Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 22:10



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 37 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг) 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4431
Мнение  ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   11.03.2013 12:54


[ТЕМА ЗА ПУСКАНЕ НА ПРОГНОЗИ]


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   12.03.2013 17:43


Много е важен този мач с род. На 100% трябва да го вземем за да имаме шанс 6-тото място, а влезем ли в плейофите нищо не се знае.
Аз съм длъжник на отбора и ако Мейджа ми гласува доверие ще трябва да късам мрежи.
Така че пределна мобилизация за победа над род - това е финалът ни. Бандата вече са в "а" така че може и да играят за красиви голове 5+ (а дано) срещу нас в последният кръг и така само едно "х"-че на ягите ще ни е достатъчно за плейофа.
:bear: :bear: :bear: :bear: :bear: :bear: :bear: :bear: :bear: :bear: :bear: :bear:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   13.03.2013 08:40


Така ви искам бе, мечоци кръвожадни - НАДЪХАНИ!!!!! :bear: :bear: :bear:


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   13.03.2013 10:21


РОД си взимат мача с лекота
рано ви е, зелени,нямате тяхната класа
постойте година-две тук, втасайте, пък тогава..... ;-)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10439
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   13.03.2013 12:10


ReZo написа:
...рано ви е, зелени,нямате тяхната класа
постойте година-две тук, втасайте, пък тогава..... ;-)

Бе и ти си прав, батка, ама пък ако ни върже - върже, няма да се откажем я! :laugh:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   13.03.2013 13:09


SUBXERO написа:
ReZo написа:
...рано ви е, зелени,нямате тяхната класа
постойте година-две тук, втасайте, пък тогава..... ;-)

Бе и ти си прав, батка, ама пък ако ни върже - върже, няма да се откажем я! :laugh:


Няма как да ви върже !
Бриджит Бардо отдавна е издействала забрана за връзването на мечки в България и заставянето им да играят кючек докато циганин свири на гъдулка !
А аз даже подозирам,че от РОД ако изпратят сигнал до бърлогата й, че група зелени мечки от Балкана, са дресирани да правят прогнози на футбол по интернет и то не от кой да е , а от един диктатор и нечовек, като всевиждащото и всезанещо зелено око-свръхразум - Мейджър, това би предизвикало международен скандал и серия от протести на природозащитници, прородохалфове и природонападатели ! :laugh: :rofl: :laugh:

скромната ми прогноза за тоя мач е 3:2 за ПОД не за друго, ами защото Тонзоса е много слаб капитан и все пак ще ви остави някакив шанс в мача :cheers:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10439
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   13.03.2013 13:57


ReZo написа:
Няма как да ви върже !
Бриджит Бардо отдавна е издействала забрана за връзването на мечки в България и заставянето им да играят кючек докато циганин свири на гъдулка !
А аз даже подозирам,че от РОД ако изпратят сигнал до бърлогата й, че група зелени мечки от Балкана, са дресирани да правят прогнози на футбол по интернет и то не от кой да е , а от един диктатор и нечовек, като всевиждащото и всезанещо зелено око-свръхразум - Мейджър, това би предизвикало международен скандал и серия от протести на природозащитници, прородохалфове и природонападатели ! :laugh: :rofl: :laugh:

скромната ми прогноза за тоя мач е 3:2 за ПОД не за друго, ами защото Тонзоса е много слаб капитан и все пак ще ви остави някакив шанс в мача :cheers:

:rofl: :rofl: :rofl:
Както винаги, не ме разочароваш с писанията си, майна. :moufan: Не знам само дали формата ти СЕ ДЪЛЖИ на операцията или е ВЪПРЕКИ операцията.

Както и да е, keep up the good work и полека с рехабилитацията. Преди 30 години и мене ме РеЗоха от херния, та знам какво е.

Айде чиърс! :cheers:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   13.03.2013 15:11


SUBXERO написа:
ReZo написа:
Няма как да ви върже !
Бриджит Бардо отдавна е издействала забрана за връзването на мечки в България и заставянето им да играят кючек докато циганин свири на гъдулка !
А аз даже подозирам,че от РОД ако изпратят сигнал до бърлогата й, че група зелени мечки от Балкана, са дресирани да правят прогнози на футбол по интернет и то не от кой да е , а от един диктатор и нечовек, като всевиждащото и всезанещо зелено око-свръхразум - Мейджър, това би предизвикало международен скандал и серия от протести на природозащитници, прородохалфове и природонападатели ! :laugh: :rofl: :laugh:

скромната ми прогноза за тоя мач е 3:2 за ПОД не за друго, ами защото Тонзоса е много слаб капитан и все пак ще ви остави някакив шанс в мача :cheers:

:rofl: :rofl: :rofl:
Както винаги, не ме разочароваш с писанията си, майна. :moufan: Не знам само дали формата ти СЕ ДЪЛЖИ на операцията или е ВЪПРЕКИ операцията.

Както и да е, keep up the good work и полека с рехабилитацията. Преди 30 години и мене ме РеЗоха от херния, та знам какво е.

Айде чиърс! :cheers:


формата ми е оттам, че докато седя тука сега с отворена страницата на пмл, отдолу е вурдовския файл (както казва една колежка туркиня), а на него ми е първия протокол, от разглеждането на оферти от една общ. поръчка....и офертите ми са на бюрото и ги проверявам втори път след заседанието от вчера междувременно ....а винаги, винаги, когато правя това нещо, изпадам в някакво особено състояние на духа, защото се концентирам на макс, пея на ум омммммммммммм и ом намах шивая и ставам нечовек , образно казано :laugh:
а хернията беше преди 8 дни операцията, но от третия ден бях на крака и куцук куцук се опитвах да се движа....Движението е живот, лежането е смърт, това е :)

а сега продължавам да си пиша протокола, защото както добре знаем : "Живота е гаден, но ЗОП е по-гаден!" /Вопъл/ :-P

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5080
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   13.03.2013 15:27


според мен РОД е по-класния отбор и би трябвало да треснат мечоците.
няма да е честно ако РОД не са в плейофите за разлика от мечоците, които не биха нито 1 сериозен отбор, а на моменти играят плачевно дори

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   13.03.2013 15:49


falkenbach написа:
според мен РОД е по-класния отбор и би трябвало да треснат мечоците.
няма да е честно ако РОД не са в плейофите за разлика от мечоците, които не биха нито 1 сериозен отбор, а на моменти играят плачевно дори


какво искаш да кажеш, че бандата не са сериозен отбор ли??? :dunno: :laugh:
банда-мечки 0-3 :bear:

ПС: Пък и род вече ги бихме първият полусезон, що да не ги бием пак :-D

ПС2: Ся че при нас понякога е хаос, хаос е ама това е щото досега всеки е сам за себе си играч, не сме още отбор.
Доколкото се спомням обсъждания за мачове правихме само един мач (когато бихме род) то само щото тогава БлуКраля ни ядоса като ни шибна коефициент 100 ли беше, забравих.
Така че сега може пък направим пак лагер сбор. Мейж ти си на ход :laugh:


Последна промяна Prototype_Iblis на 13.03.2013 15:58, променена общо 2 пъти



 
(Thug Slugs)

Регистриран на: 19.08.2012 13:36
Мнения: 2428
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   13.03.2013 18:17


Отборът на Блу Пауър стиска палци на РОД.

_________________
Fortuna favet fortibus!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   13.03.2013 19:48


поемете някаква организация за лагер сбора, че съм при белите мечки :) значката имаше някакви идеи в тази насока...

иначе гледам, че колегите от другите отбори ми вършат отлично работата по мотивацията... Продължавайте все така напористо, догодина ще ни сърбате попарата много мощно :)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   13.03.2013 23:01


Няма какво да се изхвърляме преди срещата.
Ще коментираме на пресконференцията след мача.


 
(Red or Dead)
Аватар

Регистриран на: 18.08.2012 14:59
Мнения: 280
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   14.03.2013 02:06


Ахахахахахаха, гати купона е станал тук :D :laugh:

_________________
ROD Сепаратист


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   14.03.2013 08:41


Взимайте пушките и стрелба по всеки шум, който чуете, може да е малък мечок :bear: , може да е голям ;-)


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   14.03.2013 23:21


Момчета мечета, разгледах мачовете и виждам как им късаме мрежата МНОГОКРАТНО! Давайте смело ВПЕРЕД, че много започнаха да се обаждат разни мишоци - явно не знаят, че мечките спят зимен сън, но като се събудят, става страшно... ГРРРРРРР!!!!!

:bear: :bear: :bear:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   16.03.2013 10:08


Изображение

ЕКСПЛОЗИВНО:

Току-що получих смс с потвърждение, че за мача пристига култовата РОД дружинка "Застреляй лесицата" от Странджа :celebrate:

Заформя се заряд, това е добре, мечоците вече не издържат :laugh:

Пред стадиона на РОД има над 5 000 фена от ранна сутрин, които обръщат бира след бира и пеят шампионски песни :ludnica:

МАЧКАЙ РОД :petku: :first: :bluefan:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 21.09.2012 11:50
Мнения: 667
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   16.03.2013 12:45


Ексклузивно!!!!! Необработен видео материал от разгрявката на мечоците и препълнения сектор на гостуващата агитка.http://www.youtube.com/watch?v=CTu4N5TDNmo


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   16.03.2013 17:03


falkenbach написа:
според мен РОД е по-класния отбор и би трябвало да треснат мечоците.
няма да е честно ако РОД не са в плейофите за разлика от мечоците, които не биха нито 1 сериозен отбор, а на моменти играят плачевно дори

Тия крос-таблици не ги качвам само за себе си, барем ти като съотборник можеше да ги погледнеш, преди да се изказваш кого са били мечоците :-P Като гости победа над бандата, хикс серщу рицарите... мачове, от които ние взехме общо 0т. РоД си падат по 2 пъти и от бандата, и от рицарите - 0т. от 4 мача... така че кой какво заслужава ще се види в крайното класиране. Аз лично предпочитам мечоците за евентуални съперници на бараж.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Мнение  Re: ● RED OR DEAD - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (ПМЛ "Б" Лига, XVII кръг)   |   16.03.2013 17:20


Shifter написа:
Аз лично предпочитам мечоците за евентуални съперници на бараж.

А така, пък после я камилата я камиларя... :-)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 37 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг