<> [ПМЛ LiveScore ~ S22W14] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, четвъртфинали, реванши (PSO) <>
| 27.01.2023 17:08
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
THE GRIZZLIES 1:1 LES MOUSQUETAIRES
FT
REAL GREEN 5:3 СИНЯТА ЛАВИНА
FT
UNDERGROUND 1:3 VALIANT KNIGHTS
FT
EXTREME ZOMBIES 3:2 DUNE WARRIORS
FT
THE THRACIAN ORPHICS 0:1 CRAZY BAND
PSO
DEMBA BOYZ 1:4 THUG SLUGS
FT
AIR FORCE 5:0 КРИВА НИВА
FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ◼||GRZ|||RGR|||UGR|||EXZ|||THO|||DMB|||AFR|
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼||LMQ|||SLV|||VKN|||DWR|||CRB|||TSL|||KRN|
◼Съб 16:30 10020203 | Хофенхайм - Борусия М'Гладбах Германия 1:4 (1:3)◼|| H ||| A ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020204 | Фрайбург - Аугсбург Германия 3:1 ◼|| ||| H ||| H ||| H ||| H ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020205 | Херта Берлин - Унион Берлин Германия 0:2 ◼|| A ||| ||| H ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 16:30 10020206 | Майнц - Бохум Германия 5:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020208 | Вердер Бремен - Волфсбург Германия 2:1 (2:0)◼|| A ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Съб 17:00 10010106 | Бристол Сити - Уест Бромич Англия 3:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Съб 17:00 10010107 | Блякбърн - Бирмингам Англия 2:2 (2:1)◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| A |
◼Съб 17:00 10010108 | Ипсуич - Бърнли Англия 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 10010112 | Шефилд Уензди - Флийтууд Англия 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Съб 17:00 20251104 | Линкълн Сити - Кeймбридж Юнайтед Англия-ІІІ 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 17:00 20251107 | Моркамб - Бристол Роувърс Англия-ІІІ 5:1 (5:0)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 17:00 20261201 | Суиндън - Джилингам Англия-ІV 3:3 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 20261208 | Хартлипул - Колчестър Англия-ІV 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:15 10100505 | Гранада - Андора Испания-ІІ 2:0 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 17:15 20040806 | Жирона - Барселона Испания 0:1 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:30 10060404 | ПСВ Айндховен - Го Ахед Ийгълс Нидерландия 2:0 ◼|| H ||| ||| H ||| H ||| ||| H ||| H |
◼Съб 18:00 10050304 | Троа - Ланс Франция 1:1 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| A ||| |
◼Съб 18:00 40430007 | Дебрецен - Залаегерсеги Унгария 3:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Съб 19:00 20171003 | Лугано - Грасхопърс Швейцария 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 19:30 10020202 | Байерн Мюнхен - Айнтрахт Франкфурт Германия 1:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 19:30 10100502 | Ейбар - Леганес Испания-ІІ 0:0 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| H ||| H |
◼Съб 19:30 10100507 | Овиедо - Виляреал Б Испания-ІІ 0:1 ◼|| ||| A ||| ||| A ||| ||| ||| A |
◼Съб 19:30 20040803 | Севиля - Елче Испания 3:0 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 19:45 10060408 | Ваалвийк - Еммен Нидерландия 2:0 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 20:00 10010102 | Престън - Тотнъм Англия 0:3 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 21:00 10060403 | Хееренвеен - Витес Нидерландия 1:3 ◼|| H ||| H ||| H ||| ||| H ||| H ||| |
◼Съб 21:00 10060407 | НЕК Ниймеген - Спарта Ротердам Нидерландия 1:1 ◼|| A ||| ||| ||| A ||| A ||| ||| |
◼Съб 21:30 30111904 | Хановер - Кайзерслаутерн Германия-ІІ 1:3 (1:2)◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 21:45 10160602 | Спортинг Шарльороа - Юнион Сент Жил Белгия 0:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 22:00 10050301 | Марсилия - Монако Франция 1:1 ◼|| ||| ||| A ||| A ||| ||| A ||| |
◼Съб 22:00 10060402 | АЗ Алкмаар - Утрехт Нидерландия 5:5 ◼|| ||| ||| ||| H ||| H ||| A ||| A |
◼Съб 22:00 10100504 | Лас Палмас - Уеска Испания-ІІ 1:0 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| A ||| H |
◼Съб 22:00 20040805 | Хетафе - Бетис Испания 0:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼ ◼||GRZ|||RGR|||UGR|||EXZ|||THO|||DMB|||AFR|
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼||LMQ|||SLV|||VKN|||DWR|||CRB|||TSL|||KRN|
◼Нед 05:05 30152102 | Клуб Америка - Масатлан Мексико 6:0 (5:0)◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 05:05 30152104 | Хуарес - Чивас Гуадалахара Мексико 1:2 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 12:30 20120905 | Истанбулспор - Кайзериспор Турция 2:4 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Нед 13:15 10060401 | Твенте - Фейенорд Нидерландия 1:1 ◼|| A ||| A ||| A ||| ||| A ||| A ||| |
◼Нед 14:00 10050303 | Ница - Лил Франция 1:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 14:00 50500013 | Виктория Кьолн - Валдхоф Манхайм Германия-ІІІ 1:4 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Нед 14:30 10160601 | Андерлехт - Антверп Белгия 0:0 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 14:30 30111903 | Хамбургер ШФ - Айнтрахт Брауншвайг Германия-ІІ 4:2 (3:2)◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 15:00 10100503 | Мирандес - Алавес Испания-ІІ 1:3 ◼|| ||| A ||| A ||| ||| ||| A ||| A |
◼Нед 15:15 20171004 | Йънг Бойс - Винтертур Швейцария 5:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 15:30 10010101 | Брайтън - Ливърпул Англия 2:1 (1:1)◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| H |
◼Нед 15:30 10060405 | Екселсиор Ротердам - Аякс Нидерландия 1:4 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 15:30 10060409 | Волендам - Грьонинген Нидерландия 3:2 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 10050305 | Страсбург - Тулуза Франция 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 16:00 10050306 | Стад Брест - Анже Франция 4:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Нед 16:00 10050307 | Клермон - Нант Франция 0:0 ◼|| ||| ||| H ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 16:00 10050309 | Оксер - Монпелие Франция 0:2 ◼|| ||| ||| ||| A ||| A ||| ||| |
◼Нед 16:30 10020207 | Шалке 04 - Кьолн Германия 0:0 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 17:00 10160603 | Серкъл Брюж - АА Гент Белгия 3:2 (2:2)◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 17:15 10100501 | Леванте - Бургос Испания-ІІ 1:0 ◼|| ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 17:15 50080001 | Фрозиноне - Беневенто Италия-ІІ 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Нед 17:30 20171001 | Цюрих - Санкт Гален Швейцария 1:0 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Нед 17:45 10060406 | Камбуур - Фортуна Ситард Нидерландия 1:2 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 18:00 20120902 | Фенербахче - Касъмпаша Турция 5:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Нед 18:05 10050308 | АК Аячо - Лион Франция 0:2 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 18:30 10020201 | Байер Леверкузен - Борусия Дортмунд Германия 0:2 ◼|| ||| A ||| A ||| A ||| A ||| ||| A |
◼Нед 19:30 10100508 | Спортинг Хихон - Малага Испания-ІІ 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Нед 19:30 10100509 | Албасете - Луго Испания-ІІ 2:0 ◼|| ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 21:45 10050302 | Пари Сен Жермен - Реймс Франция 1:1 (1:0)◼|| ||| ||| ||| H ||| H ||| H ||| |
◼Нед 22:00 10100506 | Ибиса - Картахена Испания-ІІ 2:2 (1:2)◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 22:00 10160607 | РК Генк - Серен Белгия 4:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 22:00 20040801 | Реал Мадрид - Реал Сосиедад Испания 0:0 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼ ◼||GRZ|||RGR|||UGR|||EXZ|||THO|||DMB|||AFR|
◼ ЕЛИМИНАЦИОННИ ДУЗПИ ◼||LMQ|||SLV|||VKN|||DWR|||CRB|||TSL|||KRN|
◼Сря 19:00 60030004 | Фиорентина - Торино Италия 2:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Сря 20:00 60050008 | Нант - Марсилия Франция 0:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Сря 21:00 60060010 | Ваалвийк - Го Ахед Ийгълс Нидерландия 3:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Сря 21:15 60170017 | Грасхопърс - Базел Швейцария 3:5 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Сря 21:45 60160015 | Юнион Сент Жил - Антверп Белгия 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Сря 21:45 60250018 | Оксфорд Юнайтед - Барнзли Англия-ІІІ 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Сря 22:00 60030005 | Рома - Кремонезе Италия 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Сря 22:00 60040006 | Бетис - Барселона Испания 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Сря 22:00 60050007 | Рен - Страсбург Франция 3:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Сря 23:15 60130013 | Спортинг Лисабон - Брага Португалия 5:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Чет 04:05 70150015 | Атлас - Толука Мексико 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Чет 19:00 70120012 | Адана Демирспор - Фенербахче Турция 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Пет 05:00 70150016 | Атлетико Сан Луис - Пуебла Мексико 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Пет 19:30 70110010 | Падерборн - Фортуна Дюселдорф Германия-ІІ 4:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Пет 21:00 70060006 | Фортуна Ситард - Спарта Ротердам Нидерландия 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Пет 21:30 70080008 | Модена - Каляри Италия-ІІ 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Пет 22:00 70010001 | Челси - Фулъм Англия 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Пет 22:00 70040005 | Атлетик Билбао - Кадис Испания 4:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Пет 22:00 70070007 | Уест Бромич - Ковънтри Англия-ІІ 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Пет 22:00 70100009 | Малага - Овиедо Испания-ІІ 0:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
.
Купа на ПМЛ ● 2022-2023
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ОСМИНАФИНАЛИ | ─|ЧЕТВЪРТФИНАЛИ |
| ─
||CRAZY BAND ||2||1| ─
||LES MOUSQUETAIRES ||2||2|───┐
| │
| │
| └|LES MOUSQUETAIRES ||2||1|
| ┌|THE GRIZZLIES ||0||1|
| │
| │
||THE GRIZZLIES ||3||2|───┘
||DEMBA BOYZ ||0||0| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
||КРИВА НИВА ||2||1| ─
||СИНЯТА ЛАВИНА ||2||2|───┐
| │
| │
| └|СИНЯТА ЛАВИНА ||4||3|
| ┌|REAL GREEN ||1||5|
| │
| │
||THE THRACIAN ORPHICS ||0||2||3|│
||REAL GREEN ||0||2||5|┘
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
||AIR FORCE ||0||0| ─
||VALIANT KNIGHTS ||1||1|───┐
| │
| │
| └|VALIANT KNIGHTS ||3||3|
| ┌|UNDERGROUND ||3||1|
| │
| │
||UNDERGROUND ||4||2|───┘
||THUG SLUGS ||2||0| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
||DUNE WARRIORS ||1||5|───┐
||THE MUMMIES ||1||4| │
| │
| │
| └|DUNE WARRIORS ||2||2|
| ─|EXTREME ZOMBIES ||4||3|
|
© PML 2002-2023
Купа на Памела ● 2022-2023
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ЧЕТВЪРТФИНАЛИ |
|
||CRAZY BAND ||0||1||4|
||THE THRACIAN ORPHICS ||1||0||5|
|
|
|
|
|
|
||THUG SLUGS ||1||4|
||DEMBA BOYZ ||2||1|
|
|
|
|
|
|
||КРИВА НИВА ||2||0|
||AIR FORCE ||1||5|
|
© PML 2002-2023
⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 6 0 ( 4) 2 0 ( 2) 4 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 2. Гоа DUNE WARRIORS 4 1 ( 5) 2 1 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ Жеката DUNE WARRIORS 4 1 ( 5) 1 1 ( 2) 3 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 4. Стифо UNDERGROUND 4 0 ( 4) 2 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 5. Пепито EXTREME ZOMBIES 3 1 ( 2) 2 1 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 6. Алфи VALIANT KNIGHTS 3 1 ( 4) 2 0 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 3 1 ( 4) 1 1 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 8. Легендата DUNE WARRIORS 3 1 ( 5) 0 0 ( 2) 2 0 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 9. Моандър EXTREME ZOMBIES 3 0 ( 2) 1 0 ( 1) 2 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 10. Митак73 REAL GREEN 3 0 ( 4) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Саймън80 THE GRIZZLIES 3 0 ( 4) 1 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Хенман VALIANT KNIGHTS 3 0 ( 4) 2 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 3 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 14. БатРадо REAL GREEN 2 1 ( 3) 1 0 ( 1) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 15. Пениуайз AIR FORCE 2 1 ( 4) 2 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Жоро Левскаря UNDERGROUND 2 1 ( 4) 2 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Бай Гроздан UNDERGROUND 2 1 ( 4) 0 0 ( 2) 2 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ ХюманФактор REAL GREEN 2 1 ( 4) 2 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Емесерем CRAZY BAND 2 1 ( 4) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 1 ( 4) 1 1 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мкк LES MOUSQUETAIRES 2 1 ( 4) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 22. Симо AIR FORCE 2 1 ( 5) 1 1 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 2 1 ( 5) 2 0 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 24. Доги THE MUMMIES 2 0 ( 2) 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 25. Надя THUG SLUGS 2 0 ( 3) 0 0 ( 1) 2 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 26. Ририбиро UNDERGROUND 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Вандом THE GRIZZLIES 2 0 ( 4) 2 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 2 0 ( 4) 2 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 30. Тянков THUG SLUGS 1 2 ( 5) 0 2 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 31. Боби68 КРИВА НИВА 1 1 ( 3) 1 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 32. Фенгом CRAZY BAND 1 1 ( 4) 1 0 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Шифтър THUG SLUGS 1 1 ( 4) 0 0 ( 1) 1 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 34. Роби AIR FORCE 1 1 ( 5) 1 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Дъбрав AIR FORCE 1 1 ( 5) 0 0 ( 2) 0 1 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 36. Крюшо AIR FORCE 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ Анфийлд REAL GREEN 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 38. Шваба THE GRIZZLIES 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 40. Мандор THE MUMMIES 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Баба Тонка THE MUMMIES 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Коко EXTREME ZOMBIES 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 44. Копача КРИВА НИВА 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Бай Момчил КРИВА НИВА 1 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ К. Донев КРИВА НИВА 1 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 3) 0 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 48. Гаменчо DEMBA BOYZ 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Тиро CRAZY BAND 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Фалкенбах THUG SLUGS 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ Христов LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мартун КРИВА НИВА 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 58. Венабили DUNE WARRIORS 1 0 ( 5) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 59. Дарксийд AIR FORCE 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 60. Спаркито13 REAL GREEN 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 62. Мадридиста EXTREME ZOMBIES 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 63. Бат Влади REAL GREEN 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Енкели THE GRIZZLIES 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 66. Ванката DEMBA BOYZ 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дуумър CRAZY BAND 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Рогач THE GRIZZLIES 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Алекс THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|||◼отбелязани голове избити голови удари (изиграни мачове)|◼
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Нуф VALIANT KNIGHTS 5 4 ( 4) 1 3 ( 2) 4 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 2. Редо THE THRACIAN ORPHICS 3 1 ( 3) 3 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 3. Василико UNDERGROUND 3 8 ( 4) 1 5 ( 2) 2 3 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 4. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 2 1 ( 1) 2 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 5. Крюшо AIR FORCE 2 6 ( 5) 0 1 ( 2) 1 3 ( 2) 1 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 6. Шопченко DEMBA BOYZ 2 10 ( 4) 1 6 ( 2) 1 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 7. Кори DUNE WARRIORS 2 13 ( 5) 0 5 ( 2) 1 7 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 8. Бай Момчил КРИВА НИВА 1 1 ( 1) 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 9. Брут THE GRIZZLIES 1 3 ( 3) 1 1 ( 2) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 10. Дяволо EXTREME ZOMBIES 1 4 ( 2) 0 2 ( 1) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 1 5 ( 2) 0 4 ( 1) 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 12. Анфийлд REAL GREEN 1 10 ( 5) 0 5 ( 2) 1 4 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 13. Шваба THE GRIZZLIES 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 14. Мандор THE MUMMIES 0 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 15. Шифтър THUG SLUGS 0 2 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ К. Донев КРИВА НИВА 0 2 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 18. Копача КРИВА НИВА 0 4 ( 1) 0 0 ( 0) 0 4 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 19. Инексис LES MOUSQUETAIRES 0 4 ( 4) 0 1 ( 2) 0 3 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 20. Терминатор CRAZY BAND 0 5 ( 4) 0 2 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 2 ◼|
|◼ 21. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 0 8 ( 3) 0 1 ( 1) 0 7 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 22. Барс THUG SLUGS 0 9 ( 4) 0 2 ( 1) 0 5 ( 2) 0 1 ( 1) 0 1 ◼|
|||◼спасени голови удари допуснати голове (изиграни мачове)|◼
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||Пепито |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Жоро Левскаря |||UNDERGROUND ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Зепер |||СИНЯТА ЛАВИНА ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Пениуайз |||AIR FORCE ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Редо |||THE THRACIAN ORPHICS ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Крюшо |||AIR FORCE ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Г|||Тянков |||THUG SLUGS ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Нуф VALIANT KNIGHTS 6 11 ☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 2. Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 5 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 3. Дъбрав AIR FORCE 4 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 4. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 3 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 5. Копача КРИВА НИВА 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 6. Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Пепито EXTREME ZOMBIES 3 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 8. Анфийлд REAL GREEN 3 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Инексис LES MOUSQUETAIRES 3 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 10. Жоро Левскаря UNDERGROUND 3 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 3 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 12. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 3 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 13. Кори DUNE WARRIORS 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 14. Гоа DUNE WARRIORS 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 15. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 16. Пениуайз AIR FORCE 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 17. Мандор THE MUMMIES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Джони Хейнс THE MUMMIES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Моандър EXTREME ZOMBIES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 20. Алфи VALIANT KNIGHTS 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 21. Митак73 REAL GREEN 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Вандом THE GRIZZLIES 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Хенман VALIANT KNIGHTS 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Барс THUG SLUGS 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 25. Бай Гроздан UNDERGROUND 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ Фенгом CRAZY BAND 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 27. Емесерем CRAZY BAND 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 29. Симо AIR FORCE 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Легендата DUNE WARRIORS 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 31. Кибик КРИВА НИВА 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 32. БатРадо REAL GREEN 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 33. Баба Тонка THE MUMMIES 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Доги THE MUMMIES 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Роско REAL GREEN 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ ХюманФактор REAL GREEN 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 38. Гонзо DEMBA BOYZ 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Шопченко DEMBA BOYZ 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Брут THE GRIZZLIES 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Фалкенбах THUG SLUGS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 45. Роби AIR FORCE 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Стифо UNDERGROUND 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Василико UNDERGROUND 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ририбиро UNDERGROUND 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Терминатор CRAZY BAND 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Саймън80 THE GRIZZLIES 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Тянков THUG SLUGS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бай Момчил КРИВА НИВА 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 54. Крюшо AIR FORCE 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Жеката DUNE WARRIORS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Венабили DUNE WARRIORS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (30.01.2023-05.02.2023)
● ПМЛ Лига - IV кръг ●
THUG SLUGS - DEMBA BOYZ
VALIANT KNIGHTS - DUNE WARRIORS
КРИВА НИВА - REAL GREEN
LES MOUSQUETAIRES - CRAZY BAND
СИНЯТА ЛАВИНА - EXTREME ZOMBIES
THE GRIZZLIES - THE THRACIAN ORPHICS
AIR FORCE - THE MUMMIES
UNDERGROUND почива
|