Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 21:08



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 81 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг) 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4423
Мнение  ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   19.01.2013 14:21


ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS


 
(Dune Warriors)

Регистриран на: 07.06.2012 03:47
Мнения: 1975
Местоположение: 6-19
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   19.01.2013 16:59


Алабао е отговорник по мач. :-)

Аз отивам пак да наглеждам дали има колежки с метли над Атлантика или няма.

:witch: :witch: :witch: :witch: :witch:

_________________
Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


 

Регистриран на: 03.09.2012 23:31
Мнения: 432
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   19.01.2013 20:34


Приятен полет, шефе :celebrate:

Сперанца- нашият Кака :ura:
Давайте, баби, давайте, Яги :witch:

_________________
Изображение


Последна промяна joy_r на 19.01.2013 20:35, променена общо 1 път



 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   19.01.2013 22:56


joy_r написа:
Сперанца- нашият Кака :ura:
Давайте, баби, давайте, Яги :witch:


Какво се прави, когато насреща ви е отбор от жени - еми отговаряте с жени. Нашите виртуални футболни богини Пожето и Нера безмилостно скубят коси от вещици, а аз, заразен от примера им реших да се включа в партито с един ... гол. :ura: 3:1 за нас, чудесно се развиват нещата, дано успеем да вкараме и с Порто и да си осигурим голям аванс преди утрешния мач.

п.п. Кур за Кака, ако се върне в Милан може и да му простя ... малко. Ма само ако се върне без пари. 8-)


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   19.01.2013 23:04


alessandron написа:
joy_r написа:
Сперанца- нашият Кака :ura:
Давайте, баби, давайте, Яги :witch:


Какво се прави, когато насреща ви е отбор от жени - еми отговаряте с жени. Нашите виртуални футболни богини Пожето и Нера безмилостно скубят коси от вещици, а аз, заразен от примера им реших да се включа в партито с един ... гол. :ura: 3:1 за нас, чудесно се развиват нещата, дано успеем да вкараме и с Порто и да си осигурим голям аванс преди утрешния мач.

п.п. Кур за Кака, ако се върне в Милан може и да му простя ... малко. Ма само ако се върне без пари. 8-)


Ако Кака се върне в Милан и в Милан ще има .......жена :rofl: :laugh: :rofl:

браво, хубав обрат ! следя ви мача отблизо :football:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   19.01.2013 23:04


alessandron написа:
joy_r написа:
Сперанца- нашият Кака :ura:
Давайте, баби, давайте, Яги :witch:


Какво се прави, когато насреща ви е отбор от жени - еми отговаряте с жени. Нашите виртуални футболни богини Пожето и Нера безмилостно скубят коси от вещици, а аз, заразен от примера им реших да се включа в партито с един ... гол. :ura: 3:1 за нас, чудесно се развиват нещата, дано успеем да вкараме и с Порто и да си осигурим голям аванс преди утрешния мач.

п.п. Кур за Кака, ако се върне в Милан може и да му простя ... малко. Ма само ако се върне без пари. 8-)


Нера е цял отбор :cheers:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 06.06.2012 14:24
Мнения: 776
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   19.01.2013 23:08


alessandron написа:
joy_r написа:
Сперанца- нашият Кака :ura:
Давайте, баби, давайте, Яги :witch:


Какво се прави, когато насреща ви е отбор от жени - еми отговаряте с жени. Нашите виртуални футболни богини Пожето и Нера безмилостно скубят коси от вещици, а аз, заразен от примера им реших да се включа в партито с един ... гол. :ura: 3:1 за нас, чудесно се развиват нещата, дано успеем да вкараме и с Порто и да си осигурим голям аванс преди утрешния мач.

п.п. Кур за Кака, ако се върне в Милан може и да му простя ... малко. Ма само ако се върне без пари. 8-)

Пожето е железна, евала за прогнозата, а ние с теб сме чудесен тандем, Ал :laugh:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 28.08.2012 20:13
Мнения: 178
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   19.01.2013 23:15


nerra написа:
Пожето е железна, евала за прогнозата, а ние с теб сме чудесен тандем, Ал :laugh:

абе аз като видях шефа как го е отиграл тоя мач и замръзнАх :-o добре, че се оказа, че съм го сънувала правилно!

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 06.06.2012 14:24
Мнения: 776
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   19.01.2013 23:18


Понякога корабьт майка праща много погрешни сигнали :laugh:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 06.06.2012 14:24
Мнения: 776
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   19.01.2013 23:21


tonzos_justice написа:
alessandron написа:
joy_r написа:
Сперанца- нашият Кака :ura:
Давайте, баби, давайте, Яги :witch:


Какво се прави, когато насреща ви е отбор от жени - еми отговаряте с жени. Нашите виртуални футболни богини Пожето и Нера безмилостно скубят коси от вещици, а аз, заразен от примера им реших да се включа в партито с един ... гол. :ura: 3:1 за нас, чудесно се развиват нещата, дано успеем да вкараме и с Порто и да си осигурим голям аванс преди утрешния мач.

п.п. Кур за Кака, ако се върне в Милан може и да му простя ... малко. Ма само ако се върне без пари. 8-)


Нера е цял отбор :cheers:

:football: :-D ти остави ама сутринта направих чудеса от храброст да пусна прогнози, че и кептьна ме провери, докато се потях над техниката :laugh:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   20.01.2013 00:06


pollo написа:
nerra написа:
Пожето е железна, евала за прогнозата, а ние с теб сме чудесен тандем, Ал :laugh:

абе аз като видях шефа как го е отиграл тоя мач и замръзнАх :-o добре, че се оказа, че съм го сънувала правилно!


Гледай сега, като сме на гости се позволяват по-разчупени прогнози. Да не говорим, че в Ередивизие 2:2 е по-голям бот от 1:0. Отлична прогноза даде, браво.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   20.01.2013 00:08


И така - Саватаж нанизва четвърти гол, всички нападатели сипват по нещо в кошницата на вещиците, екстра. Но да не забравяме, че те утре имат пет мача и нищо не е решено - да видим Джак какво е правил с избивките, аз лично съм учуден от 2:1 в Гърция, дето е решил да маха, а не 2:0, но както знаем на вратата хич ме няма като цяло, така че каквото - такова.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 06.06.2012 14:24
Мнения: 776
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   20.01.2013 00:10


И Саватаж прави почетна обиколка за четвьрти гол :dance:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   20.01.2013 00:11


ReZo написа:
Ако Кака се върне в Милан и в Милан ще има .......жена :rofl: :laugh: :rofl:

браво, хубав обрат ! следя ви мача отблизо :football:


Мерси за поздравленията, гледам и вие засега добре вървите след тая драма с дузпите от петък. Иначе нещо подочух, че Лацио щели да им вземат точки заради Маури и некъв опит да договаря мачове от настоящия шампионат? :-o Много нещо конкурентите на Дъртата взеха да ги намират за виновни в това и онова ...


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 28.08.2012 20:13
Мнения: 178
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   20.01.2013 00:11


всички се отчетохме, сега мога да спя спокойно! :dance:

alessandron написа:
Гледай сега, като сме на гости се позволяват по-разчупени прогнози. Да не говорим, че в Ередивизие 2:2 е по-голям бот от 1:0. Отлична прогноза даде, браво.

мерси, шефе :-)

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   20.01.2013 00:12


nerra написа:
И Саватаж прави почетна обиколка за четвьрти гол :dance:


Па като си помисля, че до последно се чудих в Гърция дали да покривам единицата с 2:1 или хикса с 0:0 и избрах второто, щото тия Паниониос немат Х от 100 години ... Както и да е, в нападение сме добре, дано в защита удържим.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 06.06.2012 14:24
Мнения: 776
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   20.01.2013 00:17


alessandron написа:
nerra написа:
И Саватаж прави почетна обиколка за четвьрти гол :dance:


Па като си помисля, че до последно се чудих в Гърция дали да покривам единицата с 2:1 или хикса с 0:0 и избрах второто, щото тия Паниониос немат Х от 100 години ... Както и да е, в нападение сме добре, дано в защита удържим.

Мен ме е яд малко за леверкузен, на косьм бях, ама накрая избрах грешната прогноза. Ама нищо, чудесни сме днес 8-)


 
(Синята Лавина)

Регистриран на: 07.09.2012 20:21
Мнения: 1659
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   20.01.2013 00:24


Аз не мога да разбера как някой капитан може да даде Порто - Пасош Ферейра на гостите... :-?


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   20.01.2013 00:29


ZeppeR написа:
Аз не мога да разбера как някой капитан може да даде Порто - Пасош Ферейра на гостите... :-?


И то троен :blink: Абе жени , как очакваш да разбират от футбол :dunno:

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.06.2012 16:14
Мнения: 333
Местоположение: The Netherlands
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - PRIMUS MAXIMUS ● (ПМЛ "Б" Лига, X кръг)   |   20.01.2013 00:35


Гледам леко се дъним (особено аз) в росонерското дерби.

Тия слухове за каки и батковци само развалят атмосферата в отбора. Всички си знаем, че чичо Фестър ще бие път до Мадрид безпричинно. Кака никога няма да се навие да взима заплата като на Мексес. А Реал не са луди да ни го върнат без пари, нищо че той сега я струва 5 милиона, я не.

Обаче просто цялата тая история сме я гледали толкова пъти откак Рики си замина, че е малко като мачовете ни в групите на ШЛ след като сме се класирали. Както се казваше в Матрицата - "Бил си на тоя път и преди, Нео. Знаеш точно къде свършва".

_________________
http://moviesandsportsdessij.blogspot.nl/
Изображение
http://www.sportpulse.net/


 
WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 81 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг