01.2013 19:18


Мдааааа,
Мача можеше и да е свършил ако си бях изиграл Светците както си мислех 0:1 :-(
Ноооо, уви промених го в последния момент като видях прогнозата на Дюшеша :dunno:


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Мнение  Re: ● UNDERGROUND - CRAZY BAND ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финали)   |   13.01.2013 17:37


Tiro написа:
Мдааааа,
Мача можеше и да е свършил ако си бях изиграл Светците както си мислех 0:1 :-(
Ноооо, уви промених го в последния момент като видях прогнозата на Дюшеша :dunno:


Мдам, сега стискайте клъки да ви излезне прогноза за посления мач, щото водим 2:1 след Ман Ю - Пуул 2:1 :-)


 
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Мнение  Победа !   |   13.01.2013 20:06


Пестеливо, но достатъчно. Минаваме напред :rock:
Отлчини попадения в долния ляв и горния десен ъгъл на Пениуайз и Жоро :dance:
Добре, че има и други потоци освен долните английски дивизии ;-)
Успех на бандата в първенството :dragon:

_________________
Hasta La Victoria Siempre


Последна промяна Ледо на 13.01.2013 20:09, променена общо 1 път



 
(Crazy Band)

Регистриран на: 06.06.2012 18:49
Мнения: 5295
Местоположение: София
Мнение  Честито!   |   13.01.2013 20:10


Заслужена победа! Дано да стигнете напред в турнира.
Нашия приоритет е първенството, но все пак това което ме притеснява е липсата на адекватни вратарски намеси, това се превръща в сериозен проблем за Бандата.

P.S. Иначе, нацелихме и як домакински кръг, без победа за гостите до момента.


 
(Crazy Band)

Регистриран на: 23.08.2012 13:08
Мнения: 188
Мнение  Re: ● UNDERGROUND - CRAZY BAND ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финали)   |   13.01.2013 20:25


Честита победа на съперниците! Добър мач се получи,заслужено победа.
Аз лично се извинявам за единицата на Арсенал. Просто на Сити попринцип не им върви като гостуват на Арсенал,но и Косчелни прееба работата с тоя червен картон. Според мен голът,който вкараха на Юнайтед, трябваше да бъде избит. Разбира се,сега като е свършил мача е лесно да се каже,но все пак смятам,че това си е силна прогноза и е доста възможен резултат на базата на колебливата форма на Пуул и като цяло въз основа на дербито.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Мнение  Re: Честито!   |   13.01.2013 20:31


terminator написа:
Заслужена победа! Дано да стигнете напред в турнира.
Нашия приоритет е първенството, но все пак това което ме притеснява е липсата на адекватни вратарски намеси, това се превръща в сериозен проблем за Бандата.

P.S. Иначе, нацелихме и як домакински кръг, без победа за гостите до момента.

напълно заслужена победа, наистина, но ако ви гонеше неземен късмет онова избиване от голлинията в 90а мин щеше да е гол за Арсенал и...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 14 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг