Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18.04.2024 15:54



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 17 мнения ] 
● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг) 
Автор Съобщение
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  ● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг)   |   04.04.2013 23:21


[ТЕМА ЗА ПУСКАНЕ НА ПРОГНОЗИ]


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1386
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг)   |   06.04.2013 18:56


абе тия Ботърз с още две-три нови попълнения като тоя Локо Пд и ще трябва да им сменяме прякора, няма вече да са Ботърз :rofl: :rofl: :rofl:

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9615
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг)   |   06.04.2013 21:39


oasis написа:
абе тия Ботърз с още две-три нови попълнения като тоя Локо Пд и ще трябва да им сменяме прякора, няма вече да са Ботърз :rofl: :rofl: :rofl:


Докича, яко се включи, но виж Хаджата е праволинеен, чак домакинството на Барса е ботирал. Това ако го вкара, ще е гола на сезона :laugh:

_________________
Изображение


 
(Dune Warriors)

Регистриран на: 25.09.2012 19:20
Мнения: 1134
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг)   |   07.04.2013 01:36


bai Momchil написа:
но виж Хаджата е праволинеен, чак домакинството на Барса е ботирал.


За едни ботизъм, за други - творчество ;-)

_________________
A man only sees what he wants to see...


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг)   |   07.04.2013 02:01


мдааа
набива се на очи крайно нетипично за нашия отбор великодушие, което проявяваме към съперника ни в този мач
1:0 на Гладбах , 2:0 на Твенте и особено 2:1 на Ювентус във всеки един нормален уикенд биха били поне още един гол на наша сметка
но в този, уви, не...
преди два кръга пропуснахме ПСЖ-Нанси 2:1 от три прогнози, а сега идентичен мач пак не го ловим на 2:1 с три прогнози, което трябва да ни е последна обеца на ухото,че много кръгове не останаха до края ;-)

утре имаме две нолиши атаки в Агнлия и Испания, срещу стандартен бот на ботърз в Италия на 1:1, кво друго :dunno:

иначе вратарчето им ги оставя в мача засега с двойната си избивка на Нанси-Троа 1:0, а аз проспах това 2:0 на Слабия :unsure:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4450
Местоположение: Laval, QC, Canada
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг)   |   07.04.2013 02:18


Споделям напълно, това което си написал Резо ... меко казано сме великодушни, а от прекалено много мислене се получават тези подаръци. Юве, макар и с резервите (явно си мислят, че ще отстранят Байерн) можеха спокойно да си бият с 3-0, но вместо това с 1 удар в мача Пескара вкарват гол ... 2-0, пропуск за Юве и следва 2-1. Дано поне за утре да сме били по-прецизни в прогнозите си.

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 760
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг)   |   07.04.2013 17:38


Добрата новина е , че най-лошият случай мачът е Х. Яд ме е за Челски. Мислех да пиша, че "черните котки" са с нов мениджър и поне гол ще вкарат, но вече е късно. Няма значение Имаме още мач и каквото стаане.

_________________
Изображение
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг)   |   07.04.2013 22:57


я, колко важен резултат бил тоя пуст 2:1 :laugh:
и кой друг, ако не Форест Фен , с правилното 2:1 този път ::Р

но като цяло,не особено силен мач за нас, с доста пропуски..най-вече това 2:1 на Челси, направо ми призля като видях,че го нямаме от 3 прогнози....

перфектен Тюлена...ВЕЛИК просто, феноменален капитан
предостави ни мачове за прогнозиране, с които да им напълним кошницата, но не сме машини все пак...два вкарахме, два ни избиха, изпуснахме още 2 поне
абе, бях се настроил за хикс, сега е много сладко, направо дюшеш
Нивата изковаха трудна победа навън, но и ние сме безмилостни до момента.

Уинърз изненадаха приятно..само 5 дубъла 1:1 си е жив прогрес....а бяха напът да ни вкарат и два гола с резили, различни от 1:1

хуу,че действах като полушаран, а не като завършен , та хванах един гол поне 8-)

честито на всички за крайно драматичната победа :ludnica:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


Последна промяна ReZo на 07.04.2013 22:59, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 15:36
Мнения: 610
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг)   |   07.04.2013 23:03


Оф, отдъхнах си.

От тоя мач ще си спомням само победа с последния мач в 90тата минута.
Адски много пропуски, а можеше преспокойно да играем за голова разлика след първите 3 - 4 мача.

Браво на Сарафино и Фореста за добрите отигравания и на Резо за спасяването, което ни донесе в крайна сметка победата.

Аз ще си помисля как така реших да отиграя М'гладбах и Твенте...

Важното е, че дори когато пропускаме, пак успяхме да изковем победа. Колко важна е тя - предстои да разберем занапред.
Положението е ясно - трябва да вземем следващия мач, никакви сметки и изчисления.

_________________
Изображение
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4450
Местоположение: Laval, QC, Canada
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг)   |   07.04.2013 23:11


Определено дължа извинения пред отбора за малко необмислените ми прогнози на Юве и Челси ... ако си бях покрил чинно с 2-1 и двата мача, сега нямаше да треперим до последната минута. Понякога прекалено многото информация май води до обратен ефект. Измъкнахме драматична победа и това е най-важното. Добър мач за Сарафино, надявам се че този гол ще го успокои и ще продължи в същия дух и в оставащите 3 мача :-)

За Тюлена е ясно, няма какво да се повтаряме - капитан № 1 :-)

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг)   |   07.04.2013 23:16


Forest_fan написа:
... ако си бях покрил чинно с 2-1 и двата мача


ааа не , не...не искам и да чувам намеци дори за чинни отигравания !
не сме такава бира просто в нашия отбор :-P
усетът над всичко !
няма си променяме стила баш накрая де

все теб и тюлена хвалим всички, но головете на Сарафино винаги са в най-точните моменти
затова само едно чинно наздраве мога да ви кажа на теб и на Сарафино :cheers: :cheers: :razor:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4450
Местоположение: Laval, QC, Canada
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг)   |   08.04.2013 00:38


Просто за статистиката - това беше победа № 100 за Рейзърс в шампионатните мачове :-)

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 760
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг)   |   08.04.2013 07:50


Уфффф, направо ми олекна като видях резултата. Каквото и да си говорим за пропуски и т.н. заслужавахме победата. Естествено като минат мачовете е лесно да се коментира. Сигурен съм, че всеки дава всичко от себе си в отбора. Поздрави за абсолютно всички в отбора. Всеки имаше принос за победата. Трябва да го забравим този мач и да се концентрираме към следващия. Не трябва да подценяваме никой до края. Още помня ( сигурно и Фореста) как във Фензоната с Тампере имахме реален шанс за титлата и след една загуба от абсолютния аутсйадер накрая останахме с калъфка.

_________________
Изображение
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6721
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг)   |   09.04.2013 01:14


sarafino написа:
Уфффф, направо ми олекна като видях резултата. Каквото и да си говорим за пропуски и т.н. заслужавахме победата. Естествено като минат мачовете е лесно да се коментира. Сигурен съм, че всеки дава всичко от себе си в отбора. Поздрави за абсолютно всички в отбора. Всеки имаше принос за победата. Трябва да го забравим този мач и да се концентрираме към следващия. Не трябва да подценяваме никой до края. Още помня ( сигурно и Фореста) как във Фензоната с Тампере имахме реален шанс за титлата и след една загуба от абсолютния аутсйадер накрая останахме с калъфка.


Ми миналата година останахме с калъхфка, след некви скадални решения, доколкото си спомням...

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг)   |   09.04.2013 08:37


Два мача - две победи! Голяма победа за Резо над ботовете тоя сезон. Дам, аз казах,че всичко рано или късно ше си дойде на местото =)

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг)   |   09.04.2013 12:17


Крал Блуфен написа:
Два мача - две победи! Голяма победа за Резо над ботовете тоя сезон. Дам, аз казах,че всичко рано или късно ше си дойде на местото =)

Всъщност тезата, че ботовете "много" ги разбирали мачовете, и видиш ли, падало голямо тактическо надиграване, особено когато са домакини, е разбита на пух и прах като се види статистиката - те имат точно толкова точки, колкото и ние, кандидат-изпадащите, а именно 10. Да казвам ли, че при нас нито има тактики, нито стиковане, всеки е фрий да си пуска каквото иска, и затова сме на това дередже :oops:
Понякога се смея над уникалните прогнози, които праскат, даже в мача с нас триплираха един, а в този дадоха 1:1 на Барса-Майорка. Това е то, да си правоверен бот :rofl: :rofl: :rofl:
Ботирането е тактика "ако ти върже" и понякога става, ама...


 

Регистриран на: 21.08.2012 00:07
Мнения: 142
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE RED WINNERZ ● (ПМЛ "А" Лига, ХІХ кръг)   |   12.04.2013 11:52


Цитат:
Всъщност тезата, че ботовете "много" ги разбирали мачовете, и видиш ли, падало голямо тактическо надиграване, особено когато са домакини,


Държа само да уточня, че това не е теза защитавана от "ботовете". Ако някой си се филмира в тактически надигравания и си мисли, че разбира нещо си там, си е чисто негов проблем...

_________________
Форум за пътешествия
Блог за авиация и пътешествия


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 17 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг