Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 07:54



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
● AIR FORCE - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, X кръг) 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4423
Мнение  ● AIR FORCE - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, X кръг)   |   19.01.2013 14:24


AIR FORCE - NEW MERSEY RAZORS


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● AIR FORCE - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, X кръг)   |   19.01.2013 22:56


0:2 с много хубав гол на Сарафино на Бреда - Венло 1:0, браво !

в също време обаче, необясним пропуск на Хетафе-Севиля
Косачката е покрил с 1:0 прогрнозата на Сарафино 2:1, което си е грешка отвсякъде

дано запазим мрежата суха днес
ако се случи, взимаме най-малко хикс от мача

браво на Тюлена, затруднил е максимално домакините с избора на потоци, защото трудно си уцелват даже знаците на мачовете

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● AIR FORCE - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, X кръг)   |   20.01.2013 21:44


С гола на Косачката в Гърция и португалския в аут на противника мачът е 3:0 за нас с още 2 мача в резерв. Оправи ми се настроението след фиаското за купата. Поздравления за всички "резачки". Малко ме е яд за ПСУ. Трябваше да взема турския вместо отложения белгийски, но здраве да е , важното е победата.

_________________
Изображение
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● AIR FORCE - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, X кръг)   |   20.01.2013 22:53


честито и от мен
хубава, категорична победа
всички лидери в групата обаче също бият и след този кръг само се увеличава разликата между първата и втората половина на таблицата

мачовете на истината тепърва предстоят.
много положителен момент в мача са перфектните потоци от Тюлена
домакините максимално затруднени да се намерят поне един голов мач, аз на вратата останах безработен, но по-добре така, не се оплаквам :-D

Отлично в нападение, като пропуснахме да вкараме и още един гол на Хетафе-Севиля...гостите са с нов треньор, Унай Емери, тея две единици ме втрещиха,честно ...но постфактум е безмислено да коментирам :)
Браво на голмайсторите за 3-те гола (до момента) , като най-много аплодисменти заслужава Сарафино за 1:0 на НАК Бреда - Венло..рядко се бележат с 1:0 точно в Холандия голове. Другите два гола са стандартни и са живи подаръци от страна на домакините - байерн 2:0 и Арис 1:1, което не ги прави по-малко ценни , де! Което доказва май,че очевидните и логични резултати все пак трябва да се играят.

след злополучните дузпи се вдигнахме бързо и това е най-важното...

а на ПСУ-то майната му ...

следващото такова в играта предлагам пак Сарафино да го бие, това не се брои ,тъй като е отложен мача

другата седмица-заслужена почивка ;)

след нея, да се стяга който му е ред. отново сме сила този сезон и това ме радва :football: :-)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


Последна промяна ReZo на 20.01.2013 22:55, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг