Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 11:32



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 20 мнения ] 
● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг) 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4423
Мнение  ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   25.03.2013 13:05


[ТЕМА ЗА ПУСКАНЕ НА ПРОГНОЗИ]


 
(Underground)

Регистриран на: 13.09.2012 17:45
Мнения: 196
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   30.03.2013 18:47


Не искам да ви казвам какво удоволствие е за мен да отбелязвам точно на този отбор.... :laugh: :laugh: :laugh:


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  2:1 HT   |   31.03.2013 00:05


пореден много труден кръг за домакините в групата
доволен съм, че сме единствените с преднина след първото полувреме
утре имаме 5 мача, съперника остава с 3

ето какво остава като валидни прогнози всъщност:

NMR
[H - 13:30] Рода - ПСВ Айндховен 1:1/1:2/0:2
[H - 15:30] Витес - ПЕК Цволе 2:1/3:0
[H - 17:30] Волин Луцк - Днепър Д'петровск 0:1
[H - 20:30] Динамо Букурещ - Астра Джурджу 1:0
[H - 22:10] Сан Мартин СХ - Годой Крус 0:1


underground
[H - 01:15] 21704 | Естудиантес ЛП - Расинг Клуб 0:0
[H - 15:30] 10604 | Хераклес - АЗ Алкмаар 1:1/2:1/2:2
[H - 18:00] 23002 | Петролул Плоещ - ЧФР Клуж 2:1

дано запазим преднината
мача им в Холандия е най-опасен като голова възможност, нашите атаки също не са слаби

опъват ни се яко до момента подземните, респект за което
прогнозите им не отговарят на мястото им в класирането, а Ти Си Прасе прави мача на живота си с цели ДВА ?!? голови удара :-P

До момента в мача следва да се отбележат две неща:
Слаб мой избор на мачове в Германия за гостите, добре че го компенсирам с добри мачове за голове и за нас. това първо

Второ, чудесен гол на Томи на Шалке - Хофе 3:0 !
Това е класа ! Евала, братле
Томича показва ,че резачката му не е ръждясала и помни как се бележат голове, дано така продължи до края, много важен трансфер беше това :yes: :cheers:
За Фореста няма какво да добавя. Водачеството му в листата на голмайсторите говори вместо мен. С хладнокръвието на австрийски гледчер къса мрежата на противника с Адмира 1:0 и нааааааай-после бележим с австрийски мач :ludnica:

стискаме палци за утре... :razor: :90: :razor:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   31.03.2013 04:08


Срещу метрото винаги е хубаво да вкарваш. Иначе немам много кинти сложа на точен с Вила, мача е х2, но как незнам. И Бразилия - Русия за мен беше двойка и добре, че не сложих, въпреки, че изравниха накрая. Са мисля да сложа на Бенфика -Нюкасъл на оувър. Свраките са нещастници, орлите ако не бият и двата мача ше е изненада.

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   31.03.2013 14:17


Шибаните "филипси" осраха всичко. Голям карък :-(

_________________
Изображение
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   31.03.2013 16:08


Мамка им да еба, уцелих знака. Айндховен са клоуни като цяло. Дано биеме в мача обаче.

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   31.03.2013 16:22


Не е истина как Хераклес не вкараха в последната секунда. Едно негро изпусна от 1 метър да я вкара, даже бета се бъгна и изписа 2-2 =)
Явно Резо се е обърнал към ония самозванец Еленко ли беше какъв беше :rofl:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   31.03.2013 16:30


Аах как ме е яд. Имам принцип да не слагам на Пуул, но бях сигурен в двойката. Тотаджийски истории!

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   31.03.2013 16:31


Голям голям Форест :moufan: :moufan: :moufan:

И мачът приключи :-D

_________________
Изображение
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   31.03.2013 16:32


ГОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛ
ФОРЕСТ ФЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕННН
ГООО ГОООО ГООООООО ГОООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛ


70 хиляди на Рейзърблейд Арина избухват в 80-та минута след втория гол в мача на единствения, неповторимия , уникалния, брутален и безмилостен голмайстор на отбора ФОРЕЕЕЕЕСТ ФЕЕЕЕЕЕЕЕЕН :ludnica: :rock: :ludnica:

3:1 и победата е подпечатана, стадиона е в есктаз
агитката пее на крака позната мелодия:

ПРАЗНУВАМЕ ПОБЕДАТА СЕГААААА
ВРАГЪТ Е ПАК С НАВЕДЕНА ГЛАВААААА
ПРЕД РЕЙЗЪРС ВСИЧКИТЕ
ГОВЕДА И СВИНЕ
ЗАСТАНАЛИ СА ПАК НА КОЛЕНЕЕЕ
АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕЕЕЕЕЕЕ
АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕ


но ето, вижте сами атмосферата на стадиона , дами и господа :razor: :razor: :razor:
http://www.youtube.com/watch?v=nNu9Eg14XFY

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


Последна промяна ReZo на 31.03.2013 16:34, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   31.03.2013 16:39


TCP/IP написа:
Не искам да ви казвам какво удоволствие е за мен да отбелязвам точно на този отбор.... :laugh: :laugh: :laugh:


Браво, прасе, вкара почетния гол.
Вече си почетно прасе, честито ! :-P :laugh:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   31.03.2013 16:59


"канари юнаци" лол :-D

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   31.03.2013 21:46


Фореста затвърждава победата ни с 4-ти гол на мача Динамо Букурещ - Астра 1:0 и записва хет-трик на сметката си !
браво, майсторе ! :moufan:

до края ни остава само 0:1 на Годой Круз в Аржентина.

Малко за тактиката. Радващото в мача е, че освен в Германия и Холандия, бележим и в екзотични първенства като Румъния и Австрия.
Капитанът на гостите Ледо навярно ни е разузнал добре и е забелязал,че сме особени силни в Англиите, решавайки да не залага на британски потоци. Румъния, австрия, аржентина и украйна за двойни потоци и германия и холандия за тройни, е една подчертано дефанзивна стратегия, в търсене на миниманлна победа или хикс ..Навярно с тези потоци, идеята му е била за 0:1/1:1, но в конкретния кръг, това се оказа грешна стратегия. Отборите гости, заложили на традиционни потоци в кръга, правят истински погроми над домакините.
Енийуей.

Хубава победа, но какво от това. Арлито смачка нивата като гост и се завръща в битката за първото място. Водим с две точки пред двата отбора, но нищо още не е ясно, а мачовете на истината предстоят. Засега просто се движим по план и нищо повече ;-)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   01.04.2013 02:48


На мен така и не ми остана много време да следя мача. Тук е края на данъчната година и съм затрупан с работа, но пък затова и победата е още по-сладка :-) Подозирам, че момчетата от Underground са били по-скоро изцедени емоционална покрай дузпите на 1/2 финала за Купата и този мач с нас им дойде в повече. Горе-долу и с нас така се получи миналия сезон след 1/2 финала с дузпи срещу "зомбитата". Успех във финала и късмет в борбата за оцеляване в "А" група!

Поздрави на Томи за първият му гол след повторния му дебют с фланелката на Рейзърс :cheers:

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 15:36
Мнения: 610
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   01.04.2013 08:22


Браво резачки!

Поздравявам момчетата за страхотната игра. Аз този кръг гледах мача от първия ред, както се казва.

Иначе, видя се, че в отбора играят две легенди - Резо на мениджърския пост и Фореста като голмайстор. Перфектен кръг и за двамата. Както каза и Резо, продължаваме по план. Първенството тази година е адски завързано и титлата ще отиде в най - постоянния отбор. За това - вече гледаме към следващия кръг!


Мачкай!

_________________
Изображение
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   01.04.2013 10:17


Честито на Рейзърс за победата.
При нас нещата се очертаха след този кръг. Гледайки класирането е ясно, че или изпадаме директно или сме на бараж.
Остава ни единствено да си постигнем основната цел - купата.
След сезона ще има общо събрание на отбора и със сигурност промени в управленската структура :dragon:

_________________
Hasta La Victoria Siempre


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   01.04.2013 11:12


Форест, аахахаха :ura: бати легендата си батко! 8-) :music:

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   01.04.2013 12:01


ReZo написа:
Фореста затвърждава победата ни с 4-ти гол на мача Динамо Букурещ - Астра 1:0 и записва хет-трик на сметката си !
браво, майсторе ! :moufan:

до края ни остава само 0:1 на Годой Круз в Аржентина.

Малко за тактиката. Радващото в мача е, че освен в Германия и Холандия, бележим и в екзотични първенства като Румъния и Австрия.
Капитанът на гостите Ледо навярно ни е разузнал добре и е забелязал,че сме особени силни в Англиите, решавайки да не залага на британски потоци. Румъния, австрия, аржентина и украйна за двойни потоци и германия и холандия за тройни, е една подчертано дефанзивна стратегия, в търсене на миниманлна победа или хикс ..Навярно с тези потоци, идеята му е била за 0:1/1:1, но в конкретния кръг, това се оказа грешна стратегия. Отборите гости, заложили на традиционни потоци в кръга, правят истински погроми над домакините.
Енийуей.

Хубава победа, но какво от това. Арлито смачка нивата като гост и се завръща в битката за първото място. Водим с две точки пред двата отбора, но нищо още не е ясно, а мачовете на истината предстоят. Засега просто се движим по план и нищо повече ;-)

А дано станете шампиони! Колкото до анализа, както винаги написан с вдъхновение, но както е казвано много пъти, тука си е въпрос на много късмет. Гледам Блуфена е видял онзи пропуск на Хераклес, които играят час и кусур срещу 10 човека и не израваняват ( аз си мислех, че ще направят голеада второто...), което обаче не се случи в Германия и след изгонването на играч на швабите Дортмунд си биха, което пък вие го отразихте. Гол в Аржентина 3 мин преди края... Ето ти ги 3е гола разлика. По 1 фрапантен пропуск и от вас, и от нас (1:1 за вас в Украйна, същото за нас в Румъния), другите бяха голеади много трудни за хващане та мачът си бе непредвидим. Този сезон наистина само за Купата ни връзва, и само веднъж в шампионата.


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   01.04.2013 21:38


navy написа:
ReZo написа:
Фореста затвърждава победата ни с 4-ти гол на мача Динамо Букурещ - Астра 1:0 и записва хет-трик на сметката си !
браво, майсторе ! :moufan:

до края ни остава само 0:1 на Годой Круз в Аржентина.

Малко за тактиката. Радващото в мача е, че освен в Германия и Холандия, бележим и в екзотични първенства като Румъния и Австрия.
Капитанът на гостите Ледо навярно ни е разузнал добре и е забелязал,че сме особени силни в Англиите, решавайки да не залага на британски потоци. Румъния, австрия, аржентина и украйна за двойни потоци и германия и холандия за тройни, е една подчертано дефанзивна стратегия, в търсене на миниманлна победа или хикс ..Навярно с тези потоци, идеята му е била за 0:1/1:1, но в конкретния кръг, това се оказа грешна стратегия. Отборите гости, заложили на традиционни потоци в кръга, правят истински погроми над домакините.
Енийуей.

Хубава победа, но какво от това. Арлито смачка нивата като гост и се завръща в битката за първото място. Водим с две точки пред двата отбора, но нищо още не е ясно, а мачовете на истината предстоят. Засега просто се движим по план и нищо повече ;-)

А дано станете шампиони! Колкото до анализа, както винаги написан с вдъхновение, но както е казвано много пъти, тука си е въпрос на много късмет. Гледам Блуфена е видял онзи пропуск на Хераклес, които играят час и кусур срещу 10 човека и не израваняват ( аз си мислех, че ще направят голеада второто...), което обаче не се случи в Германия и след изгонването на играч на швабите Дортмунд си биха, което пък вие го отразихте. Гол в Аржентина 3 мин преди края... Ето ти ги 3е гола разлика. По 1 фрапантен пропуск и от вас, и от нас (1:1 за вас в Украйна, същото за нас в Румъния), другите бяха голеади много трудни за хващане та мачът си бе непредвидим. Този сезон наистина само за Купата ни връзва, и само веднъж в шампионата.


Благодаря !
Не знам за Хераклес, не съм го гледал мача и не знам кой какво е пропуснал, но е факт ,че ви го дадох с идея за двойка, затова и не избих нищо.
Дано и вие се спасите,че определно сте интересен съперник. Баш когато не очаквам, записваме загуби от вас. А не са една и две.
А личните ни взаимоотношение с Ти Си Прасе не трябва да оставят у вас впечатлението,че сте ми неприятен или антипатичен отбор. Ни най-малко.
Но наистина, вземете се стегнете малко. При вас блика от талант. И Ледо и Жоро Левскарая са топ-играчи, ти бележиш шедьоври много често, но Тоталния Супер Провал ви е дупката в отбора и е крайно време да го уволните дисциплинарно ! :laugh: :-P

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND ● (ПМЛ "A" Лига, XVIII кръг)   |   01.04.2013 21:53


ReZo написа:
navy написа:
А дано станете шампиони! Колкото до анализа, както винаги написан с вдъхновение, но както е казвано много пъти, тука си е въпрос на много късмет. Гледам Блуфена е видял онзи пропуск на Хераклес, които играят час и кусур срещу 10 човека и не израваняват ( аз си мислех, че ще направят голеада второто...), което обаче не се случи в Германия и след изгонването на играч на швабите Дортмунд си биха, което пък вие го отразихте. Гол в Аржентина 3 мин преди края... Ето ти ги 3е гола разлика. По 1 фрапантен пропуск и от вас, и от нас (1:1 за вас в Украйна, същото за нас в Румъния), другите бяха голеади много трудни за хващане та мачът си бе непредвидим. Този сезон наистина само за Купата ни връзва, и само веднъж в шампионата.


Благодаря !
Не знам за Хераклес, не съм го гледал мача и не знам кой какво е пропуснал, но е факт ,че ви го дадох с идея за двойка, затова и не избих нищо.
Дано и вие се спасите,че определно сте интересен съперник. Баш когато не очаквам, записваме загуби от вас. А не са една и две.
А личните ни взаимоотношение с Ти Си Прасе не трябва да оставят у вас впечатлението,че сте ми неприятен или антипатичен отбор. Ни най-малко.
Но наистина, вземете се стегнете малко. При вас блика от талант. И Ледо и Жоро Левскарая са топ-играчи, ти бележиш шедьоври много често, но Тоталния Супер Провал ви е дупката в отбора и е крайно време да го уволните дисциплинарно ! :laugh: :-P

Аlлоу майна, да нямаме такива интриги, ние сме си едно! ТСП-то си е разбивач мидфийлдър, а че бележи не е от вчера. Айде мачкайте натам, ние да се спасим и да вдигнем Купата, и да се сберем на ана(Б)лиз :celebrate:
Мачът си бе дерби и да ви е сладък късмета, знаем на кой помага - на по-д-брия; аре :cheers:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 20 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг