Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 25.04.2024 17:16



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 26 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг) 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4432
Мнение  ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   11.03.2013 12:57


[ТЕМА ЗА ПУСКАНЕ НА ПРОГНОЗИ]


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   13.03.2013 12:54


Пожелавам успешен повторен дебют на Томи за отбора ни ! :cheers:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   16.03.2013 17:56


мача започва с голям карък за нас....Варезе изтърваха дузпа в 89-та :besnyo:
и сега вместо Томи да дебютира със заслужен гол под плонжа на вратарчето на съперника, метнало се на 1:1/1:1 , сме с празни ръце :besnyo:

нищо, важното е ,че Виченца поне не ме разочароваха и си паднаха по традиция удома

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   16.03.2013 17:59


ReZo написа:
нищо, важното е ,че Виченца поне не ме разочароваха и си паднаха по традиция удома

На тоя мач никой не знаеше какво точно търсим. Квешо май верно сте го хванали... :handshake:

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   16.03.2013 18:03


Stuart написа:
ReZo написа:
нищо, важното е ,че Виченца поне не ме разочароваха и си паднаха по традиция удома

На тоя мач никой не знаеше какво точно търсим. Квешо май верно сте го хванали... :handshake:



така сме го ханали,че аз за малко да хвана гората покрай избивките...
много опасни атаки имате
а в интерес на истината, Божинов можеше да ви донесе 2 гола в 92-та минута
просто вместо да уцели празната врата при едно разбъркване, той уцели един от зашитниците на тернана, застанал на гол-линията
мача беше ИНФАРКТЕН, но оцеляхме някак :unsure:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   16.03.2013 19:35


ReZo написа:
мача започва с голям карък за нас....Варезе изтърваха дузпа в 89-та :besnyo:
и сега вместо Томи да дебютира със заслужен гол под плонжа на вратарчето на съперника, метнало се на 1:1/1:1 , сме с празни ръце :besnyo:

нищо, важното е ,че Виченца поне не ме разочароваха и си паднаха по традиция удома


Изядох се. Добре, че не следих лайвскора, щото спах, иначе щях да откача! :ireful: :besnyo: Хубав гол на Фореста.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   16.03.2013 21:28


0:2 на полувремето за нас и очертаващо се опълчение утре
а можехме да сме си решили мача
искаше се само Палякчестър да вкарат още един гол на.....Рединг
яд ме е и че дубъла ни на Дарби бе 1:1, а не 2:1, също и австриеца си плачеше за дублаж 1:1, но нищо, нека не сме егосити и 0:2 си е добре, можеше да е по-зле :)

ние имаме само Киево 0:1 за утре, а съперника е с цели 5 атаки
добре поне,че няма дублажи

:razor:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 761
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   16.03.2013 21:33


Браво на Фореста и Тюлена. Дотук добре, утре ще палим свещи да не ни вкарат повече от гол. За австрийския бях сигурен в единицата ,но уви. За Юнайтед 2:0/3:0 беше идеалния вариант за мен , но явно не.Все пак 2 гола аванс не е зле.

_________________
Изображение
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   16.03.2013 21:39


Голем карък за мене в дебюта ми! Единия избит, другия бега у 90-тата и за капак Ман Ю имаха цели ... 65 минути за втори гол, нещо, което всеки друг път биха направили! Но пък след толкова време не съм в лоша форма! Дано тези каръци не повлияят утре за цялостното представяне на отбора! :outofspace:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   16.03.2013 21:44


sarafino написа:
Браво на Фореста и Тюлена. Дотук добре, утре ще палим свещи да не ни вкарат повече от гол. За австрийския бях сигурен в единицата ,но уви. За Юнайтед 2:0/3:0 беше идеалния вариант за мен , но явно не.Все пак 2 гола аванс не е зле.


и друго
изиграваме си брилянтно мача Катаня-Удинезе 1:0/2:0 , а тея макаронени изделия ми свършват 3:1 и то с една камара отсъсващи важни играчи и от двата отбора, кво да кажа, братле :dunno:

но ми е кеф поне,че играем правилно...търсим си единицата в мач, който всеки средностатистически бот би изиграл 1:1, че даже и на дубъл

а австриеца не беше за едно, ама айде, минало свършено..Но друг път, ако имаме да прогнозираме това п-во, имай предвид,че е много голяма рядкост някой отбор, извън големите, да направи 3 поредни победи , а ВАК го играете единица - тоест търсите трета поредна....съмнителна история
Това е п-во , в което много често стават изненади, даже си мислех,че и двойка може да е мача, защото на Нойщат им пари яко под краката и се борят за всяка точица...
яд ме е сега за изпуснатия шанс, ама късно ...Освен знака Х преди мача,който писах че очаквам, явно трябваше да напиша и доводи ..ама не ми се щеше да пиша много, че човек почва да се обърква , а и в предишни кръгове не бях много прецизен в някои прогнози :-D

нищо, дано оцелеем утре,че имат доста опасни удари, пък в крайна сметка защо и Киево да не бие с 0:1 :90:
щото и 0:2/1:2 са си съвсем реални...
да видим :razor:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   16.03.2013 21:48


TheExorcist написа:
Голем карък за мене в дебюта ми! Единия избит, другия бега у 90-тата и за капак Ман Ю имаха цели ... 65 минути за втори гол, нещо, което всеки друг път биха направили! Но пък след толкова време не съм в лоша форма! Дано тези каръци не повлияят утре за цялостното представяне на отбора! :outofspace:


добре са ти прогнозите, аз съм много доволен от включването ти
премерени прогнози, без излишни рискове и търсене на екзотики...точно това ни трябва до края на п-вото
много близо до головете в наглед нелеки мачове и щом не паднаха сега, вярвам,че ще е в следващите кръгове :)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   17.03.2013 00:12


Stuart написа:
Квешо май верно сте го хванали... :handshake:

Мда... Само дъвката и компания издъниха постата.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   17.03.2013 17:26


Честито на ген. Квешич и неговите фамозни мачове !

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 15:36
Мнения: 610
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   17.03.2013 17:57


Магарешки пенис за летящите магаренца...

_________________
Изображение
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   17.03.2013 18:14


Победа ! :first:

Хубаво е ,че след тежката загуба от Мумиите, се връщаме на пътя на победите.
Можем и още обаче, нека не се заблуждаваме. Това 0:2 е най-малкото, което взехме в този мач и определено имаме какво да подобряваме в играта.

Следва пауза за купата, а после за нас идват две домакинства, в които дано дръпнем малко на преследвачите преди финалните три мача. По всичко личи,че последния ни мач с Нивата може да реши всичко .... И какво по-хубаво от това , всъщност :)

В Кърсд след почти всеки мач има престрелки по оста генерал Квешич и Милен Стюърдканов :-P , но истината е,че гледайки мачовете и прогнозите на двата отбора преди мача, съвсем не бях сигурен,че ще спечелим ! И мачовете и прогнозите им изглеждаха доста силни. Ключовия момент бе този,че отървахме дубъла им на Тернана 1:1 , щото ако Божинов бе вкарал, победа - нанайци !

Наааай-после записвам избивка, с което се надявам да счупя каръка на вратата. :rock:

Пожелавам ум успех на Кърсд в последните 5 мача и особено в 20-ти кръг :whistle: :-D

а сега, наздраве и честита победа ! :)

а, щях да забравя. Въпреки,че не вкара гол, успешен дебют за Томи. Сигурен съм,че ще къса мрежи ако играе така ;-)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   17.03.2013 18:18


dakaaa написа:
Магарешки пенис за летящите магаренца...


Магарешки - президент на Доко Столипиново але але але !

Аз, баце, имам много по-сериозен повод да кажа КУР ЗА ПЕСКАРА, батенце , защото в 80-та минута на мача при 0:0, сложих 50 лева в бет 365 за 0:1 ФТ на коефициент 8.00 за Киево.
в 89-та умножавах 50 по 8 за трети път, а в 93-та ей така случайно забих един шут на кучето ...да си знае :besnyo: :ireful:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   17.03.2013 18:23


ReZo написа:
dakaaa написа:
Магарешки пенис за летящите магаренца...


Магарешки - президент на Доко Столипиново але але але !

Аз, баце, имам много по-сериозен повод да кажа КУР ЗА ПЕСКАРА, батенце , защото в 80-та минута на мача при 0:0, сложих 50 лева в бет 365 за 0:1 ФТ на коефициент 8.00 за Киево.
в 89-та умножавах 50 по 8 за трети път, а в 93-та ей така случайно забих един шут на кучето ...да си знае :besnyo: :ireful:


Лелелеле, ебати малшанса, сега видях кво е станало с Киево.


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   17.03.2013 18:36


ReZo написа:

Аз, баце, имам много по-сериозен повод да кажа КУР ЗА ПЕСКАРА, батенце , защото в 80-та минута на мача при 0:0, сложих 50 лева в бет 365 за 0:1 ФТ на коефициент 8.00 за Киево.
в 89-та умножавах 50 по 8 за трети път, а в 93-та ей така случайно забих един шут на кучето ...да си знае :besnyo: :ireful:


Копеле, аз ли да те уча как се процедира в такива ситуации:

Крал Блуфен написа:
Пропуснах само да кажа,че победата ни ми струва 100евро защото на два пъти правех злаог по 50 от суеверие.
Първо в 80тата на мача ни дузпа с Видзев сложих,че ше има гол, а ако това стенеше дузпата ни биваше спасена, а после при 3-1 за Аякс сложих,че нема да има повече голове поради същата причина.


Требва да си уин уин сичуейшън иначе от два стола та на земята! :laugh:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


Последна промяна Крал Блуфен на 17.03.2013 18:37, променена общо 1 път



 
WWW
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 761
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   17.03.2013 18:40


Браво "резачки". Добра победа над здрав съперник. Яд ме е само за Киево. Фореста заслужаваше да вкара втори гол , но уви. Дано да го е запазил за следващият мач. Успешен дебют и за Томи въпреки, че не вкара.Аз нещо се излагам 2 мача, но се надявам след паузата да съм свежи да зарадвам милионите фенове на "резачките". :-D

_________________
Изображение
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● THE CURSED - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, XVII кръг)   |   17.03.2013 18:40


alessandron написа:
ReZo написа:
dakaaa написа:
Магарешки пенис за летящите магаренца...


Магарешки - президент на Доко Столипиново але але але !

Аз, баце, имам много по-сериозен повод да кажа КУР ЗА ПЕСКАРА, батенце , защото в 80-та минута на мача при 0:0, сложих 50 лева в бет 365 за 0:1 ФТ на коефициент 8.00 за Киево.
в 89-та умножавах 50 по 8 за трети път, а в 93-та ей така случайно забих един шут на кучето ...да си знае :besnyo: :ireful:


Лелелеле, ебати малшанса, сега видях кво е станало с Киево.


Абе ти остави тея летящи пениси
Грасхопърс са ми много важни да бият ПРЕДПОСЛЕДНИЯ точно сега !
Ако не го направят , очаквайте скорошни новини за фалити , защото още от днес почвам с магиите :90:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 26 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг